Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Katuseluuk laseb läbi (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2237)
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 04.04.10 21:34 Tsiteeri
Katuseluuk laseb läbi



Terv!
Selline jama et katuseluugist tuleb sajaga vett sisse!:mad:Uurisin asja ja leidsin tihendist augu.Kas on keegi, kes on endal sellise asja likvideerinud ja edukalt?Päris mõnus auk on sees.Kui normaalselt sajab siis sõitma minnes vett lendab sees nii mis kole:mad:!Ei taha luuki jäädavalt ka kinni panna.OK andke nõu kuidas, mida ja mis vahenditega see asi korda ajada.Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 04.04.10 21:52 Tsiteeri


Tihendis võib liitekohal vahe sees olla, see ei muuda oluliselt sissesadamise või mittesadamise olukorda.

Igastähes on mu kristallkuul praegu puhastuses ning kell on liiga hiline, et kohvipaksult ennustada, seega aitaks oluliselt kui teaks millisest Audist jutt on.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 05.04.10 08:11 Tsiteeri


Audi 80 aastast 91.Klaasist katuseluuk ja arvatavasti ise pandud kellegi poolt.originaal ei usu et on.Leidsin tihendist augu (oleks nagu millegiga läbi torgatud) see arvatavasti ongi probleemi põhjus.Sooviks näpunäiteid et kuidas ja millega seda parandada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 05.04.10 10:39 Tsiteeri


Isearetatud luugid hakkavadki aastatega läbi laskma, neil ei ole ka tehaseluugiga (tol ajastul ainult plekist) kaasnevat vee äravoolusüsteemi (voolikud mööda piilarit rattakoopasse kõigist neljast nurgast). Eriti kehtib see luukide korral, mis käivad vaid üles lahti - nii mõnigi ka taha katusesse (justnimelt sisse, mitte peale) sõitvatest luukidest on ka aftermarketluugina arenenum.

Lahendusi on kolm: teipida luuk kinni, panna silikooniga luuk kinni või aretada ise uus tihend (või lisatihend) vahele. Mina kunagi B2 kerel sellisele katuseluugile paigaldasin klaasi serva, kus ei olnud tihendit, ehituspoest soetatud aknatihendi, mis hoidis ennast ilusti katuse servas oleva originaaltihendi vastu. Töötas.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 05.04.10 11:40 Tsiteeri


Mul ongi üles ja peale jooksev luuk.Kuhu täpsemalt sa selle lisatihendi panid.Mulle meeldib katuseluuk ja viimane lahendus on kas teipimine või silikoon.pigem müün maha aga mingi teibituuninguga ka ringi ei sõida.Räägi täpsemalt kuhu ja kuidas sa selle lisatihendi panid.Oleks abiks.Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 05.04.10 12:29 Tsiteeri


Loe mu postituse teine lõik uuesti läbi, osta ehituspoest umbes 2m endale meeldiva ja sobivana tunduva ristlõikega tihendit ja katseta. Kui läheb valesti või tihendi ristlõige ei sobi, tõmba maha, puhasta luugi servad liimist ja osta uuesti umbes 2m tihendit. Enne mõtle, miks esimesel katsel vett ei pidanud.

Pilte ma tihendi paigaldamisest ei teinud ja enam selle autoga ei sõida. Lisaks on kõik aftermarketkatuseluugid veidi erineva kuju ja ehitusega. Minu omale sobis D-kujulise ristlõikega max 8mm - min (kokkusurutuna) 2mm paksusega tihend. Mõnele sobib P-kujuline, mõnele E-kujuline. Kasuta oma fantaasiat. Mina ei vaata ei kristallkuulilt ega kohvipaksult, milline luuk su autol on või kus sellel tihendid on.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 05.04.10 13:10 Tsiteeri


endal kah kristallkuulike vana ja väsinud:D. eks siis hakkan katsetama.Tänud abi eest!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
sky7
huviline

Avatar


Registreerunud 16.08.09
Asukoht: Tartu / Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8T Facelift

postitati 06.04.10 23:16 Tsiteeri


tere
mul katuseluugi tihendil samuti vahe sees aga ei tule mingit vett salongi seal ju ärajooksukanalid kus vesi ähe läheb.
Aga kas keegi oskab öelda kuidas audi 80 91a omal saada katuseluuk maha et siini vahetada?


rh
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 15.04.10 06:58 Tsiteeri


Mul pole originaal luuk.Sellel ju puuduvad igasugused ärajooksukanalid.Tihendid peavad seal selle töö kõik ära tegema.Ei oska kahjuks sind aidata sellel teemal et kuidas luu maha käib.:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 01.05.10 18:18 Tsiteeri


Sai siis tõmmatud Moment liimiga ring peale luugi tihendile.Jään põnevusega ootama vihmaseid ilmasid.Kui asi sellega korras siis annan teada ka kaaskannatajatele kas asi jäi toimima :)!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
plasma1
huviline

Avatar


Registreerunud 21.03.10
Asukoht: võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi a6 avant 2.5tdi 132kw Quattro

postitati 03.05.10 06:11 Tsiteeri


OK!Sadas siis asjalikult vihma!Julgen küll soovitada Moment liimi!Kuivades on väga hea ja elastne ja mis peamine- minu autos enam ei saja :D!Ütleme nii et tihend oli ikka suht räbal ja see lahendus sobis minu autole.Proovige julgelt.Edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 30.6% - SQL: 69.4%]