Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Autor:
Pealkiri: A4 B5 kellade vahetus kompuutriga kellade vastu (Vastuseid: 238 | Vaatamisi: 99830)
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 15.02.12 21:31 Tsiteeri


Sõna otseses mõttes- can-bus näeb välja kahe omavahel kokkukeerutatud suhteliselt peenikese oranzi juhtmena, mis juhtmeköidikutes jooksevad. Tavaliselt on üks nendest pruuni triibuga ja teine musta, lilla või rohelise triibuga.

Kuidagi muud moodi can-bus'i silmaga näha küll ei ole :cool:


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kristjan1001
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.12 20:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blaster1
Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Proovi suure pistiku 18. klemm, kollane vist.
Kristjan1001 tegeles sama murega, tema sõnul oli nii.


Autodata järgi on nr.18 klemm
http://img850.imageshack.us/img850/9026/nimetad.png

Uploaded with ImageShack.us

Kas see on ikka õige? Ei loe välja ka kuskilt autodatast, kuidas üldse nimetatakse inglise keeles kütusekulu signaal


ecu on kindlasti sul 80 pin (aga vaata kas MSA 15)

ise kasutasin sellist pinouti .. vaata kas sul on muud otsad samad , v2rvid olid minu masina puhul siis teised..

http://www.uploadup.com/di-5L60.png


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
blaster1
huviline



Registreerunud 18.07.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi s6 C5 4.2 v8

postitati 21.02.12 12:22 Tsiteeri


Autodata järgi vaadates msa15 ja edc15 ei klapi . Mootori tüübiks on minu autol ALG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 21.02.12 12:38 Tsiteeri


Enamasti peaks ka mootoriajust väljuv ja vaheseina pistikutesse suubuv kütusekulu juhe olemas kollast värvi .
Pole vist ka võimatu, et mingil ajajärgul oli see siiski roheline valge triibuga ?!?


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kristjan1001
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 21.02.12 14:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Enamasti peaks ka mootoriajust väljuv ja vaheseina pistikutesse suubuv kütusekulu juhe olemas kollast värvi .
Pole vist ka võimatu, et mingil ajajärgul oli see siiski roheline valge triibuga ?!?


teine voimalus on see et see pole audi juhtmestik .. vaid volkar ntx


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kristjan1001
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.11
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.12 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: blaster1
Autodata järgi vaadates msa15 ja edc15 ei klapi . Mootori tüübiks on minu autol ALG


Ylemine ots siis Ecu / Ecm
pin 18 ja kollane suundub T20 pistikusse mis on kellade ploki punane/valge .. ja T20/1 tahendab et selle pistiku pin 1 mis on mpg sisend.

http://www.uploadup.com/di-MQY5.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 24.02.12 21:47 Tsiteeri


Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 24.02.12 23:47 Tsiteeri


Kes tahab, et koos kompuutri paigaldamisega hakkaks autocheck näitama ka aknapesuvedeliku taset, siis vastav andur koos plug-and-play juhtmesarjaga näeb välja selline:
Aknapesuvedeliku paaki tuleb puurida üks auk, kui seal juba seda olemas ei ole.
Pruun juhe tuleb ühendada kerega ja must juhe ühendada vastava klemmiga mustas, punases, hallis või sinises pistikus kellade taga, sõltuvalt mudelist ja aastakäigust.

https://www.upload.ee/image/6115496/IMG_2109.jpg


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.12 08:37 Tsiteeri


Ise ostsin selleks otstarbeks lammarist uue paagi, koos anduriga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 25.02.12 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


Kas VAG-COM´ist panid ikka mootoriks 1,9TDI?
Vastavalt sellele valikule näitab ta ka küttekulu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 25.02.12 12:27 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: NOS
Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mina sain endaomal küttekulu näitama. 18pin nagu NOS ütles mulle. Pärnus saab aidata kedagi kes tahab korralikku tööd. Sõber tegi asja ära nagu oleks OEM :) Mina rahul. Hetkel sain keskmise kulu 5l peale :) Üritasin küll teda veidi kõrgemaks ajada, aga no ei õnnestu :D


Kas VAG-COM´ist panid ikka mootoriks 1,9TDI?
Vastavalt sellele valikule näitab ta ka küttekulu.
Jah seda tegi juba audi esindus minu eest :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mella
huviline



Registreerunud 05.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 12:59 Tsiteeri


Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 05.03.12 13:17 Tsiteeri


Mul on ju diisli kellad, aga bensuka taustad, mismoodi see paika keeramine peaks käima? :)

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 13:47 Tsiteeri


VAG-COMist määrad mootorimahu ja kütuseliigi õigeks. Siis peaks ta sul õiget väärtust näitama, kahjuks küll kuni 6000 rpm-ni


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mella
huviline



Registreerunud 05.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 14:05 Tsiteeri


Võimalik, et VAG-COM mootorivalemiga saab ka, aga minul on teised vahendid.
Keeran just nii palju, kui tahad, et näitaks, ilma VAGCOM piiranguteta.


Mul on T4 transporteril 2004 aasta Passati kellad peal. Näitavad õigesti.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Mul on ju diisli kellad, aga bensuka taustad, mismoodi see paika keeramine peaks käima? :)

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
Ma võin sul tahho täpseks keerata.
Kui huvi, võta ühendust e-postile.

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Tahhokas paneb räigelt villast, aga mind see ei häiri kuna enam-vähem teada kus maal mis pöörded on.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
freeser
huviline

Avatar


Registreerunud 24.06.11
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 2,2 20v, S3 8V

postitati 05.03.12 14:23 Tsiteeri


Ja asud sa kus? Kui mootorimaht ära muuta sis hakkab küttekulu ka villast panema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
mella
huviline



Registreerunud 05.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.12 19:01 Tsiteeri


Asun Tallinnas.

Vat selle mootorinumbriga koodis ma pole kunagi eksperimenteerinud. See tundub erinevatel VAG grupi masinatel olema erineva mõistega. Mõnel tähendab hoopis õlivahetuse loogikat. Pole muutnud, ei tea kinnitada.
Minu meetod on teine ja küttekulu ei mõjuta.
Tegelikult soovitan ka praeguse kulu üle kontrollida, kuna tegelikult on kelladesse sisse ehitatud üks number, mida muutes saab kõigutada tarbimise näitamist siia-sinnapoole.
Ka olen kuulnud, et mingist aastaarvust alates seda jällegi muuta ei saa, kuna kes seda muuta oskas, näitas ostjale ulmenumbreid masina küttekulus ;)

Praegu on sul auto diisel, millel diisli kellad ja bensuka kiled?
Ehk siis normaalselt on sul tahho 6000rpm, kuid kilele on märgitud peaaegu 8000?
Ja praegu kui 3000RPM peale ajad näitab 4000?
JA tühikäik 800 asemel kusagil 1000 kandis?

Millised su originaalspido ja uue spido varuosakoodid on?

Tsitaat:
Algselt postitas: freeser
Ja asud sa kus? Kui mootorimaht ära muuta sis hakkab küttekulu ka villast panema?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 12.03.12 11:11 Tsiteeri


Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole? Endal on A4 2000a. ja kellad tulevad 1998a S4. Arvatavasti sellel S4 peaks ka can-bus olema, kuna tal on sisseehitatud concert makk, siis selle juhtimine peaks ka läbi canbusi käima. On mul õigus ?

Teine küsimus, sai tartus tauf autost uuritud palju maksaks immo ühtima panek ( mis kohti veel on, kust tasuks uurida, või oskab seda keegi klubiline ). Sealt öeldi max 50€, aga minu auto ei pruugi teisi kelli omaks võtta, millest see sõltub kas omastav v ei ?


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
NOS
huviline



Registreerunud 04.05.09
Kasutaja on eemal


postitati 12.03.12 11:16 Tsiteeri


1998 ei olnud veel kindlasti can-bus, tekkis alates 2000.5 vist. Concert II (CD) on can bus, I mitte.
Mul näiteks digikellaga plokk, aastast 2000 ja vag-com.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mella
huviline



Registreerunud 05.03.12
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.12 09:40 Tsiteeri


VW puhul on kindlasti nii, et kui paari keerutatud kollaseid juhtmeid (spido taga) ei ole, siis pole ka canbusi. Kui just pole uuemad kellad peal. Aga autol ju ikkagi pole.
Ei tohi segi ajada vw puhul rohelise-musta keerutatud paariga, mis on immo silmuse juhtmed.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 13.03.12 09:52 Tsiteeri


Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.

Küll aga autol on juba 2005.a aastal kellad vahetatud, vb siis midagi tehtud juba kahtlast.

Tsitaat:
Algselt postitas: mella
VW puhul on kindlasti nii, et kui paari keerutatud kollaseid juhtmeid (spido taga) ei ole, siis pole ka canbusi. Kui just pole uuemad kellad peal. Aga autol ju ikkagi pole.
Ei tohi segi ajada vw puhul rohelise-musta keerutatud paariga, mis on immo silmuse juhtmed.

Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Olen siit juba korra küsinud, aga küsiks üle selle can-busi kohta, pidi olema seal mingid 2 kollast juhet üks triibuga ja teine ilma ( kui on autol can-bus), kui aga neid juhtmedi pole = pole ka can-bus ja kas on mingi kindel aasta kunasest see on / ei ole?



Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 13.03.12 10:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.


Selgelt tuleb eristada tootmisaastat ja mudeliaastat. Kolmas täiesti teemaväline asi on esmakordse registreerimise aeg.
2000. mudeliaasta A4'sid hakati tootma 1999. teisel poolaastal. Seega 1999. aasta alguses toodetud facelift autodel ei ole üldiselt can-bus'i ja hiljem toodetud autodel juba on.
Auto VIN-koodis peaks X asemel olema juba Y (lõpust vaadates teine täht). Y'tel siis ühesõnaga on can-bus .

Alati on olemas mingisugused erandid ...


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 13.03.12 11:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: Mr.E
Eile helistasin revalisse, rääkisin seal elektrikuga, tema väitis mulle, et kuni 2000a. autol pole 100% can-bus. Kuigi enda autol kellad lahti võttes, taga oli kollane(oranz) juhe musta triibuga ja Kollane(oraanz) juhe pruuni triibuga ja need omavahel eraldi kokku keeratud.


Selgelt tuleb eristada tootmisaastat ja mudeliaastat. Kolmas täiesti teemaväline asi on esmakordse registreerimise aeg.
2000. mudeliaasta A4'sid hakati tootma 1999. teisel poolaastal. Seega 1999. aasta alguses toodetud facelift autodel ei ole üldiselt can-bus'i ja hiljem toodetud autodel juba on.
Auto VIN-koodis peaks X asemel olema juba Y (lõpust vaadates teine täht). Y'tel siis ühesõnaga on can-bus .

Alati on olemas mingisugused erandid ...


Sinu jutus on täitsa iva sees, kuna can-bus juhtmed on olemas, Vin-koodis on eelviimane täht Y, ja auto peaks olema siis see hilisem varajant.


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 15.03.12 14:05 Tsiteeri


Kas sellel keskmisel on pin1 see mis on märgitud? Kõikidel teistel pistikutel on nr peal kust alustada, aga sellel pole hmm....

http://static1.fotoalbum.ee/fotoalbum/376/499/09424988559ba5.jpg


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rocket
klubiliige

Avatar


Registreerunud 13.10.04
Asukoht: Rocca al Mare
Kasutaja on eemal

Auto: 40 TFSI

postitati 15.03.12 14:59 Tsiteeri


Kui seal ei ole numbreid , siis vaata pistikukorpuse pealt.

See punase ringiga on muidu nr. 20 !


Diagnostika, elektriküsimused. Lisade paigaldus ja õpetamine A6 C4-C8 ja A4 B5-B9'le. Pealinnas HELISTA 562-56789 !
Müüa püsikiirushoidja koos paigaldusega , Vaata ka: Cruise Control, :: Kompuuter ,:: LED orig. numbrituled ja salongivalgustus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  10
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]