Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi V8 nõuandeid madalduse kohta? (Vastuseid: 17 | Vaatamisi: 3928)
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 27.07.10 07:45 Tsiteeri
Audi V8 nõuandeid madalduse kohta?



Tere, olen tükk aega mõelnud ja ajusi ragistanud aga pole ikka veel otsustanud, niisiis pöördun palvega teie poole ehk oskate soovitada kumb variant on parem? Mõte kõlgub siis kahe variandi vahel tahaks audi V8 madalamaks lasta. Üks variant oleks, et 30 mm madalamaks ja siis 17" 45 rehv peale, aga ei tea kas tähendab ära, kui palju see võtab sõidumõnu ikkagi vähemaks kardan, et liiga palju võibolla saavutaks enam vähem sama ilusa asja ka kui paneks näiteks lihtsalt 18"-19" velje alla sinna? Ootan teie arvamusi ja nõuandeid. Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
digimarket
huviline

Avatar


Registreerunud 16.01.07
Asukoht: Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A8 Quattro, BMW 530d

postitati 27.07.10 09:57 Tsiteeri


Minu arvamus on, et suur velg ilma madalduseta ei kõlba kuskile. Maasturi saab niisama ka osta;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
888
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 27.07.10 14:31 Tsiteeri


Enda V8-l on nii umbes 5cm madalduse, RH 17" valukate ja 235/45 rehvidega ning asi on täitsa kobe;)


Sõitsid saanid-Sõitsid reed A Quattro sõidab ikka veel;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 27.07.10 17:56 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 888
Enda V8-l on nii umbes 5cm madalduse, RH 17" valukate ja 235/45 rehvidega ning asi on täitsa kobe;)


Sinu omast pilte ka on??? a sõita on normaalne w?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 27.07.10 17:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: digimarket
Minu arvamus on, et suur velg ilma madalduseta ei kõlba kuskile. Maasturi saab niisama ka osta;)


:D jah seda küll aga ma just põdesingi selle sõidumugavuse pärast kõige rohkem ise elan Pärnus ja seal jubedad teed lihtsalt:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
888
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 28.07.10 17:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Sepa
Tsitaat:
Algselt postitas: 888
Enda V8-l on nii umbes 5cm madalduse, RH 17" valukate ja 235/45 rehvidega ning asi on täitsa kobe;)


Sinu omast pilte ka on??? a sõita on normaalne w?

Sõita on täitsa normaalne, aga mõnda head pilti nagu polegi:P


Sõitsid saanid-Sõitsid reed A Quattro sõidab ikka veel;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maqmaq
huviline



Registreerunud 30.01.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Üks teine auto

postitati 28.07.10 20:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: 888
Tsitaat:
Algselt postitas: M.Sepa
Tsitaat:
Algselt postitas: 888
Enda V8-l on nii umbes 5cm madalduse, RH 17" valukate ja 235/45 rehvidega ning asi on täitsa kobe;)


Sinu omast pilte ka on??? a sõita on normaalne w?

Sõita on täitsa normaalne, aga mõnda head pilti nagu polegi:P


Ega äkki selline velg: http://www.upload.ee/image/710905/Velg.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
888
huviline

Avatar


Registreerunud 24.01.06
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Quattro

postitati 29.07.10 04:48 Tsiteeri


Eip RH ZW1


Sõitsid saanid-Sõitsid reed A Quattro sõidab ikka veel;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 31.07.10 17:03 Tsiteeri


Teadmiseks sulle,et mida suurema velje paned seda kõrgemaks auto tõuseb,tean omast kogemusest!Panin alles enda S6 ele 19 tolli valukad ja oli nagu maastur:D,nyyd panin 35 mm madalduse ja asi hoopis teine;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Fugitive
klubiliige

Avatar


Registreerunud 12.02.06
Asukoht: Tallinn-Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 2008 3.0tdi

postitati 01.08.10 15:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kosei19
Teadmiseks sulle,et mida suurema velje paned seda kõrgemaks auto tõuseb,tean omast kogemusest!Panin alles enda S6 ele 19 tolli valukad ja oli nagu maastur:D,nyyd panin 35 mm madalduse ja asi hoopis teine;)


Tee mulle palun selgeks kuidas sinu kirjeldatud olukord üldse võimalik on? Kui paned suurema diameetriga veljed alla siis pead ju madalama profiiliga rehvid velgedele panema. Ratta diameeter peab ikka olema see sama mis tehasest ettenähtud on, sõltumata velje suurusest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 03.08.10 10:24 Tsiteeri


Aga kustkohast ma madaldusi osta saaks?või tellida nuh ja kas need lähevad kindlalt Margi järgi või sobiks c4 omad ka ?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
emmure
huviline

Avatar


Registreerunud 02.06.09
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2.8 v6 quattro

postitati 03.08.10 13:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M.Sepa
Aga kustkohast ma madaldusi osta saaks?või tellida nuh ja kas need lähevad kindlalt Margi järgi või sobiks c4 omad ka ?



Mina oma a6-le sain madalduse kasutaja ICE-i käest. Võid temaga ühendust võtta. Loodan et sain aidata.


Project-Massacre
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M.Sepa
huviline

Avatar


Registreerunud 21.07.10
Asukoht: Pärnu/Kihnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 200 20V, A6 c5 2.7Biturbo

postitati 03.08.10 17:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: emmure
Tsitaat:
Algselt postitas: M.Sepa
Aga kustkohast ma madaldusi osta saaks?või tellida nuh ja kas need lähevad kindlalt Margi järgi või sobiks c4 omad ka ?



Mina oma a6-le sain madalduse kasutaja ICE-i käest. Võid temaga ühendust võtta. Loodan et sain aidata.


Tnx vaatan järgi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Groundxzero
huviline



Registreerunud 25.03.09
Kasutaja on eemal

Auto: TT

postitati 15.08.10 08:58 Tsiteeri


Endal oli ka mõniaeg tagasi v8 tehase madaldusega. ja pärnuteedepeal on see väga mõttetu. panin uued ammordid lootes et asi läheb paremaks, aga suht tihti käis kollektor vastu maad. ja seda suht väikese kiirusepealt isegi. mingiaeg vaatasin,et ümar kolle toru oli nagu poolkuu, et alumine pool oli täitsa sile. pärnus on ikka tõsiselt lainelised ja auklikud teed;(
ühesõnaga madaldus teeb vedrustuse jäigemaks, et tunned igat lööki,kühmu ja auku. teisalt aga välimus peale madaldusega on kenam kui ilma. muidu on v8 ikka suht supper auto.:cool:
paneks pildi ka ülesse, aga ei oska win7 painti ülesse leida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 09.12.11 14:36 Tsiteeri


Mul suht kohe jäävad üle v8 tehase madaldus vedrud. ja pärnus sõidetud nendega ca 5 aastat-Vanem naisterahvas sõitis. Mul vahetus kuna liiga madal. Jäik on sõita aga puksid liiguvad ju vähem ja ehk eluiga teine. Suht ok väljanägemine küll aga eelistan v8-sat siiski mugavuse pärast. Kiirteed on tase sõita;) Aga mulle meeldi rohkem nagu villise variant ja minu jaoks praktilisem;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
weiks
huviline

Avatar


Registreerunud 04.05.10
Asukoht: Sindi
Kasutaja on eemal

Auto: 80 2.7BiTQ 92'; A4 1.8TQ 95'; Cabrio 1.8T 95'; A4 3.0TFSi manu 08'; S4 3.0TFSi 10'; A4 1.8TFSi 13'

postitati 31.12.11 11:51 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Mul suht kohe jäävad üle v8 tehase madaldus vedrud. ja pärnus sõidetud nendega ca 5 aastat-Vanem naisterahvas sõitis. Mul vahetus kuna liiga madal. Jäik on sõita aga puksid liiguvad ju vähem ja ehk eluiga teine. Suht ok väljanägemine küll aga eelistan v8-sat siiski mugavuse pärast. Kiirteed on tase sõita;) Aga mulle meeldi rohkem nagu villise variant ja minu jaoks praktilisem;)

Selle sama autoga seoses meenub eelmine talv, kui see auto oli mu maja juures lumes korralikult kinni(oli vist too õhtu kui see lumetorm oli) ja minu B4 liikus ilusti läbi :D Ega ta oli ausalt öeldes ikka jube madal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 03.01.12 17:35 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Mul suht kohe jäävad üle v8 tehase madaldus vedrud. ja pärnus sõidetud nendega ca 5 aastat-Vanem naisterahvas sõitis. Mul vahetus kuna liiga madal. Jäik on sõita aga puksid liiguvad ju vähem ja ehk eluiga teine. Suht ok väljanägemine küll aga eelistan v8-sat siiski mugavuse pärast. Kiirteed on tase sõita;) Aga mulle meeldi rohkem nagu villise variant ja minu jaoks praktilisem;)

Selle sama autoga seoses meenub eelmine talv, kui see auto oli mu maja juures lumes korralikult kinni(oli vist too õhtu kui see lumetorm oli) ja minu B4 liikus ilusti läbi :D Ega ta oli ausalt öeldes ikka jube madal.
Seesama jahh ja keskmine raami osa maapinnast 6 sentimeetert. Aga hea nägi välja!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
rix30
huviline



Registreerunud 19.04.09
Asukoht: Lielahti.
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S3 1,8T 8L

postitati 12.02.12 07:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Tsitaat:
Algselt postitas: weiks
Tsitaat:
Algselt postitas: rix30
Mul suht kohe jäävad üle v8 tehase madaldus vedrud. ja pärnus sõidetud nendega ca 5 aastat-Vanem naisterahvas sõitis. Mul vahetus kuna liiga madal. Jäik on sõita aga puksid liiguvad ju vähem ja ehk eluiga teine. Suht ok väljanägemine küll aga eelistan v8-sat siiski mugavuse pärast. Kiirteed on tase sõita;) Aga mulle meeldi rohkem nagu villise variant ja minu jaoks praktilisem;)

Selle sama autoga seoses meenub eelmine talv, kui see auto oli mu maja juures lumes korralikult kinni(oli vist too õhtu kui see lumetorm oli) ja minu B4 liikus ilusti läbi :D Ega ta oli ausalt öeldes ikka jube madal.
Seesama jahh ja keskmine raami osa maapinnast 6 sentimeetert. Aga hea nägi välja!
Vedrusid enam pole, jaäid sinna kus vahetada lasin vedrusi ja remondimees( karvane e Trevor) ostis koheselt ära.Vist isegi uus omanik juba leitud madaldusele.


Adolf Hitler!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 64.2% - SQL: 35.8%]