Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ettevaatust: Audi 80 1.8 65kW (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 4060)
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.02.11 21:41 Tsiteeri
Ettevaatust: Audi 80 1.8 65kW



Ettevaatust selle auto ostul, see auto EI OLE ARVELGI.

Auto number on 551 AOI

Oli minu auto ja kuna järgmine müüja ei teinud autot oma nimele, siis sai ta arvelt maha võetud. Seega ei mingi kindlustust ega dokumente.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=91905


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 21:51 Tsiteeri


Midagi sinu jutus nüüd ei klapi, lkf.ee andmetel on selle autol täiesti kehtiv kindlustus olemas. Nii palju kui mina tean, siis registris mitte olevale autole kindlustust teha ei saa?
Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Ettevaatust selle auto ostul, see auto EI OLE ARVELGI.

Auto number on 551 AOI

Oli minu auto ja kuna järgmine müüja ei teinud autot oma nimele, siis sai ta arvelt maha võetud. Seega ei mingi kindlustust ega dokumente.

http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=91905



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.02.11 21:54 Tsiteeri


Kindlustus oli eelmise omaniku nimel, tal ei lastud seda miskipärast ära lõpetada. Aga käis ta ARKis ja võttis auto arvelt maha. Anti ka sellekohane paber talle. Andsime tollele samale Allan Koortile, kes seda autot müüb, 2 nädalat aega auto ümber regada, seda ta ei teinud ja seega sai auto arvel maha võtta pahanduste vältimiseks.

E: Homme helistan ARKi ja vaatan mis sealt öeldakse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 08.02.11 22:03 Tsiteeri


Võibolla olen mina millestki valesti aru saanud, kuid siin nüüd küll suurt kuritegu ja rikkumist ei ole, sest uuel omanikul olemas ju ostu-müügi leping?! Oli vist olemas jah kunagi mingi 5 tööpäeva nõue, mille jooksul peaks ümber kirjutama. Praegusel juhul ARK kustutas sõiduki ajutiselt registrist, kuniks uus omanik registri andmed korda teeb.
Uus omanik esitab taotluse ja ostu-müügi lepingu ning sõiduk on uuesti registris arvel.


Audi - Home Of Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 08.02.11 22:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: InTz
Võibolla olen mina millestki valesti aru saanud, kuid siin nüüd küll suurt kuritegu ja rikkumist ei ole, sest uuel omanikul olemas ju ostu-müügi leping?! Oli vist olemas jah kunagi mingi 5 tööpäeva nõue, mille jooksul peaks ümber kirjutama. Praegusel juhul ARK kustutas sõiduki ajutiselt registrist, kuniks uus omanik registri andmed korda teeb.
Uus omanik esitab taotluse ja ostu-müügi lepingu ning sõiduk on uuesti registris arvel.

See 5 päeva nõue peaks siiamaani olema, vähemalt politsei väitis nii mulle kui sai küsitud.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 08.02.11 22:08 Tsiteeri


Kui üle läheb, siis tuleb kirjutada lihtsalt avaldus mõjuva põhjusega ja ostu-müügi lepingu alusel regatakse auto ostja nimele. (Mõjuvaks põhjuseks, siis näiteks mitte sõidukorras olnud masin)


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.02.11 22:14 Tsiteeri


Minu teada võeti auto päris arvelt maha. Eelmine omanik ei viitsinud jaurata mingite ajutiste lahendustega.

Aga homme uurin täpsemalt, kuigi fakt on see, et paberitega on probleeme uuel ostjal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 08.02.11 22:21 Tsiteeri


Viitsid või mitte, ajutiste lahendustega pead "jaurama" ikkagi, sest lõplikult saab sõidukit vaid utiliseerimistõendiga maha kanda. Kusjuures seda antakse vaid siis, kui sõiduk on terviklikuna utiliseerimisse viidud. Enam ei piisa "samat värvi metallitüki" kokkuostu viimisest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 08.02.11 22:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Minu teada võeti auto päris arvelt maha. Eelmine omanik ei viitsinud jaurata mingite ajutiste lahendustega.

Aga homme uurin täpsemalt, kuigi fakt on see, et paberitega on probleeme uuel ostjal.


Kas viidi ARK-sse ka numbrid ja reg.tunnistus?
Vastasel juhul saab eelmine omanik söiduki kustutada registrist kuni 2 aastaks.
Mina oma eelmisega sedasi toimisin.
Auto ei olnud 2 nädala jooksul uue omaniku arval ja läksin ARK-sse, kus lasin masina registrist kustutada max ajaks, ehk siis 2 aastat.
Küsiti minult reg,numbrit, mille vastasin korrektselt, tädi klöbistas midagi...ja klöbina saatel küsisin veel juurde, et kas aitaks olukorda kiirendada vin kood, mille talle peast ette ladusin.
Tädi tegi sellepeale väga üllatunut nägu ja muigas, et kuidas on vöimalik, et see mul peas on.
Vastasin, et umbes sama,:D nagu meeles pidada enese isikukoodi .

Hetkel on minu eelmine aga uuesti arvel ja liikvel kusagil.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.02.11 22:25 Tsiteeri


Saab ka niisama, ütled, et auto on keskonnasõbralikult utiliseeritud ja enamus juppe läks müüki ja oma autole. Kirjutad seletuskirja ja korras.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 08.02.11 22:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: airbag
Minu teada võeti auto päris arvelt maha. Eelmine omanik ei viitsinud jaurata mingite ajutiste lahendustega.

Aga homme uurin täpsemalt, kuigi fakt on see, et paberitega on probleeme uuel ostjal.

Kas see sinu tuttav eelmine omanik esitas siis autolammutustõendi või jäätmekäitleja tõendi? Või kirjutas avalduse, et sõiduk on hävinud, mitte müüdud? Kas sulle andmeid üldse väljastatake, kuna oled ju hoopis kolmas osapool?


Audi - Home Of Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 23.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 08.02.11 22:27 Tsiteeri


Mina ostsin ost-müük lepinguga ja müüsin ta järgmise lepinguga edasi. Uuel omanikul 2 eksemplari lepinguid. Kuna aga suhtlesin vana omanikuga edasi, siis otsustasime, et probleemide vältimiseks võtab auto arvelt maha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MauroPicotto
huviline



Registreerunud 15.11.10
Asukoht: sindi linn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.11 20:46 Tsiteeri


Tere. Auto on ajutiselt registrist kustutatud, sest hetke omanik ei võtnud autot õigeaegselt arvele. Auto omanik olen mina Jaan Saharov. Kasutaja airbag jutus on tõetera sees kuna inimene kelle käes on auto hetkel hämas mulle nii mõndagi telefonis ning ei ole usaldusväärne inimene. Tundub et Eesti vabariigis saab mingil põhjusel teha igaüks kellegi teise inimese autokindlustust kuid sõita ta sellega kohe kindlasti ei saa kuna käisin ARK´is ja andsin sinna vastavad paberid ja taotlused sisse.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MauroPicotto
huviline



Registreerunud 15.11.10
Asukoht: sindi linn
Kasutaja on eemal


postitati 09.02.11 20:55 Tsiteeri


ps. Vale on ka auto müügiandmetes see et aasta-arvuks on 1989a. Auto on 1988a. El lisadest oli tal tehase kesklukk mis käis puldist ning signalisatsioon.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.0% - SQL: 34.0%]