Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Poleerimis probleem masinaga. (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 3078)
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 25.04.10 19:50 Tsiteeri
Poleerimis probleem masinaga.



Sai siis ostetud raunexsist poleerimis masin.Ma ei tea firma on Cardic ja ei olnud kõige odavam masin ,et 400 eeku.Igatahes on andmed peal ,et mingi N o -1 min 3100.
Et 3100 põõret siis minutis ?
Ja probleem siis selles ,et lugesin siin otsingu kaudu eelnevatest poleerimis teemadest välja ,et mingi alguses lase ikka siin 1500 pöördega aga ma ei saa ju reguleerida seda masinal ja teisi masinaid vaadate ka ei saanud ,pmst siis viskan masina minema või?
Ajan ju värvi keema nagu eelnevates foorumites kirjutatud ?
Olen algaja küll ja eks ikka kunagi võib esimene kord olla :D
Muidugi keegi ütles ,et siin all in one pastad ka olemas ?
aitähh:)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 26.04.10 06:10 Tsiteeri


400.- on minu arust küll häbematult odav hind ja ei imesta, et sellisel pöördeid regullida ei saa. Suht lahjad on need odavad ka.

Pideva 3000RPM-ga on algajal suur oht lakk mõnes kohas üles küpsetada. Töö käib kuskil seal 1500-3000RPM vahel.

Korralik masin on näiteks selline.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 26.04.10 10:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
.

Korralik masin on näiteks selline.

Sellise hinnaga masinat küll soetama ei hakkaks - enne laseks juba spetsidel masin üle poleerida, jätmata riski, et värvi/lakiga peaks midagi juhtuma.
Kui kellegile teenust pakkuda, siis masin OK, kuid niisama kodus aastas 2x kasutamiseks suhtkoht laristamise löbu.
Lisaks Jyrisoo teemas on ta ka ise maininud, et vastavate kogemuste ja vahenditeta poleks soovitatav toimetama hakata, kui just hoovinurgas mönda sara pole, millel kätt harjutada.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 26.04.10 10:49 Tsiteeri


Ma nõustuks ka sinuga.Selle 4000 eest saab 4 korda parem kuskil esinduses käia :D
Aga täna siis proovisin VAZ 01 peal. Pool kapotti tegin ära.Väga superluks jäi.Tegemist oli valge värviga muidugi.Aga masinast ikkagi nii palju ,et see kriipimise ja värvi sulatamis asi on küll selle masina puhul vist vale.Proovisin meelega just kõvasti peale vajutada ja hoidsin kaua ühekohapeal no ei saand mingit värvi maha sealt.Vaid jäi väga ilus sile ja läikiv valge.Väiksemad kriimud sai ära kaotatud.Ma kaldun arvama ,et see 3000 pööret minutis on nagu kui sa ei puutu pinnaga kokku.Et kui Black ka siin mainis ,et see nii kiire ja lahja siis see teebki kuskil sellise normaalsema kiiruse kui ta kokku puutub pinnaga ?:DVähe segane tekst muidu võibolla.
Aga ikkagi sellist juttu ka ajada ,et kui oled algaja siis pole mõtet.Enne ei saagi teada kui ei proovi.Kuna pole endal see audi ka miskit uut ja üks volkswagen passat 1991 a ka kodus siis miks mitte minu arust proovida.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
nakaman
huviline

Avatar


Registreerunud 05.10.09
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1.9Tdi AVB

postitati 27.04.10 19:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Ma nõustuks ka sinuga.Selle 4000 eest saab 4 korda parem kuskil esinduses käia :D
Aga täna siis proovisin VAZ 01 peal. Pool kapotti tegin ära.Väga superluks jäi.Tegemist oli valge värviga muidugi.Aga masinast ikkagi nii palju ,et see kriipimise ja värvi sulatamis asi on küll selle masina puhul vist vale.Proovisin meelega just kõvasti peale vajutada ja hoidsin kaua ühekohapeal no ei saand mingit värvi maha sealt.Vaid jäi väga ilus sile ja läikiv valge.Väiksemad kriimud sai ära kaotatud.Ma kaldun arvama ,et see 3000 pööret minutis on nagu kui sa ei puutu pinnaga kokku.Et kui Black ka siin mainis ,et see nii kiire ja lahja siis see teebki kuskil sellise normaalsema kiiruse kui ta kokku puutub pinnaga ?:DVähe segane tekst muidu võibolla.
Aga ikkagi sellist juttu ka ajada ,et kui oled algaja siis pole mõtet.Enne ei saagi teada kui ei proovi.Kuna pole endal see audi ka miskit uut ja üks volkswagen passat 1991 a ka kodus siis miks mitte minu arust proovida.


Mul endal ka samasugune masin kodus, kuid ei ole julgust olnud, et proovida. Kui rohkem katsetanud oled, anna näpunäiteid ja räägi veidi täpsemalt, tahaks ka ära proovida selle imevärgenduse.;)
Sellinne küsimus ka veel, et kust sa sellele odavale masinale poleerimislappe soetad?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.04.10 20:50 Tsiteeri


Poleerimis tarvikud
Algajale vast hea valik.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kopsik
huviline



Registreerunud 06.05.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A4q

postitati 27.04.10 21:07 Tsiteeri


Nende odavate "poleerimismasinatega" võite julgelt mürada. Nendega on võimatu värvi vigastada, kuna tegemist on suht armetute aparaatidega. Sellisega nagu Black linkis, saab hoopis teise tulemuse, kuna ka tööpõhimõte on hoopis teine. Ja kui aus olla siis selle jaoks, et Blacki lingitud õige poleerimismasinaga värvi ära rikkuda, peab ikka räme käpard olema.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 27.04.10 21:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kopsik
. Ja kui aus olla siis selle jaoks, et Blacki lingitud õige poleerimismasinaga värvi ära rikkuda, peab ikka räme käpard olema.


Kogemata takerdud juhtmesse ja koperdades masinaga värvile korralik vagu :P


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 27.04.10 21:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: nakaman
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Ma nõustuks ka sinuga.Selle 4000 eest saab 4 korda parem kuskil esinduses käia :D
Aga täna siis proovisin VAZ 01 peal. Pool kapotti tegin ära.Väga superluks jäi.Tegemist oli valge värviga muidugi.Aga masinast ikkagi nii palju ,et see kriipimise ja värvi sulatamis asi on küll selle masina puhul vist vale.Proovisin meelega just kõvasti peale vajutada ja hoidsin kaua ühekohapeal no ei saand mingit värvi maha sealt.Vaid jäi väga ilus sile ja läikiv valge.Väiksemad kriimud sai ära kaotatud.Ma kaldun arvama ,et see 3000 pööret minutis on nagu kui sa ei puutu pinnaga kokku.Et kui Black ka siin mainis ,et see nii kiire ja lahja siis see teebki kuskil sellise normaalsema kiiruse kui ta kokku puutub pinnaga ?:DVähe segane tekst muidu võibolla.
Aga ikkagi sellist juttu ka ajada ,et kui oled algaja siis pole mõtet.Enne ei saagi teada kui ei proovi.Kuna pole endal see audi ka miskit uut ja üks volkswagen passat 1991 a ka kodus siis miks mitte minu arust proovida.


Mul endal ka samasugune masin kodus, kuid ei ole julgust olnud, et proovida. Kui rohkem katsetanud oled, anna näpunäiteid ja räägi veidi täpsemalt, tahaks ka ära proovida selle imevärgenduse.;)
Sellinne küsimus ka veel, et kust sa sellele odavale masinale poleerimislappe soetad?


Jah homme proovin.Kui teen siis müned pildid ka kui aega on.Sigullil proovisin ei kraapind midagi värvini aga hajrutan.Sealtsamast raunexist ostsin. 64 eeku olid mölemad lapid siis karedam ja siis see lambavillane.Neid pidi aint tellima kuna need hooajavärk nii nad mainisid.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 27.04.10 21:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kopsik
Nende odavate "poleerimismasinatega" võite julgelt mürada. Nendega on võimatu värvi vigastada, kuna tegemist on suht armetute aparaatidega. Sellisega nagu Black linkis, saab hoopis teise tulemuse, kuna ka tööpõhimõte on hoopis teine. Ja kui aus olla siis selle jaoks, et Blacki lingitud õige poleerimismasinaga värvi ära rikkuda, peab ikka räme käpard olema.


Ma olen väga nõus sinuga.Aga ma usun et selle odava masinaga saab ka tehtud.Aga eks n2is


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 27.04.10 21:22 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Poleerimis tarvikud
Algajale vast hea valik.



Siin need kreemid ja värgid kallimad kui see masin ise. :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 28.04.10 06:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Aga masinast ikkagi nii palju ,et see kriipimise ja värvi sulatamis asi on küll selle masina puhul vist vale.Proovisin meelega just kõvasti peale vajutada ja hoidsin kaua ühekohapeal no ei saand mingit värvi maha sealt.

Ega suure sileda pinna peal niisama lihtsalt saagi. Kui kettaservaga kitsamates oludes tegutsed (stangenurgad vms), siis seal on joonkiirus suur ja võib isegi selle lahja masinaga, mis täistallaga töös ehk mingil määral isegi isereguleeruv on (poob lihtsalt kinni), ka lakist jagu saada.

Aga loomulikult tasub katsetada, kui huvi on.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
M2ikret
huviline



Registreerunud 05.11.08
Asukoht: pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 2,5tdi,Bmw 530D ,Golf 6,7 tsi ,Yamaha r1 2005,Audi a4 1,9tdi

postitati 28.04.10 12:34 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: M2ikret
Aga masinast ikkagi nii palju ,et see kriipimise ja värvi sulatamis asi on küll selle masina puhul vist vale.Proovisin meelega just kõvasti peale vajutada ja hoidsin kaua ühekohapeal no ei saand mingit värvi maha sealt.

Ega suure sileda pinna peal niisama lihtsalt saagi. Kui kettaservaga kitsamates oludes tegutsed (stangenurgad vms), siis seal on joonkiirus suur ja võib isegi selle lahja masinaga, mis täistallaga töös ehk mingil määral isegi isereguleeruv on (poob lihtsalt kinni), ka lakist jagu saada.

Aga loomulikult tasub katsetada, kui huvi on.



Võtan teadmiseks :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 33.2% - SQL: 66.8%]