Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Viimane jäärajaüritus, 8 märtsil ehk siis naistepäeval (Vastuseid: 38 | Vaatamisi: 10174)
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.03 22:39 Tsiteeri
Viimane jäärajaüritus, 8 märtsil ehk siis naistepäeval



Kuna siin paljud plaanivad endale juba järgmine nädal suvekad alla panna ja eelnevatel üritustel pole kordagi aja peale sõidetud, siis võiks sellel viimasel üritusel asja väheke tõsisemalt teha.

Plaan siis oleks minna Rummu järvele (asub kiiu lähistel), pidavat huvitav rada olema ja seal saaks siis ka aja peale sõita.

Ise kavatsen homme õhtul ka seal kohapeal käia ja selle asjapulgaga, kes seal majandab rääkida, et ega sellel ajal seal midagi muud ei toimu.

Kui toimub, siis üks variant oleks veel klooga, ise pole seal käinud aga räägitakse, et pidi norm olema.

Mida raffas asjast arvab, asi selles, et asi tallinnast juu väljas, palju üldse tulijaid oleks ?

Kuna samal päeval ka naistepäev ja paljud tahavad vast oma naisi poputada, siis peaks tallinnast start mingi 11 vähemalt olema, et ikka enne õhtut tagasi jõuda.

Pikk jutt, s**t jutt, eks kommenteerige kas on tulijaid või mitte, samas sinna männikule pole ka mõtet minna, kuna rada igav ja seal juba käidud ka mitu korda.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 04.03.03 22:49 Tsiteeri


mudu oleks käpp vast aga hiiumaa tee jalgeall sel nädalavahetusel


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.03 22:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mudu oleks käpp vast aga hiiumaa tee jalgeall sel nädalavahetusel

Ära jama, kui asjast asja saab, kuidas me seal siis miskit tehtud saame, kui peakorraldajat kohal pole ?:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rallymees
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 300 hobust :)

postitati 04.03.03 22:57 Tsiteeri


hea mõte tuuma....
aga oma autoga ei ole mõtet sinna minna...nii et kui keegi mind kaasa võtab(vaev ei jää tasumatta:P) siis ma tuleks ka!!!:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
mulds
huviline



Registreerunud 29.01.03
Kasutaja on eemal

Auto: Audita

postitati 04.03.03 23:29 Tsiteeri


ku''simus: mis see rada seal endast kujutab?
muidu u''ritusest ta''itsa huvitatud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 00:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja mulds
ku''simus: mis see rada seal endast kujutab?
muidu u''ritusest ta''itsa huvitatud.

Joel seal käinud ja ma loodan, et ta kommenteerib seda homme.
Niipalju kui mina olen kuulnud, siis pidi seal lausa kaks rada olema, millest üks küllaltki kiire ja see on kindel, et ta pole mitte midagi sellist nagu männiku, et lihtsalt ring ja kogu lugu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 05.03.03 00:09 Tsiteeri


kui autot saab papsi käest, siis oleks ikka tulija.. ex kirjutage täpsemalt siia, et kus kokku saab ja mis kell .. ise tulen lasnamäe poolt..


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 05.03.03 08:41 Tsiteeri


Olen kohal kuigi sõitjat minust ei tule ,kuna ees on juba ms ilma naelteta.:):cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 05.03.03 09:36 Tsiteeri


FOX oleks ka kohal kui asi toimub.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 05.03.03 11:17 Tsiteeri


Mina oleks ka tulija kuna selle aasta viimane ametlik klubi jääraja sõit ikkagi;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 13:28 Tsiteeri
järve seisukord



üleile just käisin seal.
jääpaksus on u 40cm - st põhjani külmunud:)

2 rada on, millest üks on suurem ning teine väiksem.
see suurem ei kannata erilist kriitikat, kuna piikidega kehvaks sõidetud, suured rööpad sees. kuigi mõningad kohad sellel suuremal ringil on enam-vähem sõidetavad.
aga õnneks asub selle suure ringi sees ka väiksem ring. mille seisukord on väga hea. vallid on suhteliselt ohutud. eriti hea veel quattroga sõita :P rada on käänuline ning mitte mingi igav ovaal. ning nädala sees seal erilist liiklust pole. aga laup-pühap võib seal vabalt 20-30 autot peal olla. seega soovitus oleks tööpäevadel teil see asi ära korraldada. kuna muidu liiklus tihe ning ebamugav seal majandada.

usu et seal on aprillini piisavalt jääd. seega kiiret ju kusagile pole.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 13:50 Tsiteeri
hmmm



kah poolt et ndl sees teha...omme ntx :)
vei sis järgmise ndl keskel :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 14:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tonny
kah poolt et ndl sees teha...omme ntx :)
vei sis järgmise ndl keskel :)

Ma käin seal igatahes õhtul ära ja uurin selle asjapulga käest, et kas on laupäeval midagi suuremat seal toimumas.

Nädala sees on selle asjaga see jama, et kui tegemist ikkagi sellise kohaga kuhu suuremosa meist esimest korda läheb, siis võiks juu ikka ka mingit valgust olla,pimedas ka natsa nadi midagi seal teha.

Mina saaks jah poolest päevast linnast ära aga suuremosa käib meist siiski tööl ja siis pole vist eriti mõeldav, et raffas 15 ntx kõik ära saavad töölt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


smile.gif postitati 05.03.03 14:50 Tsiteeri


Lasnamäel Võidujooksu Statoili taga karjääris on ju ka rada, kus paar nädalat tagasi Subaru üritus oli. Ma ei tea küll seal jää paksust aga läbi ma seal Golfiga küll ei vajunud... :)

Sealne jää on sile ja peaaegu lumest puhtaks pühitud - võib olla isegi natuke liigagi sile ja libe, et esiveolise Golfiga seal mehetegusid teha.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 15:30 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Silwer
Lasnamäel Võidujooksu Statoili taga karjääris on ju ka rada, kus paar nädalat tagasi Subaru üritus oli. Ma ei tea küll seal jää paksust aga läbi ma seal Golfiga küll ei vajunud... :)

Sealne jää on sile ja peaaegu lumest puhtaks pühitud - võib olla isegi natuke liigagi sile ja libe, et esiveolise Golfiga seal mehetegusid teha.


see on igav rada. aeglane ning koguaeg muudkui 90* pöörded
ja väga libe kah.
ning karjääris üles saamisega on kah probleeme. viimane kord ühel õnnestus karterist lahti saada...:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 19:15 Tsiteeri


Sai siis täna seal Rummu järvel ära käidud, rada on sealt väga normaalne, on kurve ja samuti on ta sile.

Nii et selliseks kohaks, kus aja peale sõita, sobib ta ideaalselt.

Pool tundi tagasi, kui ma seal olin, polnud seal ühtegi autot ja ka seda asjapulka mitte, kellest juttu siin varem on olnud.

Arvestades et laupäeval on naistepäev ja kui sinna normaalsel ajal kohale minna, siis on ehk lootust, et saame seal ka midagi korraldada.

Küsiks siis nüüd raffalt, et paljud sellest siis ka huvitatud oleks, start peaks tallinnast olema soovitavalt kell 10 või siis hiljemalt 11, muidu venib asi pikale ja eks kõigil on õhtupoole muudki teha.

Täpsustuseks veel niipalju, et asub tallinnast ca 40 km kaugusel mööda peterburi maanteed välja.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
s
huviline



Registreerunud 24.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 05.03.03 21:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tuumamees
Kuna siin paljud plaanivad endale juba järgmine nädal suvekad alla panna ja eelnevatel üritustel pole kordagi aja peale sõidetud, siis võiks sellel viimasel üritusel asja väheke tõsisemalt teha.

Aiaiai Kahala sõidul mõõdeti aega!!
Paistab et mitte ainult mul ei ole lugemisega probleeme või mis? :D

Tahaks tulla küll :)


K6ik arvamused on isiklikud!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 06.03.03 07:38 Tsiteeri


Mulle sobib laupäev küll kuid ühineks auto kolonniga Jägala viadukti juures ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


wink.gif postitati 06.03.03 07:52 Tsiteeri
järve omanik



sain selle järve omaniku kontakti.

Vallo Valdna, nr 050 62 181
hetkel ta pidi küll Moskvas olema, nii et ei tea kas teda saab kätte või ei.

ning tema pakub varianti laenata "ralli" siksi. piikidega, torud sees, auto tühi jne.
olen sellega sõitnud. väääga mõõnus:cool:
ning hind pidavalt olema u 1000.- ringis õhtuke + bensiin ise vaja tuua.
nii et mõtlemise ainet on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.03 10:01 Tsiteeri


Nii et on siis minek või mitte, võtame vahepealse aja nendest, mis ma alguses pakkusin.

Ehk siis 10.30 Vesse Shellis ja sealt siis mingi 10.45 hakkaks liikuma hiljemalt ?

To: Raivo : tänud numbri eest, ma helistan talle veel täna, samas kui ta moskvas, ega siis eriti targemaks vist saa.

edit: 6 märts, kell 11.20 <- Joel-le teadmiseks, et see tähendab seda, et ma muutsin seda postitust see kell ja see kuupäev

Kuna 5 autoga pole mõtet niikaugele sõita, siis teeks nii, et minek on ainult sellisel juhul, kui vähemalt 10 autot koos.

Nii et kõik kes tulijad, andke siin allpool veel korra märku !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 06.03.03 10:05 Tsiteeri


Mina poolt ja tulija!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 06.03.03 10:07 Tsiteeri


Nõus:cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 06.03.03 11:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja tuumamees
edit: 6 märts, kell 11.20

Oot, 6. märts on ju täna, Sa ikka 8. märtsi mõtlesid, onju?

8.-ndal ma oleks kah käpp tõenäoliselt...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaup
huviline



Registreerunud 12.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B7 2.0 TFSI aut

postitati 06.03.03 12:19 Tsiteeri


Mina tulen ka aga kohtuks viadukti juures kui minek ikka on:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.03.03 15:05 Tsiteeri


Infot ja Nimekirja viimati uuendatud, 7 märts, kell : 13.23

Ajame siis asja nüüd konkreetseks, minek oleks 8 märtsil ehk siis naistepäeval, kogunemiskohaks oleks Vesse Shell ja kellaajaks 11.00, ma usun, et igaüks teab, kus see Vesse Shell asub.

Tulijad oleks siis praeguse seisuga:

1. mina ise
2. Fox
3. Meemees
4. mulds
5. jaup20 (liituks meiega jägala silla juurest)
6. Jan
7. kiireaudi ja mailis


8. Joel (ka suht kindel tulija vist)
9. s (sama teema vist mis Joel-ga)

Kui kellegil on vastuväited, selle nimekirja kohta (et ma ikka ei saa tulla jne), siis andke sellest siin märku.

Kuna nädalavahetustel tahaks ikka väheke rohkem magada ja ega see pool tundi ka enam midagi ei päästa eriti, siis uueks kogunemise ajaks Vesse Shellis on 11.00, kust siis 11.15 hakkame edasi liikuma !


PS: Minek on nüüd 100% kindel, nii et muudatusi rohkem ei tule, ei kellajas ega ka selles, et ei lähe !



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 63.3% - SQL: 36.7%]