Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: AC kogunemine ja vigursõit Tartus 20.06 - järelkaja (Vastuseid: 31 | Vaatamisi: 4980)
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 20.06.10 17:45 Tsiteeri
AC kogunemine ja vigursõit Tartus 20.06 - järelkaja



Käidud, nähtud, tehtud. Ootame siis huviga aegade tabelit. Keegi tõstab selle ilusasti pärast järelkajaks ümber. Laen kohe pildid ka üles ja siis videod ka mingi aeg. Mingi eriline kaamerameister ei ole aga midagi jäi peale ikka :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
paukpadrun
huviline

Avatar


Registreerunud 20.04.07
Kasutaja on eemal

Auto: A4 b6, Cabrio

postitati 20.06.10 18:27 Tsiteeri


Üritus oli tore :D
Aga auto pärast teist katset ei teinud, sest õli oli otsakorral :( ja ei hakanud väga piitsa seal andma.

Kivitare, sa võiksid teinekordki midagi sellist korraldada, ja loodan, et mu rümakas on siis paremas korras :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 20.06.10 18:37 Tsiteeri


Kivitare põtrade juurest tagasi tuleb, siis teeme uuesti ehk :D Üldjoontes aga jah lahe oli - ainult järgmine kord peab üritama vähem vigu teha erinevate asjade osas.
Tsitaat:
Algselt postitas: paukpadrunKivitare, sa võiksid teinekordki midagi sellist korraldada, ja loodan, et mu rümakas on siis paremas korras :cool:



http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Helina
huviline

Avatar


Registreerunud 19.10.08
Kasutaja on eemal

Auto: A5 coupe 3.2fsi q 195kw 2008

postitati 20.06.10 18:42 Tsiteeri


Väga tore oli tõesti :D
Sai ka uusi nägusi nähtud, keda tavaliselt meil Tallinna üritustel pole :P

Mis seal ikka.. 1 katse jäi ka minule, ilma et oleks saanud rada läbigi teha :D aeg oli väga väga halb, sekundeid kaotasin juba kolmel korral, kui oli vaja tagumist käiku sisse saada essi automaadil, mis ei tahtnud minu käes kohe kuidagi minna ( Paukpadrunil omad nipid sellega) :P .
Ja kuna ma muidu suure autoga ei sõida, siis ka üle õla nähtavus oli totaalne null, pole lihtsalt harjunud :)

Aga mis seal kurta, tuleb hakata perevaguniga rohkem harjutama selliseid vigureid :P (eriti veepudeleid laiaks sõitma suure kõmakaga :D )

Tänud ka Kivitarele, et ta viitsis ette võtta selle ürituse, teinekordki ;) ajan siis oma Mustu ka angaarist välja esside ja teiste tugevate keskele :D :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.06.10 18:49 Tsiteeri


Ajad olid jah umbes nii, et kui üks isik (vist Evil) teistest kaks korda parema aja sõitis, andsid kõik alla :D
Tundub, et essid ei ole kõige tugevamad - kes maadles sportsiduri, kes õliprobleemiga... ja kellel ei tahtnud rada mitte meelde jääda :D

Muidu väga positiivne ja tulevikus jälle!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 20.06.10 18:57 Tsiteeri


Mul ju kulus ka ikka mitu katset, enne kui tulemus kätte tuli. Oli isegi konkurentsi. Sõideti mu aeg eduliselt üle. ma siis arvestan järgmisel korral sellega, et lasen teistel ka sõita. Samuti tean nüüd seda, et oskan külgboksi ka teha eduliselt ja oleks veel kiirem võinud olla. Ja filmimata mu enda üritus jäigi. Ise mõtlesin, et ma ei ole nii osav ja kindlasti olen kusagil lõpu otsas jälle oma ajaga aga vot seekord siis sedasi. Eks see suuremate masinatega sõitmine annab ka tuunetust. Kui teooria ka juurde liita, olen raudselt viimane. Ise ka ei tea mida sinna kokku kirjutatud sai.


PILDID

Pildid tehtud spordi võttega, eriti ei viitsinud täna kaamera seadetesse süveneda. Aga midagi siiski :)
ootame ka teiste kaameraga isikute pilte. Ja järgmisel korral siis nime ja kasutajanime kandmine rinnasildil kohustuslik? :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 20.06.10 19:09 Tsiteeri


Tundub,et oli tore üritus.Kahju,et teadet nii hilja nägin ja enam ei jõudnud tulla:( Loodan,et seda üritust uuesti korraldatakse ja natuke rohkem aega antakse reageerida,et siis veaks ka enda kindlasti kohale. Seda vigursõitu olen tahtnud ammu teha. Kui oleks kuskilt saada mingeid kari torbikuid,et rada maha teha siis võiks selle teha päris raadil.Peale 19.00 seal olla ei või aga kindlasti annaks linnavalitsuselt luba saada? Ja siis oleks palju platsi käes;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Menthor
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.08.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audid

postitati 20.06.10 19:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9Eks see suuremate masinatega sõitmine annab ka tuunetust. Kui teooria ka juurde liita, olen raudselt viimane. Ise ka ei tea mida sinna kokku kirjutatud sai.

Nii ta on jah. Big Benis jäi jutt nii, et jäävad asjad eraldi kuna mingit auhinda nagunii polnud...


http://images.spritmonitor.de/342551.png
waiting4snow
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.06.10 19:27 Tsiteeri


Käbe-käbe videod ka üles...
Loodan, et essi sabaliputamine liival jäi ikka peale :P


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Amadeuz
huviline

Avatar


Registreerunud 09.03.05
Asukoht: Tarbatu
Kasutaja on eemal

Auto: C5 avant TQAT 110 kW õlipress '99 (Nora), MB W639 kombi AT CRD 80kW (Jasmin)

postitati 20.06.10 19:37 Tsiteeri


Igati korda läinud üritus. Vinguda saaks millegi üle alati - aga olgem siis osav ja tehkem parem? :P
Tänud sulle Kivitare selle ürituse vedamise eest. Kunagi tuleb sellele ka veel järg. Või tulevad suisa uued üritused.
Oma tulemusega jään ka rahule. Ikkagi alles kolmandat päeva selle kolaka sadulas ju.


_________________
www.andmebaas.ee
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.06.10 19:37 Tsiteeri


Niisiis olen ka mina lõpuks tagasi kodus ja sain ajad ülesse panna. Aegade ja teooria tulemuste vaatamiseks vajuta siia et näha pilti. Esmalt tänan kõiki, kes tõesti väga lühikese teatamise peale kohale tulid ja head ilma said heas seltskonnas nautida. Liaks tänud ka Teile, Prj ja Evil9, kes oma autodega lubasid ka minul kaasa teha. S6 oli muidugi omaette huvitav:D Lihtne sõita ja kerge rool. Kristjani A6 oli jälle pidurite poolest parem. Hakates täie hoo pealt pidurdama, siis tuli seismajäämine liiga äkki, kuigi maad oli veel õige kohani 2 m:D Enda sõidud olid nii nagu nad olid, aga ongi arenemisruumi. Väga tore oli näha, et Menthor ja Evil9 said oma võitlusvaimu kohe usinasti kasutada. Mõlemad tegid ainukesena viis katset ja rebimine oli enne viimast katset üsna tihe. Siiski sõitis Kristjan terve raja puhtalt ja väga hea ajaga läbi ning sai ainult 6 trahvisekundit pidurdus katselt. Viimasega ei ole ma ise eriti rahul, sest oleks võinud ise varem mõelda erinevatele lahendustele veel. Samuti ka trahvi süsteemi, mille lõpuks enam-vähem paikka saime oleks saanud varem läbi mõelda. Siinkohal tänud Gerdile(Amadeuz), kes vaatamata suurele bussile ja 15 ajale üldarvestuses oli teoorias kõige parem. Kahju on, et paukpadrunil väiksed probleemid olid ja ka Elarist, kes ühe katse tegigi, kuid püsis pikka aega liidrina. Oleks Kristjani ja Lauriga mõnusaks andmiseks läinud ilmselt.

Järgmist korda ei tea ise lubada, et kuna korraldada saan, kuid tahaks nii, et saaks ka oma laevaga sarnase asja läbi teha. Eks näis kuidas poromaal läheb ja kui kiiresti 200 liikuma saab. Selle jaoks on teine teema siin foorumis.

Siiski tundub, et osalejad jäid rahule tänase päevaga, kus kohati oli isegi liiga palav:D Tüüpiline eestlane noh, kunagi pole rahul. Olles seda öelnud ja omad märkmed teinud võin peaaegu, et isegi rahule jääda.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.06.10 19:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Amadeuz
Igati korda läinud üritus. Vinguda saaks millegi üle alati - aga olgem siis osav ja tehkem parem? :P
Tänud sulle Kivitare selle ürituse vedamise eest. Kunagi tuleb sellele ka veel järg. Või tulevad suisa uued üritused.
Oma tulemusega jään ka rahule. Ikkagi alles kolmandat päeva selle kolaka sadulas ju.


Mitu pead on ikka mitu pead. Ainuüksi minu tuulekäes kõikuvast peast pole piisav vahest:D Aga ikkagi oleks võinud selle veojõukontrollita sa ühegi katse veel teha:P


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
lorenzo
klubiliige



Registreerunud 05.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: B7 avant quattro, 2x 82' Ford Capri

postitati 20.06.10 20:21 Tsiteeri


Kiitused orgunnijatele, algselt tulin küll niisama korraks vaatama, aga aeti nii hasarti et tuli ka rada läbi teha.
Väike täpsustus tulemuste tabelile, enda teada sõitsin üle või jäi puudu 40 cm, mis teeks mu teise katse ajaks 2:04 ...mitte et see midagi muudaks, lihtsalt mainin.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 20.06.10 20:34 Tsiteeri


Oleks ikka pidanud veel proovima.
Aga noh, seal sõideti sellised ajad välja, et isu kadus ära :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.06.10 21:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: lorenzo
Kiitused orgunnijatele, algselt tulin küll niisama korraks vaatama, aga aeti nii hasarti et tuli ka rada läbi teha.
Väike täpsustus tulemuste tabelile, enda teada sõitsin üle või jäi puudu 40 cm, mis teeks mu teise katse ajaks 2:04 ...mitte et see midagi muudaks, lihtsalt mainin.


Väga hea, et ütlesid. Unustasin ennist mainida ka, et kui keegi leiab vea tabelist või kui on küsimusi veel teooriatesti hindamisest, siis saatke mulle ps ja seletan, kus ja mis või miks. Mis siis, et see enam ei muuda midagi, minul endal on hea meel siis, kui kõik on määrustepärane ja õiglane. Vaatan selle tabeli üle millaski ja teen muudatuse. Täna enam ei jõua, sest üsna väsinud olen sellest. Eks jooksmist oli ka;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 20.06.10 21:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Oleks ikka pidanud veel proovima.
Aga noh, seal sõideti sellised ajad välja, et isu kadus ära :D


Kokkuvõttes sai hea rada kokku klopsitud. Kirjeldan teistela ka, muidu ei saadagi aru, mismoodi ja mis harjutusi läbisime. Alustasime kohe tagurpidi slaalomiga. Selle kiire ja puhas läbimine oli üheks suuremaks eduvõtmeks. Seejärel sama tee tagasi, kuid nina ees. Edaspidi slaalomi lõpp tähendas päris palju roolilappamist, sest viimase "koonusega" jätsime mitte just palju ruumi, et ringile keerata. Kohe sealt edasi tuli 360 kraadi ring, siis väravatest läbi, mis enamustel tuli ka välja:D Ning järgmiseks olid boksi harjutused. Esimesena külgboks. Järgmisel korral saab seda kohe kindlasti kohtunike poolt rohkem vaadatud ja ka mõned abistavad jooned tehtud, et asi parem ja tõepärasem oleks. Siin oli samuti palju võita ja kaotada. Paljud ei arvestanud, et äärekivi on "auto" ja nii mõnigi oleks pidanud uue stange endale sebima:P See selleks. Edasi kiire manööver tagurpidi boksi sõitmiseks. Seal samuti alguses see stange teema. Ja siis juba hooga välja, kus paljud ka eksisid ja oma lisa 10 karistussekundit said. Sõideti kohe keerates välja ja parema küljega "koonus" maha sõidetigi. Kokku sai lepitud, et boksist välja sõites üritatakse saada võimalikult suur hoog üles ja pidurdama pidi hakkama esimesest joonest ja teine joon tähistas nö. jalakäiat. See koht sai ka Gerdiga läbi arutatud ja tulevasteks üritusteks kõrva taha pandud.

Kogu harjutuste ajal oli kohustus juhtidel toimida autos ja autoga nii nagu toimiksid tavaliikluses. Ehk siis turvavöö, tuled. Ainuke asi, mida ei olnud mõtet küsidagi oli suunatule näitamine. Kuigi ka seda saab kasutada. Boksiharjutustes eriti. Selline ta siis sai.

a6audi andis ka väga hea idee, järgmisel korral asukoha kohta. Uurin asja varsti;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 20.06.10 21:33 Tsiteeri


Kujutan ette, et üritus võis igati vinge olla, aga ise kahjuks ei saand tulla. Tartusse Läänemaalt üle 250 kildi. Mõte oleks siuke et kui AC üritus Haapsalu Kitlsi lennuväljal toimub siis lisaks kiiruse koha peal mõõtuvõtmise võiks seal ka vigurdamise ette võtta :).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.10 21:50 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: SilverLine
Kujutan ette, et üritus võis igati vinge olla, aga ise kahjuks ei saand tulla. Tartusse Läänemaalt üle 250 kildi. Mõte oleks siuke et kui AC üritus Haapsalu Kitlsi lennuväljal toimub siis lisaks kiiruse koha peal mõõtuvõtmise võiks seal ka vigurdamise ette võtta :).

Sul on võimalus vigursõitu RAPLAS proovida mis on ju lähemal.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
SilverLine
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.10
Asukoht: Haapsalu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Facelift, Volvo S60 D5

postitati 20.06.10 22:24 Tsiteeri


Jah, hea tähelepanek, seegi ju üsna pea tulemas. Eks näis, võibolla tulengi :).


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
kella4
huviline



Registreerunud 10.10.07
Asukoht: Põlva
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.10 10:00 Tsiteeri


Oli tore jah. Kuna kõik essid (v.a Kivi sõit) tabeli 7 viimase rea peale jäid, võin vist enda esitusega kah rahule jääda :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.06.10 10:10 Tsiteeri


Essiga see mure, et nii väikse maa peal algul ei saa vedama ja kui spoolib, siis ei saa pidama enam :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 21.06.10 10:11 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kahju on, et paukpadrunil väiksed probleemid olid ja ka Elarist, kes ühe katse tegigi, kuid püsis pikka aega liidrina. Oleks Kristjani ja Lauriga mõnusaks andmiseks läinud ilmselt.

Teooria oli päris vahva. Kartsin küll, et jään tugevalt viimaseks aga õnneks siiski nii nutune asi ei olnud niiet seda võib alati korrata :D
Kahjuks võistlussõite rohkem teha ei saanud kuna pidin ära minema. Igastahes on ajad sõitjad päris kiireks ja osavaks läinud ning ehk esiotsa mehed on ka Raplas kohal.
Kui Sa mõnikord veel korraldad, siis püüan kauem kohal olla ja mitte alles 6. kohta saada :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.06.10 16:54 Tsiteeri


Autokoolist ikka päris kõvasti aega mööda läinud. LE pole väga ammu puutunud. Inimese pea ikka unustab väga ruttu ja samas pole ka veel muutuvate seadustega kursis. Kui lube tehtud sai, siis olin koolieksamil ja samuti ka ARK eksamil kiireim, mõlemais vaid 1 pisike viga, mis oli lubatud piires :)

Ajaliselt oleks ka ilmselt veel kiirem saanud olla aga siis oleks ilmselt ka trahvid kerged tulema olnud. Puhtalt sõitjaid oligi nii vähe :)
Aga üritus oli vahava. Katsun nüüd videod natuke mahult väiksemaks teha ja üles toppida. Endal juba läbi vaadatud ja ega ma kade pole, jagan teiega ka. Peab vist ikka Raplas toimuva trackday ka plaani võtma.

PRJ, Sa eksisid juba rajal toimetamises palju, sellepärast see aeg ka nii suur. Kahju jah, et lõpuks nii vähe kiireid jäi aga asi seegi. Kivitare - Sul olid ju ka võõrad autod, oma jagu annab ka kindlasti kodusemat tunnetust. Ja ausalt ma ise harjutan külgboksi ning usaldan enda suurt pe*set rohkem. Ei ole Ta nii suur midagi tegelikult kui peeglist tundub, kohati võiks arvata, et A6 on SMART`iga sama suur :)

Harjutamine teeb meistriks ja meistriks saab harjutades nagu näha oli :P


PS: Tabelis ka minu esimese aja taga kirjas, et tegin 5 katset aga nimi ainult 4-jal real


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prj
klubiliige



Registreerunud 04.12.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: S8 D4, A4 B9 2.0TQ, Cupra Born

postitati 21.06.10 18:43 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
PRJ, Sa eksisid juba rajal toimetamises palju, sellepärast see aeg ka nii suur.

Yup, rada ei tahtnud meelde jääda. Järgmine kord võtan kriidi kaasa ja teen juti maha :D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.06.10 18:46 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prj
Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
PRJ, Sa eksisid juba rajal toimetamises palju, sellepärast see aeg ka nii suur.

Yup, rada ei tahtnud meelde jääda. Järgmine kord võtan kriidi kaasa ja teen juti maha :D


Või paar eelsõitu õiges suunas ja õiget pidi läbi. Kohe saan videod ka väiksemaks tehtud ja laen üles. Ärge siis kommentaaride ja värisevate käte pärast pahandage. Samuti oleks pidanud kaamera teistele andma, kui ise sõitsin. Ja pilte/videosid korraga kahjuks teha ei saanud :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.0% - SQL: 28.0%]