Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC Talvepäevad 2011 Paunkülas - 19. - 20. veebruaril (Vastuseid: 35 | Vaatamisi: 7521)
Gzx
huviline



Registreerunud 10.08.09
Asukoht: Tallinn/Nõmme
Kasutaja on eemal


postitati 19.02.11 18:46 Tsiteeri
AC Talvepäevad 2011 Paunkülas - 19. - 20. veebruaril



Üks hunnik sorteerimata pilte siis: Minu Nagis

Pidu aga oli hea. Kahju ainult, et rada oli autodelt üsna palju nõudev...

Täname korraldajaid :)

H.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.11 15:20 Tsiteeri


Hetkel pikalt ei kirjuta aga tahan oma poolt tänada kõiki talvepäevadel osalejaid. Suur-suur http://www.tqhq.ee/forum/emoticons/hail.gif Epicule ja teistele abilistele kes antud talvepäevade korraldamisega ametis olid.

Talvepäevade raames toimus ka kaks võistlust, nende tulemused leiab altpoolt.


JÄÄRAJASÕIT

Klass quattro

I - Janisp - Audi S2 Avant
II - Jürarrak - Audi A4 1.8TQ
III - Joel - Audi Coupe V8


Klass monovedu

I - Cornoyo - Audi 80 Avant
II - Mta - Audi A4 Avant
III - Marje - Bmw 318IS Coupe

Kiireim naine oli seekord klubilise Arsi kaasa Marje Audi V8-ga.


Klass punane subaru

I - Reimo - Subaru Leone
I - Vihane-Tihane - Subaru Leone
I - Ellar - Subaru Leone

Lisan aegade tabeli ka siia paari päeva jooksul, palun kannatust.


VIKTORIIN

I - Pingviinid (4.2) koosseisus: Reimo101, Cornoyo, Konrad ja Evil9
II - Peak perfomance koosseisus: Zoig, Jürarrak, Rst ja Mocc
III - Sport võidab koosseisus: Black, Ranz, AudiTeam ja Ellar

Viktoriini küsimused ja võiskondade vastused lisan siia paari päeva jooksul, palun kannatust.

Palju õnne võistjatele!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.11 15:29 Tsiteeri


Mõned nimed, näod ja autod jälle kokku viidud. Väga mõnus nädalavahetus oli! Kuna rajale sobiliku auto sain kätte alles eelmise päeva õhtul ja sel paraku 5 mm mustriga protilamellid all olid (laup hommikul ei võtnud ju ükski krdi rehviärikas telefoni ka vastu :D), ei üritanudki ässadega konkureerida. Sõidud kui sellised olid aga vaatamata järjest pudenevale esistangele puhas fun. :) Kui esimest korda valli otsa sõites olin arg ja sealt kätte saamiseks oli vaja sikutada, siis edaspidi hoidsin samas olukorras täiega peal ja "Marje vallist" sai sõidetud lihtsalt läbi välja ja siis sama hooga uuesti läbi rajale tagasi. :D

Loomulikult sain mina ka järgmisel hommikul, kui kogu punt juba laiali läinud oli, numbriotsimistiirusid tehes lõpuks oma esirehvi tossuks. Varurattal oli õnneks mingi surve sees, kuid ega see all olnud ratas siis niisama lihtsalt rummu otsast lahkuda tahtnud... Kuskilt leitud 2m pika prussijupiga tükk aega seestpoolt tagudes läks lõpuks liikvele. Aitäh, Elin, et tungraua ja toetusega abiks olid. :) Kasparile suur tänu ürituse korraldamise enda õlule võtmise eest!

Kui õlivarras külmast kokku tõmbuma juhtub, tuleb kasuks, kui sõbral on igaks juhuks varuks üks pott head Põltsamaa 5W-50 õunad˛emmi. Ramon seda mootorisse toppida üritamas:

http://pildid.audiclub.ee/black/moos.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarts4567
huviline



Registreerunud 17.02.11
Asukoht: Laulasmaa
Kasutaja on eemal

Auto: A-8 2,5 tdi Q & A-4 2,5 tdi

postitati 20.02.11 15:38 Tsiteeri


Kes siis mett mootorisse valab ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
epic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.05.05
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.11 15:45 Tsiteeri


Aitäh kõigile osalejatele ! Loodetavasti jäid kõik rahule vaatamata kergematele majanduslikele põntsudele ja rehviikaldusele. Motosport. Black, sa olid minu arvestuste järgi siis kaheteistkümnes tegelane, kellel rehv tühjaks läks :). Kas vähemalt numbri leidsite üles ? 20 miinuskraadiga saab null kraadi juures rehvi pumbatud 2,5 barist rahulikult 1,5. See on ilmselt põhjuseks.

Seda õli pilti vaadates tekib mõte, et äkki see 5w50 ei ole ikka see päris õige kaup veebruarikuus :).
Ramon - too mulle midagi vedelamat asemele :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 20.02.11 16:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: epic
Kas vähemalt numbri leidsite üles ?

Kahjuks mitte. Tuleb homme uut hankima minna.

Tsitaat:
Algselt postitas: epic
20 miinuskraadiga saab null kraadi juures rehvi pumbatud 2,5 barist rahulikult 1,5. See on ilmselt põhjuseks.

Eks see piigirööbas kiskus tubeless'i randilt maha ja kui mõni jäätükk vahele jäi, oligi toss väljas. Minu rehv susises Statoilis pumbata üritades päris kiirelt randi vahelt tühjaks, tassisin ratta tuppa vanni sulama. :) Teistes rehvides oli praeguse -15 juures ~2.3 baari sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 20.02.11 18:30 Tsiteeri


Tore oli taas teha ja olla koos omasugustega :)
Kahju on ainult , et ise võistlustest osa ei saanud võtta :(
Proua jäi ka väga rahule. Ainus negatiivne vahejuhtum oli siis kui ta ajasõitu tegi ja pidi "väiksema tumeda Audi" taga seisma jääma ja ootama , et mööda saada :)

Suured tänud korraldajatele !!!


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.02.11 18:37 Tsiteeri


Tundub, et sain hakkama kõige efektsema rehvist lahti saamisega... vagu professionaalselt demonteeris minu veljelt rehvi :D
Kahju, et rajal sellised vaod olid. Peale Tallinnas rehvimontaa˛is käimist kadus sõiduisu ära.

Muidu meeldiv seltskond ning tore oli vanu tuttavaid näha ning ka rohkelt minu jaoks uusi nägusid ja nimesid kokku viia.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.11 19:13 Tsiteeri


Superlux! Ette- ja tahakummardused vaevanägijatele ning osalejatele, kes ei pidanud paljuks kostitada klubilisi oma seltskonnaga.


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.02.11 20:35 Tsiteeri


Ah eks ta sellinie tavaline kokkusaamini oli, kuidai igav oli (kelll 7 hommikul nt :P) ainult Pärnu mehed said sellega hakkama??? :D
Ei tegelt :D ikka korralik AC üritus ja miskit paha pole öelda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 21.02.11 00:11 Tsiteeri


Täitsa tore üritus oli :) Minupoolt tänusõnad kõigile organiseerijatele.

Vaadates mitu korda rada sai autodest jagu, jätsin oma olematu kogemusega igasuguse suurema punnimise tegemata ja üritasin auto tervena hoida.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 21.02.11 08:20 Tsiteeri


Tänud korraldajate orgkomiteele!!! AC rahvaga on alati lahe aega koos veeta :cool:
Läbi ussi m jõudsime siiski ka meie kohale....küll aga mõningase hilinemisega. Põhjuseks 3 tunnine furgooni pooltelje kiirremont pea et poolel teel. Ilma furgoonita polekski nagu niiväga ponti minna olnud sinna päeval. Ja "raja autot" millegi muuga vedada ka ei saa kuna pole ei ülevaatust ega kindlustust ja tagatipuks on too Soomes arvel.
Oleks poleks teadmisega on isiklikult kahju mul esimesest voorust, kus hea aeg läks kaotsi valli sõitmisega, kus viskas tagaotsa sõidusuunda. Auto ümber keeramisega kitsal rajal läks kaotsi julgelt üle 10 sekundi.
Kaastunne muidugi Marjele, Maqqule, Blacile kes oma autod ära lõhkusid ja Janisele kes kastist lahti sai.
Muidugi Janise liikumist rajal on ikka lust vaadata, kuidas ikka kellassepa täpsusega sõidetakse.
Mälumäng? No ma ei tea mida küll Tarmo sööb, et ta sellised küsimused välja nuputas...täielik nonsens:P


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janisp
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Talllinn
Kasutaja on eemal

Auto: S6 Avant, Coupe typ89q

postitati 21.02.11 10:52 Tsiteeri


Suured tänud korraldajatele!
Jäärajast on postiivised muljed. Esimeses voorus mis arvesse ei länud sai pingutatud piiri peal. Teises voorus liigseid riske ei võtnud ja varu jäi parasjagu. Viimastes kurvides võitsin hoo päris maha, aga kaldusin ühes kurvis välja. Hoog tundus raugevat ja panin kiirustades esimese käigu sisse, mis aga ei õnnestunud, uuesti teist pannes ei länud too ka enam sisse. Lõpptulemusena ei länud esimene ja teine käik enam sisse...lõhkumiseks kulus 6s remondiks 6h+;)


11.1@216
316@1mile
1:19.6@auto24ring
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 21.02.11 12:48 Tsiteeri


Veelkord tänud korraldajatele.
Black- tänud õpetussõnade eest jäärajal. Loodan, et sain selle numbriotsingute, tungraua ja silikoonõli laenamisega tasa tehtud ning ega iga kord talvepäevadelt lahkumisel ei sõida sul julgestusauto kuni koduristmikuni sabas.
Prj- lisaks efektsele rehvilõhkumisele lõikasid sa veljega ka jäässe efektsed lõiked nagu konserviavajaga.
Kahjuks näitasid mu tulemused vaid mu olematuid kogemusi jäärajal. Seega, kes annaks mulle järelaitamistunde? ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 21.02.11 14:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin

Kahjuks näitasid mu tulemused vaid mu olematuid kogemusi jäärajal. Seega, kes annaks mulle järelaitamistunde? ;)

No nii mehed....tõtake ja aidake!
Tallinnas võiksid jääraja õpet ikkagi kohalikud pakkuda. Ei ütleks abistamisest isegi ära aga vaevalt et neiu viitsib selle pärast Pärnusse sõita.


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 21.02.11 15:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Kahjuks näitasid mu tulemused vaid mu olematuid kogemusi jäärajal. Seega, kes annaks mulle järelaitamistunde? ;)

No nii mehed....tõtake ja aidake!
Tallinnas võiksid jääraja õpet ikkagi kohalikud pakkuda. Ei ütleks abistamisest isegi ära aga vaevalt et neiu viitsib selle pärast Pärnusse sõita.

Asi see õpetada ei ole, aga rada ei ole.. Algajatele on linnatänavad natuke terav ja karm koht õppimiseks :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.02.11 15:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Prj- lisaks efektsele rehvilõhkumisele lõikasid sa veljega ka jäässe efektsed lõiked nagu konserviavajaga.

:(

Aga Avused on tugevad küll. Kõveraks ei läinud sellise vägistamise peale.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 21.02.11 16:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Kahjuks näitasid mu tulemused vaid mu olematuid kogemusi jäärajal. Seega, kes annaks mulle järelaitamistunde? ;)

No nii mehed....tõtake ja aidake!
Tallinnas võiksid jääraja õpet ikkagi kohalikud pakkuda. Ei ütleks abistamisest isegi ära aga vaevalt et neiu viitsib selle pärast Pärnusse sõita.

Asi see õpetada ei ole, aga rada ei ole.. Algajatele on linnatänavad natuke terav ja karm koht õppimiseks :D

Ja edasijõudnutel on tänavatel oluliselt põnevam kui rajal;) Eksole.
Siinkohal kutsun Tallinnlasi Pärnusse sõitma, kus meil on lausa kaks rada:cool:


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 21.02.11 16:22 Tsiteeri


Linnatänavad on jah veidi karm koht, eriti kui mingi tädi Hyundai Getziga juhtub vastu tulema ja krambid saab. Rat - mul pole q, seega ma ei pruugi igast situatsioonist nii hästi välja tulla kui sina. ;)
Mis puutub Pärnusse, siis kilomeetrites pole küsimus, Eesti mastaabis on nii Pärnu kui Põlva ju siinsamas. ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Tallinnas võiksid jääraja õpet ikkagi kohalikud pakkuda. Ei ütleks abistamisest isegi ära aga vaevalt et neiu viitsib selle pärast Pärnusse sõita.

Asi see õpetada ei ole, aga rada ei ole.. Algajatele on linnatänavad natuke terav ja karm koht õppimiseks :D

Ja edasijõudnutel on tänavatel oluliselt põnevam kui rajal;) Eksole.
Siinkohal kutsun Tallinnlasi Pärnusse sõitma, kus meil on lausa kaks rada:cool:



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Vihane-Tihane
huviline

Avatar


Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 TQ 20v avant ja 120 Prado

postitati 21.02.11 17:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Mis puutub Pärnusse, siis kilomeetrites pole küsimus, Eesti mastaabis on nii Pärnu kui Põlva ju siinsamas. ;)

No siis ei ole probleemi, kui tahtmine ikka nii suur on et vahemaa ei ole takistuseks. Anna privas teada millal tulla saad ja eks siis arutame juba edasi;)


BLOW-JOB is better then NO JOB
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.02.11 17:47 Tsiteeri


Tänud ka minu poolt korraldajatele. Minu saavutuseks siis jäi 99% rajast, tühi rehv ja kriimud esistangel, ning hunnik pilte ning paar videot. Üritan paremad ka üles sättida lähiajal. Videokaamera aga tegi külmaga imelikke vigureid ja moonutas pilti nii, mis kole. Vähemalt sattus meil viktoriini tiim tasemel olema.

Uute kohtumisteni :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 21.02.11 19:49 Tsiteeri


Eliin,kuna omad kogemused esiveolistega on väga head, siis õpetaks isegi ,kui vaid rada leiduks.Aga muidu lahe nädalavahetus nagu ikka AC klubilistega,peale harjutust oli minu autolgi rehv tühi ja sinna see võistlus pidama jäi:D
Suurimad tänud korraldalatele ja abivalmis inimestele.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 21.02.11 20:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Linnatänavad on jah veidi karm koht, eriti kui mingi tädi Hyundai Getziga juhtub vastu tulema ja krambid saab. Rat - mul pole q, seega ma ei pruugi igast situatsioonist nii hästi välja tulla kui sina. ;)

Oi, sorry, ei pannud tähele. Siis pole minust õpetajat ka, ma kardan selliseid asju :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Eliin
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Civic

postitati 22.02.11 08:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: Eliin
Mis puutub Pärnusse, siis kilomeetrites pole küsimus, Eesti mastaabis on nii Pärnu kui Põlva ju siinsamas. ;)

No siis ei ole probleemi, kui tahtmine ikka nii suur on et vahemaa ei ole takistuseks. Anna privas teada millal tulla saad ja eks siis arutame juba edasi;)


Tahtmine jääl korralikult sõitma õppida? Muidugi, eesmärgid peavad ju olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 22.02.11 15:14 Tsiteeri


Käidud - oldud - nähtut - tehtud --- tore oli!

Esampilk rajale tundus küll, et kui ma oma laeva risti lasen siis jään kahe jäävalli vahele kinni - mõned kohad olid rajal ikka väga kitsad. Prooviringid tehtud, käsutati juba rajale aega sõitma - kolmandat hooaega vana lamelliga ikka puhta jääpeal ei tee eriti midagi - kulged lihtsalt raja läbi - tulemuseks viimane koht ajaliselt :P

Teise katse ajaks oli juba suur ring ka avatud ja suuremast lumest puhtaks lükatud - see oli minu ainuke eelis. Lumisel raja osal tegin vist päris korralikult aega tagasi ja teisel katsel olid juba paljud vallid maha sõidetud ja sai rohkem riskida ka - tulemuseks viies koht.

Pole varem veel sellist asja olnud, et rahvas tuleb järjest rajalt maha tühjade või pooltühjade rehvidega - jäärada sõidetud omajagu ja pole ühelgi teisel üritusel sellist asja juhtunud. Ma lugesin kokku oma 12 autot kelle esimene kõrvalistuja poolne rehv oli tühi - parklas vaatasid auto rivi siis jäi tunne nagu keegi oleks rehve järjest läbi torkimas käinud.

Hommikust ka üks nali - Pühapäeval üles tõustes käisin parklas ja parkisin auto ringi kuna oli vaja ühele elukale täkku anda - autode parkla oli peamajast kuskil 20m kaugusel. Vahepeal aga oli üks must singelframe A3 sama kohapeale parkinud - hommikusööks söödud tahtsid kaasreisijad oma kotid mu autosse viia ja küsivad aknast välja vaadates, et kus su auto on? Ma siis vaatasin ka aknast välja ja märkasin suht sarnase ninaga musta A3 ja ütlesin, et seisab seal samas kuhu parkisin ju - mis siin imestada külmaga tõmbavad kõik asjad kokku ju :P


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.1% - SQL: 27.9%]