Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: 2000 a s8 töötab nagu diisel (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2544)
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 18:26 Tsiteeri
2000 a s8 töötab nagu diisel



Tere! Mure selles et oli vaja korra sõita poodi ja kui poest väljudes uuesti auto käivitasin hakkas mootor tegema traktori häält st. jube plagin. Mis nüüd siis juhtus? Kui poodi läksin oli mootor veel eelmisest sõidust soe ja töötas normaalselt, seega külma mootoriga ei liikunud ja poes olin max 10 min. Õlivarras oli küll õline peale korduvat kontrolli. Tore jõulu kingitus küll!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 24.12.09 18:50 Tsiteeri


Hüva jõulu jahh:D Eks mootor väsis ära.Soovitan soojalt remondimehe poole pöörduda:cool: Õlisurve madal ja tõukurid plagisevad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.12.09 19:06 Tsiteeri


Enda eelmisel A4 oli sama olukord, teeninduses mainiti, et mingi kanal olla kinni ja puuduvat ölitus, plagises pool mootorit.
Muidu liikus edasi samamoodi, ainult röve hääl oli juures.
Ehk sinu masinal sama anomaalia.
Kas terve mootor plagiseb vöi ainult pool?
Siin foorumi kaudu olen ise jöudnud järeldusele, et minu masinal oli probleeme ehk ölisurve klapiga, kuid kas ka V8 selline asi on, ei tea, kuid tasuks uurida.
Teistele: pole vaja hakata taguma, et v6-e jutuga v8-t remontima hakkaks, kuid ehk midagi sarnast.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 19:12 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Kuits
Enda eelmisel A4 oli sama olukord, teeninduses mainiti, et mingi kanal olla kinni ja puuduvat ölitus, plagises pool mootorit.
Muidu liikus edasi samamoodi, ainult röve hääl oli juures.
Ehk sinu masinal sama anomaalia.
Kas terve mootor plagiseb vöi ainult pool?
Siin foorumi kaudu olen ise jöudnud järeldusele, et minu masinal oli probleeme ehk ölisurve klapiga, kuid kas ka V8 selline asi on, ei tea, kuid tasuks uurida.
Teistele: pole vaja hakata taguma, et v6-e jutuga v8-t remontima hakkaks, kuid ehk midagi sarnast.

Ei oskagi öelda kas plagises pool või terve mootor. Nii hirmus hääl oli et suretasin kiirelt välja aga ma sõitsin taga 2 km vaikselt koduni. Sellege tegin arvatavasti endale suure karu teene kuna ei tahtnud teda poe parklasse jätta. Palju see kink mulle maksma minna võib?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.12.09 19:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prestigio

Ei oskagi öelda kas plagises pool või terve mootor. Nii hirmus hääl oli et suretasin kiirelt välja aga ma sõitsin taga 2 km vaikselt koduni. Sellege tegin arvatavasti endale suure karu teene kuna ei tahtnud teda poe parklasse jätta. Palju see kink mulle maksma minna võib?


Minu puhul piirdus tollal 2 + kiloga, kuid sinu puhul ei tea.
Kui ehk sinu masina puhul taoline viga siis loodetavasti 2 km veel midagi hullu korda ei saatnud, enda masinaga söitsin sedasi 19 km maha, 5 käik ja 1100 pööret :)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 19:18 Tsiteeri


ära kindlasti enam käima pane, igaks juhuks.

Nii, läbi neti on Sulle võimatu midagi asjalikku öelda aga soovitan treilaga transportida.

Ega samas võib ka miski kerge viga olla...

Kui on soovi siis homme õhtupoole liigun tööjuurde ja kui soovid siis võid samal ajal tuua ja ehk saab ka esialgse hinnangu asjale.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 19:23 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
ära kindlasti enam käima pane, igaks juhuks.

Nii, läbi neti on Sulle võimatu midagi asjalikku öelda aga soovitan treilaga transportida.

Ega samas võib ka miski kerge viga olla...

Kui on soovi siis homme õhtupoole liigun tööjuurde ja kui soovid siis võid samal ajal tuua ja ehk saab ka esialgse hinnangu asjale.

Õnneks elan teie uuest töökojast 1 km kaugusel aga kas sinna kindlasti vaikselt sõita ei tohi? Jube jama treila tellida 1 km pärast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 24.12.09 19:24 Tsiteeri


Talita töesti Juksi soovituse kohaselt.
Kui olukord likvideeritud, siis anna ka siin sellest teada, et mis pöhjusel selline olukord tekkis.
Vöimalusel jah, kas treila vöi köieotsas vedu lühikese vahemaa puhul, ise sai kasutatud köievedu ja kilometraas oli 35-40 km esindusse. (Kuressaare Reval)


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 24.12.09 19:30 Tsiteeri


Eks kaalu ise,kas mõni sada või mõni tuhat.Valik on sinu:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
juks11
huviline



Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 19:31 Tsiteeri


Vedada võid, sõita ka võid kui pole mehaaniline viga aga seda me momendil kahjuks ei tea...

Parem katsu vedada, nii on hetkel kindlasti ohutum.

Helista kuskil enne lõunat ja siis lepib mingi aja kokku.


Flameko Autohooldus.EE http://www.autohooldus.ee
Kasutatud ja uued varuosad http://www.autohooldus.ee/varuosad/ Imeodavad varuosad - http://www.autohooldus.ee/online
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 24.12.09 19:37 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: juks11
Vedada võid, sõita ka võid kui pole mehaaniline viga aga seda me momendil kahjuks ei tea...

Parem katsu vedada, nii on hetkel kindlasti ohutum.

Helista kuskil enne lõunat ja siis lepib mingi aja kokku.

Ok, helistan. Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 51.6% - SQL: 48.4%]