Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Tartu edu autoaias olev A4 (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 2479)
pancu
huviline



Registreerunud 01.10.08
Asukoht: Tartu.Vahel ka Soome .Rauma.
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,4

postitati 28.02.11 17:10 Tsiteeri
Tartu edu autoaias olev A4



Tervist.

Kas keegi teab või on seda autot vaatamas käinud. www.auto24.ee/used/764632 .
Väliselt ja muidu kobe.
Kas see 96 kw mootor liigutab seda keret normaalselt?

Tänud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.02.11 17:35 Tsiteeri


Oma asukohaks on sul märgitud Tartu ja autot müüakse Tartus...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 28.02.11 17:54 Tsiteeri


2,0 mootor liigutab päris hästi ainult õli kipub natuke võtma. Aga lingil toodud auto on natuke kallis, sama raha eest leiab midagi paremat.

Sama raha eest näiteks:

audi 2 või audi 1


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 28.02.11 18:04 Tsiteeri


Rainer9968, oled reaalselt ise ka autot vaatamas käinud, või hindad piltide järgi, et tegemist kalli autoga. Seisukorda ei saa hinnata läbi piltide. Pancu, aga käi vaata auto üle ja kui siis tekib lisaks küsimusi ühes või teises osas antud isendi kohta, postita nad juba siia ja ehk saad ka vastuseid. Kui küsimusi ei peaks tekkima, siis ongi see auto just sinu jaoks.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pancu
huviline



Registreerunud 01.10.08
Asukoht: Tartu.Vahel ka Soome .Rauma.
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,4

postitati 28.02.11 18:11 Tsiteeri
edu autoaias olev A4



Ise ei ole veel käinud vaatamas.Üritan järgmine nädal minna,kuna pole hetkel eestis.Aga hind ja vist vähe krõbe


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 28.02.11 18:49 Tsiteeri


Õli kohta- sel mootoril kipub klapikambrikaane tihend läbi minema. Peale vahetust seni rahu olnud. Aga ma arvan üle liitri ei tohiks küll korras isendil minna õli. Aga hind, nojah ei vaidle, kallimalt ka ju müüakse ning võib ju tegu originaal läbisõiduga. Ainuke jant, mina sedaani selle mootoriga küll ei võtaks. Maitse asi. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 28.02.11 20:17 Tsiteeri


Ei saa ka mainimata jätta, et osad müügikohad panevadki meelega suht krõbeda hinna (kui auto välimus seda toetab), et ostjale jätta muljet, et tegu on tõeliselt korraliku masinaga, mõni näiteks mingit teatud mudelit otsides tõsisemalt vaatabki ainult neid isendeid, mis rohkem maksavad. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 28.02.11 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Rainer9968, oled reaalselt ise ka autot vaatamas käinud, või hindad piltide järgi, et tegemist kalli autoga. Seisukorda ei saa hinnata läbi piltide. Pancu, aga käi vaata auto üle ja kui siis tekib lisaks küsimusi ühes või teises osas antud isendi kohta, postita nad juba siia ja ehk saad ka vastuseid. Kui küsimusi ei peaks tekkima, siis ongi see auto just sinu jaoks.


Cornoyo sul on täiesti õigus, piltide põhjal hinnata ei saa. Lihtsalt antud masin peaks selle hinnaga ülikorralik olema, pole sellel eriti varustustki, täitsa stock, läbisõit on nii ja naa, hooldusraamatut pole ka märgitud. Aga see on lihtsalt minu arvamus.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.02.11 22:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Ainuke jant, mina sedaani selle mootoriga küll ei võtaks. Maitse asi. ;)

Statistika mõttes huvitaks, mis rada su mõte täpsemalt selle eelistuse juures käib? Sedaani jaoks on see mootor liiga võimas või nõrk? Pisut raskema Avandi jaoks sobivam?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 01.03.11 06:51 Tsiteeri


Black, mina rohkem jah arvestan, et sedaanil võiks ikka sportlikum mootor olla ja manuaal läheks endale peale. Aga avant rohkem maitse järgi ikka reisimiseks ja rahulikuks kulgemiseks. Vähemalt mina seda siiani olen teinud. Minu maitse ma arvan enamusega ei kehti. Ja pole ju hullu kui Avandil selline tugevam mootor on. Statistiliselt ei teagi kui inimene läheb auto salongi ja täpselt sama auto mootor, sama varustus, aga üks Avant ja teine sedaan, millist mudelit saadaks edu?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.11 07:53 Tsiteeri


Audi ja BMW puhul on universaalid tegelikult pigem SAV (Sports Activity Vehicle - otseselt tekkis see väljend küll BMW X5 kirjeldamiseks) seisuses kui et mingid kaubaveoautod. Kraami mahub küll rohkem peale, kuid siiski on saledat disaini mahukusest palju olulisemaks peetud. Kui ma võrdlen Omega Caravani pagasiruumi oma isa 100 Avant'i omaga, siis seal pole lihtsalt midagi võrrelda. :) Ja kui pärast veel oma A4 Avant'i pagasiluuk avada, tekib seal klaustrofoobia. :D

Miks Audi RS-mudelid algselt Avantidena välja tõi? Just sportliku universaali populariseerimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 01.03.11 10:21 Tsiteeri


Black, ma mõtlengi, asi disainis kinni, mind suurt see mahtuvus ei huvitagi. Toyota avensis universaalina minu jaoks üks ilus tükk, aga sedaani per..et ei taha küll vaadata. ;) Maitse asi. RS Avandina on küll tore ettevõtmine, mind ei üllata, kui a8 võiks Avandina tulla. Oleks elevust oi oi kui palju.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 01.03.11 17:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: heihei
Toyota avensis universaalina minu jaoks üks ilus tükk, aga sedaani per..et ei taha küll vaadata. ;)


Mis siin Toyotast rääkida, minu arust sama näide on C5 kerega A6: universaal väga ok, sedaan tagant ikka üsna rõve käkk.:P
Avandil peakski veidi võimsam mootor olema, sest selle kandevõime (kg) on suurem ja tavaliselt seda suuremat kandevõimet ka reaalselt kasutatakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 01.03.11 19:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Mis siin Toyotast rääkida, minu arust sama näide on C5 kerega A6: universaal väga ok, sedaan tagant ikka üsna rõve käkk.:P

Mis siin tegelikult C5-tegi mainida, ega see esimeses postis väljatoodu ka just maailma ilusaima taguotsaga ole. :P Mina eelistaks sedagi Avandina.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 01.03.11 19:35 Tsiteeri


Kui endal sai A4 B5 otsitud siis jäi ka peale kriteerium, et oleks Avant, kuigi praegu istub ka sedaan. Millegi pärast on Audil universaalid sutsu kenamad kui sedaanid, näiteks C6 jne. Aga sportlikuks universaaliks nimetaks C3 kerega Avanti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
pancu
huviline



Registreerunud 01.10.08
Asukoht: Tartu.Vahel ka Soome .Rauma.
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5 2,4

postitati 01.03.11 19:58 Tsiteeri
A4 edu autoaias



Olen ka mõelnud et äkki 1,8 T parem sellele autole.Ju olen vähe vanakooli mõtlemisega ja pelgan vähe seda turbot.Kas 2001 aastast on juba esisilda ka vähe muudetud?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 01.03.11 20:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pancu
Olen ka mõelnud et äkki 1,8 T parem sellele autole.Ju olen vähe vanakooli mõtlemisega ja pelgan vähe seda turbot.Kas 2001 aastast on juba esisilda ka vähe muudetud?

1.8T ongi ju turbomootor :)

Aga turbot karta nagunii ei tasu. Praegugi, kui vaadata, mis toimub uute autode maailmas ja nende mootoritega, on selge, et turbomootor on õige valik :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rainer9968
huviline

Avatar


Registreerunud 02.03.08
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,9TDI

postitati 02.03.11 06:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pancu
Olen ka mõelnud et äkki 1,8 T parem sellele autole.Ju olen vähe vanakooli mõtlemisega ja pelgan vähe seda turbot.Kas 2001 aastast on juba esisilda ka vähe muudetud?



1,8 T on ökonoomsem kui 2,0 FSI ja hoolduskulud on samad. B6 on esisilda muudetud ja kui on a-osasid kasutatud siis peaks kestma 150-200 000 km meie auklikel teedel. Kui tahad ökonoomsemat veel, siis 1,9 TDI 96 kw ja 6000 eurot ja ülespoole peaks neid liikuma küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 1.0% - SQL: 99.0%]