Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Autor:
Pealkiri: Audi A4 Avant 1.8TQ - 1998 - woush - müüdud (Vastuseid: 139 | Vaatamisi: 27466)
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 08.04.11 16:51 Tsiteeri


Mõned nädalad tagasi sai c4 müüdud, b5 nüüd minu kasutuses. Kellal ees 252xxxkm, seega oli aeg käes õlivahetus teha, taaskord läks sisse bp 5w-40.

Järjest rohkem jääb tunne, et naisterahvale küll oma autot pikemaks ajaks usaldada ei tohi. Mingi aeg oli ka juhipoolne tagumine rattalaager otsad andnud, lõtk nii tugev, et oli juba ka abs andurit kulutanud vähe. " Ma kuulsin küll mingit kõrinat ja vilinat, aga ma arvasin, et kuskil on mingi liivatükk vahel ", umbes selline põhjendus :). Asemele läks SKFi laager.

Juba ükskord, kohe peale auto ostu vahetatud pooltelje ots teeb häält, usun, et paigalduse viga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 05.05.11 19:34 Tsiteeri


Kui c4l ei pidanud 3a jooksul mitte ühtegi rattalaagrit vahetama, siis b5l olen nüüd poole aastaga pidanud vahetama neid kokku neli korda. Alguses pandud 2 noname laagrist üks kestis ehk 5k km, teine veel korras. Garantii korras sai see üks välja vahetatud SKFi vastu. Eks tuleb ikka omal nahal ära tunda, et need odavad ei kesta. Ülejäänud said sammuti SKFid.

Kohe alguses vahetatud pooltelje ots hakkas häält tegema, ka see sai uus pandud. Diffri padi sai ka vahetatud, kohati on see "põnts" veel alles, kuid enam ei häiri eriti. Järsemalt kohalt võtta siis on veel tunda, käiguvahetused aga on nüüd vaiksed. Auto siiski üle 10 aasta vana, ju siis on lõtkud ülekannetes sees. Kunagi ehk vahetan veel kasti padjad ära, nii "igaksjuhuks".

Nüüd hiljuti tekkis mingi "rähn" esisilda sisse, see läheb nüüd lähipäevil ülevaatamisse/tegemisse.

Mingi kotermann on tuledega, nii lähi kui kaugtuled näitavad väga valesti, lähituled näitavad liiga maha, üks rohkem kui teine, üks kaugtuli nagu näitaks teisele poole kokku, igaljuhul väga imelik. Käisin TÜV punktis regullimas, kuid tulin sealt sama targalt tulema, regullimis polti keerates ei toimunud midagi. Nüüd ei teagi, mis ette võtta.

Oskab keegi öelda mõnda alternatiivi sellisele boosti kella variandile:
http://www.awe-tuning.com/media/catalog/product/cache/1/image/265x/f63dc5ec28f3175f8a7f615bd217eb71/A/W/AWE-CenterGaugePod-173_1.jpg
Vaja oleks siis musta tausta, punase valgustusega kella, koos selle alusega õhuaku. On meil eestimaal mingit valikut ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 06.06.11 18:05 Tsiteeri


Pole tükkaega lisanud siia midagi.

Eelmises postituses mainitud kolksust sai odavalt lahti, üks stabika kont oli läbi. Muud nagu tehnilisest poolest polegi teinud vist, pole midagi suurt tehagi eriti ka.

Sisu sai korraliku keemilise, sellega seoses ka armatuuris põleb airbag tuli, kuna võtsin istmed välja ja muidugi teadmatusest keerasin ka süüte sisse. Aga see väike asi ära kustutada.

Kuna arvatavasti juba sellel nädalal saab auto chipi, siis tegin ka mingi hädise video endale võrdluseks, kuidas auto liigub pärast chipimist. start oli madalalt pöördelt, käiguvahetused üsna rahulikud. http://www.youtube.com/watch?v=xTRjjWUrKBI

Paar niisama pilti,

http://www.upload.ee/image/1397049/P6060233.JPG
http://www.upload.ee/image/1397055/P6060237.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 06.06.11 18:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
endale võrdluseks, kuidas auto liigub pärast chipimist. start oli madalalt pöördelt, käiguvahetused üsna rahulikud. http://www.youtube.com/watch?v=xTRjjWUrKBI


Hehee, nii laisa kiirendusega on minu a6 2,6, see 1,8t peaks ikka juba stockis erksam olema:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 06.06.11 18:37 Tsiteeri


Boosti kella oleks jah vaja, näeks ära palju puhub. Kohati tundub endalegi, et võiks nagu poole sekundi või natuke rohkem võrra kiiremini sajani liikuda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 06.06.11 21:20 Tsiteeri


2.6 ja 1.8T on stockis ühepalju jõudu.
Antud videos on auto stock ju :)

Eks seal tuleb kontrollida ka, et rõhulekkeid poleks jne.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 17.07.11 20:35 Tsiteeri


Natuke juttu jälle. Ega suurt eriti polegi teinud, sest polegi selleks põhjust. Auto peab ennast väga hästi üleval. Mõned asjad siiski tehtud, näiteks uus töötav orig concert makk ( suured tänud foorumlasele laur ), tiiva suunad on vahetatud smoke tulede vastu. Ning prj poolt on lisatud autole chip, liigub paremini kui varem. Siiski tahaks nii igaks petteks mingi hetk rõhulekked üle kontrollida ning kindlasti lisada boosti kell.

Kui keegi Tartu ümbruses, kellel on chipitud 1.8TQ soovib autode minekut võrrelda, siis võib saata mulle PS. Sooviks nii huvi pärast võrrelda.

Järgmine muutus välimuse poolest peaks olema toonklaas.

Mõned pildid jälle:


http://www.upload.ee/image/1501292/DSC_0328.JPG

http://www.upload.ee/image/1501295/DSC_0332.JPG

http://www.upload.ee/image/1501297/DSC_0336.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 31.08.11 21:41 Tsiteeri


Kena isend!


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 02.12.11 09:15 Tsiteeri


Kuidas siis teie tegemised ka edenevad? :) Palju chipiga juurde tuli? Toonklaas ka küljes on juba? Ootame pilte :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 02.12.11 12:34 Tsiteeri


Väga visalt .. või õigemini, polegi midagi tehtud. Tehniline pool kõik tiptop korras. Numbriliselt küll ei oska öelda, palju jõudu nüüd juures on peale chipimist, kuid seljaga on ikka tunda. :) Samas juba ammu ära harjunud ja jälle aeglane .. :P Peab vaatama mis edasi saab, järgmine samm oleks k04, mõistlik oleks see samm vahele jätta ja asendada kas K24 või K26/27ga, sellega kaasneb ka hulga muude asjade vahetamine muidugi.

Toonklaasini ei ole siiamaani jõudnud. Käsil elamise remont, see röövib hetkel kogu aja ja mis peamine, raha. Ehk uuel aastal siis.

Üsna vähe viimasel ajal sõitnud ka autoga, tuleks nüüd see talv ometi ..

ahjaa, ülevaatus ka vahepeal läbitud 0 veaga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.12.11 00:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Numbriliselt küll ei oska öelda, palju jõudu nüüd juures on peale chipimist, kuid seljaga on ikka tunda. :) Samas juba ammu ära harjunud ja jälle aeglane .. :P Peab vaatama mis edasi saab, järgmine samm oleks k04, mõistlik oleks see samm vahele jätta ja asendada kas K24 või K26/27ga, sellega kaasneb ka hulga muude asjade vahetamine muidugi


Ja see siis ongi tõsi, et haigus hakkab süvenema alates sellest hetkest, kui soetad turboga auto endale. Esmalt chip ja siis hakkab edasi minema. Ma ausalt kardan seda viirust, sest kui see ka mind nakatab, siis ma ei saagi kunagi hakata normaalset elu elama. :D On hetki, kui mõtlen, et miks ma olen autopede ja ma ei taha olla autopede, aga õnneks mööduvad need kiiresti. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 03.12.11 07:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Harry_R
Tsitaat:
Algselt postitas: woush
Numbriliselt küll ei oska öelda, palju jõudu nüüd juures on peale chipimist, kuid seljaga on ikka tunda. :) Samas juba ammu ära harjunud ja jälle aeglane .. :P Peab vaatama mis edasi saab, järgmine samm oleks k04, mõistlik oleks see samm vahele jätta ja asendada kas K24 või K26/27ga, sellega kaasneb ka hulga muude asjade vahetamine muidugi


Ja see siis ongi tõsi, et haigus hakkab süvenema alates sellest hetkest, kui soetad turboga auto endale. Esmalt chip ja siis hakkab edasi minema. Ma ausalt kardan seda viirust, sest kui see ka mind nakatab, siis ma ei saagi kunagi hakata normaalset elu elama. :D On hetki, kui mõtlen, et miks ma olen autopede ja ma ei taha olla autopede, aga õnneks mööduvad need kiiresti. :D


Selle ütluse kohta on ka lause ;) Parem autopde kui niisama pde :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 06.02.12 17:58 Tsiteeri


Juhtus nädalavahetusel quattrot sihtotstarbeliselt kasutades väike apsakas ning nüüd nina juppe vaja. Kui stanget juba uut vaja, siis heameelega paneks facelifti oma. kuid oskab keegi öelda, kas prefacelifti ning facelifti stange kinnitused on 1:1le ? Tegelikult hing ihkab S4 stange järgi, kuid originaali võimatu leida ja replicatega jõle palju tööd, vbl kunagi tulevikus siis. Praegu siiski vaja auto kiiresti korda saada.

Võib pakkuda mulle facelifti stanget koos võrede ja udukatega.
Vaja ka facelifti esitulesi. Üks tuli jäi küll terveks, aga mina neid inglaseid(?) õieti näitama ei saanudki. Näitasid nii maha kui ka vasakule.

5515360 või PS


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.12 22:22 Tsiteeri


Soovitan Hella või Valeo tuled osta ja muidugi uued, need Depod ei kõlba kuskile nagu ka ise nüüd tead.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 06.02.12 22:41 Tsiteeri


Preacelift ja facelift stange kinnitused erinevad... Inglise tulede valgusvihk on väga hästi võimalik nõuetele vastavaks seada.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.12 22:44 Tsiteeri


Sellel autol ei ole ees inglismaal kasutamiseks mõeldud tuled, tegemist on Depo tuledega mille kvaliteet vastab hinnale.
Tsitaat:
Algselt postitas: A4Audi
Inglise tulede valgusvihk on väga hästi võimalik nõuetele vastavaks seada.



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 08.02.12 20:38 Tsiteeri


Ega kellelgil mingit pilti pole, kus on võrdlus prefacelift ja facelift stange kinnituste kohta ? Või oskab keegi täpselt öelda, millised kinnitused erinevad.

On seal peale kinnituste veel erinevusi ette sobivuse kohapealt ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Heix
huviline

Avatar


Registreerunud 30.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: VW Phaeton 2011

postitati 08.02.12 20:56 Tsiteeri


Külgmised kinnitused on erinevad, ned mis kinnituvad poritiiva alumise serva külge kolme kruviga.


Vorsprung durch Technik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 08.02.12 21:12 Tsiteeri


Tänud ! Siis pole midagi hullu seal ..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 14.02.12 21:49 Tsiteeri


Uued valeod oleks toredad küll, kuid hind on :o Kellelgil ehk pakkuda/oskab soovitada kuskohast saaks normaalse hinnaga ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 04.03.12 20:14 Tsiteeri


Kui ma ei eksi, siis see auto oli täna Tartu lähistel, Haagel... Seisis tee ääres kapott lahti ja esiklaas sodi ?
Mis juhtus ? :(


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 04.03.12 21:42 Tsiteeri


Siiski eksid :) See auto seisab hetkel ühes garaazis ja ootab mõningate detailide värvimist. Loodan, et peagi on auto taas tänavail.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mr.E
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B5 Avant 1.8Tq, 83a. B2 Quattro

postitati 05.03.12 12:51 Tsiteeri


Siis on hästi, aga vb siis see eilne auto oli selle auto koopia, sest nii välimuselt tundus väga sarnane kui ka numbrimärk. :D :D


Hea ruudus = parim |
B5 Avant 1.8Tq - OMC2017 - 282km/h | 11.0@217km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 25.04.12 17:18 Tsiteeri


Väike teema uuendus üle pika aja ..

http://www.upload.ee/image/2293201/DSC_0019.JPG

Ehk siis auto korras .. tegelikult juba mõnda aega olnud. Velgedel poleerin randid ära, kui jõuab siis äkki juba see nv.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 26.04.12 14:53 Tsiteeri


Ai kurja, päris hea näeb välja. Bolerod sobivad ikka jube hästi alla, eriti just selles stiilis, mis sul on (mõtlen randi osa). Nädalavahetusel vaatame, mis nende rantidega ette kannatab võtta.
Varsti peaks ühe tugevama pesupäeva ka tegema ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  6
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 56.6% - SQL: 43.4%]