Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Eesti Audi Klubi jääraja võistlus Kärevere jäärajal 05.03.2011 järelkaja (Vastuseid: 51 | Vaatamisi: 8260)
S.vinkel
huviline



Registreerunud 06.12.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Auditu

postitati 05.03.11 17:08 Tsiteeri
Eesti Audi Klubi jääraja võistlus Kärevere jäärajal 05.03.2011 järelkaja



Minu poolt esimesed kiidusõnad! Väga tore üritus ja mõnus seltskond.
Üks asjalik päev vähemalt oli :)

Moderaator: Algne teema.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmop
huviline



Registreerunud 06.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.11 18:30 Tsiteeri


Kiidan minagi, sarnaselt eelmisele aastale oli kõik tore ( rada, inimesed, korraldus jne jne);)
E: kui tüli ei tee, ootaks ka videomaterjali(kui õnneks läks ja kaamera töötas ) isikult, kes mu kapotile selle uhke kaamera kinntas. ( Loomulikult ka pilte kõikidelt):P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 05.03.11 18:49 Tsiteeri


Oli tore tuuline ja päikesepaisteline ilm. Sõitjaid oli mitu korda rohkem kui möödunud aastal. Loodan, et kõik said, mida taga ajama tulid. Tore, et oli ka kaugematest kohtades, kui ainult Tartu ja selle ümbrus :D

Kahjuks pean vabandama Germo ja boxedaja ees, et ajasin nende kohad sassi. Loodame need segased asjad kiirelt korda ajada.

Ajatabel parimatest aegadest on siin:

http://elar.planet.ee/AC_s6it_050311.jpg

Hiljem lisan ka voorude kaupa sõidetud aegadetabeli.

Enda vabanduseks saan öelda seda, et enne minu sõitu tegi biist umbes viis ringi ja väidetavalt sellest ka see tulemus. Reimo ja Vihane-Tihane ajavahe võib lugeda ajavõtja veaks, sest see 0,4 sekundit kerib stopperil küllaltki kiirelt. Samas, vaadates Vihane-Tihane viimase vooru aega esimeselt ringilt, oleks ta selle aja eeldatavast palju paremaks sõitnud, kui ei oleks seda vallit ees olnud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 05.03.11 19:09 Tsiteeri


Väga meeldiv ajaviite päev oli ja tänud toitlustus osakonnale ka, aitäh.
Raja olemas olu eest tänud Koster Jüri -le kelle lauda teritoorjumil see rada asub.
Kussjuures suvel selle hoolitsetud karjalauda hoov õitseb ja sealt ei leia suitsu konisid.
Mina pean arvatavasti tänama tema traktoristi, kes kõrvaldas ohtlikutest kohtadest lume,

Sest mina rammisin kõiki valle oma S6-e esiotsa täis Cooleriga :o vallid purunesid aga cooler on terve.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 05.03.11 19:18 Tsiteeri


Oli tore ja huvitav . Enda sõidu kohta sain siis hiljem pädevama inimese käest kriitikat ja juhtnööre. Selgus, et oman liiga rasket ja äkilist jalga :)
Järgmine kord võtan siis rahulikumalt ja ei roni Valli otsa.
Täname korraldajat huvitava päeva eest.
PS. seegi üritus ei möödunud rehviprobleemita, kahjuks olin mina see kes rehvi veljelt maha sai :(


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmop
huviline



Registreerunud 06.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.11 19:21 Tsiteeri


Paneme siis õigesse teemasse ka: Kiidan minagi, sarnaselt eelmisele aastale oli kõik tore ( rada, inimesed, korraldus jne jne);)
E: kui tüli ei tee, ootaks ka videomaterjali(kui õnneks läks ja kaamera töötas ) isikult, kes mu kapotile selle uhke kaamera kinntas. ( Loomulikult ka pilte kõikidelt):P

Rehvi mahatulek on sellistel üritustel täiesti tavaline värk...sisekumm on kohustuslik lausa, kui soov jäärajaga asjadega tegeleda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 05.03.11 19:26 Tsiteeri


Ka kodus tagasi. Tänud jälle korralduse poolele ja samuti kõikidele kes kohal olid. Palju uusi nägusid jälle kokku viidud. Elarilt ootan ka mina enda sõitudest videosid. Äkki saad kuskile üles laadida. Enda pildid+videod katsun ka jagamiseks üles riputada aga ootama peate sellega vähemalt homseni. Täna lihtsalt ei jõua. Järgmiste kohtumisteni.

PS! Tiitli kaitsmiseks pean autot vahetama. Vähemalt oli konkurentsi see aasta :)
Ja mis kõige olulisem, Valli oli suhteliselt leebe, auto ühes tükis vähemalt. Köis sai ka ikka oma kohustusi tunda :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 05.03.11 19:29 Tsiteeri


Heh. Polnudki kõige halvem aeg. Hea. Enda sõidust. Terve aeg sai sõidetud üritusega, mitte kasutada kurvides käsipidurit. Siinkohal läheb suur-suur kummardus ja tänusõnad Antsule, keda küll kohal polnud, kuid kes eelmisel aastal väheke sõiduvõtteid õpetas. Lõppkokkuvõte oli siis see, et pmst 2.-3. kurvi sisenemisel läks abi vaja. Ja need olid tagasipöörded. Mina olen väga rahul. Arvestades, et nii tihti ja pikalt raja külastuste mõttes pole enne quattroga sõitnudki. Ja eks sellest ka ajad. Alati saab ju paremini-ja saingi- seda küll arsi b3 Q-ga. Loomulik ka, kere suurus, mass jne. Ja neid Antsu õpetusõnu oli selle väikeautoga palju lihtsam rakendada. Keerad rooli (loomulikult kui õigesti siseneda kurvi-mis vajab ikka lihvimist) ja ta läheb sinna. Õrnalt gaasiga mängides on kõik nii nagu üks mees raja kõrval rääkis. Kahjuks nime ei tea, kuid rallisõitja? Super lihtsalt.

Forsini sõidud olid muidugi :D:D:D. Ma pidin krambid saama rajaääres, sellist auto "kasutust" nähes. Punase arbuusi sõidud olid ka väga nauditavad vaadata. Õppind auto ja head mehed noh :D.

Supp ja tee ja kohvi ja muffinid samuti ülihead. Mina olen väga-väga rahul ja teen suure kummarduse korraldustiimile. Varsti jälle ;) Senikaua ootame videod ja pildimaterjali ära, mida tuli sel korral küll vist lademetes.

Kivitare


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 05.03.11 20:32 Tsiteeri


Tänud korraldajatele (jälle head muffinid!).

Tore uust rahvast ka näha. Üllatavalt palju tulid siiski kohale ning ka pealtvaatajaid jagus.
Enda sõidud läksid suhteliselt ootuspäraselt ning vist oleks koht ka kõrgem tulnud, kui rakett oleks raja äärde jäänud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.11 20:33 Tsiteeri


Ma olin pealtvaatajana esintatud. Veidi tuuline aga muidu ilus ilm selliseks ürituseks. Sõitjaid oli ka parasjagu. Ühendasin meeldiva vajalikuga ja käisin vahepeal ka Tartus ning tõin sigarile kelladeploki. ;)

Korraldajatele 5+


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 05.03.11 20:48 Tsiteeri


Tänud korraldajatele sellise super ürituse eest ja sõber Hardile, tänu kellele üldsegi sõita sain :)
Toitu on juba niipalju kiidetud, et võtan selle osa kiirelt kahe sõnaga kokku: väga hea
Muhe seltskond ja võin vist öelda, et elu esimene jäärajavõistlus läks igati korda... eesmärk oli sõita II kümne algusesse ja nii ka läks!
Naabrimehele 1,8 sekundiga lamelliklassi võit ja kps`ile sekundiga allajäämised seavad juba järgmise hooaja esimesed eesmärgid paika :D

Edastan ka Hardipoolsed tänusõnad korraldusmeeskonnale! Temalgi päris esimene võistlus ja kui esmaspäevast "treeningut" mitte arvestada, siis esimene kord nelikveoga jäärajal ja kohe kiireima lamellimehe tiitel. Mees oli igati rahul ja küllap saab seda kõrget rohekassinist Passatit ka tuleval aastal rajal näha. ;)


Kivitare siin ootab juba pilte ja ilmselt teised ka- eks homme sorteerin enda pildid läbi ja laen paremini õnnestunumad ka kusagile üles.

Järgmise korrani!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germo
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 05.03.11 21:16 Tsiteeri


Suurepärane üritus. Muhvinid ja viineripirukad olid super. Hea oli näha, et rahvast oli nii palju kohale tulnud.
Nagu eelmiselgi aastal suutsin ka tänavu esimesel ajasõidul ennast kapitaalselt valli otsa parkida. Seda küll eelmise aastaga võrreldes paar kurvi kaugemal. :P Õnneks midagi ära ei lõhkunud ja eks järgmisel aastal jälle :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 05.03.11 21:32 Tsiteeri


Kummardused rajameistritele ja ürituse korraldajatele. Üks ägedamaid radu, kus ma sõitnud olen. See mis sinna põllule on tehtud, ei ole võrreldav veekogudele tehtutega. Kerged mäed teevad asja ikka oluliselt põnevamaks võrreldes niisama siledate radadega. Üks kerge trampliinikas on veel puudu millele järgneks kurv kohe. Noh selline kege trampliin, kus seest õõnsaks võtab. Siis oleks see rada täiuslik.
See mis nüüd päeval rajal toimus oli pelgalt väike soojendus meie jaoks. Nimelt suutsime Ilmatsalus vähe marsuudiga puuse panna ning leidsime ennast lõpuks metsast, seasööda platsi lähedusest (muideks nägime ka sigu:D). Ümber keeramiseks ruumi nappis ja kinni me sinna jäimegi. Õnneks üks kohalik jahimees Nissan Sunniga upitas ja sikutas meie furgooni nina teele tagasi. Loomulikult pidime ikka Subaru ka maha ajama, et furgoonikat kergemaks saada. Sellest kohast minema saades leidsime ennast mõni kilomeeter eemal järgmisest tupikust, kellegi hoovist. Järjekordselt kets käis all ringi ja ei edasi ega tagasi. Kõik külavaheteed ju täiega täis tuisanud:P Lõpuks ca 15min möödudes söendas taluperemees ka noka majast välja pista. Saime ta käest siis nuimaise peale pool ämbrit tuhka, mille abiga õnnestus last liikuma saada. No nii 1h kulus kokkuvõttes lihtsalt külavahel chillimiseks:D
Lõpp hea kõik hea. Aga see-eest on mõnus väsimus sees ja eks järgmine kord katsume jälle külla tulla kui miskit suuremat toimub.

Ülar


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 05.03.11 22:59 Tsiteeri


Igati kordaläinud päev ning ei pääse minagi mööda ilusatest kiidusõnadest korraldajatele: Aitäh meeldiva ürituse ja vägagi sõidetava raja eest! Tänan toitlustus osakonda ka, ülihea oli!;) Sain nii esivedu kui ka nelikut sõita ja mis sa hing ikka rohkem ihaldad. Järgmiseks aastaks peab ikka jälle mingisuguse räämas kere ja korraliku tehnikaga päris-audi vaatama, kaua võib sõprade autosid lammutada.:D Pööraks tähelepanu veel 10-15 kohtadele, 4 autot ja 6 meest 3,5 sekundi sees- konkurents missugune.:D Tänud ka Hardile, kes lasi minusuguse hullu passati rooli, õppeta mind samuti nüüd rahulikult ja KIIRESTI sõitma nagu mina õpetasin sind driftima:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Keio000
huviline



Registreerunud 26.03.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Otsin

postitati 06.03.11 07:00 Tsiteeri


Oli väga meeldiv päevake.
Kahjuks küll ise rooli ei riskinud ronida, ent kaasa sõit oli juba piisavalt hea.
Keep up the good work!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 06.03.11 07:54 Tsiteeri


Aga kiireim lamellidel Audiga sõitja siiski mina :)
Seda hea tõdeda! Pereauto taltsutamine suhteliselt käpas ikka (välja arvatud mõned tugevad puuted Valliga).

Minu+pr. Tihane (vabandust kuna päris nime ei tea) pildid siis ühes kohas ja näha kui klikkida pilti :)

http://www.evil9.eu/Muud/ACj%e4%e4rad050311.jpg


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 06.03.11 08:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Kerged mäed teevad asja ikka oluliselt põnevamaks võrreldes niisama siledate radadega. Üks kerge trampliinikas on veel puudu millele järgneks kurv kohe. Noh selline kege trampliin, kus seest õõnsaks võtab. Siis oleks see rada täiuslik. Ülar
Selline rada olemas ja enamus aega avatud.
Vana Võru - Tartu maantee.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ragnarkahr
huviline

Avatar


Registreerunud 26.01.07
Asukoht: Tartu/Antsla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 1.8T + Audi 90 Type85 2.1TQ

postitati 06.03.11 11:26 Tsiteeri


Vägev üritus...oli piisavalt "tsirkust ja leiba".


Mulle meeldib Saksa raud :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 06.03.11 13:31 Tsiteeri


Lisan siis siia nüüd ka kogu tabeli:

http://elar.planet.ee/AC_s6it_050311_kogutabel.jpg

Ennist unustasin lisada, et kui kellelgi on pretensioone ürituse käigu, ajavõtmise või muu kohta, siis võib need esitada ainuisikuliselt mulle.

Kui ilma veel on, siis saab vabalt veel sõitmas käia ning olemas on ka esialgne kokkulepe "rallisõitja" Mäidoga, et anda nõu natukene kiiremaks sõiduks jäärajal. Kas oleks huvilisi, et no näiteks järgmisel nädalavahetusel teha väikene koolitus Käreveres? Laupäeval on KKK vastlapäeva tähistamine ning seda ka osaliselt jäärajal, siis see päev ei sobiks. Aga minu poolest oleks pühapäev sobilik.

forsin, vallide eemaletõukamise au kuulub siiski klubiliikmele S.Vinkel, kuna Jüri traktorist on talvel enamuse ajast metsas ja see aast ta pole eriti rajal tegutsenudki.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 06.03.11 13:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Kas oleks huvilisi, et no näiteks järgmisel nädalavahetusel teha väikene koolitus Käreveres?


Ajee, kindel tulija.:D


-Edit-
Mis rehvidega liikus Audi 80 B4, sõitjateks Teemo ja Kristjan? Mis mootoriga tegu? Ajad kergelt paremad kui minul :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.03.11 15:44 Tsiteeri


Samuti osaleja ja pühapäev ka sobiks.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mikkk
huviline

Avatar


Registreerunud 22.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C5 + A6 C7

postitati 06.03.11 17:32 Tsiteeri


Kindlasti oleks huvitatud asjast ja enda pooleveolisega 100% kohal!
Pärast võistlust oma esiveolise A4ga GY lamellidega sõidetud 1 ringi aeg (teisel ringil pani arsi välja ja sai appi mindud :D) oleks mulle esiveolistes päris head kohta ennustanud, kuid see on ainult OLEKS ;)

MorroW: Minu kõrvu jõudsid jutud, et seal B4`l vahel 1,8T 110kw, kuid keegi võiks mu andmeid veelgi enam täpsustada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 06.03.11 19:29 Tsiteeri


Kps-i tabavaid fotojäädvustusi sooviks juba näha:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Teemo
klubiliige



Registreerunud 15.10.05
Asukoht: Tallinn, Kivimäe
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Quattro

postitati 06.03.11 20:30 Tsiteeri


Tänud korraldajatele.
Mina sõitsin koos Kristjaniga selle punase Audi 80 b4 Avant Quattroga. Auto on jah 2,6- st ehitatud 1.8t 110kw-ks. Mootor pärit a4 b5-lt. Rehvid olid taga Hakkapeliitta4 4.hooaeg ja ees uus Masteri prott. Oleks mõlemal teljel olnud uued rehvid oleks u. 5-8 seki paremaks saanud, sest eelmine õhtu me ei suutnud ära imestada, kuidas uus rehv peab, aga et quattroga hea tulemus saada peaks kõik ikka uued rehvid olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmop
huviline



Registreerunud 06.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 07.03.11 18:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Mikkk
Tänud korraldajatele sellise super ürituse eest ja sõber Hardile, tänu kellele üldsegi sõita sain :)
Toitu on juba niipalju kiidetud, et võtan selle osa kiirelt kahe sõnaga kokku: väga hea
Muhe seltskond ja võin vist öelda, et elu esimene jäärajavõistlus läks igati korda... eesmärk oli sõita II kümne algusesse ja nii ka läks!
Naabrimehele 1,8 sekundiga lamelliklassi võit ja kps`ile sekundiga allajäämised seavad juba järgmise hooaja esimesed eesmärgid paika :D

Edastan ka Hardipoolsed tänusõnad korraldusmeeskonnale! Temalgi päris esimene võistlus ja kui esmaspäevast "treeningut" mitte arvestada, siis esimene kord nelikveoga jäärajal ja kohe kiireima lamellimehe tiitel. Mees oli igati rahul ja küllap saab seda kõrget rohekassinist Passatit ka tuleval aastal rajal näha. ;)


Kivitare siin ootab juba pilte ja ilmselt teised ka- eks homme sorteerin enda pildid läbi ja laen paremini õnnestunumad ka kusagile üles.

Järgmise korrani!

Kas pildid kuskil üleval?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 70.2% - SQL: 29.8%]