Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: A6 C4 TDi Leedust (Vastuseid: 2 | Vaatamisi: 1566)
entzen
huviline



Registreerunud 23.12.09
Asukoht: Nõmme, Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 23.12.09 13:45 Tsiteeri
A6 C4 TDi Leedust



Tere. Olen mõnda aega siin Eesti autoturul otsinud sobivat A6 C4 2,5 103 kw TDi-d. Nüüd 2 viimase kuu jooksul pole aga midagi erilist silma hakanud. Piilusin ka Leedu poole ning www.auto.plius.lt - s hakkas silma sobiv isend:
http://auto.plius.lt/skelbimas/lengvieji-automobiliai/audi-a6/id-617410

Küsimused:
Mida arvate sellest autost?
Kas on üldse mõtet plaanida seda varianti või saab kokkuvõttes Eestist odavamalt?
Kas keegi tegeleb autode toomisega Leedust?


Tänud info eest.
Henri


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KrahvK
huviline



Registreerunud 26.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A6 q 2,5TDI 132kw

postitati 23.12.09 15:56 Tsiteeri


Leedu värk on ikka ehe loterii. Euroopast tuuakse odavaid uppunud või avariilise käkke ja taotakse kohapeal üles. Näidatakse pabereid kus masin on 2 nädalat tagasi "äsja saksast" toodud kuid selle aja jooksul on kohalikud meistrimehed "kompu" kokku klopsinud. Pealt vaadates on päris ilus aga võimalikult odavalt tehtud. See ilu kestab max 2 aastat siis tuleb tõeline pale välja sealt ilusa kesta alt. Olen ise 2 korda rõvedalt lüpsi saanud Leedu [roppus], neist ühe korra Eestis E-Autoline platsilt ostes (toodud Leedust). Nüüd olen 2 viimast korda ise Saksamaal omale autot toomas käinud ja ei mingit probleemi. Saksas on tillitamise võimalus väiksem, kuna seal on Bürgermeisteramt-is autobuch-ides kõik kirjas ja võltsimine päris keeruline. Soovitan Saksamaalt vaadata, näiteks www.mobile.de


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
laurz
huviline



Registreerunud 30.12.05
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: b4TQ :D E39

postitati 23.12.09 20:49 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KrahvK
Leedu värk on ikka ehe loterii. Euroopast tuuakse odavaid uppunud või avariilise käkke ja taotakse kohapeal üles. Näidatakse pabereid kus masin on 2 nädalat tagasi "äsja saksast" toodud kuid selle aja jooksul on kohalikud meistrimehed "kompu" kokku klopsinud. Pealt vaadates on päris ilus aga võimalikult odavalt tehtud. See ilu kestab max 2 aastat siis tuleb tõeline pale välja sealt ilusa kesta alt. Olen ise 2 korda rõvedalt lüpsi saanud Leedu <b>[roppus]</b>, neist ühe korra Eestis E-Autoline platsilt ostes (toodud Leedust). Nüüd olen 2 viimast korda ise Saksamaal omale autot toomas käinud ja ei mingit probleemi. Saksas on tillitamise võimalus väiksem, kuna seal on Bürgermeisteramt-is autobuch-ides kõik kirjas ja võltsimine päris keeruline. Soovitan Saksamaalt vaadata, näiteks www.mobile.de
Minu S on ka Leedust toodud:D 4 aastat tagasi.Vat nii :cool: Ja kestab.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 26.6% - SQL: 73.4%]