Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  9
Autor:
Pealkiri: Audi ''S6'' 2.5TDI 103kw QUATTRO - 1997 - jyrisoo (Vastuseid: 203 | Vaatamisi: 70008)
Crp
huviline

Avatar


Registreerunud 22.04.10
Asukoht: Järvamaa Järva-Jaani
Kasutaja on eemal

Auto: Audi C4 2.5TDI Quattro + Audi 90 Type85 + Hunnik teisi kolusi

postitati 16.02.11 13:26 Tsiteeri


Tõsiselt ilus pill , kui saladus pole mis hinnaga kätte said ?
Väärt masin , lisasid on kohe kuhjaga , polegi midagi enamat mida tahta .
Jõudu masinaga , nagu eespool mainitud siis sisust ootaks ka pilte :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Vilumaa
huviline

Avatar


Registreerunud 08.09.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Cabrio 99a 2.8 V6 - B4 1.9 Tdi 66

postitati 16.02.11 17:55 Tsiteeri


Hind ei kuulu avalikule arutlusele!
Aga oma hinda on iludus väärt!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 16.02.11 20:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Sõidan 50% väiksema kuluga kui bensukas aga jõudu vaid nats üle 20% vähem kui süütul 2,2T-l. Väände vahet ei tohiks olla. Või eksin kuskil?
Diisel Q on tunduvalt kallim ja nõutum ka kui bensukad.

Tule nüüd maa peale tagasi.
1) Võrrelda "süütut" 2.2T ning chipitud diislit on natuke ajuvaba. Chipitud kujul on sellel samal bensukal 65-70% rohkem jõudu ning 25% rohkem väänet. Paneme joonele?
2) Diisel Q ei ole kuskilt otsast nõutum või rohkem hinnas kui S Audi. See on lihtsalt kunstlikult tekitatud nõudlus Eestis talvega. Pole mõtet võrrelda korras autot ja räime, mis kõlbab ainult varuosadeks.

Kütusekulu on essi puhul täiesti viimane mure ning normaalse seadega keskmine kulu väheneb, mitte ei suurene ;)

Mina panen rõhku küttekulule. Kui tihti sa reaalselt selle maksimum jõuga sõidad, paaki peab aga koguaeg kallama. Meil erinevad prioriteedid. Niiet pole mõtet vaielda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kaido.
huviline

Avatar


Registreerunud 21.02.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 2.2 avant

postitati 16.02.11 20:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Sõidan 50% väiksema kuluga kui bensukas aga jõudu vaid nats üle 20% vähem kui süütul 2,2T-l. Väände vahet ei tohiks olla. Või eksin kuskil?
Diisel Q on tunduvalt kallim ja nõutum ka kui bensukad.

Tule nüüd maa peale tagasi.
1) Võrrelda "süütut" 2.2T ning chipitud diislit on natuke ajuvaba. Chipitud kujul on sellel samal bensukal 65-70% rohkem jõudu ning 25% rohkem väänet. Paneme joonele?
2) Diisel Q ei ole kuskilt otsast nõutum või rohkem hinnas kui S Audi. See on lihtsalt kunstlikult tekitatud nõudlus Eestis talvega. Pole mõtet võrrelda korras autot ja räime, mis kõlbab ainult varuosadeks.

Kütusekulu on essi puhul täiesti viimane mure ning normaalse seadega keskmine kulu väheneb, mitte ei suurene ;)

Mina panen rõhku küttekulule. Kui tihti sa reaalselt selle maksimum jõuga sõidad, paaki peab aga koguaeg kallama. Meil erinevad prioriteedid. Niiet pole mõtet vaielda.


Ac Drag ju tulemas, keerate kütted paika ja näha mis saab:)


Naine ütles kord:kas sul ple üldse mingeid traditsioone peale AC dragi ma mõtlen.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 16.02.11 20:48 Tsiteeri


Ei no selge, et bensukaga võistelda pole mõtet:D Kui siis ainult võidu seismises või kütusekulus;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 16.02.11 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Ei no selge, et bensukaga võistelda pole mõtet:D Kui siis ainult võidu seismises või kütusekulus;)


Ilus isend...palju önne!
Juutuubis on möni löik olemas, kus 2.2 vs 2.5 tdi ... stardid on palju lubavad.
Aga jah...nöustun viimase möttevälgatusega ...
Üllatav on, et säherdusi velgesi veel liigub ... ka meite "pökal" sellised - 5tk lausa :cool:


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
simoQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 25.03.08
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: S6 2.2T & A8 4.2

postitati 16.02.11 21:40 Tsiteeri


Kuskilt on kõrvu jäänud, et Eesti rahva pereauto on Passat, kuid nüüd hakkan kahtlema et ARK-is see tõde hakkab hääbuma...:D Tore on tõdeda, et sellised maasikad ning ökonoomsed pereautod heades kätes aset leiavad. Igatahes väga kena ja essilik diisel, mis võib nii mõnegi liikluses maoli tõmmata välimuse poolest.
Edu ja jaksu sulle Urmo! Olen kindel, et peagi tõuseb selle masina vääne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.02.11 21:47 Tsiteeri


Bracket on mõtekam. ;)
Reg nr on selline mis meelde jäi eile siit teemast ja kohe hommikul tulid vastu.

Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Ei no selge, et bensukaga võistelda pole mõtet:D Kui siis ainult võidu seismises või kütusekulus;)



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 16.02.11 22:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Ei no selge, et bensukaga võistelda pole mõtet:D Kui siis ainult võidu seismises või kütusekulus;)

Lehekülg tagasi veel üritasid võistelda.
Tegelikult ei ole diiselmootoris rõhu jaoks olulisi piiranguid, ehk siis keegi ei keela suuremat turbot ja pihusteid peale panemast, on seda 2.5 TDI-d rahulikult ehitatud 200kw-seks.

Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Kui tihti sa reaalselt selle maksimum jõuga sõidad, paaki peab aga koguaeg kallama.

Täpselt samamoodi on diisliga. Füüsikaseadused kehtivad sõltumata mootorist :)

Selle kütusekulu teema pealt paned sellega mööda, et turbo suurus (mõistlikkuse piirides) ei mõjuta nii oluliselt keskmist kütusekulu, ehk siis kui sa enda diislile reaalselt suurema turbo ja pihustid paned, ei juhtu korrektse seadistusega tavasõidul kütusekuluga pea mitte midagi. Seda eriti veel diislil, kus on võimalik kasutada VNT-d.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 16.02.11 23:08 Tsiteeri


Kasutaja "prj" usun, et on loodud küllalt palju masuudipresse, kes sinu bensiinimootoriga S6 peeglist vaataksid . Ja ilmselt ka samast aastakäigust masinaid ...
Kuid, nagu aru olen saanud, jääb see masin jyrisoo" igapäevasõidukiks, siis miks ta peaks veel hakkama seal midagi aretama . ~130kW + 4WD peaks olema igati piisav, et sõidud saaksid sõidetud ning teistele jalgu ei tohiks ja jääda, Aastaringselt .
Mina seda autot kiitma ei hakka, kuna nagunii teised teevad seda . Kuid on üks asi, mis mind härib. See on A6 (S6) esiots, mis kumeramaks tehtud .(Pole konkreetselt sinu autoga seotud !)
Ja eelpool ühele küsimusele sa ikkagi ei vastanud .

Priit86


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 16.02.11 23:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rocket
Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Enda unistus oleks selline masin :) Hea öko ringi lasta ja midagi puudu kah pole.


Noore mehena ju võimalus kõik oma ökounistused veel täide viia. Just go for it ;)

Tõsi ta on, aga suht hull kuidas need A6 2.5TDId C4jad hinda hoiavad :) Üsna kallid on aga väärt kah seda raha.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 16.02.11 23:44 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Priit86
Kasutaja "prj" usun, et on loodud küllalt palju masuudipresse, kes sinu bensiinimootoriga S6 peeglist vaataksid .

Mis selle lause point on? Minu jaoks pole mingit vahet, millist kütust mootor tarbib. Mulle meeldivad kiired autod, punkt. Üks asi on kindel, antud auto veel ei vaata :)
Kui juba chipindusega tegeleda, siis miks mitte samm edasi minna ning midagi lahedat teha?
Sellele ma justkui vihjasingi, mis oli provotseeritud sellest, et isik kirjutab juba oma teemas "S6"-st.
Tsitaat:
Kuid, nagu aru olen saanud, jääb see masin jyrisoo" igapäevasõidukiks, siis miks ta peaks veel hakkama seal midagi aretama . ~130kW + 4WD peaks olema igati piisav, et sõidud saaksid sõidetud ning teistele jalgu ei tohiks ja jääda, Aastaringselt .

Sõidud saan ma sõidetud ka 1.2-se diisliga, kui vaja. Miks peaks midagi aretama? Seepärast, et essimehed on sellised, kes aretavad ning üldjuhul on selline nähtus siin foorumis teretulnud.
Lootsin, et ehk võiks midagi huvitavat näha, kuid sain täiesti vastupidise reaktsiooni loodetavale - AEL mootorit hakati AAN-ga võrdlema.

Kui sa nüüd loed hoolega mu kõige esimest postitust, siis oligi väljakutse viia auto võimsus umbes S-audi tasemele.
Antud isikul on täitsa olemas kontaktid, kelle kaudu ta ilmselt saaks vastava seade ning see on teiste poolt täiesti läbi käidud tee, ehk siis eelarve ei ole ka midagi ulmelist. Kütusekulu teema justkui ka üleliigselt sisse toodud, kuna diisel jääb ka suurema VNT turboga sama ökonoomseks edasi.

Kahjuks on tdiclub.com hetkel maas, muidu lingiks paar motivaatorit :)

"All show and no go" on asi täpselt samamoodi, nagu S-Line audid. Tegelikult võikski seda asja nimetada järelpaigaldatud S-Line paketiks :P
Valesti ei tasu ka mõista, eesmärk pole kellegi mahategemine, vaid areng.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
reisser
huviline

Avatar


Registreerunud 09.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A6 c4 ülelaetud masuudipress

postitati 17.02.11 08:34 Tsiteeri


Jah.. VNT turbot sellele autole nii lihtne paigaldada ei ole, sest siis peab panema teise aju ja päris palju muutma kapotialust elu, nagu enamus teavad siis r5 tdi-d juhitakse rõhuga mitte vaakumiga. Aga stock essi võimsus pluss "natukene väänet juurde" ei ole üldse raske teostada, Urmo peaks ka seda teadma. Ja orig. Quattro sidur ei pea elusees vastu väänet mis on juba seal 500+nm, niiet thats it.
AP nagu nagu sa oled siis jõudu tööle ja küll me Priidu juures jälle naerda saame kui sul mõni geniaalne idee tuleb:D
Aga sile on antud eksemplar küll, ja kui kunagi sula tuleb siis võib isegi kerge joonele paneku teha, või mis arvate diislispetsialistid?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 17.02.11 21:22 Tsiteeri


Vaatan, et prj ei saa enam öösel magadagi:D Loe nüüd uuesti mu eelmise lehe post üle, keegi pole üritand sinuga võistelda. Sa juba loed välja mida lugeda tahad. Joo kummeli teed:D
Kasutaja reisseril täiesti olemas komplekt millega saavutatud sellised numbrid:
http://static2.album.ee/files/982/57/large_24564427_yibP.jpg
Pihustid sellele komplektile maksavad juba alates 500eur. Custom Turbo 500-1500eur olenevalt vajadustest + softimine dynos.
TDIClub-is mõned projektid on jah, olen kursis. Sellele r5 diislile kahjuks pole eriti juppe saada võrreldes 1,9tdi-ga. Kõik tuleb lasta custom teha.
Ma endale sellist ehitama ei hakka, vähemalt esialgu. Juu ma olengi selline ''all show, no go'' mees nagu prj ütles:D Olen lihtsalt kokkuhoidlik, pere nõuab oma osa. Panen rõhku kütusekulule, välimusele ja varustusele. Hea minek võib olla aga see pole esmatähtis. Chipist piisab esialgu. Kütusesäästu arvelt tuunin välimust:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 18.02.11 00:05 Tsiteeri


http://gm.mainframe.no/stuff/picard_facepalm.jpg

Aga edu tulevikus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
kylaline90
huviline

Avatar


Registreerunud 11.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4

postitati 18.02.11 10:27 Tsiteeri


Väga vinks-vonks masin mu meelest sul Jyrisoo aga ole nüüd hää ja sõida sellega kahh natuke ringi enne kui järjekordselt maha müüd ;)
Mitte et nüüd oma kiidaks, kuid selles põnevas Eesti kliimas on siiski C4Q diisel parimaid valikuid, millega nii ise kui ka peret ringi kärutada, arvesse võttes madalaid ekspluatatsioonikulusid. Tsipitatuna veel ägedam ju.

Ja nohh, ei saa ikka ilma OT: See "all show, no go" Kust otsast see auto siis edasi ei lähe? Sõidan sellisega juba 4 aastat ning alati on läinud kui vaja. Tea, mis see piir siis on, millest alates masin "liigub"? 0-100 6 sek? Või on 360 Nm vähe ringi liiklemiseks? Kui jah, siis tunnen kaasa Jyrisoole, et niivõrd nõmeda masina oled järjekordselt omale muretsenud. Või mis see prj siin täpsemalt silmas peab? Paistab, et järjekordne teema, kus poisil on kõvaks läinud selle peale, kui nagu muuseas kusagil mõne muu masina kõrval 2.2T jutuks tuleb. Ehe rullnokk ikka kuramus. Ja mis võistlemine? Võrdlus on võistlus kohe? Rahune ja joo tõesti kummeliteed või näri palderjani. Võid ju alati teha eraldi teema "2.5TDI ei saa kunagi 2.2T tasemele". Loodan, et enam säänsete labaste esinemistega välja ei tulda. Pritsi nüüd ikka midagi vastu kah eks.
Sry teema risustamise pärast...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 18.02.11 10:42 Tsiteeri


Sai eile korraks jyrisoo juures käidud ja ka oma silmaga auto korralikult üle vaadatud. Täitsa käre pill on, paneb pead pöörama küll :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 18.02.11 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kylaline90
Ja nohh, ei saa ikka ilma OT: See "all show, no go"

Ole hea ning enne, kui sõimama kukud, tee endale inglise keel selgeks.
Eesti keeles võib öelda täpselt samamoodi lammas hundinahas.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Carla
klubiliige



Registreerunud 29.12.03
Asukoht: Jõgevamaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.11 10:50 Tsiteeri


Lõetage ära nüüd see kraaklemine. Moded tehke teema puhtaks. Püsime auto ja tema omaduste juures...

Mul on ka disla selleks, et ökotada ja 2,2t selleks, et funnida. Niiet mis kellelegi tähtis on :)

Päikest


If you have no lag, you have no turbo. You also have no huge torque increase to look forward to.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 18.02.11 18:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kylaline90
Väga vinks-vonks masin mu meelest sul Jyrisoo aga ole nüüd hää ja sõida sellega kahh natuke ringi enne kui järjekordselt maha müüd ;)

Ei seda autot ma kindlasti ei müü. Ajan ta ideaalkorda ja sõidan aastaid. Nii uut, korras ja varustuserikast c4 tdi Q ma kindlasti enam kuskilt ei leia.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 24.02.11 14:49 Tsiteeri


Pigem peaks ju väiksem turbo andma ökonoomsust juurde, kuna töötaks ka maantekiirusel ühtlasel cruisimisel. Või olen valesti aru saanud asjadest.

Kena pill mulle meeldib. Sisu oleks huvitav näha. Veljed pole minu maitse, aga oluline on ise rahul ju olla.

Ps kui viimast pilti vaadata siis on näha, et tagumine koopa serv on lihtsalt madalam, disain oli sel ajal selline lihtsalt.


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 24.02.11 16:58 Tsiteeri


Mida väiksem turbiini osa, seda vähem heitgaase on vaja, et turbo spinnima saada. Mida kiiremini turbo enda pöörded kätte saab, seda madalamalt tuleb autole jõud taha.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jyrisoo
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.07
Asukoht: Tallinn, www.chip.ee
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 1,9TDI

postitati 24.02.11 17:59 Tsiteeri


Tänane Vabariigi sünnipäev kasulikult veedetud. Vahetatud salongiradikas uue originaal radika vastu. Nüüd saab ka maika väel sõita kui vaja. Tänud ka rebane22-le


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rebane22
huviline



Registreerunud 21.01.05
Asukoht: raplamaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2x c4 A6 avant quattro tdi

postitati 24.02.11 18:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jyrisoo
Tänane Vabariigi sünnipäev kasulikult veedetud. Vahetatud salongiradikas uue originaal radika vastu. Nüüd saab ka maika väel sõita kui vaja. Tänud ka rebane22-le
Valesti raiskasid raha-suvi juba ukse ees,PS termomeeter näitab mul -20.5!:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kulgur
huviline



Registreerunud 30.03.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 24.02.11 23:44 Tsiteeri


tee sisust ka pilte:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4  ..  9
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 58.4% - SQL: 41.6%]