Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: Audi 100 CS 2.8 C4 - 1994 - egert57 vahetatud (Vastuseid: 52 | Vaatamisi: 7888)
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 08.12.10 19:30 Tsiteeri


Karm värk ja võib päris ära ehmatada.:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
woush
huviline



Registreerunud 19.10.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: STI

postitati 08.12.10 21:46 Tsiteeri


Endalgi see asi läbi elatud :P auto jäi järsku maanteel seisma, tuba vingu täis ning ka väike leek oli näha, tagumine iste oli selle kuumusega juba parajalt kinni ka "keevitunud" igaljuhul käed käisid kiiresti :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 08.12.10 21:54 Tsiteeri


Ma tõmbasin äsja põlenud juhtme puruks, et vool edasi ei liiguks - suure ähmiga.:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M1KK
huviline



Registreerunud 31.03.08
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.9tdi 81kw

postitati 09.12.10 01:06 Tsiteeri


Kunagi paar aastat tagasi oli sama jama, c4 universaaliga. Sai veetud raskeid pakettklaase ja ei viitsinud neid õhtul enam töö juurde viia. Hiljem koeraga välja minnes oli kuulda, et alarm vaikselt hägises, tegin uksed lahti ja väike vingu hais sees. Liigutasin siis klaase nii palju, et akult kelm ööseks maha võtta ja järgmine hommik panin aku peale kummist jalamati. Samas on see probleem ilmselt kõikide vanemate audidega millel aku asub taga istme all ja aku pole enam originaal ja õigetes mõõtudes.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 09.12.10 07:43 Tsiteeri


Eks kindlasti orginaal aku, suuruse, mis on mõeldud tehasepoolt, ei tohiks sellist asja juhtuda.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 09.12.10 19:19 Tsiteeri


Muidugi võite teha quattro pakkumist vahetuseks.
Mitte et ta halvasti läbiks, aga oleks parem projektikas.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 10.12.10 17:51 Tsiteeri


Täna istusin/istusime kinni korralikult.
Ei liigutand mind s4 ega muud.
Hädavaevu saime metsaveo traktoriga välja, nüüd garaasis kuivamas!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 10.12.10 18:41 Tsiteeri


Lühise teemal lugemist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 10.12.10 18:48 Tsiteeri


Selged pildid, pole ainuke:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Reimers
huviline

Avatar


Registreerunud 17.05.06
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 11.12.10 13:09 Tsiteeri


Mul oli ka Audil kummimatt aku peal igaksjuhuks :P Nalja sai ükskord kui naabrimees otsis kus C4 aku on päris kaua läks ikka aega


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 11.12.10 13:55 Tsiteeri


Arvata võib jah:D
õnneks käib iste tõmmates maha kui poltitega kinni ei ole keeratud, kui oleks siis oleks natuke halvem seis olnud:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Priit86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.10.08
Asukoht: Lõuna- Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 100 avant 2,5Tdi 103kW (mälestus), A6 Tdi (mälestus), Mazda 323 J-Spec (mälestus), Vw Passat 3C

postitati 11.12.10 19:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Reimers
Mul oli ka Audil kummimatt aku peal igaksjuhuks :P Nalja sai ükskord kui naabrimees otsis kus C4 aku on päris kaua läks ikka aega

+1
Mul sain nalja, kui mõlemad vennad autos istusid, üks nendest siis aku peal ja samuti pildi taskusse viskas autol. Ja kui siis kõrvalistuv naljapärast röökis, et auto läheb põlema.. Mina seepeale, et ma tean jah.. Aga siis olid mul samuti kiired jalad tagaistme juurde :D
Samas, praegu on uus aku peal, millel olid plastikust klemmide kaitsmed . Tea, kas need miskit aitavad ka ? Igaks kümneks juhuks on samuti vana kummist jalamatt pandud veel lisaks .
Aga ma sooviks ka seda autot lähemalt uurida, et mis sel siis teistsugust on, võrreldes Euroopa variandiga . Muidu, see hõbedane värv on ikka krdi ilus .
Esistange suhtes: Küll C5-ga kogemus, kui vend suutis sõita kaevurõnga otsa päikese pimestuse pärast. Miskit hullu polnud, lihtsalt alumise udutule juures väike mõlk ning kriimustused . Tehti korda, ja maksma läks 2k. Edu omapärase autoga ! :)

Priit86


Sõidame ikka mõistusega !
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 12.12.10 09:35 Tsiteeri


Ütleme nii et stangega sain asja paika, ostsin parandus värvi, et pahteldus ära katta, nüüd suurematel rahapäevadel, võtan õiget värvi ja saab auto kallale asuda:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mp-
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: Pärnu/Sindi
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.11 20:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egert57
Taga iste all on aku ja sell polnud mingisugust kaitset peal, kui peal istuti, siis läks istme alumise otsa rauad vastu + ja iste omakorda leidis koha kere vastas ning nii ta sulatas + juhet aku juures ja istme alumine ots kargas põlema.

Muidugi auto enne seda hakkas tõrkuma ja pilt kadus ja oligi tuba suitsu täis - sai siis kiiresti taga iste maha kakkutud ja lumme visatud ning samuti lund ka juhtmestiku peal loobitud.


Kuhu sai kummist kate, mis seal istme all, aku peal oli? Enne oli see olemas seal. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
heigo003
huviline



Registreerunud 01.09.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.01.11 21:48 Tsiteeri


Ise sai seda masinat pärnus uudistatud. Seisis teine Papiniidu otsas mere ääres parklas. Ma usun, et pole teisi samat värvi ja USA numbritega sealkandis. Kena masin, aga minule need punnis stanged ei meeldi. Maitse asi. Jõudu ülalpidamisel.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
100
Aeg maha



Registreerunud 12.04.10
Asukoht: Litsmetsa
Kasutaja on eemal

Auto: 100

postitati 09.01.11 21:58 Tsiteeri


Olen omal vaadanud, "+"-klemmi juures on plastikkate, mis peaks ilusti kõik isoleerimata kohad ära katma. Tundub ainult, et ta ei seisa hästi kinni seal (võibolla mingid kinnituse nõksud katki) ja panin halli teibiga kinni. Ilma mingi katteta küll ei tohi olla.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 15.01.11 17:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Olen omal vaadanud, "+"-klemmi juures on plastikkate, mis peaks ilusti kõik isoleerimata kohad ära katma. Tundub ainult, et ta ei seisa hästi kinni seal (võibolla mingid kinnituse nõksud katki) ja panin halli teibiga kinni. Ilma mingi katteta küll ei tohi olla.


Stanged on ja maitseasi aga ära harjud ei ole hullu, pole ennem näind siukeid igapäev liikumas lihtsalt.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 15.01.11 17:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egert57
Tsitaat:
Algselt postitas: 100
Olen omal vaadanud, "+"-klemmi juures on plastikkate, mis peaks ilusti kõik isoleerimata kohad ära katma. Tundub ainult, et ta ei seisa hästi kinni seal (võibolla mingid kinnituse nõksud katki) ja panin halli teibiga kinni. Ilma mingi katteta küll ei tohi olla.


Stanged on ja maitseasi aga ära harjud ei ole hullu, pole ennem näind siukeid igapäev liikumas lihtsalt.;)


Eks nad kuluvad ja kui "paksud" peal istuvad:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 06.02.11 18:55 Tsiteeri


Vaatasin, et ta sul vahetatud. Jäi klubisse?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 06.02.11 18:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Vaatasin, et ta sul vahetatud. Jäi klubisse?


Loomulikult:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 06.02.11 19:13 Tsiteeri


Muidu Viljandisse tekkis vist järgmine USAkas:P, sellesmõttes, et ma pole kindel kas on omanik Viljandist pärit.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 06.02.11 19:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Muidu Viljandisse tekkis vist järgmine USAkas:P, sellesmõttes, et ma pole kindel kas on omanik Viljandist pärit.


Ma panin tähele ja, aga minu oma oli ilusam:D (eks oma autot kiidad ikka rohkem)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
magiorav
huviline

Avatar


Registreerunud 26.12.08
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: MB C220 CDI 2005 / Audi 100 C4 Q / VW Golf 2

postitati 06.02.11 19:36 Tsiteeri


Sinu oma oli CS ka:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
egert57
huviline



Registreerunud 26.11.10
Asukoht: Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 q, w passat, rover 420

postitati 06.02.11 19:41 Tsiteeri


Seda nüüd ka:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mp-
huviline



Registreerunud 01.03.10
Asukoht: Pärnu/Sindi
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.11 14:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: egert57
Tsitaat:
Algselt postitas: magiorav
Vaatasin, et ta sul vahetatud. Jäi klubisse?


Loomulikult:)


Loodetavasti kirjutatakse ümber ka, kaua ta minu nimel istub :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 55.7% - SQL: 44.3%]