Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi A6 2.5 tdi - 1995 - reisser (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 11635)
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.04.11 20:18 Tsiteeri


Üle 100 hp per vedav ratas C4 kerel ei oma meie oludes tänavaautol minu arvates enam suurt mõtet.
Kuna antud autol veab üks sild, siis ma ei näe mingit mõtet siit kohast edasi võimsamaks teda teha.
Praegu ilmselt märjaga tõmbab ka maanteel madalamate käikudega ratta(d) ringi.

Samuti ei arva ma, et kõrgemate pööretega start midagi oluliselt muudaks. Tuleb rohkem wheelspinni lihtsalt...
Siin aitaks pigem LSD (kas antud kastile on saada?) ja 255/40/R17 rehvid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 10.04.11 20:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Üle 100 hp per vedav ratas C4 kerel ei oma meie oludes tänavaautol minu arvates enam suurt mõtet.
Kuna antud autol veab üks sild, siis ma ei näe mingit mõtet siit kohast edasi võimsamaks teda teha.
Praegu ilmselt märjaga tõmbab ka maanteel madalamate käikudega ratta(d) ringi.

Samuti ei arva ma, et kõrgemate pööretega start midagi oluliselt muudaks. Tuleb rohkem wheelspinni lihtsalt...
Siin aitaks pigem LSD (kas antud kastile on saada?) ja 255/40/R17 rehvid.

Esimesed 3 käiku on jah suht libe, eriti veel sellepärast et mul talvekantossid lõpetamisel. Aga ma arvan et sellest "rauast" ehk pigistan maksimaalselt 230-240hp ja 500 nm väänet, ja mis kõige pullim on see et praegu tuli kergete testide ja muude sõitudega keskmiseks kuluks 6,5 litra sajale:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.04.11 20:47 Tsiteeri


Arvestades igasuguseid kulutusi auto juures ei ole kütusekulu kuigi oluline...
Minul moodustab kütus ehk 10-20% kuludest. Kõige parem kokkuhoid on osta Jaapani pann liisingusse, mitte nu***da 20 aastat vana autoga, kus kõik kipub lagunema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 10.04.11 20:51 Tsiteeri


Mis tal siis need reaalsed näitajad hetkel on ning kui palju on väänet/jõudu ka juurde tulnud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.04.11 20:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Arvestades igasuguseid kulutusi auto juures ei ole kütusekulu kuigi oluline...
Minul moodustab kütus ehk 10-20% kuludest. Kõige parem kokkuhoid on osta Jaapani pann liisingusse, mitte nu***da 20 aastat vana autoga, kus kõik kipub lagunema.
Millist jaapani panni soovitad nad kõik peaksid praegu pimedas särama(tulesi pole vaja öösel kasutada)!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 10.04.11 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Arvestades igasuguseid kulutusi auto juures ei ole kütusekulu kuigi oluline...
Kõige parem kokkuhoid on osta Jaapani pann liisingusse, mitte nu***da 20 aastat vana autoga, kus kõik kipub lagunema.

Pole ka japsi toodetud vokk köige rahuldavam lahendus, liisinguga kaotad sama, mille 20 aastat vanakesse taod, kütust nöuavad mölemid üheti, kes vähem, kes rohkem.
Keskmine mainitud 6.5 .... igati asjalik....ei usu, et samas vöimsuses pilukas sama suudaks, kui hübriidid ja muud sellised vigurid välja arvata.

Reisser: kuidas käikude vahetamine sellise laksuga toimub...kas rabistad?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 10.04.11 21:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Arvestades igasuguseid kulutusi auto juures ei ole kütusekulu kuigi oluline...
Minul moodustab kütus ehk 10-20% kuludest. Kõige parem kokkuhoid on osta Jaapani pann liisingusse, mitte nu***da 20 aastat vana autoga, kus kõik kipub lagunema.

N..s on hea, aga käsi väsib ära:cool:, kuna enamus töid teen ise, siis suht pajekas, muidugi oleks pentsik nimetamata jätta inimesed kes on aidanud-kaido., rebane22, jyrisoo, kes nõu, kes jõuga.
Ühekorra isegi käisime sõpradega Daciaid vaatamas, kuid olime siis sellises olekus et pärast ei mäletanud pooli asju:D Niiet vanal autol on omad vajadused uuel japsil ei ole midagi-kumba valid? Loomulikult vana kauna mida jõukohaselt edasi aitad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 10.04.11 21:07 Tsiteeri


Ärge nüüd valesti aru saage, ma ei poolda Jaapani panne, lihtsalt siis, kui mul üks oli, siis jäi nii palju raha üle, et sai essi kõrvale osta. Nüüd aga Jaapani pann ammu müüdud ja raha ikka pole :D

Aga jõudu ehitamisel - ma siiski kaaluks seda, et veoskeemiga kuidagi midagi ette võtta. Pidamist on juurde vaja.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.04.11 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ärge nüüd valesti aru saage, ma ei poolda Jaapani panne, lihtsalt siis, kui mul üks oli, siis jäi nii palju raha üle, et sai essi kõrvale osta. Nüüd aga Jaapani pann ammu müüdud ja raha ikka pole :D

Aga jõudu ehitamisel - ma siiski kaaluks seda, et veoskeemiga kuidagi midagi ette võtta. Pidamist on juurde vaja.
Mul elus järelikult paremini läind:P,omanud ainult saksa rauda ja kulutused on väga minimaalsed välja arvatud kütus mida kulub mõlemal autol alla 6-liitri sajale!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 10.04.11 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Reisser: kuidas käikude vahetamine sellise laksuga toimub...kas rabistad?

Ei absoluutsel mitte, vb tundub kuna mul pm uus sidur ja kergem hooratas, ning abiks on ka kerge vahegaas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 10.04.11 21:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Ärge nüüd valesti aru saage, ma ei poolda Jaapani panne, lihtsalt siis, kui mul üks oli, siis jäi nii palju raha üle, et sai essi kõrvale osta. Nüüd aga Jaapani pann ammu müüdud ja raha ikka pole :D

Aga jõudu ehitamisel - ma siiski kaaluks seda, et veoskeemiga kuidagi midagi ette võtta. Pidamist on juurde vaja.

Sügisel oli mul auto müügis, kui veel automaat oli ja ainult kerge softiga, huvilisi oli tösiselt palju, kuid kõik sellises striitreiss vennad et kuipalju läbisõit on ja kas on diisel või bensiin, niiet sinnapaika müük jäigi.
Veoskeemi muudatus tuleb aasta teises pooles, kuid 99 protsenti kindel et diisel;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.04.11 21:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Veoskeemi muudatus tuleb aasta teises pooles, kuid 99 protsenti kindel et diisel;)
Mis mõttes,kas mõttes teha bensukaks!:oTule taevas appi ütleks selle peale Ansip!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 10.04.11 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Algselt postitas: rebane22
Veoskeemi muudatus tuleb aasta teises pooles, kuid 99 protsenti kindel et diisel;)
Mis mõttes,kas mõttes teha bensukaks!:oTule taevas appi ütleks selle peale Ansip!:D

Ei, ikka diisel aga vaikselt otsin mõnda Q c4ja mis oleks nõuetele vastav.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 10.04.11 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Ei, ikka diisel aga vaikselt otsin mõnda Q c4ja mis oleks nõuetele vastav.
Mul käis juba peast läbi-sõitsid täna lahtise aknaga ja tuul tegi oma töö!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 11.04.11 19:53 Tsiteeri
"Uued vidinad"



http://static2.album.ee/files/992/58/large_24814503_z6RX.jpg

http://static2.album.ee/files/992/58/large_24814505_csZl.jpg

http://static2.album.ee/files/992/58/large_24814501_LDYI.jpg


Eks näis kaua kastipadjad vastu peavad, praegu peale ca 500 km on väga head. Padja täitematerjal on kereliim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 12.04.11 20:23 Tsiteeri


Millal projektile järgmine käik antakse?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 02.05.11 19:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rebane22
Millal projektile järgmine käik antakse?:)

Kerge update-ette silda said uued puksid pluss rattalaager, tänud Priidule kes oli kõrval kui mul pohmell oli:D Ja lisaks proovitud erinevaid softe ning vahetatud kütuse temperatuuri andur pumbaseest.
Sai tehtud ka uus cooler-sissekolle vaheline ühendus, kuna vana lendas lilleks kohe päris mitu korda.
Olemas on uue dp materjal-jyrisoo naeris et on ikka suur tükk küll, ning kui ta sõitu sai mu dislunniga siis nentis et on vaja "all show no go" pillile update teha:cool: Dp kohapealt, Kaido kui sul pilt kusagil sellest siis anna kaeda, saab nii mõnigi audihuviline muige näole:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 04.05.11 19:58 Tsiteeri


Nii sellest tuleb minu uus "summuti"
http://static2.album.ee/files/998/0/orig_24950181_gxy6.jpg
Täna sai proovitud kiirendust kasutajaga Neno83 ja ta ütles et 80-120 on hea näitaja et saada aimu kuidas auto kiirendab. Tulemuseks neljanda käiguga 5,6 sekki. Kiirem kui originaalis:D Niiet kasud on sees.
Kui aega jääb siis see kuu tahaks ka huvipärast rullidele saada ja ehk ka miskise numbri kirja panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 04.05.11 20:20 Tsiteeri


Vaatan, et sul on logarisse ribid ka tehtud, mis oli plaanis ka vennasel (Neno83). Katid viskad vahelt välja? Muidu tundub kuri välimuse kui ka mineku poolest.
Jaksu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 05.05.11 19:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: simoQ
Vaatan, et sul on logarisse ribid ka tehtud, mis oli plaanis ka vennasel (Neno83). Katid viskad vahelt välja? Muidu tundub kuri välimuse kui ka mineku poolest.
Jaksu!

Logaris on ribid sees jah, kuid panin sinna ühe teise auto logarist jupi mitte ei hakanud föönitama.
Mul sumps on täiesti otsetoru kahe resoga, ning on igati vaikne ja rahulik kuna turboautol on see asi ikka hulga vaiksem kui vabalthingaval oleks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 05.05.11 20:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: reisser
Nii sellest tuleb minu uus "summuti"
aks ka huvipärast rullidele saada ja ehk ka miskise numbri kirja panna.
Sul ju uus sumps tõstetud pildil S4-ja ette(Kaido omale),ega sa seda sinna paigalda!:o


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 29.05.11 19:06 Tsiteeri


DarkPower 1.katse
DarkPower 2.katse


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 26.06.11 22:02 Tsiteeri


Pean siin ise reisseri teemat vähe täiustama, ta ei hoia kaashuvilisi piisavalt kursis DarkPower-i arenguga:D
http://static2.album.ee/files/1010/23/large_25255805_X6xS.jpg
http://static2.album.ee/files/1010/23/large_25255783_403s.jpg
http://static2.album.ee/files/1010/23/large_25255793_AtQa.jpg
http://static2.album.ee/files/1010/23/large_25255797_P0hO.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Renee
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.08
Asukoht: Tallinn/Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.06.11 22:17 Tsiteeri


Vaatan ,et sõber Heigo on väga õnnelik oma torujupi üle :D


Väga mahe diisel on, eelmine aasta sai Viljandist sellega koju sõidetud.

Liikus siis juba väga mahedalt diisli kohta.

Renee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 27.06.11 22:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: promatic
Vaatan ,et sõber Heigo on väga õnnelik oma torujupi üle :D


Väga mahe diisel on, eelmine aasta sai Viljandist sellega koju sõidetud.

Liikus siis juba väga mahedalt diisli kohta.

Renee

Ei no mis ma niiväga õnnelik, pigem eelmise õhtu õlled pressisid otsaeest välja ja rahul et pagassis on ruumi natukene rohkem.
Aga progress käib et juulis dünos ära käia ja siis ka reaalsed nr-id saaks ette näidata.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.3% - SQL: 26.7%]