Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Väljalase (Vastuseid: 92 | Vaatamisi: 28874)
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 27.01.11 22:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Mis tootja sari?
Vaata järgmisi pilte.

http://www.toyosports.co.uk/


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 03.03.11 10:26 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: MaQQu
Mis tootja sari?
Vaata järgmisi pilte.

http://www.toyosports.co.uk/


http://www.toyosports.co.uk/97-02-audi-s4-b5-27l-v6-exhaust-down-pipe-12499-703-p.asp
Selline kaup nüüd küll midagi head ei tõota. Kui summutijooks veel vastu peab ja on ka lihtne välja vahetada, siis selliseid downpipe-sid küll iial oma autole külge ei poogiks :o, pole kõige parem neid pärast jälle vahetama hakata (kõike otsast peale tegema). Hind räägib ju puhtalt enda eest, see pole lihtsalt võimalik, 124 naelased downpiped osta, kui korralik catback system maksab vähemalt 600 naela. Veel hullem lugu on "sellist tüüpi" müüdavate kollektorite ja "hiina turbodega". Igal juhul lööks originaal osad lihtsalt tühjaks kui ei raatsi korraliku toote jaoks raha alla panna, jääb kindlalt parem (vastupidavuselt).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rmm
klubiliige

Avatar


Registreerunud 14.02.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4

postitati 03.03.11 14:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
http://www.toyosports.co.uk/97-02-audi-s4-b5-27l-v6-exhaust-down-pipe-12499-703-p.asp
Selline kaup nüüd küll midagi head ei tõota. Kui summutijooks veel vastu peab ja on ka lihtne välja vahetada, siis selliseid downpipe-sid küll iial oma autole külge ei poogiks :o, pole kõige parem neid pärast jälle vahetama hakata (kõike otsast peale tegema). Hind räägib ju puhtalt enda eest, see pole lihtsalt võimalik, 124 naelased downpiped osta, kui korralik catback system maksab vähemalt 600 naela. Veel hullem lugu on "sellist tüüpi" müüdavate kollektorite ja "hiina turbodega". Igal juhul lööks originaal osad lihtsalt tühjaks kui ei raatsi korraliku toote jaoks raha alla panna, jääb kindlalt parem (vastupidavuselt).

Kuidas sa tead, et nad vastu ei pea või et on halvemad kui tühjaks tehtud stock downpipe'id?
Nad on jah hirmus odavad ja näevad ka vastavad välja, aga K04 puhul ei anna sigakallis 3" niipalju juurde, et oleks mõistlik kordades rohkem raha maksta.
Kollektorid on teine teema, väidetavalt pragunevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 03.03.11 15:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rmm
Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
http://www.toyosports.co.uk/97-02-audi-s4-b5-27l-v6-exhaust-down-pipe-12499-703-p.asp
Selline kaup nüüd küll midagi head ei tõota. Kui summutijooks veel vastu peab ja on ka lihtne välja vahetada, siis selliseid downpipe-sid küll iial oma autole külge ei poogiks :o, pole kõige parem neid pärast jälle vahetama hakata (kõike otsast peale tegema). Hind räägib ju puhtalt enda eest, see pole lihtsalt võimalik, 124 naelased downpiped osta, kui korralik catback system maksab vähemalt 600 naela. Veel hullem lugu on "sellist tüüpi" müüdavate kollektorite ja "hiina turbodega". Igal juhul lööks originaal osad lihtsalt tühjaks kui ei raatsi korraliku toote jaoks raha alla panna, jääb kindlalt parem (vastupidavuselt).

Kuidas sa tead, et nad vastu ei pea või et on halvemad kui tühjaks tehtud stock downpipe'id?
Nad on jah hirmus odavad ja näevad ka vastavad välja, aga K04 puhul ei anna sigakallis 3" niipalju juurde, et oleks mõistlik kordades rohkem raha maksta.
Kollektorid on teine teema, väidetavalt pragunevad.


Ma ei ole tõesti omal nahal selliseid asju ära katsetanud, kuid jutud mis erinevates foorumites räägitakse peavad ka tihtipeale paika. Eks muidugi igaüks ise teab kui paks on ta rahakott või kui palju ta raatsib raha millegi alla panna. Ma tegelikult avaldasin lihtsalt oma arvamust, et mina jätaksin parem asja tegemata kui teeksin nii.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 03.03.11 16:26 Tsiteeri


Ilus ja kena näeb see DP välja küll, kuid minu arust on lihtsam ikkagi lasta teha ise uued kui tekib vajadus. Nimelt ei ole seal ju midagi keerulist. Kes vähegi on kasutanud TIG keevitust saab analoogse tööga väga edukalt hakkama ning hind kujuneb ma arvan odavamaks, kui need 125£ + saatmine maksvad DP.
Roostevabast 2.5/3" 1.6mm seinaga DP kestab väga hästi ka pidevale valule.


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
yanekk
klubiliige



Registreerunud 09.11.05
Asukoht: Home Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Ex S4, S6, A6, A4, Coupe + veel pool praami täit.

postitati 03.03.11 16:31 Tsiteeri


Minu postitusest see teemaarendus vist jätkub.

Ma ei näe erilist põhjust maksta sama asja eest rohkem.

Sellise komplekti võib osta ka kallimalt, kui mina seda tegin.
Ja kaaluvahe võrreldes originaal süsteemiga on kuipalju(pakun ~20+kg), selle "käki" kasuks + võimalus vajadusel kogu originaal süsteem uuesti alla keerata.

Vigurite andmeid vaadates on tegemist samade asjadega aga hinnavahe on pea kahekordne.

http://cgi.ebay.com/Audi-S4-Turbo-Back-Stainless-Exhaust-97-02-B5-2-7L-V6-/230584448066?pt=Diecast_Vehicles&hash=item35afe77442< /a>



PS. Minu masina föönid ei tule K03 ega K04.


Audi varuosad, http://foorum.audiclub.ee/viewthread.php?tid=181792 Autode ost/müük, hooldus ja remont Haapsalus, JanekCars OÜ
Best ET 12.08 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 03.03.11 17:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Minu postitusest see teemaarendus vist jätkub.

Ma ei näe erilist põhjust maksta sama asja eest rohkem.

Sellise komplekti võib osta ka kallimalt, kui mina seda tegin.
Ja kaaluvahe võrreldes originaal süsteemiga on kuipalju(pakun ~20+kg), selle "käki" kasuks + võimalus vajadusel kogu originaal süsteem uuesti alla keerata.

Vigurite andmeid vaadates on tegemist samade asjadega aga hinnavahe on pea kahekordne.

http://cgi.ebay.com/Audi-S4-Turbo-Back-Stainless-Exhaust-97-02-B5-2-7L-V6-/230584448066?pt=Diecast_Vehicles&hash=item35afe77442< /a>



PS. Minu masina föönid ei tule K03 ega K04.


Sellest oli jah kohe aru saada, et tegemist on XS Racingu kaubaga. Väga huvitav kuulda, et võetakse hoopis muu turbo 2,7bit mootori puhul kasutusse, Eestis pole seda keegi varem vist teinud ka ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
OttOlesk
huviline

Avatar


Registreerunud 01.10.09
Asukoht: Rapla/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A7 S-line '11

postitati 03.03.11 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
Tsitaat:
Algselt postitas: yanekk
Minu postitusest see teemaarendus vist jätkub.

Ma ei näe erilist põhjust maksta sama asja eest rohkem.

Sellise komplekti võib osta ka kallimalt, kui mina seda tegin.
Ja kaaluvahe võrreldes originaal süsteemiga on kuipalju(pakun ~20+kg), selle "käki" kasuks + võimalus vajadusel kogu originaal süsteem uuesti alla keerata.

Vigurite andmeid vaadates on tegemist samade asjadega aga hinnavahe on pea kahekordne.

http://cgi.ebay.com/Audi-S4-Turbo-Back-Stainless-Exhaust-97-02-B5-2-7L-V6-/230584448066?pt=Diecast_Vehicles&hash=item35afe77442< /a>



PS. Minu masina föönid ei tule K03 ega K04.


Sellest oli jah kohe aru saada, et tegemist on XS Racingu kaubaga. Väga huvitav kuulda, et võetakse hoopis muu turbo 2,7bit mootori puhul kasutusse, Eestis pole seda keegi varem vist teinud ka ;)

Loodan, et GT28RS turbod :P.


The Audi S4 is a car revered by the cognoscenti and underestimated by the majority.
Korralda üritust Raplamaal Tarsi turismitalus: Tarsi talu
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 04.03.11 22:21 Tsiteeri


Tühjaks löödud stock downpipe vs. 3" downpipe:
http://www.audizine.com/forum/showthread.php/407055-Gutted-Stock-Downpipes-to-3-quot-Downpipes-Comparison-Logs-Pics

Edit:
So in the end, if you're looking to squeeze a little more power out of a K04 car, the 3" downpipes are one of those last pieces of the puzzle you can look it free up some horsepower.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 01.04.11 10:29 Tsiteeri


http://www.audizine.com/forum/showthread.php/421427-Custom-downpipes

http://www.upload.ee/image/1238174/3dp.jpg

Kindlasti väga hea rahaline kokkuhoid, tehes originaal dp-d ise lõpuni 3".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 05.05.12 21:02 Tsiteeri


RS4 downpipes vs 3" downpipes

jimbo:
my car dynod at 502 hp a few years ago running 26 psi boost and the milltek catless 2.25" dps
i then changed to the 3" dps and it made 510 hp running 21 psi of boost
nothing else was changed.


supersi:
Yes I did and made Extra 35hp and as much torque, went from MRC tune with rs4 gutted Pre cats to LOBA 3" Decat and Viper tune


Jonmurgie:
I've been through 3 stages of exhausts, and ran on the dyno each time:
Standard Downpipes/System - 365bhp
Standard Downpipes/Scorpion System - 347bhp
Milltek 3" CATless Downpipes/System - 386bhp*
Note that my car has not been mapped at all, so each result can be looked at as direct improvement due to the change in parts.
There is no doubt that the 3" downpipes are the doorway to decent power out of these S/RS
* I've removed 10bhp from this dyno figure which was actually 396bhp but I had fitted a K&N induction kit in a back to back run with the Scorpion System and it gave 10bhp then, hence removed for ease of comparision



torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 15.05.12 12:35 Tsiteeri


http://www.upload.ee/image/2345976/P1000558-1.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 15.05.12 15:13 Tsiteeri


Kahju, et keegi pole konkreetset võrdlust teinud 3" DP vs RS4 stock kattideta DP.
Kõigil on midagi muud vahetatud alati. Kellel remap lisaks tehtud, kellel on kattidega DP-d vahetatud 3" vastu.

A noh, ma ei usu, et sealt üle 10hp vahe tuleb, kui isegi S4 väiksemad tühjaks löödud DP-d vaid 0.1 sek FATS-i juurde andsid võrreldes 3"-ga, mis on ca 3%.
RS4 puhul ilmselt vahe veel väiksem.

K04 kuumapooled ei voola lihtsalt piisavalt, et mingit pointi oleks.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 20.05.12 21:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
http://www.upload.ee/image/2345976/P1000558-1.jpg

Erkki kle, mis sa selle pildiga öelda tahtsid?:)


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 20.05.12 23:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Maku
Tsitaat:
Algselt postitas: S4BiT
http://www.upload.ee/image/2345976/P1000558-1.jpg

Erkki kle, mis sa selle pildiga öelda tahtsid?:)


Ei tegelt ma vaid unistasin, näevad nii ilusad pildi peal välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Terribleone1988
huviline



Registreerunud 13.05.12
Asukoht: Norra/eesti
Kasutaja on eemal


postitati 03.06.12 22:58 Tsiteeri


Saan kõigest aru, et turbod tahavad rohkem vabamalt hingata jne. Aga siiski milleks kat´id tühjaks peksta ? Kas odavam poleks lihtsalt flantsid teha ja asendada tühja toruga ? Ülevaatuse ajaks alla kruvida kui vajadust on ? Või kui saab ilma kat´ida ülevaatuselt läbi siis kindlasti kuhjaga inimesi, kes meeleldi need kat´id ära ostaks. Võimalik, et ei lugenud nii suure hoolega tervet teemat läbi aga lihtsalt selline asi jäi palju silma. Minu silmes kindlasti samuti hea valik teha 3tolline DP. Pole väga ulme kallis lõbu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 01.05.13 21:51 Tsiteeri


Ärataks meeleldi selle teema ellu.
Mul S4'l veel tehase väljalase all, koos kattidega.
Mida teha tasuks? Kaks kati alt võtta?
Mida veel muutub peale natuke lärmakama väljalaske? On sel üldse mõtete, jõulisa?
Või kuidas teised S4 omanikud teinud on? Päris suurelt ümber ei tahaks ehitama hakata aga kui ainult kattide eemaldamisega mingit positiivset mõju avaldub siis miks mitte.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 02.05.13 06:44 Tsiteeri


Suurema tulemuse annab kattide eemaldamine koos uue softiga. Mina võtaksin/võtan nii põhjaalused katid ära kui ka downpiped tühjaks või siis uued downpiped. Viimaste kohapeal pean oma varasemaid siin teemas õeldud sõnu sööma, kuna mul just sellised dp-d kodus ootel seisavadki. Vahepeal targemaks saanud lihtsalt, et teadaolevalt on selle hinna eest kõvasti kvaliteeti. Ühesõnaga mitte midagi halba ei ole kogu süsteem turbodest lõpuni Toyosporti/XS-Poweri vastu vahetada, hinnad on kohati ikka väga odavad. Põhjaalla võid näiteks RS4 originaal katalüsaatorid otsida (200cel), või osta metallkärjega sport-katid. Takistus on nendega minimaalne aga saad vähemalt ülevaatuselt läbi ilma probleemita. Hääl läheb ikka tunduvalt valjemaks võrreldes originaaliga.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 02.05.13 07:21 Tsiteeri


Mul on juba jyrisoo soft vahel. Kas ainult põhjaaluste kattide eemaldamisest ka kasu siis või ainult koos nende teiste eemaldamisega? Jätkasin siinkohal ülevaatuse probleemi kõrvale :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 02.05.13 07:23 Tsiteeri


Pigem on ülemiste eemaldamisest rohkem kasu kui alumiste, aga kui siis ikka kõik korraga. Kui sellega ühelepoole saanud oled, siis helista prj-ile ja lase korralik soft teha :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 02.05.13 08:41 Tsiteeri


Mina soovitaksin ülemised eemaldada ja alumised asendada RS4-ja kattidega. Neid peaks kasutatult päris hea hinnaga liikuma.
RS4-ja alumised katid on 200 cell sportkatid metallkärjega ja ülevaatusel probleeme ei ole.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 02.05.13 08:55 Tsiteeri


As ive said. Neid katte keegi väga eraldi müüa ei taha, ei viitsi relakaga lõikama hakata. Seega ostad kohe koos downpipedega, mis on nagunii upgrade S4-le. Kuskil ~150 naela ringis on müüdud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Creative
huviline



Registreerunud 16.02.05
Kasutaja on eemal

Auto: S6- S4- S8

postitati 02.05.13 09:10 Tsiteeri


Nagu eelmises postituses ütlesin, jätaksime siinkohal selle ülevaatuse probleemi kõrvale.
Kui juba ülemised ka eemaldada, oleks äkki mõistlik samas terve uus väljalase teha? Samas mul inimene kõrvalt võtta kes igasuguseid väljalaskeid kümneid ehitanud..
Leht tagasi oli juttu anduritest ja, et midagi võib märku anda? Kas ainult kattide eemaldamisega see oht?

Esialgu eelistaks lihtsalt katid eemaldada, aga samas kui juba sõrm anda... :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
S4BiT
huviline



Registreerunud 20.08.07
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: ‘07 BMW 335xi E91

postitati 02.05.13 09:13 Tsiteeri


Oleneb sinu autost, kui sul on kahe lambdaga versioon siis ei juhtu midagi, kui aga on teine paar lambdasid veel siis peale kattide eemaldamist hakkab tõenäoliselt mootorituli põlema. Mootori tööd see ei tohiks kuidagi mõjutada, aga väga lihtsa vaevaga saad lasta need tagumised lambdad ajust välja kirjutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
AronL
huviline



Registreerunud 07.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: M140i xDrive

postitati 02.05.13 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Creative
Nagu eelmises postituses ütlesin, jätaksime siinkohal selle ülevaatuse probleemi kõrvale.
Kui juba ülemised ka eemaldada, oleks äkki mõistlik samas terve uus väljalase teha? Samas mul inimene kõrvalt võtta kes igasuguseid väljalaskeid kümneid ehitanud..
Leht tagasi oli juttu anduritest ja, et midagi võib märku anda? Kas ainult kattide eemaldamisega see oht?

Esialgu eelistaks lihtsalt katid eemaldada, aga samas kui juba sõrm anda... :D


Eemalda esialgu need katid ära ja kui hääl ei peaks meeldima, siis võid ju lasta uue väljalaske teha.

Mulle näiteks meeldib 2.7bit'i hääl millel kõik neli kati eemaldatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 71.1% - SQL: 28.9%]