Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php on line 48

Deprecated: Optional parameter $dbhost declared before required parameter $dbname is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/database.interface.php on line 33

Deprecated: Optional parameter $type declared before required parameter $name is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 93

Deprecated: Optional parameter $pass declared before required parameter $fid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1056

Deprecated: Optional parameter $user declared before required parameter $tid is implicitly treated as a required parameter in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/functions.php on line 1550

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 146

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 147

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 148

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 155

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/db/mysql4.php:48) in /data01/virt4271/domeenid/www.audiclub.ee/foorum/header.php on line 890
Eesti Audi Klubi foorum - Kuidas ühendada Audi 90 aftermarketi kõlareid? Kuidas lahendada woofri probleem?
Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Kuidas ühendada Audi 90 aftermarketi kõlareid? Kuidas lahendada woofri probleem? (Vastuseid: 3 | Vaatamisi: 2137)
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.12.09 18:23 Tsiteeri
Kuidas ühendada Audi 90 aftermarketi kõlareid? Kuidas lahendada woofri probleem?



Tõmbasin siis vanad kõllid tagant välja(originaalid), kõllidesse tuleb 3 juhet, aga uutel kõlaritel on 2 klemmi. Mida need juhtmed endast kujutavad ja mis asjad pean ära ühendama, et saada aftermarketi kõllid käima?

Teine probleem on woofri paigutamisel. Nimelt on mul 12" woofer, mis käib kastis. Aga kuna b3 on benapaak istme taga, siis tahaks ruumi kokkuhoiu mõttes panna woofer aknalauale. Kuidas seda aga lahendada? Milega auk lõigata, kuidas kinnitada, ja mismoodi kast ehitada?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
KeveN
huviline

Avatar


Registreerunud 29.09.08
Asukoht: Võru
Kasutaja on eemal

Auto: Audi 80 TYP85 Q , Audi V8 4.2

postitati 01.12.09 18:38 Tsiteeri


Arvatavasti üks juhe kolmest on veel twiitri oma. Ise soovitaks sul uued kõlarii juhtmed vedada. Tagaaknalauale panek on isenesest hea mõte, kui su freeair woofer on. Aga tavalise bassika paned, siis peab kasti kindlasti tegema.
Aga mina ei jätaks originaal aknalauda, kuna too väga õhuke ja hakkab plärisema. Tee mingist puidust(mdf, vineer) sinna midagi ning kata riidega. Kast ehita vastavalt kuidas bagassi istub, kuna on väike bagass palju mängimisruumi pole.


Polyurea ülitugevad pinnakatted sõidukitele- https://polyterm.ee/
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Ardo
huviline



Registreerunud 22.02.08
Asukoht: L-Virumaa
Kasutaja on eemal

Auto: B2sedaan C5avant

postitati 01.12.09 18:45 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: KeveN
Arvatavasti üks juhe kolmest on veel twiitri oma. Ise soovitaks sul uued kõlarii juhtmed vedada. Tagaaknalauale panek on isenesest hea mõte, kui su freeair woofer on. Aga tavalise bassika paned, siis peab kasti kindlasti tegema.
Aga mina ei jätaks originaal aknalauda, kuna too väga õhuke ja hakkab plärisema. Tee mingist puidust(mdf, vineer) sinna midagi ning kata riidega. Kast ehita vastavalt kuidas bagassi istub, kuna on väike bagass palju mängimisruumi pole.


Aga tweetrid tulevad originaal kõllidest, ja tweetritel on oma filtrid sees.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U
tigeaudi
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.08
Asukoht: keila
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S4

postitati 01.12.09 19:02 Tsiteeri


http://img121.imageshack.us/img121/5530/spl.jpg


Tee vineerist uus aknalaud;) Ja sinna alla täpse mõõduga kast.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 44.5% - SQL: 55.5%]