Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: alarm (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 1640)
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 04.10.04 21:44 Tsiteeri
alarm



kas on suur töö ise alarm kesklukkuga ühendada?kellegil kogemusi?
ja kui alarmi pasun on läbi põlenud kas siis saab sinna mingi lambi pasuna panna(ikka alarmi pasuna)?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rafaello
huviline



Registreerunud 04.01.04
Asukoht: Tallinn, Jüri
Kasutaja on eemal

Auto: audi

postitati 05.10.04 06:40 Tsiteeri


ega ta nii väga suuru töö olegi. keskusel peab olema releeväljund mille pead kesklukuga ühendama. minu teada saab ka muu pasuna panna, peaasi et pinge õige oleks. olen ka tavalise korterisigna pasuna pannud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 05.10.04 19:30 Tsiteeri


oled sa kindel, et pasun läbi põles? Mul oli ka vaikus majas signaga. Läksin siis Mustamäe teel Fordi varuosade keskuse kõrval olevasse signalisatsioonide remonti. Tuli välja et miskine trafo oli oopis läbi...tehti ära tunniga ja küsiti 500.- (jupid hinna sees).


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Face
huviline



Registreerunud 09.02.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe

postitati 05.10.04 19:37 Tsiteeri


Noh, oleneb ikka sikast. Defale, Metale, Geminile jne suvalist sireeni külge ei saa pookida.


Dont hate the player, hate the game
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 06.10.04 01:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Face
Noh, oleneb ikka sikast. Defale, Metale, Geminile jne suvalist sireeni külge ei saa pookida.


oo ei see auto on 5 aasta eest sakasat toodud ja seal peale pandud signa see selline klikki aegne pult on juba kolakas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 06.10.04 01:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Big
oled sa kindel, et pasun läbi põles? Mul oli ka vaikus majas signaga. Läksin siis Mustamäe teel Fordi varuosade keskuse kõrval olevasse signalisatsioonide remonti. Tuli välja et miskine trafo oli oopis läbi...tehti ära tunniga ja küsiti 500.- (jupid hinna sees).


vot seda ma ka ei tea kuna auto alles minu käes 4 päeva:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
syo
huviline

Avatar


Registreerunud 03.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3,0 Q 2006

postitati 06.10.04 01:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rafaello
ega ta nii väga suuru töö olegi. keskusel peab olema releeväljund mille pead kesklukuga ühendama. minu teada saab ka muu pasuna panna, peaasi et pinge õige oleks. olen ka tavalise korterisigna pasuna pannud.


eks ma siis vaatan mis teha annab

äitäh kõigile kes vastasid!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 06.10.04 10:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja syo
Tsitaat:
Esialgne postitaja Face
Noh, oleneb ikka sikast. Defale, Metale, Geminile jne suvalist sireeni külge ei saa pookida.


oo ei see auto on 5 aasta eest sakasat toodud ja seal peale pandud signa see selline klikki aegne pult on juba kolakas.
Kas poleks siis targem see sealt maha rookida ja mingi moodsam asi panna? Kasvõi mingi odav Eurosec kui muud ei raatsi...Oleks ehk asjast ka natukenegi kasu ja ei jätaks sind kriitilisel hetkel lõugava pasunaga tulutult mootorit käivitama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arvoest
huviline



Registreerunud 30.09.03
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Subaru Impreza WRX

postitati 06.10.04 11:57 Tsiteeri


mida se klikiaegne pult sul praegu teeb ja kas näeb välja selline 5 cm pikk, punase ja rohelise lülitiga ?
kui nii siis on se vähemalt osa Cobra alarmist mis peaks audile minema lausa tehasepistikusse, saab äkki vahetada ilma suuremate ümberehitusteta uuemale versioonile ringi.
vahetamine tasub siiski jäta proffidele


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.9% - SQL: 55.1%]