Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Lauri / Tr22nsmees (Vastuseid: 18 | Vaatamisi: 7584)
sonic6
huviline



Registreerunud 09.03.11
Kasutaja on eemal


postitati 09.03.11 08:21
Lauri / Tr22nsmees



See kord on, tegelane ennast Lõuna-Eestis ilmutanud. Alustame siis jutuga, et inimestel oleks aimu, mis tegelane see Lauri on ning millega ta seekord hakkama on saanud.

2010 alguses, omasin Dodge Durangot. Auto oli tükkaega sõbra käes kuna mina sellega sõita ei soovinud, samuti oli Durango pikkaega müügis kuid, edutult. Sõber helistas siis üks õhtu, et tal on autole ostja ja raha saab kohe kätte. DIIL, muidugi müü ära. Niisiis läks auto Tallinnasse, kuid rahadega nii hästi ei läinud. Sõber andis auto Laurile, kuid ei vormistanud ühtegi müügi paberit. Põhjus oli lihtne, oh ma tean seda venda, see maksab ära, ära põe!

Mõnda aega hiljem kui hakkasin uurima, et miks ma raha pole saanud. Käisime Tallinnas, et toome auto tagasi, kuid siis jõudsime selleni, et Lauri oli ise autole müügi lepingu teinud ning auto kellelegi teisele juba edasi müünud. Sulaselge pettus, niisiis väga lihtne ju, läksin Politseisse rääkisin jutu ära ja mulle öeldi tsiviilasi minge kohtusse, nii nagu ikka. Läksin siis tagasi lõunasse ning tegin Laurile ka selgeks, et edasi tegeleb asjaga politsei ning kohtus näeme. Järgmine päev olid Tallinnast kujud kohal, kohe valmis läbirääkima kogu süsteemi.

Sõlmisime siis laenulepingu, mille tagatiseks pidi jääma üks GMC buss. Lauri rääkis, et ta alles Tartus avastas, et tal jäid GMC paberid maha ja ta lasi saata sõnumiga auto andmed. Kuna jutt tundus nii enesekindel olevat, siis sai leping sõlmitud ja asi tundus sellega lahendatud olevat. Kuid mul polnud aimugi, et buss mille ta ''tagatiseks'' pani polnud tema omagi. See tuli välja alles sügisel kui mul sai villand, jamast et ta maksab siis kui juhtub ning tahtsin tagatiseks olevat bussi endakätte saada.

Makseraskused kohe lepingu algusest saati, ei suutnud 5000 krooni maksta. Nii see pull siis on kestnud siiamaani. Viimasest maksest on möödas rohkem kui 3 kuud, iganädal kui vennaga suhtlen, tuleb mingi uus ja super lubadus. Ala, ma järgmisenädala keskpaigaks sebin sulle selle raha, MUL ÜKS DIIL, no mul pole seda võtta hetkel kuskilt.

Praeguseks ma olen laenusummast tagasi saanud, 25%. Kuigi 2010 novembris pidi olema viimane makse.

Siit siis moraal ärge laske ennast huiata, lepingud olgu 100% kontrollitud ja tagatised kindlad. Veenduge, et inimesed kellega lepingu sõlmite on maksejõulised.

Selle teema leidsin alles pärast lepingu sõlmimist kui esimene makse hilines:
http://foorum.turboclub.ee/viewtopic.php?p=59443&sid=b68a2f5970b93645a537041adb6c1d67

Ma pole esimene ega jää ka viimaseks keda see vend huiab.
Hoidke kaugele sellest tegelasest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 09.03.11 08:37


Võid kohe selle teema algusest ka lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Toomas15
huviline



Registreerunud 22.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant C5

postitati 09.03.11 09:07


Lugenud selle teema läbi sain ainult kinnitust, et ostu-müügi leping toimub ARK-s ja numbrid liiguvad enne vormistust. Kui ostja soovib siis on alati võimalus ennem kontrollida kas autol pole võõrandamiskeelde või muid tagamaid.
Kui te soovite oma sõidukit iga hinna eest müüa kahtlase tehinguga siis mõelge ka variandile, et näete oma autot võib-olla viimast korda.
Siin on olnud müügikuulutusi kus sõidukil võõrandamiskeeld, mees soovib siis nö müüa/vahetada ja mainib juurde, et sõitmist see ju ei sega.Tegemist on mu arust päris lapsesuu jutuga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
*Andu*
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic type-R

postitati 12.03.11 00:37


Isegi kaua oli vaikus antud "bisnes" mehest :D
Soovin sulle väga palju edu ja loodan, et saad oma rahad kätte.
Oskan seda ka veel juurde lisada, et mõnda aega tagasi ajasid tuttava sõbrad Laurikest taga kuna Lauri olevat päris korraliku summa võlgu olnud ning samamoodi suhtles ainult läbi sms-de ega andnud ennast näole. Ilmselgelt on tegemist täiesti süüdimatu inimesega!
Huviga kohe ootan, mis vabandused nüüd tal siis enda kaitseks on öelda...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.11 14:09


Alustaksin sellest, et minu isikuandmeid SINUL omavoliliselt avaldada pole kindlasti õigust. Edasi hüsteeritsedes jõuad selleni, et kohtus tehakse meievaheliselt laenujäägilt tasaarveldus minu isikuandmete avaldamisega seoses tekitatud moraalse kahju arvelt.

Ütleme nii, et mõlemad juhtumid jäävad aega kui rentisin sõidukeid - sain toona mõnusalt kõrvetada ning maksan sellest tekkinud võlgu siiani. Vaikselt, aga maksan ja usun, et ca aastaga saab lõpuks joone alla ka.

Riho Rauba teemasse puutuvalt :

Riho, autot ei ostnud mina sinult vaid enda tuttavalt Kaidar Kork'lt, lisaks on auto Teil siiski kahe peale mitte sinu oma üksi. Durango oli samuti Kaidari käes mitte seetõttu, et sa sõita ei soovinud vaid seetõttu, et kast laiali oli (olgu öeldud, et selle remontis ära Kaidar).
Müügi paberid vormistasin mina Kaidariga, millele toona sina alla kirjutada ei soovinud (tema väitel oli tema osa autost 50%) - tuues mingi kuu aja pärast jabura põhjenduse kuidas keegi sult autot 85000EEKi eest osta soovib. Esialgne diil oli Kaidariga esimesed 2 kuud 3000EEK kuus & edasi 5000EEK kuus kuni lõpuni - ma ei oska tõesti öelda, kas Teie rääkisite selle omavahel läbi või mitte. Kuna auto osutus peale 2 päeva sõitmist ebanormaalselt kulukaks (trassil 17-20L sajale, linnas 25-30L sajale, olematu minek, ABS mitte töötamine jne) leidsin vahetusvariandi GMC Vani vastu (maksin ise sealjuures veel vahetusel Vani omanikul 5000 eek peale). Olgem ausad, Van maksab tunduvalt enam kui konkreetne Durango.

Praegusel hetkel on konkreetne Van vahetatud kõikide lisadega 2000a Vani vastu. Vahepeal oli võimalus vahetada see MB väikebussi vastu, millega Riho oleks kuni müügini sõitma hakkanud - diil läks aga vastu taevast kuna MB omanik loobus.

Riho, alati on võimalus olemas - müü buss 8000EURi eest maha, saad sealt oma osa + ootamise eest veel päris hästi ehk 4000EUR kokku! Või osta mult buss 4000EUR'i eest ära! Olen neid võimalusi sulle korduvalt pakkunud - milles küsimus?!

Praegusel ajal müüa on raske - sellest ka probleem.
Kindlasti on konkreetset bussi müüa kergem kui Teie vana Durangot.


Andule nii palju, et saab ka sinu sõber Edmond oma 5000EEK - lihtsalt aega läheb natuke. Oma sms teemade ja põgenemise poolelt ütlen sulle vaid üht - maga kaineks!

Andu, sinu raha küsides näidati mulle ust - see ei tähenda aga seda, et mina sulle nii teen... suhtle viisakalt ning näita üles pisut arusaamist, saad ka oma raha kiiremini. Olgu muidugi öeldud, et sinu küsitud ulmet ma sulle maksma kindlasti ei hakka.



Mõistvale suhtumisele lootes,
Lauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 15.03.11 17:47


Ei tahaks nina siia vahele toppida, kuna otseselt antud inimestega probleeme minul ei ole.
Kuid siiski ajendab kirjutama "tr22nsmees" vastus.
Tore muidugi,et sa inimestega vähemasti foorumi kaudu sidet pead. Aga saa sellest ka aru, et antud bussi ei pea sa müüma maksimum turuhinnaga, kui endal võlad sabas jooksevad. Müüd madala turuhinnaga ja maksad ära palju suudad, hea seegi.
Ja mis puutub vabandusse, et Dodge Durango küttekulu oli liiga suur, siis no kulla mees..:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.03.11 18:29


Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Alustaksin sellest, et minu isikuandmeid SINUL omavoliliselt avaldada pole kindlasti õigust. Edasi hüsteeritsedes jõuad selleni, et kohtus tehakse meievaheliselt laenujäägilt tasaarveldus minu isikuandmete avaldamisega seoses tekitatud moraalse kahju arvelt.

See ajab naerma.
Sinu nimi ega ka sinu isikukood pole mingid salajased isikuandmed. Igaüks võib kirjutada neid kuhu tahab, loe seadust.
Ja moraalne kahju? Sa oled vist liiga palju USA filme vaadanud, Eesti kohtus naerdakse sind välja selle peale.

Muidu teemasse - raske öelda, kumb on hullem, kas inimesed, kes teistelt "intressita laenu" võtavad või need, kes seda "intressita laenu" annavad.
Pole kuigi raske esitada juristi abil isikule nõue ning kui ta seda ei täida isik kohtusse kaevata - seda peaks virisemise asemel KOHE tegema, mitte laskma isikul süüdimatult edasi tegutseda.

Facebookist vaatab muide selline pilt vastu:
http://bayimg.com/jAeFeaADH


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.03.11 18:53


Miks profiilis ja avataril olevaid suht kalleid autosid ära müüa ei või, et võlgasid ära maksta?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 15.03.11 19:09


Sama küsimus tekkis ka minul, kuid jätsin algul küsimata. Suht naljakas on lugeda üle pea võlgades oleva inimese juttu, kes muudkui lubab ära maksta ja palub vabandust ja inimliku suhtumist, samas ise vurab ringi 10k eur+ maksva autoga. Minuarust müü kasvõi korter maha aga maksa võlad tagasi.
Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Miks profiilis ja avataril olevaid suht kalleid autosid ära müüa ei või, et võlgasid ära maksta?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.11 21:38


Kallid kaasmaalased - fakt et profiil juba viimased 2 aastat uuendamata on, ei tähenda seda, et igapäevaselt oma asju RAMiga ajaksin... vastupidi, kasutan tihti ühistransporti ning olen kogu jama korda saamiseks ka tugevalt oma elustiili muutnud. Võlausaldajate võimalust pöörduda kohtusse ei ole kunagi salanud, vastupidi, olen isegi soovitanud seda teha - on neil kergem & minul kergem. Asjaolu, et pooled kodanikud mõistavad peale soovitust pöörduda kohtusse, et nende nõue on 75% ajuvaba & 25% reaalne summa, ei ole tõesti minu probleem - lahmiks vähem ja mõtleks veidi reaalsemalt.

Riho mõte müüa konkreetne auto mulle on tingitud saada masina eest rohkem raha ning seda üldse mingi raha eest müüa - igasugusel laenamisel on aga ka risk ning kui sa oled selle juba võtnud, ei maksa hiljem viriseda. Olgu veel öeldud, et Rihoga ei suhelnud umbes 24h & sellest tekkis metsik probleem - ei ole pikalt kättesaamatut mänginud. Lihtsalt kui ma kellelegi ütlen, et sorry - täna ei ole ning ei oska ka prognoosida, et nädala jooksul midagi selguks, ei ole tarvis suruda ja imestada miks keegi toru ei võta. Päevas 5x helistamine ei muuda mitte midagi. Kusjuures ka täna suhtlesin Rihoga.

Esimene küsimus laiale ringile - mitu inimest on mulle siin irisejatest laenanud heast tahtest reaalselt raha (sula/ülekanne)? Vastus : MITTE KEEGI!
Kõik need summad nõretavad mingite bisnesite või diilide oletatavast kasumist, mille mina ka peale hävimist peaks täies mahus korvama. Kui on mingi äri või diil & see läheb kellegi kolmanda tõttu aia taha on 99% tegelaste kindel arvamus, et nemad ei tohiks hävida millegagi & mina peaks kogu kahjumi oma taskust kinni maksma. Sellise suhtumise peale oskan öelda vaid üht : "Sööge s*tta!"

Teine küsimus - kas ma olen lubanud peale hilinemist kunagi konkreetseid kuupäevi mida ma ei ole täitnud? EI! Sest ma ei taha anda katteta lubadusi mida ma ei suuda täita.


Vastuseks sellele, kes soovitas bussi poole hinnaga maha müüa :

Müün poole hinnaga maha & mis edasi? Ehk skoorin sms-laenu ka peale? Põhiline, et foorumikõvatajatel mingit möginat poleks? Vt palun mobile.de'st palju maksavad Limited varustusega 2000a vanid ja mõtle palun veel kord üle, kas 8000EUR on selle auto eest palju? Ilmselt mitte. Kui sa suudad mulle pakkuda sellist 5000EURiga, leiaksin vähemalt 3'le kuu aja jooksul ostja.

Dodge Durango küttekulusse puutuvalt veel nii palju, et olen omanud V8 mootorivalemiga enamjaolt mikimaa päritolu autosid üle 15 ning eelpool mainitud kulud on ulme, eriti sellise suurusega masina kohta. NB! need on rahuliku sõidustiili kulud olenevalt veoskeemist mitte põhjagaasi omad.

Ma isiklikult ei näe sellel foorumis virisemisel mõtet - võiksin terve lehekülje jagu erinevaid postitusi teha erinevate inimeste kohta, kes on võlgu, keda on võimatu kätte saada jne
Olen ma sellepärast Teie silmis õigem mees kui vähemalt 20000EURi eest võlgnikke/võlgu üles loen?


Edu,
Lauri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.03.11 21:51


Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Kallid kaasmaalased - fakt et profiil juba viimased 2 aastat uuendamata on, ei tähenda seda, et igapäevaselt oma asju RAMiga ajaksin... vastupidi, kasutan tihti ühistransporti ning olen kogu jama korda saamiseks ka tugevalt oma elustiili muutnud.

Meie reeglid on väga konkreetsed. Kas muudad ise profiili või pean mina seda tegema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 15.03.11 22:26


Done - loodan, et keskmisel eestlasel on nüüd meel rahulikum... nii kaua kui kellelgi läheb sitemini kui tal, on kõik õnnelikud (absoluutselt mitte Blackile suunatud).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.03.11 23:52


Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Kõik need summad nõretavad mingite bisnesite või diilide oletatavast kasumist, mille mina ka peale hävimist peaks täies mahus korvama. Kui on mingi äri või diil & see läheb kellegi kolmanda tõttu aia taha on 99% tegelaste kindel arvamus, et nemad ei tohiks hävida millegagi & mina peaks kogu kahjumi oma taskust kinni maksma. Sellise suhtumise peale oskan öelda vaid üht : "Sööge s*tta!"
Olen ma millestki väga valesti aru saanud? Minuteada ettevõttlus just sellise valemiga töötab.

Investor kellel on raha ja kes tahab kasumit annab/investeerib oma raha firmasse, kes oma tegevusega (kasutades investorilt saadud raha) proovib teha rohkem raha. Teenitud raha pealt makstakse investorile tema algset summat tagasi + % intressi.
Kui see mingi valemiga ei õnnestu, siis vastutab selle eest just toosama firma, mitte kolmandad osapooled kelle olemasolust või kohustustest firma ees pole investoril sooja ega külma.

Ehk siis Sm Firma peaks siinkohal "Sööge s*tta!" enda taldrikule kirjutama ja mokk maas hoidma, sest tema rida on saada enda võetud kohustused tasuda. Kui tundub kuidagi keeruline majandada, siis algata enda vastu üksikisiku pankot, hiljemalt 5a pärast turbonuudlite söömist on kõik su kohustused teiste ees tasutud.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
*Andu*
huviline



Registreerunud 25.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic type-R

postitati 16.03.11 02:00


Tsitaat:
Algselt postitas: tr22nsmees
Andule nii palju, et saab ka sinu sõber Edmond oma 5000EEK - lihtsalt aega läheb natuke. Oma sms teemade ja põgenemise poolelt ütlen sulle vaid üht - maga kaineks!

Andu, sinu raha küsides näidati mulle ust - see ei tähenda aga seda, et mina sulle nii teen... suhtle viisakalt ning näita üles pisut arusaamist, saad ka oma raha kiiremini. Olgu muidugi öeldud, et sinu küsitud ulmet ma sulle maksma kindlasti ei hakka.

Mõistvale suhtumisele lootes,
Lauri


See ei puutu küll üldse teemasse aga mida krdit sa ajad? Suhtle viisakalt? Näita üles arusaamist? Kas sa ise ikka tead nende sõnade tähendust või lihtsalt õpid uusi ja huvitavaid sõnu?
Mis puutub Edmondi teemat, siis tean vaid seda, mida mulle on öeldud. Kui keegi oli natukene juurde pannud, siis vabandused minupoolsed selle kohapealt.
Meie vahelist teemat ma ei viitsi üldse lahata rohkem- enamvähem viimased sõnad mulle olid, et oma rahast võin und näha(seda ütlesid sa ka läbi sms mitte läbi telefonikõne) ning rohkem pole ma sinust midagi kuulnud peale eelmist talve. See on siis sinu mõistes viisakas ning arusaav suhtumine?

Ja nüüd kui pool eestit juba sind taga ajab ja sinu käest raha nõuab, tuled sina rääkima meile, et me võiks sinu puhul kasutada selliseid sõnu nagu viisakas suhtlemine ning arusaamine?
Pane mulle PS-i faktid, miks peaks see summa olema väiksem, teeme maksegraafiku ning maksa kasvõi 10 euri kuus- siis saad ka oma mõistvat ning viisakat suhtumist vastu!
Kuna see ei puutu tegelt hetkel olevasse teemasse, siis soovi korral võime läbi PS edasi suhelda.

Päikest ka sulle :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.03.11 08:20


Hullumeelsuse definitsioon on see, kui teha ühte ja sama tegevust uuesti ja uuesti ning loota erinevat tulemust.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 16.03.11 09:35


Ega siin pole muud teha, kui vaid imestada mõne "mehe" arusaamist elust / eetikast / kohustustest / seadustest..
Arusaadavalt pole kõigile seda tarkust / elukogemust ühepalju kaasa antud ja sellest ka meie ühiskonna probleemid alguse saavad.
Kuna inimene elab oma "imedemaa" maailmas ja ei taju reaalset olukorda, siis jääb üle vaid oodata, et keegi võtab sellised inimesed vastutusele või arendab tema "imedemaa" maailma reaalsete seadustega.

Selline "külili loopimine" on väga levinud selliste inimeste seas, nagu seda sina oled, träänsimies. Kui sind rahustab arusaam, et kõik me tahame, et sul läheks halvasti siis jumal sellega..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tr22nsmees
huviline



Registreerunud 16.06.03
Asukoht: Võlavangla
Kasutaja on eemal


postitati 16.03.11 13:55


Esiteks väljend pool Eestit ei pea paika - ca 5 inimest 1,4 miljonist ei ole pool Eestit.
Teiseks ei ole vaja kedagi taga ajada... saad kätte ja mis edasi? Annad üle koonu? Siis kindlasti enam midagi loota pole & pead olema õnnega koos kui lõpuks kriminaalasja kaasa ei saa.

Zoigile veel nii palju, et kui kellelgi on soovi, võib ta minu suhtes eraisiku pankroti iga kell algatada - ise ma lihtsalt ei oma selleks piisavas koguses vaba raha ning ei näe sellel ka sügavat mõtet. Mis puutub aga investeerimisse, siis praegusel hetkel ei ole meil põhjust rääkida mingist investeerimisest. Riho järelmaksuga auto müügi näol on tegemist tema äriga, tänu millele ta selle auto reaalsest tunduvalt enam saab & selle üldse müüdud saab. Sealt tuleb kasum ning kasum tuleb riski arvelt - seekord ilmselt see riski ei õigustanud ja mul on sellest väga kahju kuid ma ei saa sinna midagi parata... raha kahjuks printerist ei trüki. Täpselt sama palju kui minul, on olnud temal võimalus viimaste kuudega see jama lahendada (müües ära sõiduki / ostes selle minult ära).


Andu puhul ei näe ma ka ühtegi põhjust, et oleksin pidanud toona käituma teistmoodi. Niinimetatud surumine ja ähvardamine ei vii kuhugi - kuidas inimesed sellest juba ükskord aru ei saa? Nii nagu käitud teistega, käitutakse sinuga. Kindlasti suhtlen sinuga selles teemal täna-homme.
Sh ka minuga - st inimesed ei vasta mu kõnedele jpm... samas ei näe, et mul oleks õigust neid ka kritiseerida kui olen olnud ise samasugune.


Janari, milles probleem? Kuidas näeksid lahendust sina?
Masu ajal hävimine ei ole ainult minu probleem, peale minusuguste ise hakkanud "ärimeeste" on põhja läinud ka väga mainekaid isikuid - võta nüüd kinni, kas alati kõik suhtumises on.
Ja ühte pean ma sulle ütlema - kui kõik oleksid nii eetilised, peaksid kinni oma kohustustest & "seadustest", sõidaksin praegu välja ostetud uue S-klassiga ning ei kempleks siin foorumis Teiega.


Lisaks kõigele usun, et ei ole erilist alust tituleerida mind petturiks, vargaks vms - tunnistan ju olemasolevaid võlgnevusi ning likvideerin neid võimaluste piires. Ma ei ole seda raha kasutanud laialt elamiseks ega muul viisil ära raisanud vaid ma ei ole seda isegi kordagi näinud. Kui mulle midagi välja hõigatud summade juures ei meeldi, siis ka nii ütlen ning usun endiselt, et ei pea kõrvad lontis kõige peale noogutama mida küsitakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 16.03.11 14:26


Sul on selles suhtes õigus, et sa ei ole kindlasti ainuke inimene, kes on/oli nn. masu ohver. Olin seda ka ise.
(Edit: "Masu ohver" on tegelikult ilustatud väljend inimese enda tekitatud vigadest.)
Point on selles, et kuidas sellest väljutakse ja probleeme lahendatakse. Sinu üritusel (mis on teise sõnaga läbikukkunud katse) on täiesti vale suund.
Saa aru, et sul ei ole rohkem mõtet oma bisnisit edasi sellisel moel ajada. Lõpeta see autodega "mängimine" ja mine tööle. Ehks kunagi saad ka legaalsel viisil oma unistuse täidetud (Sulas S-klass).

Samuti ära unusta kokkuleppeid. Kui kokkulepe oli xxx hind, siis sina maksad ka xxx hinna. See, et vahepeal on "kuu ümber maakera ära käinud" ei muuda fakti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 16.03.11 14:30


Äkki oleks õige aeg ka Tr22nsmehe poolt loetleda ette need isikud, kellega temal endal probleem on õhus. Võibolla tunneb keegi enda nime avalikult lugedes puudutatuna ja asjad hakkavad ka mujalt liikuma. Hetkel käib nagu kaudne kõneviis ja umbmäärane lahmimine, mis viib ainult teema lukustamisele lähemale!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 82.3% - SQL: 17.7%]