Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Bassi vaenlane, Audi 80 86-92a. (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 7136)
Caliban
huviline



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.09.02 20:00 Tsiteeri
Bassi vaenlane, Audi 80 86-92a.



Kogemusi ja näpunäiteid kuidas muusikat saaks (basse) salongi, sest bena paak ju segab kõike seda head ja paremat


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 25.09.02 23:27 Tsiteeri


Njaaa, üks häda ja viletsus on see küll. Aga 2 varianti on, mis tunduvad kõige reaalsemad. Nagu ennem "crashi" mainitud...1. variant- supakas taha ja torud või toru tuua üles aknalaua peale....
2.variant- lasta taga aknalaud ümber teha ja sinna külge siis paigaldada suppar- kes paneb freeairi, kes viitsib rohkem jamada, laseb alla ka kasti ehitada. Üldiselt tundub see esimene variant natu lihtsam, vähem närvesööv ja vähem lõhkumist ja loomulikult ka raha......


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Raimo
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 26.09.02 10:54 Tsiteeri


Mina lasin inverteriga supaka panna ja müristab küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 26.09.02 13:41 Tsiteeri


niisis.
Mul endal sama murega auto:P
Olen proovinud toru aknalauale,suppar taha plaadile,(inventer,bandbass,kinnine pagassi)
Ja võin öelda, et nendest kõige parem variandi sain siis, kui Pionneri 600w asemel ostsin Kenwood 700w ja võimendix King Audio inventriga taha pagasnikusse. Nii teeb kõige paremini...Kohe varsti panen ka teise kenwoodi sisse siis ka pildid.
:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 26.09.02 13:45 Tsiteeri


Näide kuidas mina kavatsen teha.
http://www.hot.ee/viljarsaks/plaan.jpg


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Caliban
huviline



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.09.02 15:06 Tsiteeri


Kas sul on tagavara rattas all? Mul on kyljepeal seal kus sul on pandud vasak kõlar. juba see et meeldi mulle et rattas seal.
Muidu olen pannud juba kõlari paika taha akna lauale alla poole aga ei ole auku teind plekki sisse.
Puudub võimendi ainult millega kuulata seda kõlarit. Et siis kellelgi pakkuda midagi. Kõlar on pioneer ts-w203f või miskit sellist (150wnom, 350wmax)
aga võimendit tahaks midagi odavat sest rahaline olukord on viimasel ajal väga kehv. hoian ise ka silmad lahti igal pool kus liigub neid võimendeid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 26.09.02 16:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Caliban kirjutas..
Kas sul on tagavara rattas all? Mul on kyljepeal seal kus sul on pandud vasak kõlar. juba see et meeldi mulle et rattas seal.


Tagavara ratas on kõigil kuni 91 a. kaasaarvatud, nn. vasakul poolel küljepeal. Aga asja annab parandada väikese ümberehitusega :D kuigi see luuk, millest seda ratast kätte saada, tuleb arvatavasti üsna suur teha. Mul tekkis ainult üks küsimus, et kas sellise joonise järgi tehtud süsteem ka korralikult töötama hakkab, sest kogu pagass muutub automaatselt üheks suureks kõlakojaks ja kui üks terve sein on pensupaak, kas siis mitte selline nn. plink-plönn heli kostma ei hakka.:( Muidugi on variant, et sinna ette ka üks sein ehitada, aga siis võib maa ja pikniku sõidud peast visata, sest sisse sinna ei mahu enam midagi.......


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Caliban
huviline



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 27.09.02 07:09 Tsiteeri


see oleks hea mõtte kui panna bena paagile siis ette yks plaat. Võiks mingi inventeri toru ka vedada salongi taha akna alla nii et ikka salongi oleks suunatud. aga ja siis ei jää kyll millelegi muud ruumi kui panna jope vms sinna :(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 27.09.02 14:09 Tsiteeri


Tagavararattas on kyljepeal.Teen pagassi äärega tasasex ja panen ratta sinna alla:)
(ei hakka see benapaak midagi kolisema)aga ylejäänud pleki osad kyll:P(juba praegu lärisevad)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 29.09.02 10:22 Tsiteeri


ma hetkel olen üldse igausguse bassima mõtted maha matnud.
tahaks lihtsalt korralikku cd-makki ja autosse 4x90W rms korralikke kvaliteetkõlle ning 4x100 võimu ;)
wooferit saab ka kunagi hiljem nikerdada sinna... siis kui teie mu sõbrad olete selle kadalipu läbi teinud ja mul on, kelle pealt õppida :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 29.09.02 13:54 Tsiteeri


Me tegelt siin jah Viljarsiga seda asja oleme siin teinud nii ja naa aga nüüd siis plaan jah selline.
Aga teine variant on ka sellel veel, et teha kast kaldseinaga siis vastu benapaaki ja woofrid luugi poole tampima. Ja kui omale teie nüüd tegema hakkate siis oleks mõistlik sinna tagaaknalaua pleki sisse mõni auk suurem teha või siis jah päris toru panna aknalauale, siis ikka jõuab see rõhk parmini salongi.
Kui teine woofer olemas, eks siis hakkab aretama, ju siis näeb mis välja tuleb:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Ull
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q, B4; Honda Accord Tourer

postitati 26.10.02 09:04 Tsiteeri


Mul sama mure! Hetkel lihtsalt taga akna peal kenwoodi kolmeribalised kõllid ilma mingi võimuta! Nu midagi mütsub kll aga woofer võiks ka ikkagi olla, a see torude variant on päris hea:) selle peale ise ma ei tulnudki, kuid kui ma wooferi panen siis nii või teisit pagassi ruumi ei jää mileegi muu jaox, kuid teisalt jälle polegi see veoauto:) nii et arvan et pole eriti lugu sellest:)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 29.10.02 20:10 Tsiteeri


praegu nyyd siis juba teeme ranziga seda kasti, ca par päevba veel siis peax valmis saama:) Kahjux pole dikikat, et ka pilte teha ehitusest:(


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raimo
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 30.10.02 08:01 Tsiteeri


Mul ka üks sõber praegu teeb mulle kasti ja tagaaknalauda, woofer tuleb inverteriga ja kinnitatud kõlarite plate külge, taga pleki lõikasin ära.Eks näis kui valmis saab mis juhtub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 31.10.02 10:30 Tsiteeri


peris hea võib olla, aga sa siis ikka uue tagaplaadi teed orsmt see orig jääb jube nõrgax :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raimo
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 31.10.02 11:52 Tsiteeri


Tagaplaat uus jah.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 31.10.02 12:59 Tsiteeri


Ma tegin endale ka eelmine aasta nii nagu sa teha tahad.Jääb päris hea, aga noh meeldib nokitseda ja niisis juba uus plaan mis vaixelt teostub:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Raimo
huviline

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T

postitati 31.10.02 14:52 Tsiteeri


Ega kunagi ei ole rahul sellega mis on alati võiks ju midagi paremat aretada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 03.11.02 16:00 Tsiteeri


aga loomulikult:cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cul
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 3.0TDI Q

postitati 25.11.02 15:14 Tsiteeri


Tsitaat:

Tagavara ratas on kõigil kuni 91 a. kaasaarvatud, nn. vasakul poolel küljepeal.


Mul audi 1.9E aastast 87 ja tagavara ratas on küll pagassi põhja all.

A kui keegi ühe korraliku installiga hakkama saab, siis andgu teistelegi teada ja mõned pildid oleks samuti teretulnud. Endal seisab ka woofri paigaldus lähiajal ees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 25.11.02 15:23 Tsiteeri


Mida olete teinud esimeste kõlaritega? (need ju nii väikesed)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 25.11.02 15:32 Tsiteeri


91 a. sa ilmselt mõtled! Imelik, pole kohand sellist :o

Muusika aretamiseks saad ideid siint...
http://www.nordicaudi.com/bilstereo/bildarkivet/99xxxx_a8087/a80-87.htm

Esimesed kõlarid võib panna vabalt custom-fit`id. Pioneeri omad olid 80W max ja sound oli päris hea. Kuidi võid ka suuremad panna, nii et magneti osa jääb sinna auku ja kaan siis armatuuri peale aga ma ei usu, et sealt paremt effekti tuleb, kuna bassi pole mõtet nendelt oodata. Muidugi variant on ka ust natuke modida nagu ka seal linkis on näha!!!


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 25.11.02 15:41 Tsiteeri


Mul tuleb päris korralik install....
Aga väga vähe tehtud alles;)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mark0
huviline



Registreerunud 04.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: normull

postitati 27.11.02 08:33 Tsiteeri


Esikõlaritega võib midagi sellist teha,
http://www.zone.ee/emm/audi/

Sest põhiline heli peab tulema ikka eestpoolt.

Aga hea oleks muidugi kasutada 3 ribalisi komponent kõlareid. Ukse sisse 6" või 8" woofer, originaalauku midrange ja tweeter vastavalt kuulmise järgi.

Mul selline install plaanis kui jääb finantse üle korralike komponentide ostmiseks.

Võib ka muidugi kickpaneli teha. Maitse asi. :D

mark0@A9O


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ViljarS
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Focus RS 2010

postitati 27.11.02 14:01 Tsiteeri


mul vara mõelda veel uste sisse aretamisex, olen kindel, et seda nii pea ei tule(kui yldse kunagi tuleb):)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 56.4% - SQL: 43.6%]