Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Autor:
Pealkiri: Auto müümine välismaale - Petuskeem? (Vastuseid: 76 | Vaatamisi: 41835)
Mario81
huviline

Avatar


Registreerunud 28.01.06
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 14.09.11 19:13 Tsiteeri


On pettus või mitte aga ma ei saa aru miks Hr. Capt. ei helista. Mõtetu vastata. :P

Hello,

My name is Capt.Jim Ovia I want to buy your Car. Please get back to me with your last price. Very urgent.

You can contact me my email address: captjoviai@live.com

Best regards
Capt.Jim Ovia


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
InTz
huviline

Avatar


Registreerunud 05.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant Quattro, 200 20V

postitati 17.09.11 08:38 Tsiteeri


See peaks siia rubriiki sobima, kuigi võiks linkida ka teemasse "natuke naeru"
Kirjavahetus auto "ostjaga"


Audi - Home Of Quattro
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
nukitsamees
huviline



Registreerunud 25.05.11
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 100 2,6 V6 C4 avant, Audi A6 C6 3.0TDI S-Line Quattro

postitati 18.09.11 08:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: InTz
See peaks siia rubriiki sobima, kuigi võiks linkida ka teemasse "natuke naeru"
Kirjavahetus auto "ostjaga"



See oli küll päris hea...hahaa:D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 01.12.11 15:20 Tsiteeri


I am interested in the purchase of your car,if it is still up for sale get back to me with the last price and more details.If you have more photos i will appreciate it.So we can discuss

Olen huvitatud ostma auto, kui see veel müüki saada tagasi mulle viimane hind ja rohkem details.If sul on rohkem pilte ma hindan it.So saame arutada

Mees nägi vaeva,lasi teksti google translates läbi.Mina vastasin sellele kirjale ja mulle saabus uus kiri:

Larry Holmes larry.holmes29@live.com

28. nov (3 päeva tagasi)

saajale mina
Hello,

I like your Vehicle so much and I wish you will consider me being the next owner. I hope that I can confide in you because of what I want to share with you.

I am among the troop in Afghanistan against terrorism. I served in the 1st Armored Division in Kabul which is Based on the USLE decision for withdrawing troops from Afghanistan soonest but some troops will be leaving this December(Batch A), I will be coming to your country on the platform of NATO soon. Our mission is to beef up terrorist targeted states and drug abuse, I will need a Vehicle for myself and will like to enter into CONSTRUCTION COMPANY AND OTHER INVESTMENT because I noticed that you country is fast establishing, that is why I contacted you.

In my possession I have the sum of 10.5 million U.S. dollars, I made from crude oil here in Afghanistan. I deposited this money with a Red Cross agent informing him that the real owner of the money will come for it soon so that they will know that it belongs to me because we are not allowed to do business here or any financial institution.

Your acceptance and maximum co-operation and everything is done, I know that you are scared and do not believe me but Please, if you are interested in this transaction, I will give you the complete details you need for us to Execute this transaction successfully. I shoveled the internet looking for someone I could trust and real and not imaginary, that is why I went to a safe place in the Vehicle web I can be sure that the person is real.

I cannot move this money into the United States, because I will be in your country for about 4 years, so I need someone I could trust. If you accept, I will move the fund to Europe, where you will be the beneficiary, because I am a uniformed person and I cannot parade such an amount due to nature on my job, so I need to present someone as the recipient. I'm an American and an officer for intelligence, that I have a 100% authentic means of transferring the money through diplomatic courier Service, I would invest the money in your country as soon as you agree to keep this fund safe in your country for business and other investment purposes through you.

I believe I can trust you, now we can only communicate through our military facilities, communication is secured, so nobody can monitor our e-mails, and then I can explain in details to you. I will only reach you by e-mail, because our Calls might be monitored, I have to be sure; I have to deal with someone I could trust. If you are interested, if you are not interested, do not respond to this e-mail and delete this Message if no response after 3 days, I will then search for someone else.

I wait for your contact information details, so that we can go on. In some days the box should be in your possession, and I will come for my money. I will give you 30% of the total money, 8% to charity home which you will tell me, 2% for expenditure in case any occurs from your side and 60% for me. I hope I have been fair to this deal. Get back to me with your full information {NAME, ADDRESS & DIRECT TELEPHONE NUMBER}

Yours,
Captain Larry Holmes


Jutt oli väga halenaljakas ja rohkem ma selle "miljonärist kapteniga" suhelnud ei ole. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
charley
huviline

Avatar


Registreerunud 21.09.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 C5 Avant

postitati 07.12.11 11:47 Tsiteeri


Eile saabus mu telefonile selline sõnum:

Saatja vic.mark21
Saabus:15:17:53

Hello,viewed your advert on auto24.ee..is the veichle still for sale?Pls reply me to cruelladogs@gmail.com..thanks

mida arvata?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zann0
huviline



Registreerunud 01.09.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 avant TFSI 2006

postitati 07.12.11 14:18 Tsiteeri


Arvata on palju aga vasta meilile ja vaata mis jutt tuleb.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.01.12 16:00 Tsiteeri


Lisaks omalt poolt ka ühe kirjavahetuse ja avaldage arvamust.

Esimene kiri mulle:

Hello do you still have this vehicle for sale? please get back to me on my email or call me on my phone +447031814650
Fred.

Vastasin talle, et võta raha näppu ning tule aga ostma :).

Vastus mulle:

Thanks for your response...
How i wish to come and view the vehicle myself but due to the nature of my Job i don't have much time for that but my shipping company will handle that for me perfectly. i am a Marine Engineer by profession,I am really interested in the immediate purchasing of your vehicle to my new home in Devone UK.What is the body condition of the vehicle and how old is the vehicle and hope there is no physical problem wrong with the vehicle...So if there is other information i need to know about the Vehicle please let me know it now so i can know what to do...

I will arranged the shipment preparation for the automobile to be picked up at your home or where ever it is by the shipping company i am using called AVL Transporter..i will like to purchase it at the lowest price, so what is the price...Await your response

Best Regards...

Fred.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zoig
klubiliige

Avatar


Registreerunud 03.12.07
Asukoht: Paide/Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: IZh 21251 Kombi; Audi S6 Avant; B2c; B2q

postitati 15.01.12 17:18 Tsiteeri


Ma läheks sama teed nagu siin loos, Kuna ta väidetavalt mingi kulleri orgunnis, siis las saadab selle vedajafima kontaktid ja enda isikuandmed. Kui neid ei tule siis järelikult tavaline nigeerlane.


Et oleks raskem!
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 15.01.12 18:00 Tsiteeri


to Jann

:D Marine engineer Fred just soovib ka minu autot osta, ei tea kas peaks hinna alla laskma, et kindlasti minu oma saaks?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 15.01.12 19:29 Tsiteeri


Tundub, et vanal on hea maitse, äkki teeks talle "kaks ühe hinnaga" pakkumise :D


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 15.01.12 21:09 Tsiteeri


Ehtne marine engineer nii kerge fraktsiooniga kulgevaid asju ei vaata. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 15.01.12 21:10 Tsiteeri


No ilmselt keegi meist siin ei usu ka mehe ametisse:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
audipoiss
huviline

Avatar


Registreerunud 25.05.08
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 b8

postitati 15.01.12 21:53 Tsiteeri


Sain ka mina täna sellise kirja samalt vennalt.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Uhm
huviline



Registreerunud 05.03.04
Asukoht: Võru/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia Combi 1.2TSI - 15

postitati 09.05.12 11:26 Tsiteeri


Mulle kirjutas mingi kapten:

Hello,

My name is Capt.John Ovia I want to buy your Car. Please get back to me with your last price. Very urgent.

You can contact me my email address: captjtomic@live.com

Best regards
Capt.John Ovia


Lugedes seda teemat siin, vastasin talle huvipärast, et tulgu vaadaku auto üle ja siis räägime hinnast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.11.03
Asukoht: Järvamaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 Avant

postitati 20.10.12 13:17 Tsiteeri


Loodetavasti klubis nii rumalaid inimesi pole, kuid sellegipoolest hoiatan, et petised on jälle aktiivseks muutunud. Lausa 2 kirja päevas toodavad.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tambet.
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 20.10.12 14:10 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Uhm
Mulle kirjutas mingi kapten:

Hello,

My name is Capt.John Ovia I want to buy your Car. Please get back to me with your last price. Very urgent.

You can contact me my email address: captjtomic@live.com

Best regards
Capt.John Ovia


Lugedes seda teemat siin, vastasin talle huvipärast, et tulgu vaadaku auto üle ja siis räägime hinnast.

Täpselt sama capten tahtis mult kunagi 5th gen prelude :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 14.11.12 22:48 Tsiteeri


Vist on uus saatja: Damien Reanud

Hi,

I am very interested in purchasing this from you. At present I am
currently out of town due to the work I do, I am based in Calais and
work as an engineer on ships. Now what I propose to you is this; Due
to the fact that I am so far away right now I will gladly transfer you
the amount via PayPal plus any excess transfer charges, what I would
then also do is arrange for a private courier company to pick up from
your address once you have received the payment into your Paypal
account. The reason I choose paypal is that it is a reliable and
secure way of making a payment online so works out better for both
parties.


Damien Renaud

103 Navigator Drive,
Southall -Middlesex, UB2 4UU,
United Kingdom
England
Date of Birth:
11-01-1960

So kindly get back to me with your PayPal details like this below

Full Name:
PayPal Email:
Phone Number:

As soon as i receive this details from you, i will proceed with the
payment immediately and after the payment as been completed the
shipping company will come immediately for the pick up..

Thanks

Sellele eelnes paar maili hinna kohta jne.
Vastasin et ei kasuta paypal

I insisted on paypal because i don't have access to my bank account
online as i don't have internet banking and i can't go to the bank due
to the nature of my job, but i can pay from my paypal account, as i
have my bank a/c attached to it, i will need you to give me your
paypal email address so i can make the payments asap for the vehicle
and pls if you don't have paypal account yet, it is very easy to set
up, go to www.paypal.com and get it set up , after you have set it up
i will only need the e-mail address you use for registration with
paypal so as to put the money through.

Kirjutasin talle paar küsimust mailile ning lisan siia siis nende vastused kui tuled. Küsimused olid et miks inglismaale vale rooliga auto jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
madu
huviline



Registreerunud 31.07.07
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 D4

postitati 14.11.12 23:02 Tsiteeri


Härra Damien elab väidetavalt saksamaal, ning on vaid hetkel ajutiselt saarekuningriigis :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
Tamar
huviline

Avatar


Registreerunud 16.12.10
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 15.11.12 19:39 Tsiteeri


Siin pakuti natukene aega tagasi portaali mobile.de kaudu ühte Evo9-t hinnaga 8700EUR, mis tundus liiga ulme et olla tõsi. Auto asukoht oli Monaco. Sellise hinnaga ei oleks ma mõelnudki ja oleks kohale lennanud, kuid kui küsisin auto vin koodi siis tuli mulle ala "auto message" vormis kiri, milles oli lühidalt öeldud "saada raha" ja autost endast ei sõnagi.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 08.02.13 15:19 Tsiteeri


Mulle kirjutas siis selline tüüp: john Henry <john.hen100@gmail.com>


Küsis kohe Paypali andmeid ja aadressi, et inimene järgi saata. Ütlesin, et saadan paypaliga arve ja kui raha makstud ja mul käes, siis 5 päeva pärast on võimalik tal auto kätte saada. Samad tingimused panin ka arvele. Eks ole näha, kuidas see läheb, 99% tõenäosusega raha minuni ei jõua või siis nende 5 päeva jooksul kaob mu kontolt uuesti. :)


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.13 08:48 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Mulle kirjutas siis selline tüüp: john Henry <john.hen100@gmail.com>


Küsis kohe Paypali andmeid ja aadressi, et inimene järgi saata. Ütlesin, et saadan paypaliga arve ja kui raha makstud ja mul käes, siis 5 päeva pärast on võimalik tal auto kätte saada. Samad tingimused panin ka arvele. Eks ole näha, kuidas see läheb, 99% tõenäosusega raha minuni ei jõua või siis nende 5 päeva jooksul kaob mu kontolt uuesti. :)



Nii ja kuidas Sul läks sellega? :) Vaikus sõber Dšonni poolt? :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
VarjasM
huviline



Registreerunud 22.08.08
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A6 Avant

postitati 11.03.13 09:01 Tsiteeri


Mingi proua Mary Ploharz saadab ka samasuguseid kirju, et enda elu põnevamaks teha võib täitsa vastata!


email - maryploharz@gmail.com


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
audicabrio
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.07
Asukoht: Eesti
Kasutaja on eemal

Auto: C4 2,5TDiQ Avant;C2 2.1;C6;Cabrio;200 2,2TQ, Suzuki Tl1000R,D-max,Renegade800

postitati 11.03.13 09:08 Tsiteeri


Uus skeem on vastupidine. Ta müüb odavalt autot ning on inglismaalt nõus saatma eesti. Kodukad ja skannitud paberid ka olemas. Ehk jätab päris mulje peaaegu. Et töötas eestis ja kolis inglismaale ära jne.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
KuldarA
huviline



Registreerunud 26.11.11
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.13 10:04 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Umpser
Tsitaat:
Algselt postitas: KuldarA
Mulle kirjutas siis selline tüüp: john Henry <john.hen100@gmail.com>


Küsis kohe Paypali andmeid ja aadressi, et inimene järgi saata. Ütlesin, et saadan paypaliga arve ja kui raha makstud ja mul käes, siis 5 päeva pärast on võimalik tal auto kätte saada. Samad tingimused panin ka arvele. Eks ole näha, kuidas see läheb, 99% tõenäosusega raha minuni ei jõua või siis nende 5 päeva jooksul kaob mu kontolt uuesti. :)



Nii ja kuidas Sul läks sellega? :) Vaikus sõber Dšonni poolt? :D



No saatis mulle Paypali välimusega aga lambi aadressilt kirja, et väidetavalt pean ma pool autohinda ise maksma, et Paypal saaks mu konto aktiveerida :D Ma ütlesin talle, et ma aktiveerisin ära, et hakka raha kandma. Paar korda veeretasime niimoodi kirju ja siis ta väsis ära. Kõik kirjad saatsin spoof@paypal.com ja teavitasin pettusest.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Umpser
huviline



Registreerunud 01.02.07
Kasutaja on eemal


postitati 11.03.13 10:35 Tsiteeri


Mida kõike nad ka ei proovi :) Mullegi potsatab rämpsposti kausta selliseid ´elu parima diili´ kirju umbes kümmekond päevas. Kõigile soe soovitus nendest mitte välja teha ;)

Terv


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2  3  4
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 64.2% - SQL: 35.8%]