Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Autoteenindused, hea ja halb (Vastuseid: 72 | Vaatamisi: 22106)
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.09.04 07:02 Tsiteeri
Autoteenindused, hea ja halb



Kuna varasemad kogemused Revaliga puudusid siis helistasin sinna ja leppisin aja kokku Tiptronicu õlivahetuse ja pooltelje "simmerite" jaoks. Küsides autot üle andes et kas 3-e tunniga on lootust auto kätte saada, öeldi et pole probleem. Jõudes sinna 4 tundi hiljem ütles meister et läheb veel tund, kui küsisin mis toimub, vastas et kui ei sobi siis tehku ma ise. Arve tehti 4,5k ning öeldi, et olgu ma õnnelik kuna tegid mulle paari asja pealt -10%. Jäi siis asi sel hetkel pooleli.
Mis aga peale revalis käiku juhtunud:
Kui varem ei kadunud õli 8000km peal silmaga vaadates üldse siis, järgmine päev peale revalit lõi tule põlema ja autot põhja alt uurides näha, et keegi kaks karteripõhjapolti lahti keeranud ja õli voolab.
Ok see ei ole veel kõik, kütusekulu tõus(proovisin sõita nii korralikult kui võimalik) 4-5l sajale rohkem ehk siis 20l/100-le.

Ja nüüd siis veel kõige suurem "boonus",
Tiptronicu tagumine käik hakkas peale seda vaikselt "hääbuma" ning nüüd täiesti kadunud.

Kuidas ma siis peaks nüüd asjast aru saama?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.04 07:04 Tsiteeri


mine revalisse, sõima näod täis ja ähvarda kohtukulliga :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
meim
huviline



Registreerunud 11.06.03
Asukoht: Eestimaa
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 16.09.04 07:21 Tsiteeri


Paris soimamisega vist kaugele ei joua kuid oieti asju ajades peaks olema voimalik nendel koik korda lasta teha.
Tean omast kaest juhtumit kus tuttaval A6-l hammasrihma vahetusega nii monigi asi paigast ara aeti.Kunas tal onnestus olla sel hetkel 200 tookojast eemal hetkel kui auto paris ara kooles siis firma maksis kinni samal paeval teise auto soidukulud ,jargmisel paeval treileriga jarelkaimise ja lopuks nad ise viisid auto teise remondikohta ja maksid seal arve kunas nad ise ei saanud mootorit enam paika


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janza
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 16.09.04 07:33 Tsiteeri


hmmm.... kahtlane tahtsin kah lasta tiptronicul õli vahetada revalis mulle öeldi et sellist asja ei tehta see õli mis tehasest pandi see on ja jääb ???????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 16.09.04 07:36 Tsiteeri


Kas nad tõesti võtavad seda asja siis nii lodevalt? Ja veel eriti sellise mootori juures - kui see peaks nende süül kotti jooksma ei oleks see neile just eriti odav lõbu.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
greedy
huviline



Registreerunud 30.12.03
Asukoht: Järvamaa & Porvoo
Kasutaja on eemal

Auto: A4, coupe otsingul

postitati 16.09.04 07:55 Tsiteeri


võibolla tegi sinu autot mõni värske koolipoiss kell pea laiali, esindustel meeldib neid palgata. Lihtsalt üks mõtte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
A4TQ
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: SQ7, 911

postitati 16.09.04 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja greedy
võibolla tegi sinu autot mõni värske koolipoiss kell pea laiali, esindustel meeldib neid palgata. Lihtsalt üks mõtte.

Vahet pole kas tegi.Kui nende süül midagi on valesti tehtud või tegematta jäetud tuleb töö üle teha ja kui selle tulemusena on midagi veel katki läinud tuleb ka see parandada ja loomulikult töö tegija arvelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.09.04 08:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja janza
hmmm.... kahtlane tahtsin kah lasta tiptronicul õli vahetada revalis mulle öeldi et sellist asja ei tehta see õli mis tehasest pandi see on ja jääb ???????


jep muidu ei vaja õli vahetamist, kuid kuna tihend natuke lekkis siis lootsin asja perfektseks saada, aga kuhu ma jõudsin?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 16.09.04 08:53 Tsiteeri


Omast kogemusest võin öelda, et pea iga kord kui ma Revalis olen käinud, keeratakse seal mingi käkk kokku. Absoludi jutt muidu väga tuttav.

Viimane kokkupuude oli selline:
Omal käis auto Revalis silla regullis, 2 kuu pärast oli rehv täiesti ära kulunud. Lasin korda teha, esitati uus arve. Küsisin kas teil sellist asja nagu garantii oma tööle olemas ei ole? Kommentaariks oli, et selle ajaga võib sild täitsa vabalt paigast ära minna ja sisuliselt näidati näppu. "Meil tegid 3 meest auto kallal tööd terve päeva ja arve tuleb ikkagi teha." Lohutati aga sellega, et me tegime teile 15% alet! :D
Ei viitsind nende kakelda ja maksin ära. Rehv ikkagi pees. Läksin küsima, et kes selle korvab? Revali vastus oli selline: Pange kulunud rehv teisele poole.
Kena suhtumine...


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.09.04 08:58 Tsiteeri


ehk kannataks sellest autolehte sellise mõtiskleva jutu kirjutada?


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.04 09:14 Tsiteeri


Kusjuures sellest on juba korra miskis autoajakirjas juttu olnud ja just revali kohta... seal oli miski sell oma autoga hädas, käis revali vahet mitu korda ja juba oli jutt et vaja teab mis kallis julla ära vahetada, et muudmoodi ei saa, kuid miski elektriku juures läks asi mõnisada kroon maksma ja asi korras. Suht pikk artikkel oli, kuid täpselt enam teemat ei mäleta ja millal oli.
Kuid uuesti võib ikka panna, see peaks mehed mõtlema panema, et miskit on koosseisus valesti...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black Rabbit
huviline

Avatar


Registreerunud 12.08.04
Asukoht: Tallinn, Saku, Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Forester XT

postitati 16.09.04 09:24 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ranz
Kusjuures sellest on juba korra miskis autoajakirjas juttu olnud ja just revali kohta... seal oli miski sell oma autoga hädas, käis revali vahet mitu korda ja juba oli jutt et vaja teab mis kallis julla ära vahetada, et muudmoodi ei saa, kuid miski elektriku juures läks asi mõnisada kroon maksma ja asi korras. Suht pikk artikkel oli, kuid täpselt enam teemat ei mäleta ja millal oli.
Kuid uuesti võib ikka panna, see peaks mehed mõtlema panema, et miskit on koosseisus valesti...

Oli ka jutt selle kohta kuidas nad ühte A4 1,8 Turbot niimodi korda tegid, et pärast mootor kokku jooksis.
Artikkel siis 3-4 kuu taguses Autolehes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 16.09.04 09:34 Tsiteeri


Selliseid asju juhtub ka mujal... näiteks Saksa Autos. Oli omalgi mõte üks lugu kirjutada lehte.


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 16.09.04 10:02 Tsiteeri


Minu arust peaks kõik mehed kirjutama lehte mis juhtunud! Kas saab lõpuks esinduste töökojad nii korda, et iga kord ei tõmmata tillist ja ei maksa lolliks.
Tundub, et kui endal pole tuttavat kusagil firmas, siis tõmmatakse nahk yle kõrvade. See pole normaalne, me ei ela enam ammu nõukogude liidus! Kuid tihti tundub, et seal tehti ka paremat tööd kui tänapäeval!
Arusaamatu kui hoolimatud ollakse euroopas väemalt tundub, et on teisiti. Eks seal pannakse kah pange, aga kui esindusse lähed tehakse ikka korraliku tööd. Saan aru, et mingi suvaline remo koht on saast, aga kui mehed ei taha oma ametliku deeleri juurde minna garantii remontti tegema, siis andke andeks midagi on mäda!!
Ilmselt peavad akkama auto ostjad kõvasti kohtu asjadega kuttidele kaela lendama, et saadaks aru, et klient ei ole vana emmm. Kes on kuni auto ostmisen kunn ja kui siis hooldada tahab siis on ikka muther..ker ja kyl me talle siis näitame kui midagi tahab! Tundub et see iseloomustab meie yleminku perioodi kaupmehel pea asi, et tasku pappi punnis täis, aga eetika puhkab kariibi mere sartel. Või siis on teistele!

Minu arust võiks olla ju esinduste töökojad kallimad aga palun tehku seal ka kvaliteetset tööd!!! Peace sam


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rixa
huviline



Registreerunud 22.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330XD

postitati 16.09.04 10:09 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Black Rabbit
Oli ka jutt selle kohta kuidas nad ühte A4 1,8 Turbot niimodi korda tegid, et pärast mootor kokku jooksis.
Artikkel siis 3-4 kuu taguses Autolehes.


No see 1.8T jutt oli küll nagu teemal, et miks Revalist ei öeldud, et kui põleb punane õlisurve tuli, ei tohi edasi sõita. No nii jobu ei saa ikka ise olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 16.09.04 10:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Tsitaat:
Juu siis pole auto ajakirju lugend, et uutel masinatel kui õli tuli põlema läheb siis on "200 milli õli sees" ja parem ära edasi sõida või noh umbes nii :) Tegelt olen kuulnud, et paarkilti peal õli tule syttimist on masinatel mootorid kokku jooksnud. Ei mäleta täpset tm kus sellest juttu oli, aga õli peab ikka käsitsi aegajalt kontrollima. Seda ei saa tõesti hoolduse süüks ajada, aga kui sul õli ei kontrolita ja mina lastakse siis on kah pahasti. Sellised asjad peaks kliendile ikka teatama!

No see 1.8T jutt oli küll nagu teemal, et miks Revalist ei öeldud, et kui põleb punane õlisurve tuli, ei tohi edasi sõita. No nii jobu ei saa ikka ise olla.



Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürarrak
klubiliige
ac aasta auto 2008 võitja

Avatar


Registreerunud 15.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Some quattro GmbH Cars

postitati 16.09.04 10:18 Tsiteeri


Kusjuures minu jaoks on asi kujunenud päris tõsiseks probleemiks. Reval on kirjutanud arveid välja pea 100k eest aga suhtumine on küll...
Tõsiselt mõtlen juba,et järgmist autot nagu ei saagi Audit osta, kuna esindus ei suuda garanteerida korralikku hooldust.
Kokku olen puutunud antud töökojaga aasta aega, aga juhtumistest võiks kirjutada paraja eepose kokku.

"Suurt karvast kätt" oskavad küll hästi mängida!


Parem must minevik kui lilla tulevik
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
T.P.
huviline



Registreerunud 19.03.04
Asukoht: TLN
Kasutaja on eemal

Auto: puudub

postitati 16.09.04 10:35 Tsiteeri


OT : itaalia autos sai omal ajal käidud....muidu oli kõik nagu lahe aga teenindus ... :mad: "Parim" osa oli see kus peale rehvide vahetamist ununesid mõned rattapoldid töökotta...ja egas nad ju oma ssüüd tunnista - rattapoldid teatavasti on nihuke asi mis meil ära varastatakse ka siis kui auto on 30 meetrit sõitnud.


jalgratturid jalgrattateele
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Samzik
klubiliige



Registreerunud 12.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Passat 1.9/96kw 4WD 2004, audi 90 2.1/134kw q 87A

postitati 16.09.04 10:49 Tsiteeri


:o


Pakkuda uus Haldex õlipumba elektrimootor. E parandan mittetöötava mootori+uued tihendid. Mbl: 55 55 88 55.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Absolut
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Corvette C5 `01

postitati 16.09.04 11:07 Tsiteeri


viimane uudis siis revalist: vist kast laiali...


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 16.09.04 11:12 Tsiteeri


puruks ?????


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
janza
huviline

Avatar


Registreerunud 13.06.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6

postitati 16.09.04 11:13 Tsiteeri


oh jah oli seda jama siis vaja ,asi võtab järjest tõsisema pöörde:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jõuvanker
klubiliige

Avatar


Registreerunud 21.03.03
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: ´11a. A4 avant q. s-tronic 3.0TDI 176KW

postitati 16.09.04 17:09 Tsiteeri


Olen kaks korda revali töökojas käinud, seda siis koos autoga ( ei tahtnud nad mind kuidagi sisse lasta, kuid väikese seletuse peale olin töökojas, ja näe imet, igasugu vennikesi oli seal st autode omanike... ja nemad ei lase kliente tökotta? )
Käisin siis esimest korda vanas kohas ( staadioni tn ) nimelt audi 100-ga mootori diagnostis, see kord jätsid nad positiivse mulje.
Teist korda käisin ca kaks nädalat tagasi ja seda siis S4-ga, jällegi puht huvist. Nimelt tahtsin, et nad komprimeerimis lõpprõhud ära mõõdaks ( kuna minu jaoks oli uudne AAN mootori süütesüsteem ). Helistasin lõuna paiku ja sain kohe aja sama päeva õhtuks ( väga operatiivne, imestasin ). Kohale minnes tuli jälle seletada, et autoga tahan kaasa minna, ok sain. Töökojas oli mehaanik hakkamist täis ja kukkus kohe küünlaid maha kruttima, kuid edasi oli 15 min mõttepaus.... käis üks ja käis teine, iilge ajude ragistamine.. peale mida otsustas siis üks julgetest mõned pistikud lahti ühendada ( nägin siis lõpuks mulle arusaamatu asja ära, nimelt mis moodi talitseda süütesüsteemiga rõhkude mõõtmisel, rohkemat mul tegelikult vaja teada ei olnudki ).
Kamandati siis mind auto rooli ja võtit, samal ajal mehaanik mõõtis.
Jäin teostatud tööga rahule ja ka rõhkudega, mis lasti välja tulpdiagrammidena. Aga jah, summa, mis nad peale teostatud tööd sisse kasseerisid, oli ikkagi suht suur, arvestades töö iseloomu.


lapsepõlvest alates meeldinud 20VT R5
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 16.09.04 17:22 Tsiteeri


Mhh.. mul ka siiamaani on olnud nii naa kogemused Revaliga. Nimelt, eelmine kevad, ilmad soojemad aga kliima ei tööta!!!! Okei, Revalisse aeg kinni ja autoga sinna. Auto võeti ära ja öeldi , et maks tund või nii. 5 tundi hiljem teatadi rõõmuga, et nad kaks korda süsteemi täitnud juba ja aru ei saa mis kamm on, arvuti annab veateate küll aga ikka ei jaga lahti. Lõpuks leiti , et kliima pump on läbi ning tegid mulle tagasihoidliku pakkumise alega 16000 uus pump :D :D. Kuna ei olnud nõus ning oli juba sulgemis aeg, nõustusime , et järgmine päev tulen tagasi ja nad täidavad vel freooniga süsteemi ära. Auto anti tagasi ja paluti järgmine päev tagasi tuua. Järgmiseks hommikuks kliimatehnikasse kiiresti aeg kinni ja ommikul sinna. Vennad kiiresti panid kliimapumpale otse voolu taha ja testisid ning andsid mulle kirja Revalisse kaasa koos igasugu diagrammidega, et pump jummala korras. :D Jooksuga Revalisse, seal vinguti kirja peale kuid lubati uuesti üle vaadata , ning nagu ikka läheb AINULT tund aega :D Õhtul kell 4 sain auto kätte. Arve 2500 eeku ja kliima korras. Lõpuks leiti siis, et välistemperatuuri andur oli töö lõpetanud. Ning kliima ei töödanud sellepärast, et kui väljas alla 4 kraadi sooja siis ta ei peagi töötama, ning kuna temp andur andis iks temperatuuri siis ta ei saanudki töödata :D
Kahe päeva eest võeti tööraha 2 tunni eest ning mingi 1000 maksis see temp andur ning ylejäänud oli freooni hind.

Vot siuke lugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 16.09.04 17:23 Tsiteeri


Kui mälu ei peta, siis keegi käis kunagi revalis oma autoga, tehti mis tehti, igatahes läks üleöö katki kliimakompressos orsmth. Nii et üleskutse: "Kõik Revalisse!" :D

Kusjuures usun, et sinna võetakse tööle mutikakeerajaid, kes on kuskilt tööstuskoolist tulnud automehaanikud ja ei oska s.....i. Ise olen kohanud sellist asja nt. ühes suures rehvitöökojas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 70.9% - SQL: 29.1%]