Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Ei suuda otsustada kas osta või mitte... aidake palun (Vastuseid: 16 | Vaatamisi: 2087)
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 09:52 Tsiteeri
Ei suuda otsustada kas osta või mitte... aidake palun



Vaatasin eile sellist Audi A4 2.8 142 kW link http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud/621/auto_php-id=620621-www_auto24_ee.html Läbikäik on sel autol 360000 (päris palju). Vaatasime isegi kolmekesi - tudub et kõik on normis, mootor töötab vaikselt, käigukastis pole mingit müra, kõik on tipi top, ainult esiamortid on kulununud pisut ja ühesõnaga vedrustus vajab remonti pisut. Küsimus kas on mõte sellist autot võtta, sellise läbikäiguka. Iseenesest auto mul väga meeledib aga kardan, et varsti läheb midagi per...se (automaat nt) Mis arvate???


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 10:03 Tsiteeri


Sinu kartus on õigustatud ja ma võin raudkindlalt öelda, et midagi läheb raudselt varsti per...se- sõltub sellest kuna ja kas on midagi vahetatud/vahetamata jäetud.
Odomeeter ei pruugi kerimata olla (ilmselt on ka seda nr keritud) ja läbisõit veelgi suurem, samas sellise mootori puhul jagub läbisõidu resurssi pikalt veel, kui hooldused õigeaegselt tehtud. Samas hinda vaadates, siis midagi väga nõuda ei saagi, hind ju niigi all.
Kui kõik töötab, mootor/käigukast ei leki ja kõik liigendite kaitsekummid terved, siis ehk saadki hea auto aga enne tasuks audihoolduses/revalis ostueelne ülevaade teha.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 10:11 Tsiteeri


Mis puutub odomeetrisse, see on elektrooniline, mis on palju raskem keritada (aga ikka võib), noh aga ok - kus kohas Tartus saaks selle auto ülevaadet teha, keegi saaks mingi hea koht pakkuda?? Ja palju see maksab?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 10:16 Tsiteeri


http://www.taufauto.ee/checkup.php
Elektroonilist odomeetrit on kordades kergem "kerida".
Kuid meie suurepärases audiclub-i foorumis on ostueelsest ülevaatusest jahutud kordades ja kui minu mälu mind ei peta, siis elektroonilist ülevaadet nad ei teosta (airbag-ide kontroll, kliima kontroll jne), kuid kaabli panevad sappa ikka.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Memphisc
huviline



Registreerunud 21.05.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 03.08.09 10:19 Tsiteeri


Milleks üldse V6 ja esivedu?


We're drifting slow through the snow on 5th Avenue..
Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 10:20 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Memphisc
Milleks üldse V6 ja esivedu?


Odav ju ja palju võhma?


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 10:34 Tsiteeri


Kas see müügieelne kontroll sisaldab vedrustuse ülevaadet, keegi teab?? Öeldi et see auto on hoolduses kallis, aga huvitav, et nii palju läbi sõites, ta on ikka päris heas seisukorras, käigud vahetatakse sujuvalt, 'kõik' tundub, et on normis, aga muidugi seda kontrolli tuleb veel kord läbida.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 10:38 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Beginner86
Kas see müügieelne kontroll sisaldab vedrustuse ülevaadet, keegi teab?? Öeldi et see auto on hoolduses kallis, aga huvitav, et nii palju läbi sõites, ta on ikka päris heas seisukorras, käigud vahetatakse sujuvalt, 'kõik' tundub, et on normis, aga muidugi seda kontrolli tuleb veel kord läbida.

Jah sillaosa kontrollitakse.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 10:49 Tsiteeri


OK siis, arvan, et lihtsalt teen niimoodi... Pool kontrolli summast maksab omanik - pool mina, ja kui kõik on tip top siis juba räägimi hinnast, aga ma arvan et nagu nii tuleb paar tonni hinnast maha küsida, sest vedrustus juba tundub, et remonti vajab, ja kere peal on paar kriipsu mis vajab värvimist. Mis arvate? On reaalne pakkuda paar tonni maha, kui teh.kontr on OK? Sest praegusel ajal on vähe selliseid kes tahab suurt mootorit oma autos ja lisaks on omanikul kiire müügiga, peab nõus olema ;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 11:03 Tsiteeri


Kui kellelgil on mõned veel mõted või arvamused selle auto kohta - kirjutage palun, olen väga tänulik ja tänan samuti info eest


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Skeldo
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Asukoht: Põhi
Kasutaja on eemal

Auto: Hybrid

postitati 03.08.09 11:21 Tsiteeri


Tore on lugeda sinu mõttevälgatusi sellest kes mida maksma peab ning palju sa kavatsed auto hinnast maha küsida.
Lihtsalt sulle mõtlemiseks, et hetke seisuga on Eesti Audiklubi foorumil "kokku registreeritud 17145 kasutajat, neist 15135 kasutusel.". Mis sa arvad kui suur on tõenäosus, et tema ka sinu kirjutatud loeb?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 11:29 Tsiteeri


See on ju ikka loogiline, kui mõlemad on huvitatud - üks on müügis, teine ostmises. Ja veel - see on minu esimene auto ja mul kogemust ei ole, sellepärast küsin, palju võiks sellisel juhul hinda alandada.. ongi kõik


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
pierre
huviline

Avatar


Registreerunud 10.03.05
Asukoht: Pärnu
Kasutaja on eemal

Auto: 90 7A

postitati 03.08.09 12:46 Tsiteeri


Mispärast sa arvad, et müüjal oleks just eriline privileeg müüa see auto sulle, mitte kellelegi teisele, vastates sealjuures igale su kapriisile?
Valgusta meid, millega sa oled ära teeninud kuningliku teeninduse, vb sellega, et sul see esimene auto on, või et üleöö on ainult sinul niipalju Eesti riigi kroone?

Minuarust oled sa tüüpiline siidinäpp ja mina sulle seda autot ei müükski.
Tegemist on kasutatud autoga, mis tähendab, et sellel võib esineda rikkeid, vigastusi, jms.
Sul oleks paras osta üks tutikas Dacia Logan.
Siis sa ei pea niipalju mõtlema.

Edu.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 12:48 Tsiteeri


Mina võin omast kogemusest öelda, et automüügi puhul on selline hea tava (tavad ja kombed muutuvad piirkonniti), et kõiksugused kontrollid, testimised, ülevaatused jne teostatakse müüja juuresolekul ja ostja rahakotil.
Ei saa ju eeldada, et iga testija/ostja oleks ka reaalne ostja ja lõpuks läheks selline tegevus müüjale kalliks maksma- sestap ka selline loogika.
Kui nüüd ostetav kaup vastab kirjeldusele ja tõesti on soov osta, siis algab hinna läbirääkimine, kus on võimalik hind siis vastavalt kangutada üles ja allapoole.
Auto hinna tegureid on väga palju, alustades seisukorrast, varustusest, hooldusest lõpetades eelmainitud kiirete asjaoludega (sellise aastakäigu autode puhul tõenäosus väiksem).
Üldises turusituatsioonis on selle auto odavaks tegijad: quattro puudumine ja suure litraaziga mootor (esimese autona kulukas kindlustus), muid järeldusi on pildi ja kuulutuse järgi raskem teha, kuid jah 2,5 tdi; 2,6 ja 2,8 on R4-dest odavamad.
Rihmakomplekti vahetus V6 mootoril võib esinduses küündida 12-16 000 kr-ini, mida pole just vähe arvestades auto enda hinda, kuid suuremaid väljaminekuid võib veel roolilati näol ette tulla, kui ka tiptronic käigukast.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Beginner86
huviline

Avatar


Registreerunud 03.08.09
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Audi A4 Quattro

postitati 03.08.09 13:07 Tsiteeri


Küsimus veel selle müügieelse prognoosi kohta. Ta näitab auto korrasoleku tänase hetkel... kas sellest võib teha järeldusi, näiteks, palju on käigukasti resurss või mootori resurss, või seesama rihmakomplekti vahetamise vajadust??? Thanx in advance...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
jaakk
huviline

Avatar


Registreerunud 23.07.07
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Bmw 525i -2007, sedaan

postitati 03.08.09 14:21 Tsiteeri


Ei, ei näita mitte midagi.
Rihmakomplekt puhul on ilus ja kuldne autoomaniku reegel: kui müüjal pole ette näidata usaldusväärse teenindusettevõtte garantiilehte/teostatud tööde listi, siis pead sa kahjuks ette võtma täieliku rihmakomplekti vahetuse (kõik rihmad, kõik rullikud, pingutid jne)- loomulikult võid sa mängija vene ruletti ja loota, et ehk selle käivituse ajal ei rebene suvaline rihm ja ei keri ennast hammasrihma vahele või veel hullem- hakkasrihm ise.


Audi kohta aga niipalju, et nendega sõidavad maalt pärit inimesed, eriti Tartust ja sealt kandist pärit. Ma ei tea, mis fenomen see on, aga põlistallinlased audisid ei osta.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
A624
huviline

Avatar


Registreerunud 24.12.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C6 2,0 TDI 103 kw

postitati 03.08.09 15:11 Tsiteeri


Iga auto, isegi uus, võib p...e minna. Tänaseks on see A4 juba nii vana, et remont ja varuosad tema jaoks mõistliku hinnaga ning hinda ka palju ei küsita. Kui karta, et ära laguneb siis ei saa endale üldse autot osta kuna tehnikaga käivad paratamatult vahest kaasas rikked. Mulle meeldivad näiteks selle auto istmed- mõnus materjal. See 142 kw mootor koostöös automaatkastiga liigutab seda autot meeldivalt vastuvaidlematult- linnas liiklusvoolus sõites ei tarvitse pöörded eriti üle 2500 tõustagi... Kihutaja masin see ei ole, pigem selline mõnus, rahulik ja võimas millega maanteel probleemivabalt ka täislastis möödasõite võib teha. Mina ostaks Sinu asemel! Kui kõik varustus töötab siis miks mitte?!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 36.8% - SQL: 63.2%]