Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Eesti meistrivõistlusete avaetapp SPL-is (Vastuseid: 12 | Vaatamisi: 2638)
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 08.06.04 11:50 Tsiteeri
Eesti meistrivõistlusete avaetapp SPL-is



Toimuma saab siis selle aasta avaetapp SPL-is e. "tümpsu võistlus".
Toimub siis kogu üritus 19.06 - Ülemiste keskuse parklas kell 14:00 (Suur-sõjamäe tee 4, Tallinn)
Toimub autokaunitari valimine.
Kohal on DJ ja jagatakse auhindu.
Kogu üritus on tasuta.

Võistluste reeglid SIIT


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.06.04 17:50 Tsiteeri


Ranz- Street B esikoht
MarkoC- Street B kolmas koht

Teised tulemused täpsustamisel.

Õnne võitjatele!


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 19.06.04 18:26 Tsiteeri


Ranzile õnne, nagu ka loota oli :P

Võistluspäev ja tegemised siis minu poolt :

Autos peale oma kasti polnud midagi, eile "sebisin" laenuks võimendi, suht käreda digi Sony Explodi oma elementide jaoks, st 2 x võimsama kui elementidele kohane oleks... Tnx to Tr22nsmees @ SR foorum :)
Täna hommikul otsisin ka makki, mis tulemust ei andnud. Oli olemas kasutada üks Sony head, aga see laideti maha ja üritusel kohapeal õnnestus saada Pioneer Deh P4100R, mis ajas asja ära ...
Kohapeal kiiret tund aega installimist ja regatud ma saingi
Olles eelnevalt omal tulemuseks 136.7 db saanud, ei lootnud ma üle 138 db saada. Kasti tihendasin ära ja võimendi parem seega lootus oli sinnakanti ...
Eelmõõtmised, autod klasside kaupa üksikkorras mõõtma, automootor võis töödata. Tulemus 140.7 :o
Mul endal jäi "karp lahti", käed hakkasid miskipärast värisema. Hinges olin lootnud kunagi sellist tulemust nende elementidega näha aga minu jaoks polnud see reaalne :D
Elliminaator siis: Kokku pandi mind kellega ?
Ranziga. No mis seal pigistada, 144 vs 140 (nr-d suurusjärgus ) ei ole ju vastast talle. Auto mootorid EI VÕINUD elliminaatoris töödata, tulemus kere toetamise najal 140.6, taaskord SUPER minu jaoks.
Seega kohene põrumine ja laenatud makk läks omaniku autosse tagasi ja minu arusaama mööda pidu läbi ...
Klassid aina võistlesid ja chill oli, kui finaalidest rääkima hakati. Ja kutsuti MIND välja. Ma olin hämmingus, makki polndki ju ... Dp-Hp Airo tuli vastu ja ca 5 minutiga oli makk sees ..
Aga .... Tundmatu Clarion juu, mida pole eales näppinud, 20 sekkiga näidati kust bassi saab juurde keerata :D
Võistlesin siis yhe 500 seeria BMW touringuga, nagu hiljem selgus alles, 3-4 koha peale, tulemus kõigest 139.4, kuna tõesti ei osand näppida seda makki...
teine koht aga sai tulemuseks 135 db kopikatega ....

Arusaamatused olid mul stiilis, kuidas mina sinna 3-4 koha peale tümistama sain ja teine point, kuidas 135 db tulemusega saab edestada 139 db ...
Dragrace style, aga seal ka kuidagi võrdsem see teema ...
Aga noh esimene võistlus minu jaoks ja kolmas koht oli lahe siiski
Äkki järgmine kordki platsis :P


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 19.06.04 19:56 Tsiteeri


nähtud, osaletud . . . esimeseks kogemuseks SPL alal. Oma tulemusega 139,8db töötava ja 138,7db seisva mootoriga. Kas suudan seda tulemust tulevikus lüüa, näitab aeg.

p.s> ICE, mitu kilo Sul siis autos on? :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

p.s.s> ranzile õnne ja MarkoC, kõva tulemus.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 19.06.04 21:37 Tsiteeri


Tsitaat:

p.s> ICE, mitu kilo Sul siis autos on?


eee.... kilo? :( 0.18?


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
lynx
klubiliige



Registreerunud 15.10.02
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 20.06.04 06:59 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja ICE

eee.... kilo? :( 0.18?


mäletad küll neid kahte kutti kes küsimas käisid ja eriti nende nägusid kui ütlesid, et 180w! :D:D:D


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 20.06.04 10:26 Tsiteeri


Selline see üritus seal siis oli jah... esikohta esialgu ei lootnudki mina, sest suht nädal enne võistlust sattusin nii puht juhuslikult peale GHOSTi meeste poolt ehitatavale Street B klassi autole, et asi oli naljast kaugel... kuid juhtus see asi, jalutasin seal miski aeg ringi ja vahtisin neid autosid ja sedasama Fiat Pandat ka mille nad valmis tegid... ning mida ma näen, tagaistmel teine aku veel:o Natuke pärimist nende käest, et kuda nii, siis vastati et lubatud ju. Krt ma neid street klassi reegleid miski 100 korda lugenud ja no minuteada küll ei ole lubatud selles klassis kaks akut. Kiirelt sai kaubamajja sisse mindud ja AIP otsitud... vaatasin reeglid läbi ja tormasin välja tagasi ning otse korralda juurde :P sest kahte akut ei olnud lubatid. Auto liikust Street B klassist üle Street C klassi ja minu klassis enam vastast minule ei olnud.
Suht jama on igasugu proteste anda ja endal ka sitt tunne sees... kuid lisaakuga on vahe liialt suur, et lasta asjal lihtsalt niisama jääda.
Korraldaja muidugi pani suht mitme asjaga puusse (nt see et Marko sai kolmanda koha ja teise koha auto oli temast ca 4-5db nõrgem) ja Street A klassis pandi üldse järjestus tulemuste põhjal millalgi vahepeal paika... ühesõnaga segadust oli palju, eks õpivad vigadest ja järgnevad üritused saavad paremad olema :)
Omal olid kõik mõõtmised suht samsse auku 144,2 ja 144,3db millega ise eriti rahule ei jäänud sest lootus on ikkagi kunagi selle mõõturi taga ja seisva autoga ka 145 ületada. Kuid mõningad mõtted mul on miks tulemus langenud on ja loodetavasti saab need asjad Rockrace ajaks korda kah :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
ICE
klubiliige
ac aasta auto 2006 võitja

Avatar


Registreerunud 27.09.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW F11, BMW E46 Coupe Tracktool

postitati 20.06.04 10:47 Tsiteeri


Tsitaat:

Suht jama on igasugu proteste anda ja endal ka sitt tunne sees...


Ära sellepärast küll põe. See on elementaarne kui auto ei vasta reeglitele. Eriti imelik on see, et see auto oli ju ehitatud inimeste poolt, kes easca loomisega (org. ja reeglite tõlk.) otseselt seotud.

Tsitaat:

mäletad küll neid kahte kutti kes küsimas käisid ja eriti nende nägusid kui ütlesid, et 180w!


Lynx: nüüd tuli meelde :D Head vennad jah, viimanegi mõistusetera oli liigsest õllest vettinud. :D


Aftermarket.ee Lisavarustus ja tuuning // Petrolheads.ee blogi
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
AudiTeam
klubiliige
ac aasta auto 2012 & 2013 võitja

Avatar


Registreerunud 30.04.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S7 Sportback & Sport Quattro "Lang"

postitati 21.06.04 12:35 Tsiteeri


Mis siis auhindadeks oli?
Pidin enne lõppu kahjuks lahkuma.


Smoke Quattro Tires - Not Drugs
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 21.06.04 17:25 Tsiteeri


Segadust kui palju, helistati ja võeti siis mu esimene selletaolise ürituse 3. koha karikas ära ...
Polnd ullu, viisin Ghosti, vaadati tulemusi ja reegleid ja ennäe imet aetakse asjad jonksu ja avaetapi 2. koht :)
Järgmine nädal saab sellega siis ühele poole,,kuna igast jaane vahepeal segamas :D
Hea et inimesed siiski vigu tunnistavad ja asjad korda saab :) Muidu oleks mõru mekk juurde jäänd asjale ...
Seega arvatavasti järgmine üritus ka kohal :P


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ranz
klubiliige



Registreerunud 29.09.02
Kasutaja on eemal


postitati 21.06.04 17:29 Tsiteeri


Antigi teise koha karikas sulle? tavaliselt hiljem enam selletaolisi muudatusi ei tehta... kuid hea et siiski õiglus jalule sai :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
MarkoC
huviline

Avatar


Registreerunud 01.02.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: 3xx bemuur

postitati 21.06.04 17:33 Tsiteeri


Asi oli selles, et korraldaja pani selle ... deem järjestuse valesti paikka, reeglid näevad ette, et kõige tugevam kõige nõrgemaga kokku läeb jne ... mul oli koheselt teine tulemus, seega korraldaja viga ... Next time korraldab Ghost ise, siis sedalaadi vigu vast ei tule enam :P


www.puhas.ee soodsaim pesula linnas :)
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
w6
huviline



Registreerunud 05.04.04
Kasutaja on eemal

Auto: Audi

postitati 22.06.04 09:27 Tsiteeri


tulemused ka nüüd üleval www.easca.ee


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 66.1% - SQL: 33.9%]