Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4 el. katuseluuk (Vastuseid: 4 | Vaatamisi: 1744)
Unltd
huviline

Avatar


Registreerunud 30.08.09
Kasutaja on eemal


postitati 05.09.09 19:10 Tsiteeri
Audi 80 B4 el. katuseluuk



Terv. Lugu selline, et autol andis katuseluuk otsad. Ehk oskab keegi aidata, et mis nagu võib üldjuhul viga olla. On kaitse, ( kas asub kaitsmetega ühes karbis või on see kuskile mujale topitud ? ) mootor või mingi muu jublakas ? ( Ei liigu üheski suunas - seda nö. el. plõksu ka läbi ei käi ) Loodan et saate süsteemile pihta. Tänud :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 06.09.09 01:08 Tsiteeri


Kui tagumine laetuli ka ei põle, siis kaitse läbi arvatavasti, Eks külasta kapoti all kaitsmeplokki, mis muud. See peaks olema nr 16 15 amp. Muidugi ega see kaitse niisama läbi ei põlenud, võibolla käib luuk liiga raskelt ja koormab mootorit vms, seda pead juba ise katsetama, edu!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Hb4avant
huviline

Avatar


Registreerunud 08.06.09
Asukoht: tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: B4 avant 2.0

postitati 06.09.09 12:10 Tsiteeri


mul täpselt sama jama, kuid vahest läheb mul see luuk ikka lahti ka, kuid millegi pärast ei taha enam kinni minna. Umbes 15 mintsa peale auto seisma jätmist, kui uuesti proovida, läheb luuk kinni. Ühesõnaga töötab nii kuidas ise tahab. Aga jah kui sul luhtsalt ei toimi siis vb mootor kutu või lihtsalt kaitsmes asi.
edu


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
toomas777
huviline

Avatar


Registreerunud 05.07.08
Asukoht: ida-viru
Kasutaja on eemal

Auto: audi a4 q 1.9tdi 85kw 01a

postitati 06.09.09 13:58 Tsiteeri


Kui moororis mingisugune rike, siis mul on pakkuda Boschi ASP 12V 0 390 201 620, nupu ja kohtvalgustiga koos. Kui huvi siis u2u.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kevadlilleke
klubiliige



Registreerunud 26.04.04
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe '95 85kW

postitati 07.09.09 07:25 Tsiteeri


Mul andis kaks aastat tagasi lüliti otsad. Sümptomid olid samad.


Noh? Päris kõva, mis? Onju?
Nojah, ainuke jama on selles, raisk, et, kuradi, kaua ei saa nii lasta - tõmbab... tõmbab aku tühjaks...
B4 http://images.spritmonitor.de/308015_5.png Coupe http://images.spritmonitor.de/739191_5.png
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 24.0% - SQL: 76.0%]