Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Rajapäev Kärevere jäärajal 06.02.10 - järelkaja (Vastuseid: 26 | Vaatamisi: 4870)
arsi
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.06
Asukoht: Lasila/ Helsinki
Kasutaja on eemal

Auto: Audi v8 3,6 aut.91, Audi V8 3,6 aut 89, Opel vectra B 1,8 Kia ceed gt line 2016. Subaru legacy

postitati 06.02.10 15:17 Tsiteeri
Rajapäev Kärevere jäärajal 06.02.10 - järelkaja



Külm oli aga muidu igati hea üritus :)
Suutsin ennast 2 korda valli kinni sõita ja stange nurga ära rihtida .


;)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.02.10 15:28 Tsiteeri


Mina ka kodus, osad jäid veel sinna aegu parandama vist. Hoolimata sellest, et ise sõitmas ei käinud oli hea meel, et kohale vedasin end. Kahju muidugi, et Daewoo suutsin ära rihtida:( Igati korda läinud laupäeva hommik. Õhtupoole lisan ka mõned võibolla piltide moodi asjad seebikarbist:D


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
MorroW
huviline

Avatar


Registreerunud 18.09.06
Asukoht: Tartu, Lootuse tn
Kasutaja on eemal

Auto: 100 Avant 2.6 q

postitati 06.02.10 16:46 Tsiteeri


Oeh, saime kah lõpuks rajalt maha :) Aega sai parandatud küll ning köis sai ka veel kõvasti tööd :)

Rada hea, seltskond hea, ilm hea...5+ üritus.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
a6audi
huviline

Avatar


Registreerunud 13.08.06
Asukoht: Valga-Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 1995a 2,5TDI 103kw

postitati 06.02.10 17:15 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kivitare
Kahju muidugi, et Daewoo suutsin ära rihtida:( Igati korda läinud laupäeva hommik. Õhtupoole lisan ka mõned võibolla piltide moodi asjad seebikarbist:D

Ehk Kivitare lühidalt:" suutsin Daewoo ära rihtida,igati korda läinud laupäeva hommik":D
Aga muidu jah väga asjalik üritus, 5pluss, kuigi rada minu masinat ja rehve ei soosinud mitte üldse,liiga libe. Poolvedu ja hiina lamellid on seal rajal naljanumber :)
Kuna seal oli ka kaks korralikku fotokat (kps ja ...? ) siis ootaks ka huviga nende pilte;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tonx
huviline



Registreerunud 08.03.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: G31 540; Tucson AWD

postitati 06.02.10 17:20 Tsiteeri


Elusalt kodus. Tänud vallist väljaaitajatele. Kivitarele plusspunktid jõusaalis käimise eest:P Vahelduseks oli tore ka Audiga sõita, sain kohe parema aja kui oma autoga:D

Jääme siis pilta ja aegu ootama.


Köis kaasas. Helista:D
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 06.02.10 18:48 Tsiteeri


Esimese korra öised pildid


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kirsa
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.05.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi Coupe Q 20v

postitati 06.02.10 18:56 Tsiteeri


Tänased pildid.

Rohkem pilte pole, sest ülejäänud aja sõitsin või aitasin teisi välja või ootasin ise nööriabi. :)
Väga vahva päev oli. Hiljem sai rada teistpidi sõidetud, see oli ka omaette elamus, ainult hange sattus kuidagi tihedamini. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 06.02.10 18:59 Tsiteeri


Mina ka igati rahul ürituse ja seltskonnaga. Tänud aitajatele ja samas sai ise samaga vastatud. Osad saavad nüüd oma masinaid jälle korrastada, osadel läks paremini. Järgmiseks masinaks tuleb kindlasti uuesti manuaal ja rehvid ostan ka ausõna paremad(jäärajale ikka naastu vaja). Kirsale ka veelkord tänud auto kasutusse andmise ja kaardilugemise ning heade soovituste eest. Tänud ka korraldajatele ja rajameistritele. Ootame korduskatset ja pilte/videosid üritusest :)
Paelad said tõsist rakendust alles peale ajasõite :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
meelo
klubiliige

Avatar


Registreerunud 07.01.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C7 3.0 BiTDI Q Avant S-Line

postitati 06.02.10 19:30 Tsiteeri


Ka üritusega väga rahul ja pean ka tõdema, et lamelliga pole jäärajal mitte midagi teha, võitle ainult kuidas pikka laeva lumevallidest eelmal hoida saaks;). Muffinite valmistajale ja rajameistritele suured kiitused.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 06.02.10 20:06 Tsiteeri


Muffinit küll ei proovinud aga tassike teed soojendas käppasid ja kere küll korralikult.

Minu tehtud pildid siin (ärge arvake, et ma ainult Kirsat jahtisin, aga ta sõitis just hetkel enne ajasõite kõige julgemalt):


AC rajapäev Käreveres 06.02.10


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
antsu
klubiliige



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 06.02.10 20:48 Tsiteeri


Tänud korraldajatele ja kogu rahvale. Väga meeldiv üritus oli taaskord. Rada oli parajalt tehniline ja veidike riukalik:). Väga tore päev oli! Tänud!
Ja nagu eelmine aasta oli juttu siis rada toodigi lähemale pealinnale:). Kahjuks/õnneks ainult 12 km.


PS. Kuhu jäid rst ja äss oma punase raketiga?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 06.02.10 20:48 Tsiteeri


Sain siis ka ajad arvutisse löödud ja sorditud ning mis seal salata, ka saunas käidud :D

Ajatabel on siis selline:

http://elar.planet.ee/heigo/pictures/AC_s6it_060210.JPG

Ringide aegade järjestus siin: ajatabel,


Ma loodan, et need vallidesse sõidud ei rikkunud kellegi päeva, kuna enamus jäi ikkagi terveks. Ka ise sain lõpuks stange purukus :P
Andsin edasi ka muffinite küpsetajale teie head soovid.

Kindlasti tahan ka kordusüritust korraldada, niikaua kui külmasid ilmasid jagub. Siinkohal pakun koheselt välja 20-21 veebruar nädalavahetuse.

Edit: Eks Mati kirjutab ise, miks ta ei tahtnud biisti kohale ajada, aga RST andis juba varakult teada, et talle see kuupäev ei sobi.

Edit 2: Sain ka teada, miks esimesel korral tee nii kiirelt otsa sai. Suur osa sellest oli saanud Erki/Elari B2q tagaistmesse :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kivitare
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: 220v

postitati 06.02.10 21:19 Tsiteeri


Peale megahüpersuperpikka aega laadimist said need, mitte just hea kvaliteediga pildid, interneedusesse.


Hobiautode hoiustamine | Põrandaplaatide ja LED valgustite müük HobiHoid.ee! Rolevents digiturundus
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
äss
klubiliige
ac aasta auto 2011 võitja

Avatar


Registreerunud 23.03.04
Asukoht: Tallinn/Saue
Kasutaja on eemal

Auto: 2x 1,8t ja masuudipress

postitati 06.02.10 21:42 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Edit: Eks Mati kirjutab ise, miks ta ei tahtnud biisti kohale ajada, aga RST andis juba varakult teada, et talle see kuupäev ei sobi.


Biistiga oli kaks häda .... peale kaanetihendi vahetust ei olnud meeles süüdet reguleerida ja täna ei olnud kusagilt vastavaid vahendeid võtta - eelmine tihend läks tõenäoliselt vale süüte ja kaasnenud deto nahka. Teiseks oli ta meil õuepeal nii kinni pargitud, et ühelpool oli meeter lund ja tesel pool volvo veoauto, mida ilmselt keegi ei oleks käivitama viitsinud hakata.

Tegelt mis ma vabandan - ei viitsinud üksi piike alla kruvida :D

Aga järgmine kord kindlasti - peaks auto sinna lähemale juba varakult ära tooma :)


best ET 8,9 sek@268kmh - 1311hp
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 06.02.10 21:57 Tsiteeri


20-21 siis uued katsed juba. Ei tea mis see ilm ainult vahepeal teha võib. Loodame, et püsib ikka sama ilus kui siiani. Mul siis vaja naaste sebima hakata kähku ja kuskilt võiks väiksema kere ja manuaali ka saada :)


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 06.02.10 22:10 Tsiteeri


Golfiklubist ka tänud korraldajatele ja kohalviibijatele.
Mis seal salata, B3q on jäärajal ikka teine tera. :cool:


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.02.10 01:34 Tsiteeri


Ma võlusin oma pildimasinast kah mõne klõpsu välja:

http://ufo.planet.ee/pildid/20100206_karevere_rajal/thumbs/crw_7489.jpg

Heigo & Co'le Suured kiidusõnad! Järgmisel korral üritan kindlalt platsis olla.
Kahju, et mul filmimasinal mõlemad akud nii kähku külma käes tühjaks said - eks näha ole, mis sealt veel välja tulemas on, aga palju ei looda. Ehk õnnestus Elaril rohkem liikuvat pilti jäädvustada :).

"Kaardilugeja" ei hakanudki sel aastal esimese ajasõidu ringi ajal koju tahtma, aga teisel ringil küsis "Issi, miks siin nii libe on :D". Mul läks tagumine pikk kurv naerust täiega võssa :D. Aga jah, peale pikka teiste pildistamist ja ise rajalt eemal olemist oli rada ikka tundidega mõnusalt jäässe lihvitud. Ei tea kui tark tegu oli esimesena rajale ronida ja ühe katsega piirdudagi :cool:. Ehk järgmisel korral saab üritusel ikka lõpuni olla.

PS! "Rescue car" silti polnudki vaja sel korral mulle masina külge riputada. Tundus, et kõigil Q'del oli vist "talvevarustus" kenasti onboard olemas, et mäekuningaid troonilt alla kangutada :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 07.02.10 09:01 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
20-21 siis uued katsed juba. Ei tea mis see ilm ainult vahepeal teha võib. Loodame, et püsib ikka sama ilus kui siiani. Mul siis vaja naaste sebima hakata kähku ja kuskilt võiks väiksema kere ja manuaali ka saada :)


Kuna järgmisel nädalavahetusel (13-14) on AC talvepäevad, siis pole selleks ajaks mõtet midagi plaanida, aga 20-21 nädalavahetuseks võtaks küll midagi plaani. Õnneks pikemaajalised prognoosid veel niipea plussmärgiga temperatuure ei luba, aga samas kunagi ei tea, mis nii pika aja peale juhtude võib.

Minu arvates tuli sul ka olemasoleva kombinatsiooniga väga hästi sõit välja :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Evil9
huviline

Avatar


Registreerunud 09.01.09
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6 Avant c4 2,2tq 20v; Audi A6 Allroad c6 3,0 TDI

postitati 07.02.10 09:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Tsitaat:
Algselt postitas: Evil9
20-21 siis uued katsed juba. Ei tea mis see ilm ainult vahepeal teha võib. Loodame, et püsib ikka sama ilus kui siiani. Mul siis vaja naaste sebima hakata kähku ja kuskilt võiks väiksema kere ja manuaali ka saada :)


Kuna järgmisel nädalavahetusel (13-14) on AC talvepäevad, siis pole selleks ajaks mõtet midagi plaanida, aga 20-21 nädalavahetuseks võtaks küll midagi plaani. Õnneks pikemaajalised prognoosid veel niipea plussmärgiga temperatuure ei luba, aga samas kunagi ei tea, mis nii pika aja peale juhtude võib.

Minu arvates tuli sul ka olemasoleva kombinatsiooniga väga hästi sõit välja :D


Tuleb sõita nii, et hundid söönud ja lammas terve :D Tuli ta jah hästi välja. Alles pärast seda kui kõrvalt kaarti loeti :)
Ma vist vajasingi vaid korra kõrvalist abi. See ka kohe esimesel ringil enne ringi täis saamist. Rada oli salakaval. Ma omas mõttes ringi peal mõtlesin, kui veidi eksid , siis "ta ju kohe karistab, raisk!" Aga jah, sõit välja tuli ja ei väsi kordamast, et ma väga rahul. Paljud siit ikka Otepääle minejad on? Samas jah, kaks üritust samal ajal on liig. Mõni tahab mõlemal olla ja ei saa ära valitud. Aitäh piltide eest kaamera omanikele, sai ka mõned teiste tehtud enda kausta salvestatud. Loodan, et ikka on lubatud. Keegi ju tegi videot ka? Sellega ilmselt läheb jah kauem aega, et üles laadida aga paluks siis ikka seda ka jagada. Ise olin ka suht lahja klõpsija eile aga ei tahtnud sinna vallidesse ukerdama minna. Kahju, et välja sõitudest vähe jäädvustati. neid oli ju kordades rohkem. Samas jah, sel hetkel vaja teisi abistada ja ei saa ju kogu aeg kaamera käes ringi liikuda kui ise ka rajal käija tahad.


Nelikvedu - must have!
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 07.02.10 15:55 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Konrad
Golfiklubist ka tänud korraldajatele ja kohalviibijatele.
Mis seal salata, B3q on jäärajal ikka teine tera. :cool:

Ma nagu silmasin Sind Elari b2q's, või nühkisid Sa minu nägemata ka korraldaja Heigo enda b3q'ga rajal ringi? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Hegol
klubiliige



Registreerunud 20.09.06
Asukoht: Tartumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 B2q & Audi 80 B3q 16v & Audi A4 Avant B7q TDI & Audi A4 Avant B8q TDI & Audi A4 Avant B9q & Audi Q4q

postitati 07.02.10 21:52 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma nagu silmasin Sind Elari b2q's, või nühkisid Sa minu nägemata ka korraldaja Heigo enda b3q'ga rajal ringi? :D


Minumeelest sõitis ta Kirsa autoga, aga võibolla kujutan ma seda ette. Samas sai Konrad nii teisipäeval, kui ka laupäeval minu auto kõrvalistuja istet kulutada :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Konrad
klubiliige

Avatar


Registreerunud 27.09.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: TT RS Roadster / Abarth 124 Spider

postitati 08.02.10 07:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma nagu silmasin Sind Elari b2q's, või nühkisid Sa minu nägemata ka korraldaja Heigo enda b3q'ga rajal ringi? :D


Minumeelest sõitis ta Kirsa autoga, aga võibolla kujutan ma seda ette. Samas sai Konrad nii teisipäeval, kui ka laupäeval minu auto kõrvalistuja istet kulutada :D


Elari b2 sai proovitud ja Kirsa b3 + Heigo rajamälu kontroll. :D
Hakkab vaikselt arusaam torsen vs haldex @ jäärada tekkima.
Nüüd oleks vaja veel aeg aasta tagasi kerida ja Teemo jäärajaraketti proovida. :cool:

Fakeedit: kps sa krt tsiteerid enne kui ma korrektuurid jõuan tehtud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 08.02.10 07:40 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Konrad
Tsitaat:
Algselt postitas: Hegol
Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Ma nagu silmasin Sind Elari b2q's, või nühkisid Sa minu nägemata ka korraldaja Heigo enda b3q'ga rajal ringi? :D


Minumeelest sõitis ta Kirsa autoga, aga võibolla kujutan ma seda ette. Samas sai Konrad nii teisipäeval, kui ka laupäeval minu auto kõrvalistuja istet kulutada :D


Elari b2 sai proovitud ja Kirsa b3 + Heigo rajamälu kontroll. :D
Hakkab vaikselt võrdlusbaas tekkima.

No siis on hea, vähemalt said kirsal naastud sisse sõidetud :D.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 22.02.10 18:05 Tsiteeri


Mingi mõttetu jupp, mis mul akud kestsid, ei viitsinud isegi lõikuma ja mudima hakata :(.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
elar
klubiliige

Avatar


Registreerunud 24.07.04
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 2dq + 4dq

postitati 07.03.10 14:16 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kps
Mingi mõttetu jupp, mis mul akud kestsid, ei viitsinud isegi lõikuma ja mudima hakata :(.


Ma ikka suti lõikusin :P Ja leiab selle siit - VIDEO.
Pole kõige küll kõige parem aga kuna filmimine oli sõitmise kõrval teisejärguline, siis sai selline nagu ta sai. Parandamist oleks aga mitte ei viitsi oma masinaga tunnikest renderdamist oodata (vihje: dualcore soc939 prose oodatud :P)
Paljud kaadrid läksid nässu puldi puudumise pärast (zoom in-out sai selle väikse nupukese ja kinnaste koosmõjul liiga äkiline ja kole).
Ilma värvide muutmiseta video leiad SIIT

Kunagi pingutan rohkem - ausalt ka :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 72.9% - SQL: 27.1%]