Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 2.0 RHD - 1994 - mart154 (Vastuseid: 36 | Vaatamisi: 9703)
mart154
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallin, Kesklinn
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.10 11:30 Tsiteeri
Audi 80 B4 2.0 RHD - 1994 - mart154



Sellised on mu rattad siis down underis. :)

http://ratsastuudio.netai.net/mardi_kama/oodi.jpg

Kell on 18.30 õhtul, istun võrkkiiges palmi all ja trükin posti, elu on lill. Lumest ei tea ma enam midagi :)

Pole küll kunagi mingi eriline audifanatt olnud, aga heade juhuste kokkulangemisel sai täna soetatud Lääne Austraalias endale 2.0e mootoriga B4.

Käike vahetab avtomaatkast ja elektrilisasid on ka õnneks mõnuga topitud.
Õnnistati mind ka töötava airconiga ning korras tehnikaga.

Auto eest tuli välja käia umbes 10000 krooni, ehk täpselt 1000 AUD. Selle raha eest sain siis kõik ülevalpool mainitu, lisaks veel räbala välimuse ja kergelt lekkiva roolilati. Aga ma olen rahul :)

Kuna enne mind omas autot mingi tädi, siis on autol tädikahjustused :)
Loe: tädi vist parkis kuulmise järgi vms. Ühesõnaga parema (juhi) külje uksed on mõlkis ja nurgad on kah siit-sealt natuke kriimud. Kui viitsimist peaks tekkima, taon ustelt suuremad mõlgid välja, aga kes teab millal see tahtmine tekkima peaks :)

Lisaks on katus ja kapott mõnusalt rahemõlke täis, esmaspäeval sadas meil siin Perthis munasuurusi raheterasid, nii mõnigi miljon dollarit läks selle toreda loodusnähtuse tõttu tuulde.

Muidugi tänu siinsele toredale päikesele on enamus värvist totaalselt pleekinud ja lakk koorub.

Aga kõik see välimus jätab mind hetkel täiesti külmaks, peaasi et tehnika kestaks. Plaan on selle autoga nii hea mitukümmend tuhat kilti maha kimada. Siin on vahemaad lihtsalt tohutud ja see pole üldse pikk maa :)

Igatahes, praegu polegi muud, kuna seni on asi mind ilusti üleval pidanud, siis sõidan esmaspäeval sellega tööle ära mingi ~800km ja kui esimesed töönädalad tehtud, siis vaatan õlid ja rihmad üle.

Eniveis. paar pilti kah, kuna Picasa ei lase otse linkida, panen need lingina.
Pildid

Ahjaa, kas keegi teab, kas sellel 2.0e mootoril käivad rihma purunedes klapid pähe kah, või on turvaline?

Cheers, mate
Mart from Aussie


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
pprz
klubiliige



Registreerunud 01.10.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.10 11:59 Tsiteeri


Tiptop :)
Aussies Audi vist väga levinud ei ole?


foto&videoteenused: sergeizjuganov.com / @zju / facebook
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 26.03.10 12:20 Tsiteeri


Ma oleks ikka Skyline´i või mingi V8 Holdeni võtnud :)

Mis sa seal austraalias üldse teed? Jäädavalt või?


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Eero
meeskond



Registreerunud 29.10.04
Asukoht: Viimsi
Kasutaja on eemal

Auto: B2 2dq

postitati 26.03.10 12:35 Tsiteeri


Vägev, millal luuptuled ja rs2 replica stange tulevad? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kiil
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.02.03
Asukoht: Kuressaare
Kasutaja on eemal

Auto: Allroad TDI manuaal

postitati 26.03.10 12:44 Tsiteeri


Klapid käivad pähe jah aga sellel on hammasrihma vahetus väga lihtne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Renz0
huviline

Avatar


Registreerunud 20.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 92Kw 1996a, Peugeot 206 99a1,4 55kw, Audi A8 95a. 4,2 220kw, Audi 80 B4 93a, Audi A6 2,6 Avant Quattro.

postitati 26.03.10 16:27 Tsiteeri


Ehk avaldad ka sisemusest pilte :)


QUATTRO.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Silwer
huviline



Registreerunud 11.12.02
Kasutaja on eemal


postitati 26.03.10 21:37 Tsiteeri


Kümne tonni eest on seal autot ju küllalt... :)


BMW 325i E30 2,8 stroker & BMW 328iT E36 & Seat Altea XL 2,0 TDI+DSG
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mart154
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallin, Kesklinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.10 05:18 Tsiteeri


Kümpsi eest jääb autot ülegi. :)

Aga tuunima ma seda ei hakka, kohe kindlasti :)

Audid siin väga popid pole jah, näiteks perthis on 2 poodi, kust varuosi saab + muidugi esindued oma toredate hindadega.

Tänavapildis neid siiski ikka kohtab, tuttavalgi samasugune b4. Enamik liikuvaid audisid
on muidugi paar põlvkonda uuemad, aga olen kohanud ka ühte URQ-d :)

Sisemuse piltide kohapealt, ega seal midagi väga vahtida polegi, hele tekstiil ja tavalised taburetid. Lisaks ma ei viitsi ei pildistada ega selle "ülikiire broadband internetiga" neid pilte üles laadida :)

Skylinega on sellised lood, et neid on siin tõesti iga nurga peal aga minu esialgse eelarvega ei tahtnud nad klappida. Peale esimest palgapäeva võib uuesti vaadata. Millaski tahaks r33 gtri ära proovida küll.

Kauaks ma siia jään, kurat seda teab. Hetkel on elu lihtsalt liiga hea, et mingisse morni eestisse tagasi tulla :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 27.03.10 07:02 Tsiteeri


Edu igal juhul :). Mul selle RHD'ga nagu kõik ok, aga kui ringteele sattusin siis tõmbas küll korraks krussi ära :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
r2its
huviline

Avatar


Registreerunud 16.04.07
Asukoht: eesti
Kasutaja on eemal

Auto: audi a6 c5

postitati 27.03.10 08:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kiil
Klapid käivad pähe jah aga sellel on hammasrihma vahetus väga lihtne.



Minu 100 c4 2,0 klappidega küll midagi ei juhtunud panin märgid paika ja käib siiani ei ole tiksu ega midagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Joel
meeskond

Avatar


Registreerunud 01.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi CQ Typ85, Porsche 911 Turbo, MB G63 AMG, MB ML 320, Volvo 940 SE, ZAZ 965 Cabrio

postitati 27.03.10 08:50 Tsiteeri


Väga muhe on see esimene postitus - kõik on pe*ses, aga jumala po**ui, nagunii niisama saadud :D Proovi ikka mingi BigBlock Ute ka ära kui juba sinnakanti sattusid. Aga vaata, et baaris Fordimeestega mölisema ei lähe - võid tappa saada. Sellisel kujul kahte leeri nagu Aussies Holdeni/Fordi vahel toimub ilmselt mujal maailmas ei olegi...

Ka Aussies on Audil tuled E tähisega või mingi kolmas versioon lisaks USA DOTile?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 27.03.10 08:54 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
Kell on 18.30 õhtul, istun võrkkiiges palmi all ja trükin posti, elu on lill. Lumest ei tea ma enam midagi :)

Sügisene aeg, küll ta varsti tuleb. :)

Ja väliste tädikahjustustega pole hullu, peaasi, et sees pole. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Javest
huviline



Registreerunud 28.02.10
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 27.03.10 15:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
Aga tuunima ma seda ei hakka, kohe kindlasti :)

Audid siin väga popid pole jah, näiteks perthis on 2 poodi, kust varuosi saab + muidugi esindued oma toredate hindadega.


Ära muretse, ma võin Sulle sinna ka varuosi tarnida. Iga üle 1000.- tellimusega saad pätsi musta leiba või koti kama kaasa!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 03.04.10 08:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Javest
Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
Aga tuunima ma seda ei hakka, kohe kindlasti :)

Audid siin väga popid pole jah, näiteks perthis on 2 poodi, kust varuosi saab + muidugi esindued oma toredate hindadega.


Ära muretse, ma võin Sulle sinna ka varuosi tarnida. Iga üle 1000.- tellimusega saad pätsi musta leiba või koti kama kaasa!


IRWWW kodanikud humoristid... kui ma ütlesin Mardile, et tee AC huviliste alla teema, raudselt saad Aussie Audiga feimi, siis ma ei uskunud, et selle siit ka leian :D:D

Jaanus, kui Mart peakski hullusehoos midagi tellima, siis anna märku - teeme paki koos raskemaks! :P

Kui õlleuimast välja tuled, siis hakkavad näpud sügelema raudselt mingis suunas. Kuna Audi roolilati vahetus on sul ka selge, siis ma juba ootan postitusi stiilis "kuradi OOOO insernerid, mis pe**ega nad midagi mõtlesid" :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
mart154
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallin, Kesklinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.10 12:30 Tsiteeri


Tuunime audit! :)

Kuna farmis, kus ma töötan hetkel, võib suure maailmast eraldatuse tõttu vahepeal igav hakata, siis ükspäev võtsin kätte ja üritasin mõlgid juhipoolsetelt ustelt kätte saada. Vahenditeks 2'' x 4'' prussi jupp ja 20 pound haamer.

Noh, tulemus vähemalt on natuke sirgem, kui enne :)


Aga asja kah. Kuna mul polnud õrna aimugi, millal õli viimati vahetati ja palju seda seal sees on ja olema peaks (klassikaline värdjas õlivarda plastikust hoidik, mis ära murdub), siis otsustasin tellida endale õlifiltri ja võtta natuke värskemat õli. Helistasin siis lähima linna suurimasse autopoodi, sealt ehk ikka filtri saab, need ju paljuski universaalsed. Kutt telefoni otsas oli kohe vaimustuses, tema tahab ka sellist rariteeti nagu Audi näha oma silmaga veel selles elus, et ma pean kindlasti filtri järgi minema audiga. Ootasin siis nädala ja kusagilt idakaldalt nad sobiva filtri mulle välja ajasidki :)

Kimasin siis täna audiga kohale. Pood pmst pandi minu tõttu kinni, kõik vandid jalutasid vähemalt 3 tiiru ümber auto ja imestasid :)

Aga miinuspoolest kah... 5 liitrit odavat mineraalõli maksis umbes 700 eeku ja filter lisas sinna otsa veel umbes 300 :)

Ja õlivahetus ongi tehtud!


Aga õlitaseme korrektsust ikkagi ei tea. Kui keegi saaks mõõta selle õlipulga plastikust osa pikkuse, oleksin tänulik!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.04.10 13:09 Tsiteeri


Eestis maksab see nn. julla 10 krooni. http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4a75fb51afd73.jpg Pikkust 7cm.
Aga, kuna ta sul puruks, siis lihtsam vast alt põhjast mootori pealt mõõta. Tegin sulle sellise pildi http://motoclub.pri.ee/pildid/img_4bc45d5dec678.jpg
Ehk sul seal ikka cm linti on või arvutad ümber:D


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mart154
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallin, Kesklinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.04.10 13:30 Tsiteeri


tänud, pilt seletab täpselt, mida tarvis :)

Aga tuli meelde, et mul üks pilt ka vahepeal tekkinud.
Cape Le Grand National Park.
Lucky Bay.

Rehvides umbes 0.5 atti ja läheb küll :)
Tegelikult oli enamus rannast täiesti betoonkõva õrnalt niiske liivaga.

Mõnus oli seal uhada. Kiirus 150-180, veepritsmed klaasil ja paljupalju ruumi nalja teha :)
Kinni ei tasunud ainult jääda, tõus oli tulemas :)


http://ratsastuudio.netai.net/mardi_kama/imgp0256.jpg

http://ratsastuudio.netai.net/mardi_kama/Pilt004_filtered.jpg

180 on ka seni suurim kiirus, mida see saan arendanud on. Üle selle hakkab osuti ikka väga aeglaselt edasi kerima....


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
mart154
huviline

Avatar


Registreerunud 03.10.05
Asukoht: Tallin, Kesklinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.10 03:17 Tsiteeri


Vahepeal lisasin autole kaks Hella lisatuld-pro˛ektorit, mis tegid öö valgeks kui päev. Aga juba esimese pikema sõiduga nühkis känguru ühe neist kahest suure kaarega metsa poole, kurat.

Katsun O oooo O -st mõnikord pildi kah saada. Ahjaa, üks suur O on juba puudu :)


Kuidas antud isendil kaugtulede lülitus lahendatud on? Kas kogu vool käib läbi suunatulekangi või on ikka releed?

St, kas mul tasuks lisatuledele releed alles jätta või võin kogu selle juhtmepuntra minema visata ja loota olemasolevatele releedele?

Lisatuled on muide 100w each :) Igasugu tulede referentsarvudest ja asjadest ei teata siin midagi ja kedagi sisuliselt ei huvita, mis majakatulesid sa kasutad :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
indro
meeskond



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.10 08:04 Tsiteeri


Ei ole Audil kahjuks mingeid releesi tuledel vahel, see on ka enamasti põhjuseks miks tuled suurt midagi ei näita kuna nendeni jõudev vool on väike.
Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
Kuidas antud isendil kaugtulede lülitus lahendatud on? Kas kogu vool käib läbi suunatulekangi või on ikka releed?



Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jürgen
klubiliige

Avatar


Registreerunud 11.11.04
Kasutaja on eemal


postitati 24.04.10 11:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
St, kas mul tasuks lisatuledele releed alles jätta või võin kogu selle juhtmepuntra minema visata ja loota olemasolevatele releedele?


Jäta alles ja topi ka tavatuledele midagi vahele ning hakkad midagi ka ilma prozektoriteta nägema :)
Või noh, kui känguru testri toob, mõõda enne ära, palju sul tuledele peale tuleb... kui näppimata, siis laadimisvoolu on tunduvalt rohkem, kui tuledele jõuab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.10 06:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
Kuidas antud isendil kaugtulede lülitus lahendatud on? Kas kogu vool käib läbi suunatulekangi või on ikka releed?

St, kas mul tasuks lisatuledele releed alles jätta või võin kogu selle juhtmepuntra minema visata ja loota olemasolevatele releedele?

Pigem võiks jah mõne relee hoopis juurde panna. Võta otse generaatori pealt toide, see vii releesse, ning sealt otse pirni, lülitama paned selle otsa mille pealt tuled ennem "hõõgusid" :D
Vaata foorumis ringi, siin sellest juba ennem kah juttu olnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.04.10 06:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
http://ratsastuudio.netai.net/mardi_kama/Pilt004_filtered.jpg

Mis tal seal traditsiooniliselt trip-kompu koha peal on? Mingi kliimaandur? Pole enne sellist varianti kohanud.

Rannamiljöö valguse ja varjude mäng on müstiliselt ilus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 25.04.10 07:00 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Tsitaat:
Algselt postitas: mart154
http://ratsastuudio.netai.net/mardi_kama/Pilt004_filtered.jpg

Mis tal seal traditsiooniliselt trip-kompu koha peal on? Mingi kliimaandur? Pole enne sellist varianti kohanud.

Rannamiljöö valguse ja varjude mäng on müstiliselt ilus.

Sel masinal ei ole trip kompuutrit... ja kui ma õigesti aru saan siis sa mõtled seda "akent" seal üleval kellade vahel? seal ei ole muud targemat kui hoiatus tuled, standartne ilma lisadeta kellade plokk.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 25.04.10 07:17 Tsiteeri


Ma mõtlen seda võret autocheck'ist (seal ruudus võib muidugi ka lihtsalt 4 lambikest olla) allpool, kus muidu trip-kompu on. Oleks uuem auto, võiks veel ka handsfree mikri asukohaks arvata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 25.04.10 07:37 Tsiteeri


See peaks kõige tüüpilisem minicheck olema. Autochekiga masnatel seal see võre puudub, sest piniseja on mujal, kuid minchekiga autodel peaks see piniseja otse seal võre taga peituma.

Vaata mingi suvalise diisel B4 kuulutust, need peaks kõik selle võrega (minichekiga) olema.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.2% - SQL: 27.8%]