Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audi 80 B4-kes teab neist midagi? (Vastuseid: 5 | Vaatamisi: 1731)
Lusikas
huviline



Registreerunud 13.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.09 10:20 Tsiteeri
Audi 80 B4-kes teab neist midagi?



1.audi
2. audi
3.audi
4.audi
5.audi

Kogu info on teretulnud.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 30.08.09 10:33 Tsiteeri


Osad masinad kuuluvad neist ka klubiliikmetele. See must (viimane variant) tuli koheselt silme ette.
Kuna sul juba/vaid üks masin valikuvariantidest quattro, siis soovitan edasi otsida variante mille vahel kaaluda. Pildi järgi osta ei saa, proovima pead ja sellise mootoriga oleks patt liikuda vaid esiveolisega, rehvid ja sõidumõnu maksavad ka midagi.
Kõik muu on hiljem lihtsasti teostatav, aga monomähkijast nelikveo tegemine on juba suurem ettevõtmine.

Lihtsalt minu, kui kahe esiveolise b4 omaniku, arvamus.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
lunatic
klubiliige

Avatar


Registreerunud 20.02.05
Asukoht: Tallinn-Keila
Kasutaja on eemal

Auto: A4 allroad ja Volvo C70

postitati 30.08.09 16:08 Tsiteeri


Mul jäi esmalt see silma, et nr. 4 V6 B4 on "teist nägu".
Selle pead ise välja uurima ja mõtlema, et kui palju need originaalis pikad tuled ja suundadega stange maksavad ning miks need ära kadunud on:)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Lusikas
huviline



Registreerunud 13.06.09
Kasutaja on eemal


postitati 30.08.09 19:54 Tsiteeri


Tegelikult on valikus veel üks Q. Katsumas pole veel ühtegi käinud-esialgu kuulan maad. Eelistangi quattrot sest neliveolist autot pole veel omanud.
Samas vaatan ka ise seda neljandat ja esituli hoiab ka kuidagi imelikult-ilmselt kehvalt üles löödud.
Mida veel vaadata V6 puhul peale lekete?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Kassu321
huviline



Registreerunud 20.12.05
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 97 2,8 quattro

postitati 01.09.09 15:50 Tsiteeri


Kolmas v5 quattro on minu vana masin. Kõik omanikud pärast mind on olnud audi klubist. Peale mind on neid olnud kaks. See teine müübki. Auto oli minu käes korralik ja hooldatud. Samamoodi ka järgmise inimese käes, kes tegi ära ka värviparandusi ja tegi sildadele korraliku remondi, pani lisaks ka kruiisi tööle. Nahksisu on väga korralik, nagu ka ülejäänud sisu. Mootor oli tihe ja hea. Õlikulu oli minimaalne. Kütusekulu oli ka ok. Isiklikult soovitaks seda, sest tean, et see hoitud masin.

Kaspar


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
margus
huviline

Avatar


Registreerunud 15.12.02
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal


postitati 01.09.09 16:12 Tsiteeri


Kui juba valida, siis kindlasti quattro! Hetkel ei ole ka hinnad nii väga erinevad esiveo ja quattro puhul.

Kui huvitab, siis on mul endal ka üks B4 quattro 2,8 - kui huvitab, siis kindlasit odavamalt kui siinsed, olen valmis ka loovutama :) Selleks u2u


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 23.5% - SQL: 76.5%]