Deprecated: Implicit conversion from float 504160.99999999994 to int loses precision in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/viewthread.php on line 181
Eesti Audi Klubi foorum - Tervitusi varastele
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Tervitusi varastele (Vastuseid: 46 | Vaatamisi: 12505)
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

mad.gif postitati 02.03.03 10:17 Tsiteeri
Tervitusi varastele



Juhtus siis see, mis üsna loomulik. Täna öösel olin siis mina ka see õnnelik, kes oma Coupe udutuledest lahti sai, vähemalt valged suunad jäeti alles rippuma. Asi on nii tobe, et ma ei oska vihastadagi, oma lollus et nad kinni paremini ei pannud, aga samas oleks nad raiped stange ka ära lõhkunud, sest muukimis jäljed on päris korralikud stange peal. Kuigi on mul veel garaazhis teised olemas, ei julge krt ette panna.

Siinkohal kutsun teid üles oma ideedega, et mida teha, et neid tulesid kätte ei saa. Arvan, et see on iga audiomaniku õudusunenägu, kellel sellised tuled ees..


Kurb:(


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 02.03.03 10:27 Tsiteeri


mulle välgatas idee kinnineetimisest?!

või peale needitud lisaklaas?

hmn.. kuidas nüüd seletadagi.. udutuli peaks stange äärest sügavamal olema...
ja stangele tuleb"uuristada" nagu süvend. kluhul läheks pleksiklaas üle. nii etplexiklaas jääb stangega tasa. plexiklaasile väiksed süvendid ja augud, kuhu needid sisse. ja ääred stangegasama värvi. vaimusilmas kujutan ette kuidas jääks, seletada ei oska. teine võimalus tuled kinni neetida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 02.03.03 10:39 Tsiteeri


Kusjuures, mul käis sama mõte peast läbi, et õhuke pleks ette panna, tulemus peaks päris bro tulema, kui korralikult teha, aga siis peaks nii tegema, et ise tule kätte saad pärast, kui pirn vms. läbi läheb.


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 02.03.03 11:33 Tsiteeri


Mis ma öelda saan, tunnen kaasa.:(


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ash
huviline

Avatar


Registreerunud 28.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: typ85 CQ '87

postitati 02.03.03 13:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
mulle välgatas idee kinnineetimisest?!

või peale needitud lisaklaas?

hmn.. kuidas nüüd seletadagi.. udutuli peaks stange äärest sügavamal olema...
ja stangele tuleb"uuristada" nagu süvend. kluhul läheks pleksiklaas üle. nii etplexiklaas jääb stangega tasa. plexiklaasile väiksed süvendid ja augud, kuhu needid sisse. ja ääred stangegasama värvi. vaimusilmas kujutan ette kuidas jääks, seletada ei oska. teine võimalus tuled kinni neetida.



Pleksiklaas kaotab sul jällegi väga kiirelt oma esindusliku välimuse, ning teine probleem on see, et kui ta juba selliseks kriibutuks ja tuhmiks hakkab minema, siis vist tulede effekt hakkab kah nõrgenema, või mis ? Võibolla aitaks mingi teine idee, ntx ise mõtlesin et kui need udutuled eelnevalt mingile tugevamale plekile/raamile kinnitada, ning siis alles panna need stange sisse sedasi, et muidu nagu kätte ei saagi, kui stanget küljest ei võta... ühesõnaga tulede kupatus oleks siis suurem ja oleks kõvasti kinni.. ah krt, ma ei tea kah.. see lihtslat üks idee.. ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEELIS
huviline



Registreerunud 14.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda TYP-R

postitati 02.03.03 17:58 Tsiteeri


Mul on kaks korda tuled läinud.Panin ette tuuning võre kui keegi on tähele pannud ja nüüd tuled tükk aega ees püsinud


Pekske rähne
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
MEELIS
huviline



Registreerunud 14.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda TYP-R

postitati 02.03.03 17:59 Tsiteeri


Sülitan 3korda üle õla


Pekske rähne
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
janek
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.11.02
Asukoht: Tartu-Viljandimaa
Kasutaja on eemal

Auto: kuubik + "kaubik" + A3

postitati 02.03.03 19:26 Tsiteeri


Mul pole üldse udukaid ees:( On juba eelmise omaniku ajal kadunuks jäänud. Kui kellegil pakkuda vanemale coupele udukaid siis ostaks heameelega ära. Ma maapiirkonna poiss ja vast siin ei jaluta asjad nii minema. Kaastunne igatahes Burnile, tean kui kahju on kui midagi ää viiakse. Meil 2 audit minema jalutanud :mad:


.............
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 03.03.03 08:22 Tsiteeri


Kus kandis sul need tuuri pandi?mu 90-nel läksid samal ööl ka udukad.On paar kahtlusalust isikut, kuid asi alles uurimisel, aga on veic lootust. Tundub üpris tõenäoline, et sul samad pätipoisid külas käind:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 03.03.03 09:04 Tsiteeri


Läksid nad Õismäelt


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
marq
huviline



Registreerunud 02.10.02
Asukoht: Tln
Kasutaja on eemal

Auto: mark auto:)

postitati 03.03.03 09:11 Tsiteeri


kaastunne.
mul on kusjuures eelmise omaniku poolt mingi pleksiklaasi teema aretatud. eriliselt kaubanduslik ei ole, aga ei kutsu varastama ka, kuna tegu sisuliselt pooliku tootega (õiget hajutit jms ju ees ei ole).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 03.03.03 10:24 Tsiteeri


sügav kaastunne.,.,On kuradi kaagid kui kätte saaks siis.,.,.,.,,paneks kasvõi esiratta ette ja annaks itssi:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 03.03.03 10:56 Tsiteeri


äkki räägid täpsemalt, kus õismäel.
ma ka nagu õismäe miis.
uurin sõpradelt ka, äkki keegi teab miskit.

btw sul uuema kerega coupe või vanema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 03.03.03 11:04 Tsiteeri


Uuema kerega on. Typ 89


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
tom
huviline

Avatar


Registreerunud 20.09.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C7 S-line 3.0 BiTurbo 235kw

postitati 03.03.03 13:03 Tsiteeri


huvitav,huvitav kokkusattumus- mul seal samas kandisilmselgelt samade kuttide töö.Mul seisis auto Nurmenuku poe lähedal, kus kandis sul?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 03.03.03 14:45 Tsiteeri


ma pakun välja sellist asja...ASSA-l on lukuvaraste vastu vastu välja mõeldud sellised lõigatavad M5 keermega kruvid kinni saab ilusasti aga lahti tegemisega läheb aega
PIKKUS 95mm-18 EEK-u
PIKKUS 115mm-18 EEK-u

Kui on huvi: 051 76 151 Koit


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Burn
huviline



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe Q & E39

postitati 03.03.03 15:15 Tsiteeri


Mis kasu neist kruvidest, kui nad raiped tõmbavad ka kinnitused puruks, sest mul ei võetud isegi suundasid eest ära, vaid tõmmati udukad vahelt ära...


Suzuki Bandit 1200, 2,5 sek 0-100 :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
koit46
huviline

Avatar


Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Allroad 3.0

postitati 03.03.03 15:31 Tsiteeri


Näiteks mul 100-l suunad peatule küljes kinni kipsi kruviga.... proovi sama ainuke lahendus


Tõlkis: Luule Zavoronok
Teksti luges: Malle Peedo
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.03.03 15:34 Tsiteeri


Koit... about seda ,et Burni Coupil asuvad need tuled stange sees (suunad ja udukad) niit sigaraske oleks neid "tava" tulede külge kinnitida?
küproki kruvidega?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

mad.gif postitati 04.03.03 09:42 Tsiteeri


börsis jooksevad pidevelt mingid kuulutused kus müüakse a 90-ne udutulesid, huvitav kust need tulevad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 04.03.03 15:43 Tsiteeri


üldiselt on ikkagi nii et kui täiega need tuled sinna ette kinni raiud,siis need m****d lõhuvad lihtsalt ära kui ka kätte ei saa.Sõpsil joosti veel kruvikaga kerele ka ring peale ja oli vaja ka täisvärv peale seda,ja seda kõike samuti kahe uduka pärast.:mad:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 04.03.03 15:50 Tsiteeri
njah



vat seepärast ei akkagi miskit extra kinnitama...
makkigi ei kinnitand ära...kui tahavad võtavad ika, ja kui keerulisex teed, siis lissalt igast muid asju lõhuvad....:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
VaruAudi
huviline



Registreerunud 01.08.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: audi 100

postitati 14.03.07 13:03 Tsiteeri
tuleb vist ...



tuleb vist ikka vanad pragunenud ududtuled ette jätta,vaevalt neid raipeid need huvitavad.Mõtlesin kyll uued panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kopamees
klubiliige



Registreerunud 14.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Honda Civic Tourer

postitati 14.03.07 13:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: VaruAudi
tuleb vist ikka vanad pragunenud ududtuled ette jätta,vaevalt neid raipeid need huvitavad.Mõtlesin kyll uued panna.


Ehk on olukord nende nelja (4) aasta jooksul muutnud ja võib ka uued tuled ette panna ;)


Mereteemalised uudised: www.mereblog.com
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.03.07 13:31 Tsiteeri


Pole sittagi selle nelja aasta jooksul paremaks läinud, tuttaval oli c4 100 udukad stanges ja kurat teab mille külge korralikult kinnitatud, nii et kätte sai ainult põhjakate eemaldatuna. Vähem kui paar kuud tagasi leidis oma auto Tallinnas parklast tuled, kapott ja esiklaas sisse pekstuna. Hea et stangel poldud saega kallal käidud, et udukaid kätte saada ja siis vihaga kõik ülejäänud "kaunistused" autole viimistletud :mad:. Kaskot polnud ja keegi sellist asja ka ei korva nii et oma rahakoti rõõmud. Täpselt selline tunne tekib, et teibi kinni ja löö ise klaas katki, et ära ei võetaks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.1% - SQL: 63.9%]