Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse  
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Kalender 2011 - jagamine (oli juba ära), lisatud pildid! (Vastuseid: 68 | Vaatamisi: 28732)
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 15.12.10 07:46 Tsiteeri
AC Kalender 2011 - jagamine (oli juba ära), lisatud pildid!



Tervist,

Saame kokku teisipäeval, 21.12,, kell 17.30, Mustika keskuse maaaluses parklas, uksest vasakut kätt.
Kohal olen kuni 18.30ni. Kes ei saa tulla, palun saatke jagamisele tuttav või sugulane ja tehke mu elu natukenegi lihtsamaks. Parklas palun liikuda liikluseeskirja ja mõistuse kohaselt!

Põltsamaa kalendrid võtab Hegol (Põltsamaal alates 20.12)
Tartu, selle ümbruse ja Võru kalendrid võtab kps (Tartus alates 20.12)
Pärnu kalendrid võtab Fugitive (Pärnus alates 23.12)
Viljandi kalendrid võtab HarryR (Harry käes alates 16.12)
Haapsalu kalendrid võtab indrekkk (saamise aeg täpsustamisel)
Jõhvi kalendrid võtab corbe (corbe käes alates 16.12)
Rakvere kalendrid võtab arx51 (arx51 käes alates 16.12)
Kuusalu kalendrid võtab Competition (Competition käes alates 16.12)
Saaremaa kalendrid võtab Kaaku (Kaaku käes alates 25.12)

Mida teeme Kesk-Eesti kalendritega?



Kõige parem viis minuga kokku leppida on helistada. Laupäeval (18.12), esmaspäeval (20.12) palun mitte helistada, olen hommikust hilisõhtuni tööl. Teisipäeval olen saadaval alates kella 14st.


http://sergeizjuganov.com/temp/kalender2011-3.jpg


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
corbe
huviline



Registreerunud 11.12.07
Kasutaja on eemal

Auto: A5 Q | A6 C8 Q

postitati 15.12.10 16:54 Tsiteeri


Rakvere omad võin peale võtta ja 23.12 anda kellegi kätte üle Rakveres, saatsin selle suhtes ka u2u kasutajale Woody.
Edit: Woody on sellega nõus, ehk siis saan homme hoiule võtta ja 23.12 edasi toimetada.
Ida-Virumaal annan omakorda kalendrid üle kasutajale JokerAudi, kes neid seal edasi majandab.
Kuusalu omade kohta saatsin u2u kasutajale Competition, kas tahab enda kätte need paar tükki võtta või saab ka temaga kuskil 23.12 kokku.
Loodan kiiret vastukaja asjaosalistelt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
woody
huviline

Avatar


Registreerunud 13.07.09
Asukoht: Peaaegu Rakvere.
Kasutaja on eemal

Auto: Vw B6 Passu, C6Q

postitati 15.12.10 17:20 Tsiteeri


Corbega jutt tehtud ja plaan paigas, helistab ja võtan Rakvere omad enda kanda, eks siis annan edasised info liikumised ka Rakvere omadele, et kuidas keegi kätte saab. Kõige lihtsam saab olema kasutajaga mihkel 83, ta naaber küla mees.


Nelivedu on parim :D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 15.12.10 17:59 Tsiteeri


Täpselt sama siin. Corbe toob siis ka jõhvikate kalendrid minu kätte ja siis ilmselt 24.12.2010 jagan nad Jõhvis kuskil tellinutele kätte. Annan kindlasti teada, kui miski peaks muutuma.


EDIT: 24-ndal saan kalendrid kätte. Isikud, kes Jõhvist on tellinud kalendrid, kirjutage mulle U2U oma moblanumbrid, et saaksin ühendust Teiega, kui kalendrid on minu käes!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
arx51
huviline

Avatar


Registreerunud 05.04.07
Asukoht: Tallinn, Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: 100 C4 2,3; A6 C5 2,5Q

postitati 15.12.10 19:05 Tsiteeri


Rakvere kalendrid võin ka mina enda kätte võtta, kuna liigun juba 17.12 ise sinna. Edasi tuleks juba täpsemalt soovijatega rääkida, kus ja kuidas need laiali jagada.


Purjus inimese sõnad on kaine inimese mõtted
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kaaku
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.10.04
Asukoht: Patika
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabriolet, A6 C7.5 Competition, RS4 B7

postitati 16.12.10 07:33 Tsiteeri


Liigun Saaremaale 25 detsembri hommikul. Võib-olla liigun ka 18 detsember aga sellele ei panustaks.

Kas võtan Saaremaa kalendrid enda kätte või sõidab keegi varem?


http://images.spritmonitor.de/302667.png; http://images.spritmonitor.de/401269.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kakskrooni
huviline

Avatar


Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn/Rapla
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 2.8Q

postitati 16.12.10 13:03 Tsiteeri


Plaanis ka siis täna õhtul kalendrile järgi tulla ja kui vaja siis võin ka Rapla kalendrid enda kätte võtta.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 16.12.10 13:12 Tsiteeri


Saatsin Jõhvist tellinutele klubilised Athlon, volts27 ning Evike privaatsõnumid kalendrite jagamise kohta!! Andke mulle siis vastukaja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raunoh
huviline



Registreerunud 04.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 90 2.3 100kW - Audi A6 2.8 128kW quattro - BMW e39 525 tds - Audi A8 2.8 142kW

postitati 16.12.10 13:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Vihane-Tihane
Tsitaat:
Algselt postitas: Fugitive
Mina jõuan Pärnusse 23dets. Kui see pärnakatele sobib siis mingi hetk võtan Sergei käest kalendrid enda kätte ja toimetan Pärnusse. Kuna täna viibin Tallinnast väljapool siis kalendritele tulen järgi kokkuleppel Sergei'ga. Kui aga tahate varem kätte saada siis peate kedagi teist kulleriks värbama :D

Sobib see 23. kuupäev küll. Helista siis mulle tel: 56 66 80 76 ja lendan kohale kuhu vaja;)


Sobib mulle ka. 58230863 võib ka u2u teate saata


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 16.12.10 17:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laur
Kes ja kuna kalendrid Tartusse toob?

Kui pprz'ga kokkuleppele saame, siis ehk laupäeval on kalendrid Tartumaal, aga midagi kindlat ma välja ei luba.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.10 18:11 Tsiteeri


Viljandi kalendrid 16 tk. on minu käes.
Tänud Sergeile kena kalendri eest. Minu lemmik kuu on mai. :D

Mina jagamist ei tee, toimetan need Evil9 kätte ja tema käest saate.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 16.12.10 18:18 Tsiteeri


Päris "tore" üllatus oli see, et peale 19:30 sinna jõudes polnudki kedagi ja nüüd tuli välja, et aega muudetud :(

Teoreetiliselt oleks saanud ka Tartu omad enda kätte võtta, sest vastupidiselt Hegolile 90% tõenäosusega laupäeva lõuna paiku Tartu poole liikumas.


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.10 18:39 Tsiteeri


Kahju küll, oleks võinud helistada ka. Mina lahkusin Mustikast 19.45 ajal.
Teen nüüd väikese kokkuvõtte ja panen kogu info kokku.

Põltsamaa kalendrid võtab Hegol (Põltsamaal alates 20.12)
Tartu, selle ümbruse ja Võru kalendrid võtab kps (Tartus alates 20.12)
Pärnu kalendrid võtab Fugitive (Pärnus alates 23.12)
Viljandi kalendrid võtab HarryR (Harry käes alates 16.12)
Haapsalu kalendrid võtab indrekkk (saamise aeg täpsustamisel)
Jõhvi kalendrid võtab corbe (corbe käes alates 16.12)
Rakvere kalendrid võtab arx51 (arx51 käes alates 16.12)
Kuusalu kalendrid võtab Competition (Competition käes alates 16.12)
Saaremaa kalendrid võtab Kaaku (Kaaku käes alates 18. või 25.12)

Mida teeme Kesk-Eesti kalendritega?

Ühtlasi korrastasin natuke teemat, et oleks lihtsam jälgida ja lisasin kogu info esimesse postitusse. Järgmine jagamine toimub koos särkide jagamisega teisipäeval, samal kellaajal ja samas kohas.


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Harry_R
huviline



Registreerunud 07.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 16.12.10 19:34 Tsiteeri


Kui keegi Kesk - Eestis, näiteks Paides, võtaks kalendite jagamise enda peale, siis Tallinnast sinnani võin nad toimetada. Ei pea olema Paide, peaasi, et jääks Tallinn - Viljandi teele Tartu mnt. kaudu, sest seiklema ei hakka.
Liigun 22.12.10 õhtul seda marsuuti.


Audi 90 typ85 2.0 --> Audi coupe typ89 2.3 --> Audi A4 avant B5 2.4 V6 --> Audi 90 typ85 2.0 --> Audi A4 avant B5 1.8TQ --> Audi A4 avant B8 2.0 TDI
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 16.12.10 19:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Tartu, Võru ja ümbruskonna kalendrid võtab Hegol (Tartus alates 17.12)

...

Mida teeme Kesk-Eesti kalendritega?



Kas Hegol saab äkki möödaminnes Põltsamaale minu kalendri tuua? Korra Puhu-Ristis peatuda. Võin ka teiste põltsamaalaste kalendrid laiali jagada, või saab mõni staa˛ikam AC foorumi kasutaja Põltsamaal ise jagada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 16.12.10 19:52 Tsiteeri


Ja mina loll unustasin ära, et jagamine toimub. Istusin veel 18:00 autos ja mõtlesin kuhu võiks sõita.
21.12 kohal, oodanud juba pikalt seda kalendrit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 16.12.10 20:06 Tsiteeri


Kui Hegol homme Põltsamaa kalendrid endaga kaasa võtaks, siis oleksin samuti nõus Puhu-risti vastu tulema ja Põltsamaa kalendrid laiali jagama.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 16.12.10 20:30 Tsiteeri


Noh ma umbes see aeg jõudsin - täpset kella ei vaatanud a oli seal 19:40 kandis küll. Paraku numbrit pole telefonis, aga peab vist nüüd igaks juhuks telefoni panema - ei arvanud, et vaja võiks minna. Kas homme oleks võimalik kuskilt kätte saada, sest nagu kirjutasin, siis laupäevast ära trt ja enne uut aastat Tallinnasse ei satu. Teine variant hegoli kätte siis kui ta nagunii võtab trt omad.
Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Kahju küll, oleks võinud helistada ka. Mina lahkusin Mustikast 19.45 ajal.



http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 16.12.10 22:00 Tsiteeri


Sergeile tänud huvitava kalendri kohaletoimetamise viisi eest :) :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 17.12.10 06:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MartT
Tsitaat:
Algselt postitas: pprz
Tartu, Võru ja ümbruskonna kalendrid võtab Hegol (Tartus alates 17.12)

...

Mida teeme Kesk-Eesti kalendritega?



Kas Hegol saab äkki möödaminnes Põltsamaale minu kalendri tuua? Korra Puhu-Ristis peatuda. Võin ka teiste põltsamaalaste kalendrid laiali jagada, või saab mõni staa˛ikam AC foorumi kasutaja Põltsamaal ise jagada?


Kuna ma tule tagasi Tallinnast määramata ajal öösel, siis ma arvan, et keegi teist ei sooviks niisama Puhu ristis oodata. Kuna ma pean esmaspäeval olema töö asjus Adaveres ja Põltsamaal, siis sobiks mulle see aeg rohkem.

Menthor võin sinu omad ka kaasa võtta, selles pole mingit probleemi. Kätte saab alates laupäevast siis.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MartT
klubiliige



Registreerunud 23.06.10
Asukoht: Põltsamaa
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,8Q

postitati 17.12.10 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: HegolKuna ma tule tagasi Tallinnast määramata ajal öösel, siis ma arvan, et keegi teist ei sooviks niisama Puhu ristis oodata. Kuna ma pean esmaspäeval olema töö asjus Adaveres ja Põltsamaal, siis sobiks mulle see aeg rohkem.



Suutsin eeldada jah, et õhtusel ajal liigud aga kui esmaspäeval Põltsamaale tuled siis veel parem. Kuskandis ja mis kellaajal umbes oleks hea teada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 17.12.10 07:41 Tsiteeri


Aga võta siis ikkagi Põltsamaa kalendrid kaasa ja saame kokku esmaspäeval?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 17.12.10 09:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegolvõin sinu omad ka kaasa võtta, selles pole mingit probleemi. Kätte saab alates laupäevast siis.


OK! Võta siis minu omad ka ja eks miski aeg kohtub siis.


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 18.12.10 17:55 Tsiteeri


Minul siis kalender käes! Suurimad tänud tegijatele ja kätte toimetajale!!:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 18.12.10 18:49 Tsiteeri


Tere

Kas Tartu kalendrid on mingit viisi juba Tartus? Kui jah, kas siis ka esmaspäeval on võimalik sellele järgi tulla?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 69.0% - SQL: 31.0%]