Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02/21.02 - järelkaja (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3147)
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.02.10 11:13 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02/21.02 - järelkaja



Austusest kaugema nurga rahva ees sai ennast ikka kohale aetud. Mina jõudsin täna rajal kõige kaugemale ~150m :D. Siis kisuti mind mitu korda tagasi ja "aja peale" vist polnud lootust sõita ;). Seltskonnast oli puudu tegelikult ainult ühest maasturist, kes oleks esimese jälje ette sõitnud :).

Kuna mulle lumi ja kaevamine meeldib, siis mul oli küll lõbus :).


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 20.02.10 11:25 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Ilma traktori või suure 4x4'jata pole seal siis hetkel midagi teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 20.02.10 15:14 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Tsitaat:
Algselt postitas: MorroW
Ilma traktori või suure 4x4'jata pole seal siis hetkel midagi teha?

Kui homseks pole lootust raja puhtaks lükkamisele, siis labidaid natu kaasa ning mina ees ja mõni hull võiks mind tagasi sikutada ja show võiks uuesti alata :D. Käsitsi pole eriti pointi lükata, sest need kes täna seda üritasid said esirataste alt totaalset tuisku krae vahele :cool:, SORRY!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 20.02.10 16:25 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui homseks pole lootust raja puhtaks lükkamisele, siis labidaid natu kaasa ning mina ees ja mõni hull võiks mind tagasi sikutada ja show võiks uuesti alata :D


Labidad - on
Hull roolis - on

Rajal näeme, rsk :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 20.02.10 17:45 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Ma paneks ka oma kommetaari aga vist ei ole mõtet :D
Showd sai igal juhul. Ühe pildi sain ka, seda võib vaadata siit: :D

Enne rajale jõudmist juba õnnestus ennast kinni sõita, see on see kui ei ole kohalik :) Sry, et teie kõnedele ei vastanud Hegol ja kps. Pael sai juba tõesti selle 150 m peal kõvasti tööd teha. Fotolt ka näha :D

Homme siis plaanite sõita? Kui rada lahti aetakse ja üritus toimub, siis oleksin ka ikkagi huviline.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.02.10 08:51 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Kas täna siis kogunemine? Ma kahjuks täna vist ei osale. Natuke liiga kaugel elan :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 21.02.10 09:01 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Kaevamise rõõme meil täna igastahes nautida ei tule. Rada saab puhtaks lükatud ja saab ilusti sõita :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 21.02.10 09:12 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Kaevamise rõõme meil täna igastahes nautida ei tule. Rada saab puhtaks lükatud ja saab ilusti sõita :)


No mina just lõpetasin kaevamaise, krdi monomähkija jäi kaks korda järjest kinni. Aga ega siis raja lükkamine kaevamisest säästa :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 21.02.10 09:31 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Tsitaat:
Algselt postitas: elar
Kaevamise rõõme meil täna igastahes nautida ei tule...


Optimist :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.02.10 10:53 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Ilm on hea tuult pole rada puhas. Beast on rajal juba. Mehed ajage ennast kohale!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.02.10 11:16 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Kurat, ja mina istun kodus. Oleks vaid võimalik teleporteeruda :D


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 21.02.10 16:12 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Lõpuks kodus :D

Rada oli mõlemat pidi lõpuks väga hea ikka :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tõnts
klubiliige

Avatar


Registreerunud 19.06.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Cabrio 2.3 , Coupe 2.1 typ 81, 3x 90 2.3, A4 1.8 TQ, 2x 90Q 2.3

postitati 21.02.10 16:47 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Sai ka käidud, ruunasime kasutaja catmar-i 1.9 TDI quattrot :D, Väga lõbus päev oli ja kiitused Hegoli vendadele, kes mulle B2 quattroga sõitu tegid - hoopis teine elu kui uuem torsen! Rada on super, pole kyll kiire, aga salakaval;). Igatahes väga asjalik päev oli. Soovitan.


Life is too short to drive slow...
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 21.02.10 17:16 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Njah. Plaanisin ka kaema tulla ikka, aga eilne viimane tuisuvallidest läbisõitmine purustas summuti keskmise püti kinnitused. Ning niikuinii poleks välja saanud, sest hommikuks oli teele tuisanud ikka rekord kõrgused vaalud. Nii umbes meetrised. -seega ei hakanud isegi mõtlema läbisõidule. Isegi kiirovitšil oli raske seda kõike lükata:D Aga ootaks juba pilte ja ehk järgmine kord siis;)


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 21.02.10 18:00 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 20.02 - uus katse 21.02 järelkaja.



Millal uut üritust plaanite? 24.02 kõik kodus ja pühitsevad? :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.02.10 05:15 Tsiteeri


Et kõik nüüd ausalt ära rääkida, siis Funny oli nagu putru :D. Nagu juba rajal olles sai läbi mobiili toksitud, et asi puhas ja kus mehed? :D

Kõigepealt alustame sellest, et mina sain nädala sees õhtuti ja praktiliselt terve nädalavahetuse väljas lumes möllates nii rajal kui ka mujal "ühiskondlikku kasulikku tööd labidaga ja quattroga tehes" korraliku tatitõve külge, öö otsa olin püsti ja "tilkusin" ninast :mad: - mis on aga "nohu" kogu ürituse juures :P.

Rahvast kohal oli vähe, aga tänu sellele said vist kõik oma isu täiega täis paugutatud :D.

Esimese raksuga tuli saha poolt kokku lükatud lumevall täie lauluga lammutada, mille taha Beast oli peidetud ning seejärel sai seda elustama hakatud. Käima läks ja peale kirvega korralikult takka andmist hakkas ka üks tagumine ratas ringi käima, mis oli kässarisurma surnud :P.

Kui mina oma sahaga ja äss Beastiga rajale jõudsime olid kõigil teistel juba lollakad irwed näkku tembeldatud :D, ehk siis rada oli hää ning Morrow hullust ja labidat ei läinudki vaja, kuna Hegol oli suutnud eiteamismeetodil veenda plats ikka puhtaks saada http://ufo.planet.ee/foorum/hail.gif.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00721.jpg

Marutada sai mõnuga, sest lund oli quattrote jaoks veel rajal piisavalt, mida tuli beasti jää karestamiseks maha nühkida. Me kogusime kõik ebavajaliku lume masinatele Prse külge ja tassisime raja äärde :P.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00716.jpg
http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00719.jpg

Juhtus ka pisemaid ebakõlasid vallide ja stangede vahel :P. Hegol saab pisut puurida ja musti nipukaid tarvitada - peale seda nagu uus ilmselt jälle :D.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00714.jpg

Vahepeal tuli Beasti niisutada, sest vanakene oli ennast kuivaks "higistanud" :D.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00718.jpg

Kui jupp aega oli müratud ja valle lammutatud sai selgeks, et Beastiga on midagi vist viltu... Niisiis kui tavaliselt ehitatakse NOS'e ja mida iganes hypersuperit pardale, siis Beastile on nüüdseks pardale istutatud pea mill maksev Direct Snow Injection System, mis võimaldab peale filtri eemaldamist hankida lisajaksu otse elust enesest :D.

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00712.jpg


Otsustasime, et sel korral vist aegu võtma ei hakka, aga esimesele kohale poodiumil tõuseb see mees, kes suudab oma looma kõige kõrgemale valli otsa parkida :D.

Ning üllatus üllatus - esikoha võitis Äss ja Beast :D

http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00723.jpg
http://ufo.planet.ee/foorum/dsc00724.jpg

Nii et paras teile, kes te lubasite laupäeval kohale tulla, aga pühapäeval enam ei viitsinud või olite suurest kurvastusest ennast laupäeva õhtul kooma joonud, nii et pühapäeval ei saanud rooli istuda :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 22.02.10 09:07 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Et kõik nüüd ausalt ära rääkida, siis Funny oli nagu putru :D. Nagu juba rajal olles sai läbi mobiili toksitud, et asi puhas ja kus mehed? :D
Rahvast kohal oli vähe, aga tänu sellele said vist kõik oma isu täiega täis paugutatud :D.


Funni oli tõesti täiega ja sõita sai niipalju kui keegi parasjagu soovis. Minu viimane ring kulges aga veeredes, sest juba teises kurvis tundsin, et autol hakkas mootor vahele jätma, kui külgees sõita :D Elar kurat sõitsi paagi bensiinist tühjaks :P

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Kui mina oma sahaga ja äss Beastiga rajale jõudsime olid kõigil teistel juba lollakad irwed näkku tembeldatud :D, ehk siis rada oli hää ning Morrow hullust ja labidat ei läinudki vaja, kuna Hegol oli suutnud eiteamismeetodil veenda plats ikka puhtaks saada.


Eks mul pikk hommik oli selleks ajaks juba selja taga kaevamisest :cool:

Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Juhtus ka pisemaid ebakõlasid vallide ja stangede vahel :P. Hegol saab pisut puurida ja musti nipukaid tarvitada - peale seda nagu uus ilmselt jälle :D.


Jälle Elar'i süü, aga parandamiseks plaanisin kasutada ikka valgeid nipukaid :D

Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
Millal uut üritust plaanite? 24.02 kõik kodus ja pühitsevad?


Ei teagi kohe, kunas üritusena plaanis on, aga sõitma võib tulla ju alati.

Mõtted liiguvad selles suunas, et ka üks korralikum väikeste meenetega üritus maha pidada. Ehk siis liitub meiega ka rohkem rahvast ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 22.02.10 20:36 Tsiteeri


Pühapäeval olid teised plaanid, mis paraku ära jäid. Oleksin vabalt kohale lennanud. Sellist rada ei saa niisama kasutuseta hoida. Aga siiski, millal? See nädala lõpp mul nimelt vanemaks saamine ka plaanis :D Aga laupäeval täitsa võiks äkki :P


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 23.02.10 08:02 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
See nädala lõpp mul nimelt vanemaks saamine ka plaanis :D Aga laupäeval täitsa võiks äkki :P


No siis seekord tee ja pirukad sinu poolt. :D


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 23.02.10 12:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: äss
Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
See nädala lõpp mul nimelt vanemaks saamine ka plaanis :D Aga laupäeval täitsa võiks äkki :P


No siis seekord tee ja pirukad sinu poolt. :D


Ehee, teed Viljandist kaasa vedades jahtub see tee peal ära. Pirukad võivad ka hapuks minna. Midagi mõtleks ikka välja ma usun :D


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 69.4% - SQL: 30.6%]