Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Autor:
Pealkiri: Audi a4 1,9TDi Q - 1997 - Askonz (müüdud) (Vastuseid: 108 | Vaatamisi: 23006)
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 27.05.10 22:53 Tsiteeri
Audi a4 1,9TDi Q - 1997 - Askonz (müüdud)



Liik: sõiduauto
Keretüüp: universaal
Esmane reg: 1997
Mootor: 1.9 TDI (81 kW)
Kütus: diisel
Odom. näit: 370000 km

hooldusraamat
Vedav sild: nelikvedu
Käigukast: manuaal
Värvus: tumehall met.


Varustus

turva- ja ohutusvarustus
roolivõimendi, kesklukustus, ABS pidurid, 4x turvapadi, immobilisaator, lisapidurituli, turvavööde eelpingutid esiistmetel

mugavusvarustus
kliimaautomaatik, 2x elektrilised akende tõstukid, elektrilised välispeeglid (soojendusega), püsikiiruse hoidja, toonitud klaasid, 2x peeglid päikesesirmides, kohtvalgustid

sisustus
nahkpolster, sportistmed, 2x istmesoojendused, tagaistme seljatugi allaklapitav, nahkkattega rool, sportrool, reguleeritav roolisammas (kõrgus ja sügavus), nahkkattega käigukanginupp, nahkkattega käsipidurikang, käetugi ees (laekaga), käetugi taga (laekaga), iluliistud salongis, jalamatid (tekstiilist)

audio, video, kommunikatsioon
stereo (CD), kõlarid

rehvid ja veljed
suverehvid (225/45), talverehvid (naastrehvid 235/45 ), valuveljed (17, Audi A8)

tuled
esitulede pesurid, udutuled (tagumine), tulede korrektor, lisatuled

sportvarustus
tagaspoiler, sportvedrustus

muu varustus
katusereelingud, välistemperatuuri näidik, tagaklaasi soojendus, salongi ja pakiruumi eraldusvõrk, pagasikate, pagasi võrk pakiruumis, tagaklaasi puhasti, veokonks (teisaldatav)

Auto on toodud rootsist ja mina leidsin selle auto24 portaalist kus oli ta müügis 40 000.- siis saigi helistatud ja tuldigi autot mulle näitama :) vaatasin üle ja pakkusin oma hinna mis sobis müüjale :cool:
Täna sai uued rehvid alla pandud ja õlid asjad vahetatud! Mõne päeva jooksul peaks auto minema toonimisse ja paari nädala pärast läheb auto täis värvimisse!
Hetkel mõtlen kas jätan alla need veljed mis on või panen Oz supertourismod 17x8 alla :cool:
Järgmine nädal tulevad uued tuled ka ette luubid ja siis xenon sisse! Kui kellegil äkki on pakkuda S4 stanget siis oleks soov osta veel enne värvi saatmist!

Lisan siis mõned mustad pildid ka!

http://lh6.ggpht.com/_VpJ3OEqizag/S_7ie-AweuI/AAAAAAAAJLs/nW88n5FnCXI/s640/P5270011.JPG
http://lh5.ggpht.com/_VpJ3OEqizag/S_7igM-iB1I/AAAAAAAAJLw/03I3YMzHi7g/s640/P5270012.JPG
http://lh6.ggpht.com/_VpJ3OEqizag/S_7ikvg50KI/AAAAAAAAJMA/z59NKeKKZaU/s640/P5270015.JPG
http://lh3.ggpht.com/_VpJ3OEqizag/S_7imVFT9VI/AAAAAAAAJMI/707OXfb5MD8/s512/P5270017.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sermon
huviline



Registreerunud 06.07.03
Asukoht: Järvamaa/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 330xd

postitati 28.05.10 10:16 Tsiteeri


Need "supperturistid" unusta heaga ära Asko :)
Muidu aga edu ja jaksu, eks kui Tapal kohtan äkki, siis astun ligi, polegi ammu näinud :)

Silver


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 28.05.10 11:46 Tsiteeri


Väga kobeda auto saab sellest kui üleni ära värvid.
Veljed jäta need samad, sobivad mu meelest väga hästi a4 alla.
Lisavarustust on 1.9 tdi kohta päris ohtralt, istmed on ainult mingid kahtlased. Volkari omad vist!?
Jõudu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KsenoonE
Postitusõiguseta huviline



Registreerunud 05.01.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Porsche Panamera Turbo/GLE

postitati 28.05.10 11:49 Tsiteeri


Tal olid ju müües teised veljed all? :D vb eksin kah. Masin muidu meeldib ja nillisin seda ise kah :cool:


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 28.05.10 12:42 Tsiteeri


Kuulutuse piltidelt paistis nagu oleks juhipoolsel esitiival julm roosteauk, aga siit pildilt eriti ei tähelda. Silmapete?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 28.05.10 13:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Sermon
Need "supperturistid" unusta heaga ära Asko :)
Muidu aga edu ja jaksu, eks kui Tapal kohtan äkki, siis astun ligi, polegi ammu näinud :)

Silver


Jep proovisin eile alla neid ja ei sobi :D jep astu ikka ligi :cool:


Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Väga kobeda auto saab sellest kui üleni ära värvid.
Veljed jäta need samad, sobivad mu meelest väga hästi a4 alla.
Lisavarustust on 1.9 tdi kohta päris ohtralt, istmed on ainult mingid kahtlased. Volkari omad vist!?
Jõudu!


Jep istmed on Recaro oma golf IV jast ja mulle need meeldivad ja varsti panen tagaistme ka naha ja üldse salongis teen mõned muudatused!

Tsitaat:
Algselt postitas: KsenoonE
Tal olid ju müües teised veljed all? :D vb eksin kah. Masin muidu meeldib ja nillisin seda ise kah :cool:


Ühel pildil olid teised aga ostsin nende velgedega auto!


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivipallur
Kuulutuse piltidelt paistis nagu oleks juhipoolsel esitiival julm roosteauk, aga siit pildilt eriti ei tähelda. Silmapete?


Jah auk oli aga hetkel tegin ajutiselt korda selle ja ette tulevad mõlemad uued tiivad enne kui auto värvi läheb :cool:

Ette tulevad uued tuled ja S stange varsti!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 31.05.10 21:47 Tsiteeri


Sai siis eile autole toon peale pandud ja varsti hakkan muusikat ehitama sisse ;)


http://lh3.ggpht.com/_VpJ3OEqizag/TAQehofA5BI/AAAAAAAAJMs/W2978iWUcwk/s640/P5310027.JPG


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 31.05.10 21:50 Tsiteeri


Väga kena nüüd tooniga.
Jään edasisi modifikatsioone ootama, lemmik auto. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 31.05.10 22:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Väga kena nüüd tooniga.
Jään edasisi modifikatsioone ootama, lemmik auto. :)


tänud ja varst siis suurem muutus äkki uued veljed RH ZW1 17x8 ja uus värv , uued tuled ette , uus stange ( hetkel olen kahevahel kas S4 või RS4 soovitage )


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Imres
huviline

Avatar


Registreerunud 11.03.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 Competition quattro 20vt

postitati 31.05.10 22:41 Tsiteeri


Need RH ZW1 on päris kobedad veljed, peaks a4 alla hästi sobima.
Stange paneks mina s4 oma, kuna rs4 oma ei sobi ju. Rs4 on tiivad laiad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Big
huviline

Avatar


Registreerunud 26.11.03
Asukoht: Tallinn/Harku vald
Kasutaja on eemal

Auto: Audi, Ford, Vaz

postitati 31.05.10 23:55 Tsiteeri


Mis paksusega flantsid velgedel ees on, teadupärast ilma need veljed sinna alla ei lähe. :)


Audi 100 c3 2.2 } Audi 100Q c3 2.1T } Audi 100 c4 2.8 aut. } Audi 80 b4 1.9TD } Audi 100 c4 2.8Q } Audi 100 c3 2.3 } Audi A4 b5 1.8 } Audi 100 c3 2.0 aut. } Audi A6 C5 1.8T aut. } Audi 100 c3 Avant 2.1 } typ81 Q } Audi 80 b2 TD } Audi 80 Competition Q } Audi 80 typ85 Coupe } Audi 90 typ85 2.0r5 } Audi Coupe b4 } Audi 90 quattro } Audi V8 } Audi A4 b6 1.9TDI } Audi 80 b3 2.0r4 101kw } Audi 100 C4 2.5tdi ...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 01.06.10 10:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Big
Mis paksusega flantsid velgedel ees on, teadupärast ilma need veljed sinna alla ei lähe. :)


hetkel on vist 5mm flantsid vahel A8 veljel aga rh jaoks ei tea veel!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 01.06.10 10:44 Tsiteeri


Ai kurja,kena auto.;)
Kole tuttava töökoja ees on esimesed pildid tehtud.:P
AudiMihkel@Lehtsekas. :D

Mihkel.


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 01.06.10 16:58 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Väga kena nüüd tooniga.
Jään edasisi modifikatsioone ootama, lemmik auto. :)


tänud ja varst siis suurem muutus äkki uued veljed RH ZW1 17x8 ja uus värv , uued tuled ette , uus stange ( hetkel olen kahevahel kas S4 või RS4 soovitage )


Isegi sai antud isendit müügis olevana nillitud -edu masina puhul.
Stange S-i oma ja karbilaiend vöiks ka S-ilt pärineda, kui neid muidugi vöimalik külge aretada, kuigi teoretiliselt/praktiliselt peaks see vöimalik olema.
Toonklaas andis ikka välimusele juurde küll ;)
Mis vahva kleebis klaasil ilutseb?


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Esthet-x
huviline



Registreerunud 09.05.04
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: C5

postitati 01.06.10 21:45 Tsiteeri


Ka mina nillisin seda masinat, kuid kahjuks minu jaoks nõudis liiga suuri kulutusi masin. Seal on nimelt sillaosas vaja ka veidi teha (tagadiffer paistis suhteliselt õhtal olevat) ja mootoril lekked. Kui veljed ära vahetad, siis äkki lähevad A8 omad müüki :)? Kui jah, siis u2u.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 01.06.10 22:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Esthet-x
Ka mina nillisin seda masinat, kuid kahjuks minu jaoks nõudis liiga suuri kulutusi masin. Seal on nimelt sillaosas vaja ka veidi teha (tagadiffer paistis suhteliselt õhtal olevat) ja mootoril lekked. Kui veljed ära vahetad, siis äkki lähevad A8 omad müüki :)? Kui jah, siis u2u.


mis tal tagadifril viga on minumeelest vägaheas korras ei leki ega midagi panin uued õlid sisse jne!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 01.06.10 22:28 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiMihkel
Ai kurja,kena auto.;)
Kole tuttava töökoja ees on esimesed pildid tehtud.:P
AudiMihkel@Lehtsekas. :D

Mihkel.


Hei jah eks auto tahab tegemist saada aga annan kõik ,et sellest tuleks ilus auto :cool:

Töökoda jah minu ja isa oma :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 01.06.10 22:31 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Tsitaat:
Algselt postitas: Imres
Väga kena nüüd tooniga.
Jään edasisi modifikatsioone ootama, lemmik auto. :)


tänud ja varst siis suurem muutus äkki uued veljed RH ZW1 17x8 ja uus värv , uued tuled ette , uus stange ( hetkel olen kahevahel kas S4 või RS4 soovitage )


Isegi sai antud isendit müügis olevana nillitud -edu masina puhul.
Stange S-i oma ja karbilaiend vöiks ka S-ilt pärineda, kui neid muidugi vöimalik külge aretada, kuigi teoretiliselt/praktiliselt peaks see vöimalik olema.
Toonklaas andis ikka välimusele juurde küll ;)
Mis vahva kleebis klaasil ilutseb?


Proovin jah kõik S-i jupid leida ja kleebis on www.rsegakauba.ee ehk minu firma reklaam :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Esthet-x
huviline



Registreerunud 09.05.04
Asukoht: Saue
Kasutaja on eemal

Auto: C5

postitati 02.06.10 04:48 Tsiteeri


Selle auto tagadiffri parempoolne veovõll loksus tugevalt, just diffri poolt. Lisaks oli kontrollpunnil pea maha keeratud, seega ei saanud taset kontrollidagi.

Üldiselt selle raha (oletan, et sealt kuulutuse müügisummast said veel alla) eest peaks siiski autot olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 02.06.10 05:06 Tsiteeri


Ma ei saa aru miks on vaja seda S-i stanget,Annab lisa kw-e?:P Ja need istmed on nagu võõrkehad seal salongis.Vaja oleks kõik tumedaks teha-lagi,ukse polstrid jne. Muidu ülikõva kooslus-TDI ja quttro:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiMihkel
huviline

Avatar


Registreerunud 12.12.07
Asukoht: Tallinn-Lehtse
Kasutaja on eemal

Auto: Mitte audi

postitati 02.06.10 09:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Töökoda jah minu ja isa oma :P

Ai kurja,nüüd tean kus Tapal käima hakata. :D

Mihkel.


Loogika & Taktika.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.06.10 09:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Ma ei saa aru miks on vaja seda S-i stanget,Annab lisa kw-e?:P Ja need istmed on nagu võõrkehad seal salongis.Vaja oleks kõik tumedaks teha-lagi,ukse polstrid jne. Muidu ülikõva kooslus-TDI ja quttro:D


Miks ka mitte? Minu arvates teeb ilusamaks see stange selle Audi. Istmed istmeteks, nii võtta siis armatuur on ju ka tume :P , kontrasti küllalt.

Aga seda autot müüs vist Vilumaa, kui ma õigesti mäletan, uurisin samuti netist kuulutust selle Audi kohta. Lisasid on päris ilusasti. Kooslus lausa super.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 02.06.10 13:47 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiMihkel
Tsitaat:
Algselt postitas: Askonz
Töökoda jah minu ja isa oma :P

Ai kurja,nüüd tean kus Tapal käima hakata. :D

Mihkel.


Aga palun oled alati oodatud ;)

Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
Tsitaat:
Algselt postitas: laurz
Ma ei saa aru miks on vaja seda S-i stanget,Annab lisa kw-e?:P Ja need istmed on nagu võõrkehad seal salongis.Vaja oleks kõik tumedaks teha-lagi,ukse polstrid jne. Muidu ülikõva kooslus-TDI ja quttro:D


Miks ka mitte? Minu arvates teeb ilusamaks see stange selle Audi. Istmed istmeteks, nii võtta siis armatuur on ju ka tume :P , kontrasti küllalt.

Aga seda autot müüs vist Vilumaa, kui ma õigesti mäletan, uurisin samuti netist kuulutust selle Audi kohta. Lisasid on päris ilusasti. Kooslus lausa super.


sisus tuleb veel muudatusi kõik riidest osad lähevad musta naha alla !!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jokerAudi
huviline



Registreerunud 09.02.08
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal

Auto: Superb 2018

postitati 02.06.10 14:24 Tsiteeri


No see, et sisu naha alla, see on loomulik nahkistmete puhul. Ei ole nagu päris õige asi ikkagi. A värvi suhtes ma mõtlen, et mulle nt meeldib kahevärviline salong. Näiteks mustad istmed ja armatuur aga hele lagi ja uksepolstrid v kuidas iganes :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Askonz
huviline



Registreerunud 22.09.03
Asukoht: l-virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Vw Scircooc R rep.

postitati 02.06.10 15:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: jokerAudi
No see, et sisu naha alla, see on loomulik nahkistmete puhul. Ei ole nagu päris õige asi ikkagi. A värvi suhtes ma mõtlen, et mulle nt meeldib kahevärviline salong. Näiteks mustad istmed ja armatuur aga hele lagi ja uksepolstrid v kuidas iganes :)


Hetkel hele armatuur ja heledad polstrid aga vaatab kuidas sisu teen aega on selle asjaga veel kuna ennem tuleb auto värvida ja siis vaatab edasi!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3  ..  5
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 73.6% - SQL: 26.4%]