Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Eesti Audi Klubi jääraja võistlus Kärevere jäärajal 13.03.2010 - järelkaja (Vastuseid: 34 | Vaatamisi: 6891)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 13.03.10 16:32 Tsiteeri
Eesti Audi Klubi jääraja võistlus Kärevere jäärajal 13.03.2010 - järelkaja



Selleks korraks jälle üritus läbi.

Minu poolt lähevad suured kiidu- ja tänusõnad teele nii rajameistrile, korraldusele kui ka organiseeritud kõhutäie eest perenaisele!

Funnida sai täiega ja kuna rahvast oli kesiselt, siis sai sõita nii et paha hakkas :D. Isegi Äss ajas omale ja beastile kargu alla ja aitas rada pidavamaks lihvida :P.

Kui ma ise sõitsin oma slikkidega suht kehvalt, siis loodetavasti on mu pildid paremad kui ringiajad :D.

Vaieldamatu lemmik oli see Vallil külas käimine (ülejäänud pildid tulevad hiljem, aga seda ei saanud lihtsalt teemasse kohe panemata jätta) :P.

http://ufo.planet.ee/foorum/crw_7703_r.jpg

http://ufo.planet.ee/foorum/crw_7704_r.jpg

http://ufo.planet.ee/foorum/crw_7705_r.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 13.03.10 16:48 Tsiteeri


Käidud, nähtud ja tehtud. 4wd klassis 3. koht on enda jaoks üllatus.
Tavapärased tänusõnad orgunni eest kõigile, kes ennast puudutatuna tunnevad :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Sparkle
huviline

Avatar


Registreerunud 27.12.07
Asukoht: põlva
Kasutaja on eemal

Auto: 80 typ85(Q), S6 C4 AAN, A3 8V Tdi Q

postitati 13.03.10 19:11 Tsiteeri


Esimene võistlus mul quattroga ja nagu alati...esimene vasikas läheb ikka aiataha:D. Põhi viga, mis siin salata, oli ikka viimase piiri peal olevas tihendis.:) Aga õpime, niikaua kui veel talve on, Tartust ei saanud enne 19.00 tulema tänu suurele lumesajule, sai tänavaid ja parkalid lihvitud.:P Kahju ainult et mul kodukandis pole grammigi lund tulnud ja põhimõtteliselt võib suvekatega sõita(maanteedel). aga ok...

Suured tänud korraldaja teamile ja söögivalmistajatele, väga maitsev supp oli!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 13.03.10 19:16 Tsiteeri


Ja üritus selleks korraks jälle läbi. Mina siis seekord kaamerat kotist välja ei võtnudki. Suurem osa sai rajal veedetud. Kas siis ise või kellegi kaardilugeja koha peal. Minu poolt ka taas kord tänud korralduse ja muu eest, samuti meeldiva seltskonna eest. Minu parim Valli külastus oli küll kps-i kõrval istmel. Kahju, et sellest jäädvustust ei saanud :)
Huvitav oli ka biisti kaardilugeja kohal olla ja samuti teistes autodes. Selles suhtes vist kõik autosi paremini tundma õppinud, et köied said vähe kasutust täna. Kahju on sellest, et võistlejaid vähe oli. Oleks huvitavam võrrelda olnud. Ootame ka ajatabelit, samuti pilte/videosid.

Rajal sai jälle maha kärutatud ligi 45 km. Käru pistiku sain ka neetidest lahti. See on küll tühiasi aga kodu poole sõites avastasin, et pidurid on kadunud. Pedaal käis lihtsalt põhja kinni. Ilmselt tegi ikka Valli natuke liiga. Leket ei näinud kuskil aga Puhjas kapoti alla vaadates oli pidurivedelik miinimumi peal. Sain õnneks koduni ära kulgetud. Nädala alguses vaatama seda asja.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmop
huviline



Registreerunud 06.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 13.03.10 21:23 Tsiteeri


Ka mina kiidan ja tänan toreda ürituse eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 14.03.10 09:24 Tsiteeri


Mõni klõps lisaks:

http://ufo.planet.ee/pildid/20100313_ac_karevere_jaal/thumbs/crw_7757.jpghttp://ufo.planet.ee/pildid/20100313_ac_karevere_jaal/thumbs/crw_7600.jpg


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germo
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 14.03.10 09:56 Tsiteeri


Minu poolsed kiidusõnad korraldajatele ja ka toitlustajatele. Väga tore laupäev oli. Kuigi jah esiveduste konkurents oleks võinud suurema olla. :P

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Vaieldamatu lemmik oli see Vallil külas käimine (ülejäänud pildid tulevad hiljem, aga seda ei saanud lihtsalt teemasse kohe panemata jätta) :P.

See Valli külastus on küll hästi kaadrisse jäänud. :cool: Pildilt ei paistagi auto nii kreenis olevat, aga uksest väljudes jalad igaljuhul maha ei ulatanud. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 14.03.10 10:12 Tsiteeri


Siit on isegi paremini aru saada, kui viltu asi ikkagi on :D

http://ufo.planet.ee/pildid/20100313_ac_karevere_jaal/slides/crw_7710.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 14.03.10 10:29 Tsiteeri


Tänud kps`ile piltide eest. Ootame ka videomaterjali.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 14.03.10 11:04 Tsiteeri


Ohoo, minu vanal Coupel ka hing veel sees:)


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 14.03.10 13:01 Tsiteeri


Mina ka väga rahul. Hea on aga see, et kolm 4wd esimest olid väga väikse vahega. Kolmandaga katsega pressisin ennast Morrowist mööda. Morrow oligi ehk kiireim mees rajal arvestades, et ta sõitis raske c4'ga kui mina ja Kirsa b3q'dega.
Videoga läheb veidi aega. Ja hea on ennast diplomilt vaadata :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 14.03.10 13:46 Tsiteeri


Njah, 2. katsel tegin paar viga kuid 3. katse oli küll juba väga väga viimase piiri peal, sealt enam eriti palju paremaks ei saa oma tarkusega.

Kas aegade tabelit ka kunagi näeb? :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 14.03.10 15:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Njah, 2. katsel tegin paar viga kuid 3. katse oli küll juba väga väga viimase piiri peal, sealt enam eriti palju paremaks ei saa oma tarkusega.

Kas aegade tabelit ka kunagi näeb? :)


Mina ka, ootan ajatabelit huviga :P
Kahju vaid, et lamelli nii vähe oli. Ei saa võrrelda eriti oma oskusi :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pampkuri
huviline

Avatar


Registreerunud 08.03.04
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 Typ85 20vT Ehitamisel. 2,5 TDIQ

postitati 14.03.10 17:19 Tsiteeri


Kelle B2 see 077 AKO. Kas oleks veljes vähe paremat pilti näha kuskil ja mis veljega tegu on?


Käisin nädalavahetusel Pesas peol 12.12. 2009. Lapsed oksendasid ja kaklesid tore oli.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
tarmo
klubiliige



Registreerunud 05.01.03
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.10 17:26 Tsiteeri


Sparco Cromodora.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 14.03.10 17:58 Tsiteeri


Laadisin siis omalt poolt 24.02.2010 tehtud videod üles. Ei osanud mujale postitada. Tõstke kui keegi teab paremat kohta. Ametlikult seda päeva välja ei reklaamitud.


Siin need on:


Hegoli autost, tagasipöördel valli
Hegoli käte kiirus
Lõpus rehvile pihta
Lõpus rajaga risti
Möödasõit :)
MorroW`i autost
MorroW`i autost 2
Suur ring rajal 2:35




Sorry väristamise pärast, asi sõidu ajal käest filmitud.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tarmop
huviline



Registreerunud 06.03.10
Kasutaja on eemal


postitati 14.03.10 21:45 Tsiteeri


Germo, mis naast all oli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 14.03.10 22:17 Tsiteeri


Jõudsin siis ka nüüd oma asjadega niilaugele, et saan teile jagada ka ajatabeleid.
Vabandan, et see niikaua aega võttis, aga peale võistlust on nii kiire olnud, et pole eriti saanud arvuti taga aega ollagi. Oli vaja veidikene eemal oldud aega tagasi teha tütrega koos olles ja täna käisid ka veel külalised, milleks oli vaja ka ettevalmistusi teha terve hommiku otsa.

http://elar.planet.ee/heigo/pictures/AC_s6it_130310.JPG

Veidikene täpsema ülevaate ringiaegadest saab siit.

Tänan kõiki, kes kohale tulid. Ka teie head soovid on perenaisele edastatud.

Erilised tänud Äss'le, et viitsisid ennast ikka kohale ajada ja veidikene esivedustes ka "konkurentsi" tekitada. Nagu kohalekutsumisel sai sulle lubatud, nii ka auhinna vääriline kolmas koht kindlustatud :D

PS! Moded palun teada anda, kui see ajatabeli pilt on mittesobiv. Ma kasutan ise 22'' laiekraan monitori ja siin ei tundu see väga hull olevat.:D

Kps: Tegin pildi pisut pisemaks ja kel huvi suurema vastu, klõpsab pildile :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 14.03.10 23:00 Tsiteeri


Ai krt, vist oli hea et sõitude ajal eriti aegadele tähelepanu ei pööranud täpsemalt, sest nüüd tuli küll jube hasart sisse :D

Aga jah...peab vist tehnikamaailma abil tehtud rehvivalikut ka kiitma (Michelin X-Ice), sest eriti millegi muuga ei oska põhjendada, miks kohati vahed nii väiksed on kergemate/võimsamate masinatega.

+ põrgusse, ABS'i kaitsme peab lõpuks ikkagi ka välja võtma ning korralikult ära proovima, kuidas ilma on sõita :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Germo
huviline



Registreerunud 22.02.05
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 B8

postitati 15.03.10 08:29 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Tarmop
Germo, mis naast all oli?


Kui ma nüüd õigesti mäletan, siis peaks olema Wanli Winter Challenger, mis on 3 aastat vanad. :P Ega sellise rehviga ei oleksi vist kiiremini saanud sõita. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 15.03.10 08:46 Tsiteeri


Selle pildi allkirjaks võiks olla, et jõuga siiski kurvist läbi ei saa :D Lõpetasin sisekurvis auto täiesti rajalt väljas. Rattad maha ei puutunud ja MorroW oma masinaga ei liigutanud seda millimeetritki. Aitas ainult kaevamine ja mõned abikäed kes ka lükata aitasid :P
Kirsal on all vist 4 nädalat vanad protid (Kirsa ehk täpsustab) ja Hegoli b3q'l (millega mina ka sõitsin) teist hooaega Continental Winterviking 2.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 15.03.10 09:41 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Selle pildi allkirjaks võiks olla, et jõuga siiski kurvist läbi ei saa :D Lõpetasin sisekurvis auto täiesti rajalt väljas. Rattad maha ei puutunud ja MorroW oma masinaga ei liigutanud seda millimeetritki. Aitas ainult kaevamine ja mõned abikäed kes ka lükata aitasid :P
Kirsal on all vist 4 nädalat vanad protid (Kirsa ehk täpsustab) ja Hegoli b3q'l (millega mina ka sõitsin) teist hooaega Continental Winterviking 2.


Vaatasin pilte ja imestasin jah, et kõik rattad on kuidagi kaugel koopa servast :D

Aga rehvide osas peab täpsustama, et teist jäärajahooaega sõitvad rehvid, kuna asfalti on nad väga vähe näinud :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 15.03.10 10:07 Tsiteeri


Mina jäin kohati hätta selle vitsataolise baranka väänamisega, mida audi eksikombel rooliks nimetab :D. Kui käsi oli külm, siis libises sellel plastollusel, mitte ei haakunud. I ja III katse käisin kergelt Vallis mõlemate ringide ajal, kuna käed ei liikunud nii kiiresti, kui vaja oleks olnud. Rst ja MorroW masinatel oli tänu heale rehvile ikka pidamine väga hea. Kahju, et Risto ei suvatsenud ühtegi ajasõitu teha, ta oleks väga kõvat konkurentsi pakkunud enamusele neliveolistele sellise pidamisega.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Rst
huviline

Avatar


Registreerunud 06.10.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: hall metallik diisel Q

postitati 15.03.10 10:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps... Kahju, et Risto ei suvatsenud ühtegi ajasõitu teha, ta oleks väga kõvat konkurentsi pakkunud enamusele neliveolistele sellise pidamisega.


Peale selle hangega kokku sattumist kadus isu ära aja peale sõita, sest siis hakkan pingutama ning lõpetan veel hullemini Vallis. Isegi sellest väiksest vallist tulnud kahjud on "ilusad", nimelt sai cooleri alumine ribi muljuda ning stange natukene mõrasid juurde.

Rehvid on tegelt super pidamisega peab mainima küll Nokia HP5 225/45/17, ainult +5 juures on libe nendega. Eelmised 2 talve olen sõitnud Continental WinterViking2 195/65/15 ning sellist pidamist ei olnud. Kuid väga hea pehme oli kulgeda nendega. :)

Korraldus oli taaskord suurepärane.
Tänud kokkale seljanka, muffinite ja tee eest. ;)


ex-Audi S4 2.2T - 609hp/846Nm rattast mõõdetuna
10.9sec@210km/h, 1km 268km/h, 1miil 295km/h
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 15.03.10 18:36 Tsiteeri


Vaatasin, et tabelis on Germol juures märge atm. Et siis minu masinal ka ju atm kast iseenesest :)
Mitte, et see midagi muudaks enam. Sain minagi vist nii teisel kui kolmandal katsel päris pikalt Vallil peal olla, sealt tuli ka kindlasti tibake kadu. Samuti tahaks, et mul see abs välja kakkumine piirangut kiirusele peale ei paneks ja käigud vahetuksid normaalselt. Kps, kui midagi avastad, siis mind huvitaks samuti põhjus, miks see nii on. Miks ta ei võiks ilma abs-ita kiiremini kui 80 km/h sõita ja samuti miks üle 2. käigu ei vaheta.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 75.1% - SQL: 24.9%]