Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: C4 sportistme põhi B4-ja istmele (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 2264)
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 27.04.11 16:11 Tsiteeri
C4 sportistme põhi B4-ja istmele



Tekkis siis täna netis pilte vaadates üks küsimus, et kas C4 sportistme põhja oleks võimalik paigaldada tavalise B4-ja istmepõhja asemele. Piltidel tunduvad olevat ülemised osad vähemalt sama sugused, seega peaks ju põhjad olema lihtsalt vahetatavad või on seal vaja midagi muud veel lisaks nokitseda, et neid omavahel kokku panna. Samas ma leidsin isegi ühe pildi, kus on taolised istmed B4-jas ning isegi riie on originaal.

Lisan siis ka paar pilti, et selgitada seda, mida ma mõtlen.

Tavaline B4-ja iste
http://www.upload.ee/thumb/1301615/iste1.jpg
C4 sportiste
http://www.upload.ee/thumb/1301619/iste_4.jpghttp://www.upload.ee/thumb/1301618/iste2.jpg
Istmete ühendamisel peaks tulemus olema siis midagi sellist
http://www.upload.ee/thumb/1301621/iste3.jpg

Istmeid kokku pannes oleks võimalik säilitada salongis ühtne toon ning istmepõhjade riide vahetamiseks saaksin võtta riiet vana tagumise istme pealt.
Ootaks siis arvamusi selle idee kohta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jk.
huviline

Avatar


Registreerunud 01.05.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 1990 Audi 80 B3 66kW

postitati 27.04.11 17:00 Tsiteeri


Minu autos C4 sportistmed sees, saad autot teema alt uurida kui huvi.

Vahetus on lihtne, ära tuleb vahetada ainult istmete kõige alumine raam ehk sisuliselt tagumised käpad. Mõlemal istmel 4 kinnitust lahti, natuke haamriga ühte metallkinnitust eemale ja saab ilusti vahetada.

Vahetusse lähevad ka turvavöö kinnitid ning peab veenduma, et mõlemad istmed oleksid kindlasti kõrgusreguleerimisega.

Tagaistme peaks B4-le ka sama riidega leidma, B3 puhul on see veidi keerulisem.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 27.04.11 17:17 Tsiteeri


See iste sobib tervikuna jah, aga üks küsimus veel. Nimelt kas need C4 ja B4 istmed sobiks omavahel kokku ka nii, kui ma võtaks C4 sportistmelt selle istumise aluse ja seljatoe vahetaks B4-ja seljatoe vastu ära. Piltide järgi seletades siis nii, et ma võtaks mustadelt istumise osa ja tumehallidelt seljatoe. Nii oleks ju pool istest kohe õiget tooni ning piltide järgi on ülemisel osal need küljed C4 ja B4 istmetel täpselt samad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 27.04.11 18:00 Tsiteeri


B4 põhjakinnitused, C4 istmepõhi ja B4 seljatugi? Minumeelest on seljatugi C4 istmel ikka veidi teistsugusem kui B4 oma, lisaks pole enamusel ka alaselja reguleeritavat patja mis C4 Recarotel vast kõigil olemas on. Tõenäoliselt on ka omaette leiutamine sellisel puhul C4 istmeraamile B4 seljatoe kinnitamisega.

Kas lihtsalt poleks valutum variant uute istmekatete õmblemine?


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 27.04.11 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Zoig
B4 põhjakinnitused, C4 istmepõhi ja B4 seljatugi? Minumeelest on seljatugi C4 istmel ikka veidi teistsugusem kui B4 oma, lisaks pole enamusel ka alaselja reguleeritavat patja mis C4 Recarotel vast kõigil olemas on. Tõenäoliselt on ka omaette leiutamine sellisel puhul C4 istmeraamile B4 seljatoe kinnitamisega.

Kas lihtsalt poleks valutum variant uute istmekatete õmblemine?


Just sellist kooslust ma mõtlesingi ja seda ümbertegemist siis riide pärast, kuna seda pole minu teada kuskilt leida. Kuna mul jääb peagi vana tagumine iste alles, siis oleksin selle riidest saanud vähemalt istmepõhjad ära teha ning nii oleks nad tervikuna ühesugused olnud, aga nüüd peab vist midagi muud välja mõtlema. Tundub, et vahetusel saabki siis järelikult probleemiks see alaselja reguleeritav padi, millest ma polegi tegelt varem kuulnud ning seega ei osanud sellega arvestada. Kui vaid riiet oleks, siis ei peaks selle leiutamise peale mõtlemagi.

E: Ma mõtlesin veidi ja tulin mõttele, et kas nii pole võimalik, et sobitaks B4-ja seljatoe katted C4-ja seljatugedele ning selle alaselja reguleeritava padja juurest teeks siis vastavalt ka ümber seda riiet, kuna vana tagumise istme küljest peaks niipalju riiet ikka jaguma lisaks istumisealustele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 25.7% - SQL: 74.3%]