Deprecated: Implicit conversion from float 506565.99999999994 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - Audi C4 A6 värvikood
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi C4 A6 värvikood (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2502)
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 03.11.10 15:39 Tsiteeri
Audi C4 A6 värvikood



Mure siis selles, et oleks vaja teada auto värvikoodi. Kohta, kus see kirjas peaks olema ei näe, kuna pigimatiga kinnipandud sealt kõik.
Auto ise on selline: http://freelander.planet.ee/vajalik%20plastik%20poritiib.jpg
Ehk siis tüüpiline hõbedane a6, mis meie teedel liiguvad.

Helistasin ka revalisse ja nemad ütlesid 5L koodiks. Vaja peaks aga olema nelja tähte.
revalis veel ütles miskine: aluminium-silver-metallic või midagi taolist.

Kas see 5L on LY5V ? Kusagilt neti avarustest leidsin. Oleks vaja asjale kinnitust, ei tahaks valet värvi ka osta asjatult.

Madis


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 03.11.10 17:01 Tsiteeri


Kui tõesti ei suudeta värvikoodi kusagilt leida/hankida, siis tuttavad keretööde tegijad tavaliselt eemaldavad autolt bensupaagi luugi, millega pöördutakse suuremasse autovärvidega tegelevasse ettevõttesse, kus siis näidistega võrreldes sealsed töötajad neile sobiva tooni on leidnud.
Pole parim variant, kuid lihtsalt üks võimalus.


Loen rohkem kui kirjutan...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 03.11.10 17:17 Tsiteeri


Vot täpselt, polegi parim varjant see. Ja kuna siiski on ju tegu AUDI klubiga, siis kindlasti on siin ka piisavalt pädevaid inimesi, kes suudavad minu juttu kommenteerida, mis ka arvatavasti on õige. Kuid kindluse pärast tahaks saada kinnitust. On olemas endal kahed väga kurvad kogemused värvi ostmisel. 1 varjant oli kusagil tallinnas, kus viisin bensuluugi ja otisti oiget värvi 2 nädalat.. ja lopuks tuli välja et seisis lihtsalt nurgas ja öeldi, et nemad ei oska ja ei leia seda värvi. Teine kogemus on samuti, kus spetsialistid vordlesid nö kaartidega värvi ja lõpuks oli tumedam värv, aga teistkorda ei hakanud tiibasid enam värvima.

Tuleks ka palju abiks, kui keegi- kellel on samasugune audi. Vaataks üle oma värvikoodi ja ütleks mis seal kirjas. Arvatavasti on seal LY5V aga ma ei ole kindel. Samuti tuleks kasuks ka link, kus on kirjas mis koodid vastavad audi enda koodidele ehk siis antud juhul L5 -le.

Seega kui sul midagi tarka pole öelda, siis edaspidi võiks sellised kommetaarid olematta olla ja enda teada hoida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Simsik
huviline

Avatar


Registreerunud 05.03.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B5 V6

postitati 03.11.10 17:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: freelander

Seega kui sul midagi tarka pole öelda, siis edaspidi võiks sellised kommetaarid olematta olla ja enda teada hoida.


No vabandust, et natukenegi aidata püüdsin, ei olnud kursis su kurbade kogemustega luukide valdkonnas. Sellise suhtumisega ei pruugi foorumist suurt abi saada ja terava keele asemel terita küüsi ja hakka seda pigimatti kraapima.


Loen rohkem kui kirjutan...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 03.11.10 17:47 Tsiteeri


Mul läks üks pisiasi värvimisse, tuttav kes sebis seda läks 4-kohalise värvikoodi järgi värvi ostma, sealt teatati et kood on jah see, aga sellel värvil (mitte kõigil ei ole nii) on mitmeid variatsioone. Et kas saaks benaluugi tuua. Ma küsisin et äkki toon kapoti siis juba :D

Lahenes asi nii et naine sõitis järgmine päev Värvifoorumist läbi Kadakast ja seal tuvastati auto järgi ära et tooniks on XXXX/1 (see murd üks oligi oluline). Võimalik et su värvil muidugi neid variatsioone ei ole....

Samas on benaluukidega olenevalt mudelist ka keeruline, B5 (Passatil vähemalt, ei tea kas ka Audil) puhul on asi nii et kui ikka ära võtta ei oska siis lõhud suht kindlalt ära ka :) Mu Passatil oli tagatiib Saksas värvitud, benaluuk pleekinud ja värvimata :D :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
Raika
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.11.03
Asukoht: Kohila
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant 3,0TDi Q C6, A4 Avant 1,8 B5

postitati 03.11.10 18:49 Tsiteeri


Minu kogemus selline, et kohale tuleb minna terve autoga. See xxxx/1 või /2 minu meelest näitab pleekimis/kulumis astet. Üks auto (´85a) peres punane ja eluaeg vist seisnud väljas (loe:pleekinud). Sellele autole paranduseks värvi otsides läksin autoga kohale ja segaja mees käis ikka mitmes kohas oma lehvikuga võrdlemas ja vaatamas kas on /1 või on juba /2. Originaal kood ei tulnud enam kõne alla.
Teine juhtum ühe teise autoga oli selline, et naabrimees tagurdas Gas Gazeliga eest otsa. Kapotil kriimud, tuled puruks. Ise otsis remondi koha. Mehed keerasid benaluugi maha ja tõid värvi. Värv oli totaalselt heledam. Läks ümber tegemisele. Ja siis käisin ise autoga kohal ja sai õige värv.

Edit: Värvifoorumist õige värvi saingi;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 03.11.10 19:10 Tsiteeri


sain ühe abivalmis kaasfoorumlase abiga targemaks natukene. vinkoodi järgi tuli täpsemalt vastuseks:

ALUM SILVER METALLIC (L5 / Y7M)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
freelander
huviline

Avatar


Registreerunud 06.09.05
Asukoht: imavere-tallinn-kose
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 facelift 3.0bitdi

postitati 07.11.10 08:44 Tsiteeri


Nüüdseks ka auto värvitud ja käes, ning tõesti Y7M oli õige :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
laur
huviline

Avatar


Registreerunud 14.09.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A7 3.0 TFSI

postitati 07.11.10 10:31 Tsiteeri


Tavaliselt kirjutatakse se kood L7YM. Kõigil Audi koodidel on see L ees niiet samas võib selle ära ka jätta.

Selgitan Teile siis natuke seda asja. See ei käi päris nii, et võtad vin koodi järgi selle värvikoodi ja lähed ostad rõõmsalt poest ära ja ongi ok. Nagu rat ütles siis on ühel koodil mitu variatsiooni, neid värve millel on ainult üks ehk originaal versioon on ülivähe. Minu rekord on olnud selline kood kus oli 12 erinevat versiooni.

Ja need ei ole pleekumis astmed. Jah pleekumine põhjustab küll selle erinevuse kuid versioonid ise on ala tumedam, heledam, rohekam, kollakam jne jne. Variante on palju. Ja seal tulevadki siis lipikud käiku. Koodi järgi vaatad ära et ahah see kood on, siis võtad lipikud ja paned detaili peale ning võrdled milline kõige paremini kokku läheb.

Mina ei mäleta kuna mul mingi värv niimodi kokku oleks läinud, et ma hajutust tegema ei oleks pidanud. Eeldusel siis et värvitakse detail vahele ala tiib v uks vms. Tavaline must aind, seal on küll võimalik :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.6% - SQL: 66.4%]