Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ostuabi Audi A4 Avant. (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2091)
janar023
huviline



Registreerunud 16.02.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 turbo 110kw 96a manual..

postitati 06.12.09 15:58 Tsiteeri
Ostuabi Audi A4 Avant.



Kas keegi oskaks nõu anda selle auto kohta, kas tasub osta või teab keegi selle auto kohta rohkem rääkida.
Tuttav tahab osta seda aga sooviks infot, et äkki keegi teab sellest rohkem.

http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/295/auto_php-id=670295-www_auto24_ee.html


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
janno86
huviline

Avatar


Registreerunud 30.11.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 Avant 1.8T 1998 AEB

postitati 06.12.09 16:53 Tsiteeri


Mina käisin teda siin üks nädalavahetus vaatamas. Pime oli juba aga oskan öelda et auto välimuselt korralik. Istmed mugavad ja terved. Käivitamis probleeme ei olnud. Aga kui sisse istusid siis midagi taga ratta juurest nagises, ei tea mis olla võis ja juhi uks ka ei käind just kõige paremini.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kuits
klubiliige

Avatar


Registreerunud 01.11.07
Asukoht: Tln/Röa/Laimjala/Viru-Nigula
Kasutaja on eemal

Auto: 2x B5Q, B3, 2xC4 TDI, GMT 199

postitati 06.12.09 17:36 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janno86
Mina käisin teda siin üks nädalavahetus vaatamas. Pime oli juba aga oskan öelda et auto välimuselt korralik. Istmed mugavad ja terved. Käivitamis probleeme ei olnud. Aga kui sisse istusid siis midagi taga ratta juurest nagises, ei tea mis olla võis ja juhi uks ka ei käind just kõige paremini.


Kuidas olid lood näidikute paneelis?
Piltidel hakkab silma, et kütteosuti pea nullis, kuid ei mingit infot selle kohta ja ekraan ka kuidagi pime.


Vorsprung durch Drehmoment !
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
janar023
huviline



Registreerunud 16.02.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 turbo 110kw 96a manual..

postitati 06.12.09 18:01 Tsiteeri


Ise käisin kah seda vaatamas, aga ekraan ei töötand siis ei tea kas läbi või oli väljalülitatud.
Kere oli korralik kriime suuri polnud ja muidu käis kah normaalselt ainuke mis tähele veel panin, et tal üks rihm oli puudu mootori omas , sest kui panid kliima tööle siis tööle vent ei hakkand.
Muidu oli norm auto sellise raha eest palju lisasi kah aga ma just mõtlesingi äkki keegi teab selle auto ajalugu paremini, kuna tal ma vaatasin oli numbrid juba küljes ja ülevaatus kah..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 09.12.09 16:18 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janar023
Ise käisin kah seda vaatamas, aga ekraan ei töötand siis ei tea kas läbi või oli väljalülitatud.

Ei tea küll, et seda välja saab lülitada.

Tsitaat:

... ainuke mis tähele veel panin, et tal üks rihm oli puudu mootori omas , sest kui panid kliima tööle siis tööle vent ei hakkand.

Kliimal on ainuke asi, mis rihmaga seotud, kliimapump. Ventikas ei ole rihma pealt, vaid käib elektriliselt ja ei pruugi tööle hakata kohe sisse lülitades, vaid alles siis kui vaja jahutada.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
heihei
huviline



Registreerunud 01.02.06
Kasutaja on eemal

Auto: b6, 96kw bens.

postitati 09.12.09 16:25 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janar023
Ise käisin kah seda vaatamas, aga ekraan ei töötand siis ei tea kas läbi või oli väljalülitatud.
Kere oli korralik kriime suuri polnud ja muidu käis kah normaalselt ainuke mis tähele veel panin, et tal üks rihm oli puudu mootori omas , sest kui panid kliima tööle siis tööle vent ei hakkand.
Muidu oli norm auto sellise raha eest palju lisasi kah aga ma just mõtlesingi äkki keegi teab selle auto ajalugu paremini, kuna tal ma vaatasin oli numbrid juba küljes ja ülevaatus kah..

Ekraani saab välja lülitada, aga arvata siis auto jääb varsti seisma. Vanal autol(b4) vötsin ka juhtmed manuaalselt tagant ära, et pirne vahetada, aga genekast vool akuni siis ei jöudnud. :D
Taustavalgust vast saab heledamaks- tumedamaks keerata.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
JanariA4
huviline



Registreerunud 02.05.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Skoda Octavia RS III

postitati 09.12.09 17:14 Tsiteeri


Mul 96 aasta A4 ja displei saab välja lülitada. Nupp selleks operatsiooniks asub klaasipuhastaja kangi all.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
janar023
huviline



Registreerunud 16.02.09
Asukoht: tartu
Kasutaja on eemal

Auto: A4 1,8 turbo 110kw 96a manual..

postitati 10.12.09 07:43 Tsiteeri


Minu A4 saab kah väljalülitada kui tahad, aga ma nagu proovisin seda lülitada tööle aga ei läinud.
Hakkan juba arvama et äkki displei läbi või kaitse. Auto muidu on korralik nii silmaga vaadates..


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raunz
huviline

Avatar


Registreerunud 27.09.04
Asukoht: Tapa-Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 1.8 B5 & A6 Avant 2.5TDI C5

postitati 10.12.09 10:05 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: janno86
Aga kui sisse istusid siis midagi taga ratta juurest nagises, ei tea mis olla võis

Kui käsipidur on peale tõmmatud, siis vahel teeb sellist häält. Ei teagi, kas tuleb asi lihtsalt sellest, et kang pole lõpuni üles tõmmatud. Igastahes kõik on OK.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 37.1% - SQL: 62.9%]