Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: probleem maki ja auto elektroonika koos töötamisel ? (Vastuseid: 9 | Vaatamisi: 4246)
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 06.03.03 15:01 Tsiteeri
probleem maki ja auto elektroonika koos töötamisel ?



Situatsioon järgmine. Autoks Audi 80 1.8E 1987.a. Makk on miskine 4 aastat vana mudel PIONEER KEH P4500R or smth. Kui makk käima panna siis vahest hakkab alguses krõbisema, siis jääb vait ning vahetult peale seda läheb auto elektroonika lolliks - tühikäigu pöörded ja tahhomeetri näit 1500 peal tavapärase 900-1000 asemel, kütusenäidik näitab nulli, temperatuurinäidik mingit suvalist aiateivast, armatuuril hakkab põlema tuli "ABS aus". Kui mootor välja lülitada siis muudmoodi enam käima ei saa kui ainult teise auto aku pealt. Kusjuures aku on tegelikult täiesti normaalne. Kui esituled ära kustutada siis kustub ka see lamp ABS aus, kui aga põlema panna läheb see kah põlema. Milles võib olla probleem? Ainult makis? Kuipalju üleüldse sellisel autol elektroonika seda asja seal mootoris juhib? Endale tundub kõige tõenäolisem kala makis kuna ainult maki kasutamisega kaasnevad sellised trikid.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 06.03.03 15:11 Tsiteeri


Suht tuttav probleem, mul nii hullusti ei olnud asjad aga jama oli ka, nimelt sealt maki ja tuhatoosi tagant läheb hulk "vist" tähtsaid juhtmeid läbi, igatahes mul, kas siis makk mõjul või ma ei tea, oli seal taga need juhtmed lihtsalt omavahel kokkusulanud. ning seetõttu tegi elektroonika igasugu lollusi.

OT: Ärge mind lööge, kui arvate et ma lolli jutu ajasin:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 06.03.03 15:18 Tsiteeri


Kusjuures mul on viimaselajal peaaegu sama jama. Paned maki tööle, natuke aega töötab, siis hakkab krõbisema ja jääb vait, siis hakkab jälle ise tööle. Muud asjad lolliks ei lähe, ainult makk jamab. Pole aega ka olnud, et asja lähemalt uurida.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 06.03.03 15:28 Tsiteeri


Kusjuures ma praegu mõtlesin ühe variandi välja. Soojenduradikas on tsipake katki ja viimasel ajal salongi põrandale üht-teist voolanud... võimalik, et ka makki on üht-teist voolanud... Või siis on niiskus oma töö teinud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ferdinand
huviline

Avatar


Registreerunud 17.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 400,401,969

postitati 06.03.03 15:46 Tsiteeri


Võimalus veel, et maki toide on kusagilt x koha pealt võetud või ei ole kusagil head massi???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 06.03.03 15:54 Tsiteeri


Kusjuures arvatavasti ongi mul mingi massikala, ses kui ma makile lihtsalt käe peale panen, hakkab tööle :P

To: Svensson. Vaata testriga juhtmed üle, äkki tuleb juba siis kala välja.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Ren
huviline



Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S4 B5

postitati 06.03.03 15:56 Tsiteeri


Mul oli ka selline pull, et peale auto seismajätmist enam käima ei läinud. Küll sai siis nuputatud et milles asi ja lõpuks selgus, et mingid woofri või võimujuhtmed mis tilpnesid vabalt lihtsalt läksid kokku ja oligi vaja muud moodi käima saada.


The replacement for displacement
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 06.03.03 18:17 Tsiteeri


Vaata oma maki taguseid juhtmeid....
Kas mass kehva või mingid juhtmed on lihsalt koos.
Seal ju päris mega pundar ja kui seal mingi kala sees on siis võib su kallis plekist kaasa ühel kenal päeval lambist maani maha põleda ....

Ja ära pärast ütle et ma pole hoiatanud.....


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Svensson
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Jurjev
Kasutaja on eemal

Auto: Ford Mondeo 2.0 1995

postitati 09.03.03 09:37 Tsiteeri


Lugu oli siuke, et genekas ei laadinud korralikult st vahest laadis ja vahest mitte. Kuna ma ise neist asjadest suurt midagi ei jaga siis lasin korda teha remonditöökojas. Räägiti siis et kui genekas ei lae ja enamus elu käib aku pealt siis hakkabki otsima nagu kustkohast nö energiat kokku hoida ja sellest lähebki lolliks. Maki süü vist siiski ei olnud. Ah üldiselt on jube raske millestki aru saada kui õhtul autole järgi minnes joovad autot parandanud mehed kodus juba õlut ja asja seletab miskine 16-aastane rullnokk, kes sapakale prozektoreid katusele paigaldab:) No offence.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
teints
huviline



Registreerunud 12.11.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A80 Avant 2,3

postitati 09.03.03 11:58 Tsiteeri


Normaalne remonditöökoda siis, midagi pole öelda...:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 57.4% - SQL: 42.6%]