Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Paluks abi A6 ostmisel (Vastuseid: 13 | Vaatamisi: 2193)
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 15.10.10 20:49 Tsiteeri
Paluks abi A6 ostmisel



Olen pikemat aega otsinud A6. Nüüd jäi see silma
http://www.auto24.ee/used/91132 Kas keegi on seda autot vaatamas käinud? Või äkki keegi klubiliikmetest müüb? Oskate anda infot selle auto kohta, et kas ostmine on mõistlik tegu? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.10.10 20:56 Tsiteeri


Ei tea küll kas 100% täppi panen aga kas natuke kallivõitu ei ole selle aasta kohta?
Sama raha eest või siis natuke peale peaks juba uuema facelift mudeli saama kuid kui see pole prioriteet siis
autoga kontrolli ja selgub kõik. Mis otstarbeks auto läheb ja kas 2.8 kütusekulu ja hooldega oled põhjalikult tutvunud?

Parimat,
Raigo


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 15.10.10 21:01 Tsiteeri


Ise ka mõtlesin, et kas selle aasta autosi natuke odavamalt ei saa. Aga siiamaani ei ole silma jäänud küll.
Auto otstarvet ei oska nii täpselt defineerida. Eks ikka iga päev natuke sõita.
Kütusekulu kohta olen lugenud siit foorumitest. Mõni kiidab, mõni laidab. Ei oskagi kindlat seisukohta võtta. Ütleme et maanteel 10/100le? Aga pean tunnistama, et hooldega ei ole eriti põhjalikult tutvunud. Midagi väga erilist?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Raigo22
huviline

Avatar


Registreerunud 02.10.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6

postitati 15.10.10 21:08 Tsiteeri


Selle aasta masinaid saab kindlasti odavamalt. Selle raha eest mina tõesti otsiksin facelifti.
Ise müün hetkel 2-te sama mudelit avanti küll natuke teiste mootoritega alla 60 tuhande ja korralikud.
Sellest saad ka mingi hinnapiiri järelduse.
See kiitmine ja laitmine on jah suhteline - sõltub paljugi rahakotist:D
Midagi erilist antud auto puhul küll ei ole - auto nagu auto ikka. Suurem mootor, rohkem varuosasid ning vedelikke kui ökomootoritel. Samas loeb ka sõidumugavus.
Eks iga auto hinna puhul loeb ka see kuidas masinat hoitud on.

Edu otsingul!


58 160 982
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Varuosad
huviline



Registreerunud 12.06.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2*Audi 200 121kw 89a

postitati 15.10.10 21:18 Tsiteeri


Kallis või mitte, eks see sõltub paljuksi mis seisukorras auto on ning millise varustusastmega.

Kui palju planeerid aastas autoga sõita? Kui tahad sõita punkist A punkti B võimalikult mõistliku hinnaga, siis
kindlasti pole antud isend ( mootor )kõige parem valik. Ma nüüd ei taha lugeda finantsalast moraali kuid lihtsalt
peale auto soetuskulu on autosõiduga seotud ka kõiksugu muud kulud. Nt sellise isengi puhul pead arvestama vähemalt 12-13 liitrise besnukuluga, talvel ehk rohkemagi. Kui otsid auto juures kiirust, siis muidgui lood teised. Eks lõbu ja mugavuse eest peabki rohkem maksma.

Isklikult soovitaksin sellise hinna juures vaadata juba turbodiislite poole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 29.10.10 12:23 Tsiteeri


Nii... Leidsin nüüd ühe uue. Hind kõvasti madalam ja aastaid ka kaks juures.
A6
Aga mis arvate? Hinna ja kvaliteedi suhe?:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.10.10 12:26 Tsiteeri


Sellel mootoril arvesta KOHE ca 10k juurde õli-, rihma ja veepumba vahetus. Infoks või nii...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
audi_a4_v6
huviline

Avatar


Registreerunud 17.08.10
Asukoht: Tartu, Elva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Q7 3.0TDI -14

postitati 29.10.10 12:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Sellel mootoril arvesta KOHE ca 10k juurde õli-, rihma ja veepumba vahetus. Infoks või nii...


Et siis palju on neid mootoreid, millel ei ole soovitatav kohe peale ostu põhjalik hooldus teha? Õlid rihmad rullikud veepump termostaat filtrid! Kui ikka päris kindel, et need tehtud, siis pole ilmselt vaja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.10.10 12:50 Tsiteeri


Loomulikult ei ole vaja kui see on KINDEL. Aga kui on kahtlusi siis mina küll ei tahaks riskida :cool:

-e- Rõhuasetus mu eelnevas postis oli summal, osadel mootoritel on see nali märgatavalt odavam...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 29.10.10 13:17 Tsiteeri


Nojah.. eks ma olen selles autonduses ikka suht algaja, aga sellega olen ma arvestanud, et sellised hooludsed teha tuleb. Aga ilmselt jah ei pääseks nendest ka kallima auto puhul.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
lOOOOl
huviline



Registreerunud 18.09.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, SUV

postitati 29.10.10 19:52 Tsiteeri


Selle esimese auto hind tundub täiesti ok võrreldes sarnastega(veoskeem, mootor, käigukast, lisad), kui vaadata auto24. See teine on ju hoopis esivedu, ja lisasid ka palju vähem, talverehvid puuduvad. Nelikvedu võtab mingi 1l rohkem, aga see tasub ära. Mul ka pakkuda sellise mootoriga auto.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 29.10.10 21:08 Tsiteeri


Õu, sorry, ma ei vaadandki vedu teisel kuulutusel... Eeldasin et otsitakse ikka õiget :D See hinna- ja küttekulu võit ei tasu never ever ära :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 29.10.10 21:28 Tsiteeri


Eeldasid, et otsitakse õiget. Hästi öeldud. Aga jah... see teine ei ole nelivedu. Kuna mul pole olnud enne sellist, siis ei tea tahta ka. Ei pea seda auto puhul põhiliseks. Eks mina oleksin siis see, kellele sa võid oma labidat talvel laenata, et autot välja kaevata:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
katriin
huviline

Avatar


Registreerunud 10.10.10
Asukoht: Tartu, Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: A4 B8

postitati 18.11.10 18:53 Tsiteeri


Leidsin lõpuks omale auto. Sai siis võetud ikkagi see Õige Veoga:D Aitäh kõigile, kes nõu andsid:) Teema lukku:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 28.5% - SQL: 71.5%]