Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 100 C4 liistude vahetus? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1535)
Paff
huviline



Registreerunud 23.01.11
Asukoht: T
Kasutaja on eemal


postitati 03.05.11 20:19 Tsiteeri
Audi 100 C4 liistude vahetus?



Küsimus järgmine: Kuidas väljavahetada välja Audi 100 C4 liistud? Uued liistud on olemas, kuid ei julge nii jõhkralt vanu liiste küljest kakkuma hakata. Kas seda tuleb teha ikka julmalt kakkudes? Või peaks seda kuidagi muut moodi tegema? Täpsemalt mõtlen külgedel olevad liistud (ustel).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Nelikvedu
huviline

Avatar


Registreerunud 11.01.11
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1,9 TDI

postitati 03.05.11 20:25 Tsiteeri


suht lihtne vahetada tegelikult:)
Võtad küljekruvid kõigepealt lahti ja siis saab juba liistu ennast nihutada ja ongi liistuke käes;)
Ma ise ka Tartus võin isegi näidata


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.05.11 11:28 Tsiteeri


Ülemistel kaks kruvi eest ja tagant lahti ja liiguvad tahapoole 2cm ning käes. Tagumise ukse üks kruvi on tihendi all.
Alumised tõmbad lihtsalt taha poole tõmmates tüüblitelt maha kui uks on kergelt lahti. Kummihaamer ja tasakesi koputamine ei tee paha, kui ikka väga kõvasti on ennast pori ja jamaga kinni võtnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 04.05.11 19:01 Tsiteeri


Krt ma nende 500 eeguste liistudega hädas - no mitte ei sobi pikkused.
Nüüd jälle sai esimene ja tagumine liist omavahel ukse kasutamisel kokku ning peab jälle kõik kruvid lahti laskma ning paika ajama. Seekord võtan siis veel otstest mõne mm lühemaks mõlemaid :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Paff
huviline



Registreerunud 23.01.11
Asukoht: T
Kasutaja on eemal


postitati 04.05.11 20:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Krt ma nende 500 eeguste liistudega hädas - no mitte ei sobi pikkused.
Nüüd jälle sai esimene ja tagumine liist omavahel ukse kasutamisel kokku ning peab jälle kõik kruvid lahti laskma ning paika ajama. Seekord võtan siis veel otstest mõne mm lühemaks mõlemaid :(


Ma vaatan et mul hakkab sama jama toimuma.. kuid mul on vaja neid kinnitus kohti alumisele liistule(Klambrid) Kus kohast ma neid saaksin ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 04.05.11 20:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Krt ma nende 500 eeguste liistudega hädas - no mitte ei sobi pikkused.
Nüüd jälle sai esimene ja tagumine liist omavahel ukse kasutamisel kokku ning peab jälle kõik kruvid lahti laskma ning paika ajama. Seekord võtan siis veel otstest mõne mm lühemaks mõlemaid :(

Ma tõmbasin kohe noa ja viiliga mõlemast otsast keskmised plastliistud lühemaks :D. Alumistega polnud mingit muret.
Alumiste liistude tüübleid mina näinud suvalistes tüübleid pakkuvates autokauplustes (Automaailm, Fixus, Tartus sepa). Endal neid mingi kilo uusi üle, kuna uued liistud kõik läinud vanadele originaaltüüblitele. Vaevalt nendest ka Forsis põud on. Ülemisi olen samuti vanadele liistudele soetanud, aga nüüd ka neid üle. Enamus ikkagi letikaup. Originaali ja seda, mis hetkel müüakse, ma kahjuks ei võrdleks, sest need on ikka plasti koostiselt nagu öö ja päev :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 27.9% - SQL: 72.1%]