Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: V8 mootorite väljalaske muutmine. Kas H-pipe, X-pipe või otsetoru? (Vastuseid: 83 | Vaatamisi: 33855)
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.01.11 06:28 Tsiteeri
V8 mootorite väljalaske muutmine. Kas H-pipe, X-pipe või otsetoru?



Olen suht palju foorumites tuhlanud ja selgust pole suurt saanud. USA v8 mehed soovitavad otsetoru, samas X-pipe annab kõige ühtlasema mootori töö, H-pipe aga hea hääle. Muidugi peab see õigel kohal olema.
Plaan selline, et alates kattidest vähe asja muuta, kuna minu auto "sound" on teadlikult suht maha tapetud. Samuti ei ole näit, Milltek-i uutes sportsarjades C6 kerele(V8-V10) enam resosid vahel. Kui keegi midagi taolist aretanud V8 mootorile, siis paluks kogemusi jagada. Tean, et Madu on ehitanud ühe süsteemi, seega hea nõu alati teretulnud.
Kui asi peaks nässu minema, tuleb uus Millteki sari alla, aga enne tahaks ise proovida. Robinsoni arvamust ma juba tean ;), "tonn euri ja ainult allakeeramise vaev".


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 06:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
Olen suht palju foorumites tuhlanud ja selgust pole suurt saanud. USA v8 mehed soovitavad otsetoru, samas X-pipe annab kõige ühtlasema mootori töö, H-pipe aga hea hääle. Muidugi peab see õigel kohal olema.
Plaan selline, et alates kattidest vähe asja muuta, kuna minu auto "sound" on teadlikult suht maha tapetud. Samuti ei ole näit, Milltek-i uutes sportsarjades C6 kerele(V8-V10) enam resosid vahel. Kui keegi midagi taolist aretanud V8 mootorile, siis paluks kogemusi jagada. Tean, et Madu on ehitanud ühe süsteemi, seega hea nõu alati teretulnud.
Kui asi peaks nässu minema, tuleb uus Millteki sari alla, aga enne tahaks ise proovida. Robinsoni arvamust ma juba tean ;), "tonn euri ja ainult allakeeramise vaev".


Nii on ja tulemus on ette garanteeritud!Nagu sa ise kuulsid:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 26.01.11 08:41 Tsiteeri


Ega jah, tonn Euri ja asi vask (roostevaba) :D

See isetegemine on paras käkerdamine, ning ega palju ette aimata ei ole, mis hääl sealt tulema hakkab. Ise valisin suure õhinaga kõige vabamad ja suuremad pütid, ning sain endale ZIL-i hääle. Edasine käik oli juba lisatorude püttidesse toppimine. Ning eelmine suvi väsisin asjast lõplikult...keerasin alt ära.

Kokku aga hind kisub ikka sinna 1000e kanti, seega uue sammuna kui peaks ise vahetama, läheksin otsejoones netipoodi ja valiks sealt mõne. Milltek on küll lahe, kuid olles oma kõrvaga kuulnud Fox Racingu nimelist toodet, siis see pani ihukarvad värisema;) Ma ei jõudnud vaid küsida, kas tegemist on plug n play asjaga, või ise asjadest kokku laotud.

Aga Robinsonihärra võiks isegi tallinnas käies ette hoiatada, sooviks hea meelega seda häält kuulda. Kaugel see suvi siis on, kaks v8-t vaja torutada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 08:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Ega jah, tonn Euri ja asi vask (roostevaba) :D

See isetegemine on paras käkerdamine, ning ega palju ette aimata ei ole, mis hääl sealt tulema hakkab. Ise valisin suure õhinaga kõige vabamad ja suuremad pütid, ning sain endale ZIL-i hääle. Edasine käik oli juba lisatorude püttidesse toppimine. Ning eelmine suvi väsisin asjast lõplikult...keerasin alt ära.

Kokku aga hind kisub ikka sinna 1000e kanti, seega uue sammuna kui peaks ise vahetama, läheksin otsejoones netipoodi ja valiks sealt mõne. Milltek on küll lahe, kuid olles oma kõrvaga kuulnud Fox Racingu nimelist toodet, siis see pani ihukarvad värisema;) Ma ei jõudnud vaid küsida, kas tegemist on plug n play asjaga, või ise asjadest kokku laotud.

Aga Robinsonihärra võiks isegi tallinnas käies ette hoiatada, sooviks hea meelega seda häält kuulda. Kaugel see suvi siis on, kaks v8-t vaja torutada :D


Tulen juba pealinna reede kuskil kahest.Vaja ju iga 60000km tagant kasti õli vahetada.Ja kuna 10000km on ka mootoril täis tiksunud õlivahetusest ,siis tuleb üks "Revali" käik ära teha.:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 26.01.11 09:16 Tsiteeri


Asi selge, võtan enne ühendust.

Aga selle Milltekiga oli selline asi ka, kui mina teda taga ajasin, et 1999.a. 4,2 -le seda naljalt nagu ei olnudki. 2001-2003 on küll olemas. Aga see vahe tuleb ilmselt sellest, et 1999 aasta masinal on summutiotsad nagu diislil põhja alla keeratud ja stange taga:) Uuematel tuleb ilusti stange alt välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Robinson
klubiliige



Registreerunud 05.09.03
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Asi selge, võtan enne ühendust.

Aga selle Milltekiga oli selline asi ka, kui mina teda taga ajasin, et 1999.a. 4,2 -le seda naljalt nagu ei olnudki. 2001-2003 on küll olemas. Aga see vahe tuleb ilmselt sellest, et 1999 aasta masinal on summutiotsad nagu diislil põhja alla keeratud ja stange taga:) Uuematel tuleb ilusti stange alt välja.


Pakun,et nii ongi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 26.01.11 09:48 Tsiteeri


H-pipe teeb hääle teravaks. Mulle see ei meeldi.
X-pipe teeb hääle pehmeks ja madalaks.
Pane youtube otsingusse x-pipe vs h-pipe, saad teada mis vahe on.
H-pipega pidavat rohkem hp-sid välja tulema.

Üks variant veel. Pane samad pütid, mis sellel mehel. Lõikas originaalpütid välja ja keevitas teised asemele.
Magnaflow Resonated tips, part # 35174
http://www.youtube.com/watch?v=-oThqmRx5ZE&feature=mfu_in_order&list=UL


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 26.01.11 10:24 Tsiteeri


Nii, meenus veel üks seik...Tallinnas sõidab üks S6 c5, millel gaasiseade peal ja puha...aga point see...tal on kattidest lõpuni lihtsalt torud. Loodetavasti ma mäletan õieti. Härra "kiireaudi" seda asja oskaks ilmselt kommenteerida, kuna ta selle ametlik maaletooja vist ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.01.11 11:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Nii, meenus veel üks seik...Tallinnas sõidab üks S6 c5, millel gaasiseade peal ja puha...aga point see...tal on kattidest lõpuni lihtsalt torud. Loodetavasti ma mäletan õieti. Härra "kiireaudi" seda asja oskaks ilmselt kommenteerida, kuna ta selle ametlik maaletooja vist ;)


No päris dragsterit ei tahaks omale :D. Igatahes proovin midagi ära teha ja kui ei õnnestu, saab alati Milltek-iga asja parandada( Peidetud torud pole probleem). Autol on hetkel originaalis X-pipe, seega esialgu jätan selle ja võtan selle resokakolaka vahelt välja(mis ka lisaks X-pipele mõlemaid kanaleid omavahel ühendab). Videosid kuulates-vaadates tundub mulle, et H-pipe on nagu madalam ja mahedam, võib-olla ka eksin. Eks annan teada, mis "porgandi hääl" välja kukkus, kuid arvan, et V8-le suht keeruline pininat tekitada.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.01.11 14:00 Tsiteeri


Mulle ka hiljuti käidud rada. Ilma resonaatoriteta on minuarvates tulemus liiga lärmakas, tehase reso seevastu aga kohitseb liiga vaikseks. Ka youtube on suhteliselt rikas kõiksugu versioonidest, mis siis kuulamiseks üles seatud - ilma kesmise pütita, ilma tagumiseta jne jne. Eks see ole maitse asi ka, aga mina enda tegemiste tulemusega olen enamvähem rahulegi jäänud. Paar toru ilmselt vajaks natuke püttide ühenduskohtadelt veel õigeks ajamist, aga suures piiris on asi ootuspärane.
Ja alati saab tuntud tootja vidinad veaparanduseks tellida. Audi V8 mootorile oli tugev tegija ka Remus (näiteks see asi).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 26.01.11 14:18 Tsiteeri


Pagan, ma vist olen juhm, kuid ma ei suuda leida Remuselt A6/S6 väljalaset, samuti ei leia S8 D2-le midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 15:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Pagan, ma vist olen juhm, kuid ma ei suuda leida Remuselt A6/S6 väljalaset, samuti ei leia S8 D2-le midagi.

Vaata seda Videoklip ka allpool.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 15:14 Tsiteeri


Väga asjakohane teema üles võetud. Isegi mõelnud sellepeale, et tuleks summutiga miskit ette võtta, kuna kat-id lahti ja keskelt löriseb hullumoodi. Plaan soetada väheke etem või lhedam summuti, millel oleks mõnus mahe hääl, mitte et lõugaks nagu pöörane vaid just selline mõnus mõmin. Oskab keegi soovitada miskit 96 D2-le 4,2. Kuid sellisena et kat-id ikkagi alles jääksid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.01.11 15:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Pagan, ma vist olen juhm, kuid ma ei suuda leida Remuselt A6/S6 väljalaset, samuti ei leia S8 D2-le midagi.


A6

A8 D2


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
fred2103
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal


postitati 26.01.11 16:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: seitsmene
Tsitaat:
Algselt postitas: madu
Pagan, ma vist olen juhm, kuid ma ei suuda leida Remuselt A6/S6 väljalaset, samuti ei leia S8 D2-le midagi.


A6

A8 D2


Kust maalt see D2 summuti algab ? Ei oska sealt seda välja lugeda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 26.01.11 18:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: fred2103

Kust maalt see D2 summuti algab ? Ei oska sealt seda välja lugeda.


Arvata, et tegu on siis tagumise pütiga. Selle toote pildid on kõikjal kuidagi nadiks jäänud, ma ei leidnud ka väga head ja ülevaatlikku. Huvi korral saab ehk kõige parema vastuse tootjalt/müüjalt endalt.
Minu enda huvi D2-le midagi summutite vallas uut tutvustada oli päris tugev. Vaatamata tootjale pakuks mõtisklemiseks sellist lahendust näiteks:

http://www.tyresmoke.net/attachments/133820-IMG_3974s.jpg

Siin on TEEMA ka, mis asjaga haakub.
Kellelgi huvi, siis võin D3-e pütid ka välja otsida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 26.01.11 19:30 Tsiteeri


Siin üks miks ja milleks arutelu aastast 2004. Annab asjast mingi ettekujutuse, kes ise aretama hakkab.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
crazy
huviline



Registreerunud 26.03.05
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 , A6 C5 1,9tdi

postitati 26.01.11 20:45 Tsiteeri


Huvitav kas 3.3tdi A8 d2 on ka võimalik nii teha


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 26.01.11 21:13 Tsiteeri


Mul on S6-l remused all (viimased pütid) ja katid on originaalid ja ilmselt kolivad sealt minema varsti aga hääl on minu kõrva jaoks päris mõnus samas väga madal ta just ei ole aga ilmselt sellest 4.2 väga madalat müdinat nagu näiteks G55 AMG välja võlugi, liiga väike võrri mootor. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 04.02.11 08:03 Tsiteeri


Nüüd siis plaanid teoks saanud. Peale katte olev suur resokolakas sai vahelt minema visatud. Esimene õhtu tegime valmis otsetorud ja põlved kattidest tagapüttideni.
2 meetrist sirget toru, kaks põlve (ideaalne oleks 15 kraadise nurgaga, meie tegime 30 kraadised veits ümber) kahe klambriga ühendusjupid, mõned tavalised klambrid ja riputuskronstein.
Tulemus oli keskpärane, kuna kaks otsetoru tekitasid gaaside kuhjumist ja purts paremast, purts vasemast torust efekti.
Paar päeva hiljem võtsime tehtud asja alt ja valmistasime sinna kohta, kus enne originaalis oli x-pipe, pikitorudega samas läbimõõdus H-pipe. Asi kukkus väga hästi välja, peaks mainima. Pusimist muidugi oli kumeruste õõnestamisega.
Asi muutus kohe 100%, hääl muutus parajalt mahedaks müdinaks, pöördesse läheb vingelt ja tagumikudüno ütleb, et minek ka paranes. Kütusekulu kohta võin hiljem inffi jagada, kuhu suunas muutus, kui üldse.
Kokkuvõtteks võin öelda, et jäin asjaga rahule, eelarve oli kokku 100 euri ja alati saab lihtsa vaevaga originaalseade taastada. Seega Milltek jääb hetkel tonnist eurost ilma. :(


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
TheRRsr
huviline

Avatar


Registreerunud 15.02.09
Asukoht: Espoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B5 2.6 - 11 l/100km

postitati 04.02.11 23:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Jann
...Paar päeva hiljem võtsime tehtud asja alt ja valmistasime sinna kohta, kus enne originaalis oli x-pipe, pikitorudega samas läbimõõdus H-pipe. Asi kukkus väga hästi välja, peaks mainima. Pusimist muidugi oli kumeruste õõnestamisega.
Asi muutus kohe 100%, hääl muutus parajalt mahedaks müdinaks...


Natuke raske uskuda, et h-pipe tegi hääle mahedamaks.
Essi mehed vahetavad just h-pipe x-pipe vastu, et saada mahedat müdinat.
Mõni video jupp, mis ma leidsin.
http://www.youtube.com/watch?v=6bAoUZS0pho
http://www.youtube.com/watch?v=HqBbItD632Y
http://www.youtube.com/watch?v=QVyvEFZbRLA

Aga proovi ka mõni videolõik teha, äkki kõlab sul veidi teisiti.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 07.02.11 07:13 Tsiteeri


Uskuge või mitte aga väga palju oleneb ka summuti otstest.Kui tuua umbes 3cm stangest välja,väheneb salongis müra tunduvalt,samas väljas jääb samaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.02.11 11:11 Tsiteeri


Jah, selle hääle suhtes ongi raske öelda, kumb parem on, kas X või H, youtube vaadates näiteks Mustangi puhul tundub H-pipe parem minu meelest. Keegi võiks ju ühe korraliku (mitte külgepidi torud korra kokku pandud) X pipe valmis voolida, siis saaks võrrelda. Kuna mul jäid tagumised pütid hetkel originaalid, siis vahetatud püttidega pole ju mõtet võrrelda.
Kütusekulu valmistas mulle igatahes üllatuse, sõitsin 250 km. otsa, millest u. 50 km oli linnas ja keskmist näitas 9,8 sajale. Ei ökotanud sihilikult, sõitsin täiesti tavaliselt, pigem jäädi jalgu. Sellist tulemust pole ma isegi suvel näinud oma autoga.
Kusjuures on tunda, et mootor läheb paremini pöördesse ja maanteel kulgedes peab gaasi hoidma ikka "väga väikse varbaga". Hingamine on kuidagi vabam, kui enne oli. Vist läks õnneks;).


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 08.02.11 11:14 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Uskuge või mitte aga väga palju oleneb ka summuti otstest.Kui tuua umbes 3cm stangest välja,väheneb salongis müra tunduvalt,samas väljas jääb samaks.


Sumpaotsad ongi mul u. 1 cm stangest välja toodud, ovaalse kujuga. Aga see sai juba ammu tehtud, kuna allapööratud otsad keerutasid vastikult tolmu üles.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 23.11.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 08.02.11 19:39 Tsiteeri


Flowmaster ei mahu alla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 77.0% - SQL: 23.0%]