Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3
Autor:
Pealkiri: AC Talvepäevad Kuutsemäel 2010 järelkaja (Vastuseid: 54 | Vaatamisi: 11723)
Tane1
huviline



Registreerunud 20.03.09
Asukoht: Tartu - Valga
Kasutaja on eemal


postitati 17.02.10 22:05 Tsiteeri


Heh.. uuel aaatal võib jõud väikse-munaka otsa sõitu tehes proovida.. :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Silver
huviline



Registreerunud 27.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 18.02.10 10:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: AudiTeam
Kunagi tuleb ikka Porikraavi nõlv (15 kraadi) ja Teppani nõlv (13 kraadi) ära proovida - seal peab juba rohkem vaeva nädema ja väheke mõtlema ennem, kui mäkke tormad. Samas võib seal jälle asi ohtlikuks kiskuda - aga eks se oht ole igalpool, kui teda ise välja kutsud.


Nende nõlvadega on see häda, et ei pääse ligi. Sinu mainitud Porikraavi (6) juurde saab vist naabri maadelt aga ees ongi kraav. Seega enne on vaja metsamehi, maaparandajaid jms, et ligi pääseda :)
Teppani (4) nõlva pole ma elus töökorras näinud ja seega hooldamata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
rat_013
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.03.03
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3.0q

postitati 18.02.10 10:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Silver
Nende nõlvadega on see häda, et ei pääse ligi. Sinu mainitud Porikraavi (6) juurde saab vist naabri maadelt aga ees ongi kraav. Seega enne on vaja metsamehi, maaparandajaid jms, et ligi pääseda :)
Teppani (4) nõlva pole ma elus töökorras näinud ja seega hooldamata.

Minumeelest olid talvekatel kõik nõlvad avatud... Vähemalt alla ja üles sai kõigi peal sõita. Kuutseka koduka andmetel on ka praegu avatud Teppani.
Porikraavi muidugi ligipääs on jah vähe keeruline..
Minu arvates oleks piisanud isegi Kuutse nõlvast, et natuke terasid sõkaldest eristada...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype
MEEMEES
huviline



Registreerunud 25.10.02
Asukoht: Tampere, Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant C7 BI-T, Audi TTQ, Audi A3 2009,SeaDoo 300hp,Hanomag1934, Ford Scorpio RS Mk1, BMW E39,Honda CBR F4S2

postitati 19.02.10 07:51 Tsiteeri


Lahe nädalavahetus oli.Suurimad tänud korraldajatele.Reedel jõudsime küll hiljem kohale 21.30, kuid sellest polnud midagi, pidu alles algas.Kammpäkis oli ac rahvast rohkemgi,esimesed minejad 7 kohalise taksoga+pärast läks üks takso veel ja meie tulime ka, mina,keegi veel ja Heli.Sauna ei jõudnudki, kuna selleks ajaks oli paljaid poisse meie(7) saun nii täis et oleks saanud vaid sülle istuda-selle jätsin vahele.Kuna laupäeva hommikul sai nii õelda mägesid uuritud, siis ei hakkanud mäepileteid ega suuski rentima, lihtsalt liiga väiksed mäed,siis otsus kiire-Lätti minek.Väike kiire shoppamine Valmieras ja veel paaris kohas ja kiiresti tagasi.Õhtune mäkketõus oli lahe, panin endale märgi maha, et üle 3 meetri edasi ei saa,aga näet,läks edasi küll.Laupäeva õhtut sisustas Ranz and Co kompanii,eriti lahe oli Ranzi kukkumine piirdelt.Muidu jah väga lahe seltskond on AC rahvas.Koju jõudes oli spidokal 800+km.Teeme seda veel;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
forsin
huviline

Avatar


Registreerunud 01.07.04
Asukoht: Audirstad(no)/Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: S6T, S6TD, Golf TDi 200hp, Multivan

postitati 20.02.10 01:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Konrad
Tsitaat:
Algselt postitas: andrec
Järgmine kord võiks juba "kuuse" tagant startida :P


Ja järsemal nõlval.

Kas sellel talvel veel jõuaks? :cool:
Huvilisi ilmselt leiduks piisavalt.

Tean veel ohutuid kohti.
Uks mida julgen pakkuda isegi A8 meestele
SÄNNA MÄKKETÕUS (Võrumaa üritus ) mul videos.
Või Väike-maarja trampliini maandumis rada on küll näiliselt lühike kuid olen ise seda mitmel korral võtnud oma 200 20 v tq + taga v8 difer ja kehvad talvekummid
Kuidas on seal mäe omaniku ja lubamisega ei tea ?

Muidugi enne sellist üritust peaks iga auto osalema tagurbidi sõidu kiirel slaalomirajal platsil. !!!
mõnda meest võibolla ei või nõlvale lubada. (muidu tekkib meil ka uperpalli klubi)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2  3
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 41.0% - SQL: 59.0%]