Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi A8 ostu plaan (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 2008)
innar
huviline



Registreerunud 14.10.10
Asukoht: Harjumaa, Assaku
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 4,2 220kw quattro

postitati 14.10.10 17:59
Audi A8 ostu plaan



Tere
Küsimus siis targale kogenud rahvale:) .Plaan on osta audi A8 3,7l 1995-1998 aasta oma, mis on sellel masinal vead millega võiks arvestada, olen kuulnud et käigukasti ei ole väga hea "väänata" , remont on kallis. kütuse kulu vist jääb normaalse sõiduga kusagile 13 kanti linnas vist.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 14.10.10 18:05


Tsitaat:
Algselt postitas: innar
Tere
Küsimus siis targale kogenud rahvale:) .Plaan on osta audi A8 3,7l 1995-1998 aasta oma, mis on sellel masinal vead millega võiks arvestada, olen kuulnud et käigukasti ei ole väga hea "väänata" , remont on kallis. kütuse kulu vist jääb normaalse sõiduga kusagile 13 kanti linnas vist.

Loomulikult on küttekulu 13 linnas, ma luban sulle seda! :D
Millegipärast on mu käes pisema kerega 2.8 ja 3.0 veekuued ikka 15-17 kanti tiksunud... Aga illusioonid on toredad asjad


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
margusja
huviline



Registreerunud 18.06.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW e60 (523) '05

postitati 14.10.10 18:09


Oman 4.2 mootoriga isendit aastast 98 ja alla 15L ikka linnas ei saa. Ja mina olen veel pehme jalaga.
Aga mugav on :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 14.10.10 18:20


Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Aga mugav on :)

Selle vastu ei vaidleks sekunditki. Aga eks see 3.7 mootor läheb vist sinna 2.4/2.6'ga ühte auku :D:D:D Et sama küttekulu aga tuntavalt nõrkust enam...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 14.10.10 18:54


Tsitaat:
Algselt postitas: rat_013
Tsitaat:
Algselt postitas: margusja
Aga mugav on :)

Selle vastu ei vaidleks sekunditki. Aga eks see 3.7 mootor läheb vist sinna 2.4/2.6'ga ühte auku :D:D:D Et sama küttekulu aga tuntavalt nõrkust enam...



Jup. Igatahes oleks 4.2 mõttekam valik, kui 3.7. Ausalt öeldes, ma ei ole selle mootori pointist veel siiani eriti aru saanud :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.10.10 18:54


Enne loe see teema läbi ja siis jätkame seal, kui mingit teemat selle masina juures veel puudutamata on jäetud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.2% - SQL: 75.8%]