Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: A8 2.8 - 1995 - RKsilver (Vastuseid: 92 | Vaatamisi: 13538)
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 26.01.11 22:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKsilver
Linnast koju jõudes näitas, et 70km saab veel läbida.


Eest toru kanistrisse ja tagant pumbale vool peale, siis ei pea teepeal veneruletti mängima :) ja on kohe näha ka kui kuivaks paagi tõmbab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 26.01.11 23:23 Tsiteeri


See variant väga ei toimi kuna kui tagasivoolust midagi ei tule siis viimast tilka kätte ei saa, kuna pump lihtsalt imeb enda reservi kiirelt tühjaks ja ongi asi õhu käes jälle..

Sellest ka audiworld-is kirjutatud..
Samas kui tõsi see on, ma ei tea.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.01.11 07:33 Tsiteeri


70 on selline number, mille puhul mina, enne pumba taaskomplekteerimist, oleksin seisnud juba. Seega lootust on, et sai parem. Aga soovitan siiski veel testida. Mina olen saanud ka 0km bensujaama kodust veereda, endal hing värisedes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
altz1
huviline



Registreerunud 13.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: V8tt

postitati 27.01.11 07:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKsilver
See variant väga ei toimi kuna kui tagasivoolust midagi ei tule siis viimast tilka kätte ei saa, kuna pump lihtsalt imeb enda reservi kiirelt tühjaks ja ongi asi õhu käes jälle..

Sellest ka audiworld-is kirjutatud..
Samas kui tõsi see on, ma ei tea.


Mina sain paagi igaljuhul täitsa kuivaks nii toimiva paagisisese torustiku puhul. 80L tühja paaki ja samapalju ehk kanistrid täis, tuli välja ka.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 27.01.11 15:18 Tsiteeri


Kah võimalus :)

Üks küsimus päevakorras:

Panin talle sisse tagasi originaal maki, Gamma CC (lai) ja tahaks tal panna displeil raadio infot kuvama..

Juhtmed ühendasin maki taga ära kuid displeile ei kuva endiselt midagi, kas peab plokki kuidagi kodeerima ?

Kaabel ja arvuti endal olemas, et ei ole probleem kuid infot sellekohta mis koode toksida..ei ole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 27.01.11 19:03 Tsiteeri


Mis tal originaalis oli? Aga kui läks teine siis 90% tõenäolisusega peab natuke kodeerima. Olen justkui kusagilt lugenud. Milline kood, see tuleb kokku arvutada erinevatest asjadest. Vist oli, et milline rool jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
seitsmene
huviline

Avatar


Registreerunud 10.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2

postitati 27.01.11 19:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RKsilver
Kah võimalus :)

Üks küsimus päevakorras:

Panin talle sisse tagasi originaal maki, Gamma CC (lai) ja tahaks tal panna displeil raadio infot kuvama..

Juhtmed ühendasin maki taga ära kuid displeile ei kuva endiselt midagi, kas peab plokki kuidagi kodeerima ?

Kaabel ja arvuti endal olemas, et ei ole probleem kuid infot sellekohta mis koode toksida..ei ole.


Kas selle koha peal, kuhu peaks raadio info ilmuma, praegu üldse midagi ei kuva? Pime kogu see blokk?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 27.01.11 19:42 Tsiteeri


Enne säras seal puruks pirni tähis, sai pirn ära vahetatud, praegu alguses särab ,et tagapidurite kontroll, vajutan pidurit.. ütleb, et ok ja siis on pime edasi..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 27.01.11 22:15 Tsiteeri


Tundub, et kütte süsteemi majanduses midagi valesti või peab paagi ääreni täis panema peale korda tegemist, et õhk välja läheks ?

Täna igatahes auto ei käivitunud, kuigi pump häält tegi aga kütust ta küll ei pumbanud ..ˇ

Edit: Viga leitud, pump ise on vale ..

Edit2:Kui paljusid on piinanud küsimus, et mis on neil pumpadel siis vahet ?
Kui allpool pilti uurite siis näete, et vasakpoolsemal on 2 toru(ühest imeb ja teisest annab kütust düüsidesse) ja parempoolsel 1(ainult imeb). :D

Et kui kellegil a8 omanikul pump läbi läheb siis MITTE MINGIL JUHUL ärge ostke paremal pool pildil pumpa, kellel on sama süsteem nagu d2 a8-tel!


http://img69.imageshack.us/img69/4408/foto0105p.jpg

Edit3:Tänane sõidurõõm 77.1 km(linnas käik ja nipet näpet) ja 9.8km(pärnu mnt ja tallinna ringtee ristist -koduni) köie otsas, plaan oli saaremaale minna kuid pump otsustas, et tema enam ringi ei käi!

Lahkan pumpa natuke, äkki saab otsakaane ära vahetada pumbal kus 2 väljaviiku on, teisele panna.. mõõtudelt on nad samad.
Head õhtu jätku.

Edit4: Sai pumpa lahatud ja pmst rootori vasest osa nii ära kulunud, et seda enam väga ei olnud seal, osad kohad olid lihtsalt puhtad, nagu plastik paistaks alt.

Edit5: Nii, sai teise VDO pumba rootor pandud koos harjadega, praegu tundub toimivat ilusti, lasin pumbal 2 barise rõhu all ligi 5 tundi pensu pumbata, pump oli samal ajal uputatud.

Ei mingeid kõrinaid ega midagi, vägagi hea tundub, et sai :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 30.01.11 01:59 Tsiteeri


Niisiis, uuriks edasi.
Kas keegi oskab nõuandeid anda clock-data-ena kaablite kohta mis asuvad maki taga, et mis värvus on mis asi, Näiteks roheline ena-lilla data-kollane clock(See ainult näide).
Makist endast tuleb samuti eraldi displei jaoks välja ainult 3 otsa, ehk data-clock-ena.
kuid juhtmekimbus oli juhtmed natuke veel kuid tundub, et tehasepoolt isoleeritud.
Olen ma midagi ühendamata jätnud ?

Ja endiselt särab armatuuris ASR-i tuli, kuigi veakoode 0.

Kontrollisin üle abs-i andurid, kõik ilusti puhtad ja näevad ühtlase väärtusega kiirust.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 30.01.11 10:25 Tsiteeri


sul originaalmakk? Anna maki kood ehk leian mingi skeemi, mis sind aidata võiks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 30.01.11 12:58 Tsiteeri


On audi Gamma CC lai mudel..

Mis koodi sa soovid, neid päris palju seal ? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 04.02.11 00:01 Tsiteeri


Igatahes, sai nüüd delta CC ostetud, kuid ikka ta ei kuva infot ekraanile ..

Kas keegi oskab öelda mis värvi juhe kuhu raadio pinni külge läheb ?
Siis saaks juba hakkama.

Näide: Kollane-data

Tervitades.
Silver


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 04.02.11 06:00 Tsiteeri


http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/02/audio_radio_flow_diagram.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 05.02.11 09:29 Tsiteeri


Sain tänu su õpetusele elsawin-i samuti tööle, uurisin seda samat skeemi kuid must/valge ja kollane/valge 2 juhet on endiselt avatud, üks oli vist ka pruun/valge, ning ei leia neid skeemilt üles..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 05.02.11 09:35 Tsiteeri


Kui ma linna tagasi jõuan, siis mul on keldris üks 2Din RNS-D, sellel on samasugune pistik, koos kirjeldustega. Teen sellest ka pildi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 05.02.11 23:06 Tsiteeri


See oleks küll vägagi ideaalne :)

Igatahes hetkel ma endiselt askeldan seda mure, et miks tahavad mul udutuled kaitset koguaeg läbi lüüa, vahetasin juba samuti ära pirnid nii ees kui taga kuid endiselt tapab see mu 15 amprist kaitset.. Mõõtmisel nagu tester lühist ei näita kui esimesed udukad lahti ühendatud ja kui isegi üritan juhtmeid mudida..
Samuti ei taha ka kangemat kaitset panna, kuna kardan midagi maha põletada :P

Küljes on tal samuti facelift tuled (minuarust vähemalt).

Raadio osas see, et originaalis vist on tal mingi teine makk olnud kuna need juhtme otsad mis käivad pistikuga maki taha (millest läheb info siis spidoplokki, olid nagu originaalis), punase termokahanevaga kinni tõmmatud kõik.

Vabandan kui sellest oleks pidanud alustama, ei tulnud lihtsalt vahepeal meelde, et siis tahab kindlalt spidomeetri plokk kodeerimist saada ?

Kas keegi oskab näpunäiteid anda ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 06.02.11 08:42 Tsiteeri


Kusjuures, kui mina enda praeguse suksu soetasin siis suutsin ka paar korda udutulede kaitsme läbi lasta, ei tea miks. Panin uue ja peab siiani.

Maki teemat peab natukene uurima. Aga miks sulle originaal ei sobi?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 06.02.11 09:14 Tsiteeri


originaali ei olnud asi selles, tühi auk oli :P

Siis mõtlesingi, et saaks asja ilusti tööle oleks vägagi kena :)
Alustuseks sobib selle pistiku pilt ideaalselt koos juhtmevärvidega, veel ideaalsem oleks kui saaks rohkem teada mis värvi juhe kuhu jookseb:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 06.02.11 16:54 Tsiteeri


Sellise skeemiga pistik istub minu masina taga.
http://margus.roo.ee/wp-content/uploads/2011/02/audi_maki_pistikud.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 06.02.11 19:46 Tsiteeri


See sama skeem peaaegu sama st, endal samuti makil olemas kuid juhtmeotsad olid lahtised mis ma üritasin paigaldada, sellepärast tahaksi maki tagant pilti või siis mis värvi juhe mis klemmi külge läheb.

Tänud
Silver

Edit: Sain lisanifo displeile kuvama, Hoopis kollane on "enable"
Lilla "data"
Roheline "clock"

Süda rahul täitsa
:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 13.02.11 08:28 Tsiteeri


Nii, vahepeal sai tehtud termostaadi ja jahutusvedeliku vahetus ... kuid see vana jahutusvedelik mis seal sees oli, ta oli täitsa kollane, millest see tuleneda võib ?

Jahutusradiaator metsas, et saab äkki kastiõliga kokku ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.02.11 10:06 Tsiteeri


Kas uus jahutusvedelik ka värvi muudab? See oleks suht kasti surm kui need kokku saavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silverpm
huviline



Registreerunud 06.04.08
Kasutaja on eemal

Auto: Need vanemad ikka.

postitati 13.02.11 10:47 Tsiteeri


Hetkel veel ei ole kontrollinud, kuid kohe kui muudab siis siin saarel radikat raske saada, tuleb eemaldada õlivoolikud radiaatorist ja siis lihtsalt omavahel kokku viia + radiaatori otsad sulgeda+koheselt kasti õli ja filtri vahetus teha.
ning alles siis hakata radiaatorit uurida, kuna auto on kahjuks igapäevane.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 13.02.11 11:34 Tsiteeri


welcome to the my world. Ma siin ka vahepeal täitsa tõsiselt pidasin plaani, et soetada teine sõiduk, et A8 parandada:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 66.5% - SQL: 33.5%]