Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  27
Autor:
Pealkiri: Audi A4 2.8 30V 142kW - 1996 - RTamm (Vastuseid: 661 | Vaatamisi: 118635)
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 07.03.11 20:17 Tsiteeri


Vanema auto rõõmud, kui pole ka kindlat ajalugu, siis tulebki autole ring peale teha (remondi mõttes).
Loodame, et A4 ei pea kaua aeda kaunistama.
Edu!


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 07.03.11 20:27 Tsiteeri


Loodan ka ise seda, aga vist mõni nädal ta ikka seisab veel.. loodan et 19.märtsiks saab korda, sest tahaks sellega Tartusse liikuda...
Tänud Aht0, edu läheb tarvis..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 18.03.11 20:13 Tsiteeri


Tervist!
Vaatasin, et pole enam ammu teemat uuendanud, püüan siis seda viga nüüd parandada.

Vahepeal olen siis Audi remondist kätte saanud (14.märts, esmaspäev), päris kopsakaks läks see parandus mul, kuid see eest ka tehti üksjagu asju:
* Roolilatt läks vahetusse
* Roolivõimu pumpa remonditi
* Uus roheline hüdroõli läks paaki
* Sillaregull (viimane oli plaanis teha, enne kui roolivõim möllama hakkas)

Ka mu Blaupunkt suutis vahepeal anomaalitsema hakata. Nimelt CD lugeja hakkas vilistama. Ostsin puhastus plaadi.. mällisin sellega 2 tundi... peaaegu aitas (loe: hakkas enam-vähem mängima, vahepeal sahises).. vaatasin, et sellest operatsioonist väga kasu pole. Ostsin paarisõbra soovitusel suruõhku ja lasin seda CD avast sisse. Peale seda ei mänginud ülse, ainult vilises :D, suutsin juba mõtlema hakata, et tuleb uus makk soetada.. seejärel meenus mulle maki taga asuvad AUXi mulgud.. hakkasin mõtlema, mis oleks parim lahendus, et saaks jälle oma muusikat kuulata, ega vist ei jää muud üle, kui kindalaekasse auk puurida ja siis juhe vedada (pole veel ette seda operatsiooni võtnud).. siis jõudis auto remonti ja peale remondist kätte saamist sõitsin niisama linnas ringi.. mõtlesin et salong soe, et prooviks, mis plaadi mängija teeb: käis paar ringi vilistades ja hakkas sahisedes mängima, mida sekund edasi, seda enam sahin kadus.. otsisin lähima parkla, vahetasin plaati ja seegi tegi algul vilinat, kuid mängis algusest peale nii nagu pidi, seega makiks ta veel kõlbab :D.

Aga praegu mõttes liigub, et igaks juhuks peaks selle AUXi süsteemi ka vist ära aretama, nagu eelpool mainisin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 21.03.11 01:17 Tsiteeri


Tervitus!
Uue latiga siis sõidetud juba maha oma 500km ja sõita on hea, silma ilu pakub ka sõites õiges asendis rool. Midagi enamat mul täna enam lisada pole. Mõtlesin, et võiks üle pika aja lisada mõne pildi oma Audist.
http://www.upload.ee/image/1208886/DSC_1543.JPG
http://www.upload.ee/image/1208887/DSC_1551.JPG
Peale pesulas käiku:
http://www.upload.ee/image/1208879/DSC_1575.JPG
http://www.upload.ee/image/1208888/DSC_1591.JPG
http://www.upload.ee/image/1208891/DSC_1636.JPG
http://www.upload.ee/image/1208892/DSC_1665.JPG
http://www.upload.ee/image/1208889/DSC_1630.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 25.03.11 08:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aht0
Vanema auto rõõmud, kui pole ka kindlat ajalugu, siis tulebki autole ring peale teha (remondi mõttes).
Loodame, et A4 ei pea kaua aeda kaunistama.
Edu!


Neid eelmise omaniku tegemata töid on jah paras s**amaitse suus klaarida! Enda omal läks terve esimene rihmamajandus ja veepump vahetusse. Hammasrihmal olid mõrad ja sooned sees, aja küsimus kui see oleks õige uhke laksuga lõhki lennanud. Üks kummipuhver andis järele ja rihmamajandus kukkus vilisema, siis sain aru, et viimane aeg miskit ette võtta! Üks suurem töö veel ees, amordid ja esisild ja ega piduriketastelgi pikka pidu enam pole. Nüüd siis lisaks Audile veel ka Bayer 528 98 aasta oma, ega seegi oluliselt paremas seisus pole, sillad vajavad kap remonti, Vanos andis veakoodi mechanical fault, katuseluugi kõrvad ja tulede moodul, niiet ka kuskil ca 1000 eurist investeeringut ootab. Aga eks ta nii ole kui uut ei jaksa osta tuleb vanadele ring peale käia. :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 25.03.11 12:39 Tsiteeri


Kui aus olla, siis aeda kaunistas ta aint 2 päeva, ja siis sain ta remonti viidud :D. Aga, vanaomaniku tegemata töö oli mu masinal ainult veepump.. muu kõik töötas laitmatult, kui ostsin. Roolilatt ja teised jamad hakkasid tekkima, kui masin oli juba olnud pikemat aega mu käes ning kõik vead, mis kiusanud on ka A4 tüüpvead ja nõrgad kohad. Masinaga ise rahul ja ei kahetse karvavõrdki et Bayer 325i jäi ostmata :D. Loodab, et nüüd lause " kalla ja talla" kehtib pikemat aega nüüd :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 25.03.11 12:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Kui aus olla, siis aeda kaunistas ta aint 2 päeva, ja siis sain ta remonti viidud :D. Aga, vanaomaniku tegemata töö oli mu masinal ainult veepump.. muu kõik töötas laitmatult, kui ostsin. Roolilatt ja teised jamad hakkasid tekkima, kui masin oli juba olnud pikemat aega mu käes ning kõik vead, mis kiusanud on ka A4 tüüpvead ja nõrgad kohad. Masinaga ise rahul ja ei kahetse karvavõrdki et Bayer 325i jäi ostmata :D. Loodab, et nüüd lause " kalla ja talla" kehtib pikemat aega nüüd :D.



Kui sa tahtsid vana kerega E36 325 osta siis tõesti ei pea kahetsema et A4 võtsid :D A4 ikka peajagu üle, uuem tehnoloogia ja palju värksem väljanägemine!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 25.03.11 15:52 Tsiteeri


kusjuures jah, E36 oligi varem plaanis


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 04.04.11 20:57 Tsiteeri


Tervist!
Vaatasin, et pole pikalt teemasse midagi lisanud. Nüüd siis nipet näpet auto juures muutunud. Nimelt sai vahetatud ära üks tagumine valgusti, mille lüliti oli katki. Uus sai siis soetatud lammarist, mis kakuti tumalt välja ühest kurva lõpu leidnud A4st. Kuigi tegin seda tööd esimest korda elus, siis midagi rasket polnud. Vana lahti kangutades ja selle küljest saades hakkas pisikesi osi istmele pudisema (lüliti allesjäänud detailid). Nüüd siis põlevad lambid mõlemas küles :D.

Oma töölepingu lõpetas mul ka Blaupunkti CDmakk, hakates "Power off ja Power in" loopima ning ühtegi heli enam ei väljastanud. Blaupunkt asendati siis nädalavahetusel Alpine MP3 makiga. Värvilahenduse poolest see Alpine eriti sinna keskpaneeli ei taha sobida, aga elab selle väikse asja üle vist. (Väike pildike siis makist).
http://www.upload.ee/image/1247496/04042011100.jpg

Tagasi sai pandud ka eest ära tulnud stangelisa, ilma milleta nägi Anneli üsna ront välja, nüüd asi juba tublisti parem.

Ette seatud ka mõningad tuleviku plaanid siis:
* Nädalavahetusel tahaks saada pagassiluuki jälle liikuma.
* Esituled tuleks korda teha, sest näitavad suht kehasti.
* Selle kuu jooksul tuleb ka vist autole tagumiste klaaside toonring.
* Plaanin AUX'i juhet makiga ühendada, kui üleminek tellitud saab ja kohale jõuab.

Homme püüan üles laadida ka mõned pildid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.04.11 21:00 Tsiteeri


Mis konsooli kattega juhtus?
Kuidagi irvakil kaasreisija poolsest otsast ja lülitid "uppunud".


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 04.04.11 21:11 Tsiteeri


See juba mul ostes saadik vigane olnud.. Aga tüüblid ei hakka pesadesse kinni. Peaks vist mingit möksi vahele toppima, aga pole eriti viitsinud sellega tegeleda. See ka üks asi, mis tegelikult tuleks lähiajal korda teha, kui aega leiab. Nupud on korras.. ei ole uppunud .


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Aht0
huviline

Avatar


Registreerunud 29.08.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2.3Q

postitati 04.04.11 21:14 Tsiteeri


Kuits mõtles sõna "uppunud" all seda, et nupud sügavamal kattest, peaks tasa olema kattega.
Mis esituledega plaanid? Minu Audi esituled näitavad ka kehvasti kuna reflektorid tuhmunud. Selle vastu aitab kroom värvimine vms. Mõtekam facelifti tuled ette monteerida.
Tooni tahan ma kindlasti näha kuidas sobib, plaan endalgi.


"Täissöönul pole isu ja nälginul toitu ning hädas on mõlemad." A. H. Tammsaare
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 04.04.11 21:19 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Aht0
Kuits mõtles sõna "uppunud" all seda, et nupud sügavamal kattest, peaks tasa olema kattega.
Mis esituledega plaanid? Minu Audi esituled näitavad ka kehvasti kuna reflektorid tuhmunud. Selle vastu aitab kroom värvimine vms. Mõtekam facelifti tuled ette monteerida.
Tooni tahan ma kindlasti näha kuidas sobib, plaan endalgi.



Nõustun igati, mis puudutab facelift tulede paremat valgustusefekti. Sõbra A6 96 a. oma valgustab ikka palju kehvemini kui enda facelift. Vana tüübi tulel juba siuke väga tuhm kollane valgus, ses mõttes ikka luup märksa parem. Siin foorumis on ohtralt ka materjali kuidas see tuledevahetus ette võtta niiet edu teostamisel minu poolt ;).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 04.04.11 21:28 Tsiteeri


Mõtteis on olnud need faceliftiks vahetamised olnud mitmed korrad, aga viimasel ajal on tulnud plaanidesse, et ehk panna kroom põhjaga angel-eyed. Praegustest Boschidest siis niipalju, et mõtlesin siin sõbraga, et äkki lihviks liivapaberiga klaasilt s*tta maha ja nähtavus peaks ka paranema, muidugi olen arvestanud, et samale tasemele faceliftiga ei jõua, kuid ehk on asi siiski.

Kuitsi jutule sain isegi pihta, mida ta "uppunud" nuppude all mõtles, aga vb ei väljendanud ennast ise piisavalt selgelt. Nupud on mul nii nagu olema peavad A4l originaalis, aga see puit on lahti tulnud ja ei püsipaigal. Nuppude kohal olevad tüüblid on liiga ära kulunud, et hoida seda puitu kinni ja sellepärast ta ülevalt äärest ka lahti on (umbes 3-4mm). Vaadata teda eriti ilus pole, aga mis teha.. praegu ei hakka mõistus ka millegi parema peale, kui liimi vahele ja kinni panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 04.04.11 21:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Praegustest Boschidest siis niipalju, et mõtlesin siin sõbraga, et äkki lihviks liivapaberiga klaasilt s*tta maha ja nähtavus peaks ka paranema, muidugi olen arvestanud, et samale tasemele faceliftiga ei jõua, kuid ehk on asi siiski.

Kas reflektori pesule oled möelnud?
Kui klaas väga "kuumaastiku" ei meenuta, piisaks ka ehk reflektori puhastusest...enda masinal möjus.

Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
.. praegu ei hakka mõistus ka millegi parema peale, kui liimi vahele ja kinni panna.

Kasuta siis venivat Moment liimi (vöi kummiliimi), et hiljem, kui vaja toimetada, ei tekiks kätte saamisega probleeme.
Atakid ja analoogid hiljem löhuvad enam.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 04.04.11 21:57 Tsiteeri


Suured tänud nõuande eest.. hakkan siis uurima ja puurima, kui aega leian. Kusjuures ma pole nende tulede teemasse veel väga süvenenud, see lihvimine oli praegu ainult mõte, aga midagi nende esituledega oleks vaja ettevõtta, sest pimedas nad näidavad suheliselt kehvasti. Eks proovib, kuidas pesu aitab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 09.04.11 01:09 Tsiteeri


Tere!
Neljapäeval siis peale koolist tulekus hakkas kodus igav ja mõtlesin, et võiks garagesse minna. Kuna juba mõnda aega on mul pagassiluuk keeldunud täitmast ülesannet, mis talle kohustuslik. Alternatiiviks tuli kasutada allaklapitavate istmete abi, millest mul sai villand. Hakkasin siis garages mõtlema, kus ja mis tuleks lahti võtta. Alustasin ühe plastiku eemaldamisega, mis ei tahtunud kuidagi lahti tulla.. mõtlesin siis et äkki luugi polster hoiab teda kinni. Suure sõimlemise, vandumise ja vaevaga sain selle eest ära (tegin seda tööd esimest korda). Ja nii kui polstri eest sain oli selge, et varem tehti mõtetut tööd.. nimelt polstri tagant oli üks traat luku küljest lahti tulnud, asetasin selle tagasi, panin traadiga kinni ja jälle pagassiluuk töötab:D.
Mõtlesin, et kui polster eest, võiks ka uurida, miks tähtede kohal olev reg. märgi tuli ei põle.. Igaks juhuks kutsusin sõbra appi, kes aitas igati selle töö juures. Peale klaasi eemaldamist selgus, et pesa oli ära oksüdeerunud- puhastasime, aga pirn ikka ei töödanud. Proovisime teist, mis pagassis põles, kuid ka see ei põlenud. Hakkasime siis viga otsima.. selgus et pesas ei käi vool ringi.. sai siis natuke ühteist näpitud ja nüüd jälle töötab.

Seoses sellega, ega kellelgi pole mõistliku summa eest pakkuda mulle A4 B5 sedaani parempoolse numbritule pesa?

Homme on plaanis tuled eest võtta ja klaasid ära pesta, kui vähegi jõudu et end püsti ajada, sest nähtavus on üsna halb, tuled ei näita suht midagi. eks näis kuidas asi paraneb

Rait.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 09.04.11 07:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm

Seoses sellega, ega kellelgi pole mõistliku summa eest pakkuda mulle A4 B5 sedaani parempoolse numbritule pesa?

Homme on plaanis tuled eest võtta ja klaasid ära pesta, kui vähegi jõudu et end püsti ajada, sest nähtavus on üsna halb, tuled ei näita suht midagi. eks näis kuidas asi paraneb

Rait.


Numblitulede pesad on mõlemad samasugused. Tk hind jääb alla 6 € nii et mõttetu kellegi vana sinna asemele panna. Targem mõlemad koos vahetada sest muidu 1 tuhm ja teine särav.

Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Oma töölepingu lõpetas mul ka Blaupunkti CDmakk, hakates "Power off ja Power in" loopima ning ühtegi heli enam ei väljastanud. Blaupunkt asendati siis nädalavahetusel Alpine MP3 makiga. Värvilahenduse poolest see Alpine eriti sinna keskpaneeli ei taha sobida, aga elab selle väikse asja üle vist. (Väike pildike siis makist).


Kui roheline valgus väga tüütama hakkab siis on võimalik need rohelised led´id punaste vastu ka vahetada. Viid maki mõne elektrooniku kätte ja teeb ära.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 09.04.11 17:50 Tsiteeri


Kas need numbritule pesad maksavad tutikana 6€, või on need kasutatu hinnad? sest, kui kasutatud sellise hinnaga pole väga vahet, klaasi saab ju niisama ka puhtaks pesta ja näitab ka hästi.

Maki LEDide osas, kuna see Alpine kuulub tegelikult mu kasuisale, siis ta andis selle maki ainult ettekäändega, et ma ei muuda ühtegi pistikut ega midagi selle maki juures. Kuigi see roheline pole seal punases armatuuris eriti ilus, suudan ma ta siiski ära kannatada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Auditehh
huviline



Registreerunud 20.06.07
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Tid

postitati 09.04.11 17:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
Kas need numbritule pesad maksavad tutikana 6€, või on need kasutatu hinnad? sest, kui kasutatud sellise hinnaga pole väga vahet, klaasi saab ju niisama ka puhtaks pesta ja näitab ka hästi.


See ikka uue hind.

http://www.autoladu.ee/varuosa/235/119453/


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 16.04.11 12:42 Tsiteeri


Tervist!
Natuke jälle siis Audi kallal nokitsenud, sest tuled näitasid üsna kehvasti ( ei ole vaja mainida, et Audil ongi s*tad esituled, sest tean isegi ). Nimel sai siis tuled eest võetud ja klaasid seest poolt ära pestud pesuvahendiga, öösel andis isegi see natuke effekti juurde ja näitas natuke paremini, kui enne. Tulede eest võtmine oli suht pikk protsess minujaoks, sest tegin seda esimest korda elus. Lootsin ka natuke kasutusjuhendi peale, aga selgus et see on mulle jopanud prantsuse keelne :D ehk siis keeles, millest ma midagi ei jaga. Aga piltide järgi tajusin enamvähem ära, kuidas asi käima peab ja sain siis peale seda üsna ruttu nad eest. Mõni pildike ka siis :
http://www.upload.ee/image/1275779/15042011109.jpg
http://www.upload.ee/image/1275786/15042011110.jpg
Stangelisa sai ka siis eile tugevamini kinni pandud, jälle oli vaja kasutada selleks kaablikrõpse. Vaikselt tuleb vist hakata mõtlema uue stange soetamisele, sest praegune on üsna räbal seal ees.

Ahjaa.. vahepeal on odol käinud ära ilus numbri kombinatsioon. Järgnev pildike annab siis aimu numbrist.
http://www.upload.ee/image/1275791/14042011108.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 26.04.11 16:56 Tsiteeri


Tervist!
Pole pikka aega enam teemat siin uuendanud, sest pole olnud midagi erilist rääkida olnud, kuid nüüd on Audil jälle mure kaelas. Hakkas ta siis mul umbes nädalake tagasi undama.. rääkisin ka paari sõbraga sel teemal, kuna nad olid sellega kursis, et roolivõimu pump äsja vahetatud, pakuti, et mingi rulli laagrid õhtale jõudnud. Kakkusin siis ise mootorikatte maha ja uurima kust see undamine tuleb siis... peale väikest kõrva kikitamist oli vigase heli edastaja käes... suur rull küünalde all, mis jooksutab genekarihma. Audi seisis pmst nädalake (ei läinud teda eriti vaja ning oli võimalus kasutada vanemate autot) ja täna mõtlesin et käin vast korra ikka ära remonditöökojas ning uurin paljuga võiks umbes arvestada rullide vahetamisel.
Mõeldud tehtud liiguti töökoja suunas ning kohale jõudes oli töömees juba ukse juures, nii kui jõudsin oma mure talle ära rääkida öeldi mulle vastu, et asi pole üldse selles vaid sul seal midagi muud nässus.. ja arvake mis ---
Roolivõimu pump jälle.
Homme lubati uurima hakata, mis teema siis on sellega, sest pole ju vist väga normaalne et pump kestab jeeli jeeli kuuaega või mis?..
Igatahes eks homme selgub, mis edasi sellega saab.

Rait.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.04.11 19:08 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: RTamm
... peale väikest kõrva kikitamist oli vigase heli edastaja käes... suur rull küünalde all, mis jooksutab genekarihma. Roolivõimu pump jälle.
Homme lubati uurima hakata, mis teema siis on sellega, sest pole ju vist väga normaalne et pump kestab jeeli jeeli kuuaega.
Rait.


Kas tahtsid "suur rull küünalde all" asemel ehk kribada "suur rull süütepoolide juures"?
Kui jah, siis töesti tegu roolivöimendi pumbaga.
Kas vana pump on renoveeritud uus, kuidagi parandatud vöi asendatud lammutuse omaga ?
Kahtlaselt lühikese elueaga küll peaks mainima.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 29.04.11 15:25 Tsiteeri


Jah, see asi on ikka väga kahtlane, et aint kuukese vastu pidas. Tuleb vist tunnistada panin oma tekstiga vähe pange, sest pole veel autode alal eriti kodus.. alles õpin seda teemat :D. Eks jätan siis meelde, et need süüteboolid, mitte küünlad. Ma ise seda roolivõimu pumpa pole ei ostnud ega vahetanud, aga ma kipun arvama, et see on pigem lammutusest ostetud võim.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
RTamm
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.10
Asukoht: Jõgeva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 (D3) 3.0TDI Quattro, Audi A4 (B5) 2.8 30v V6; Mercedes Benz 220D W123

postitati 13.06.11 14:50 Tsiteeri


Kuna vahepeal palju tegemist olnud siis AudiClub'i teema on suht unarusse jäätud.. üritan siis seda viga parandada. Natuke on Audi kallal ka töid tehtud (peab tunnistama, et pole neid oma kätega teinud).
Vahetatud said siis:
* Roolivõimu pump
* Esimene rattalaager
* Mootoriõli ( kiirelt sai valitud Mannoli poolsünt )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  4  5  ..  27
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.5% - SQL: 51.5%]