Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: aidake otsustada (Vastuseid: 7 | Vaatamisi: 1993)
gert9
postitusõiguseta huviline



Registreerunud 28.04.08
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.09 05:26 Tsiteeri
aidake otsustada



Tere.

Plaanin siin osta audi a6 c4 kerel 2,5 tdi 103kw 97a ja kuue käigune manuaal aga kripeldab ka üks a6 c5 kerel 2,8 bensukas aastaks 99aasta. Muidugi on c4 vastupidavam ja vist pidi kütet ka ainult nuusutama aga c5 ju ilusam ja universaal kerega. Tahaks teada teie arvamusi kummastki autost kes omavad sõukseid isendeid,kas c5 jupid on väga kallid jne. Ootan asjakohaseid vastuseid ja tänud iga vastuse eest.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
QUATTRO
klubiliige

Avatar


Registreerunud 26.09.02
Asukoht: Kuusalu
Kasutaja on eemal

Auto: 5,2 Cherokee 4x4

postitati 29.07.09 08:51 Tsiteeri


Ise ju vastasid juba oma küsimusele.
C4 on pommikindlam igatahes, ja varuosade hind võrreldes C5 on kommiraha.
Aga C5 on ju ilusam ja nunnum ..........
Rahakott on sinu tagataskus mitte meie omas.
Muidugi on enamuste inimeste egos asi kinni rohkem. Kellel vaja autot sõitmisks, kel sõpradele näitamiseks.
Mina vean omaga metsast palke välja näiteks.;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 29.07.09 09:02 Tsiteeri


Arva ära, miks mina pole endale c5 kerega asja ostnud (vaata profiilis olevaid autosid) :D. Vastuse saad omaenda postist :P. BTW, kasutaja carla pakub c4 kere diisel avanti, millel veab lisaks ka tagasild, masin igast otsast kompu. Kui keegi pakub mulle 97.a. c4 ja 98.a. c5 samas komplektsuses ja sama hinnaga, siis raudpolt c4 :D.

PS! Tegemist minu isikliku ajuolluse arvamusega ei taha kellegagi laskuda diskussiooni teemal c4 vs c5. Eks teemaalgataja teeb ise vastustest "statistikat".


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
YuLaw
huviline

Avatar


Registreerunud 26.07.07
Asukoht: Manchester, England
Kasutaja on eemal

Auto: Puudub...

postitati 29.07.09 09:03 Tsiteeri


Ikka C5 ;) Kui juba osta siis ikka uuem , eriti veel kui võimalik.
Varem oli mul B5 A4, ning tollele olevad varuosad ja nüüd C5 omad on suht sama hinnaga, (õõtsad, kettad, jne), no muidugi mootori remont on kallim.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
jaspa
huviline



Registreerunud 15.03.05
Asukoht: Setumaa.
Kasutaja on eemal


postitati 29.07.09 10:18 Tsiteeri


Sõltub kas tahad uhkemat autot või odavat ülalpidamist.
Üldiselt on turuolukord selline, et korralikud C4 audid ja kehvemad C5 audid on samas hinnaklassis. Sai ka sel kevadel omatud C5 2,8. Raha kulus selle auto peale ikka omajagu. Lõpuni korda ma teda teha ei suutnudki. Tuleb muidugi tunnistada, et eelmine omanik ei olnud autoga just heaperemehelikult ümber käinud. Ahvatles ka tollhetkel imeodav hind ja loomulikult uhke välimus. Lõpuks muidugi asi nii roosiline ei olnud.
Hetkel siis tagasi C4 kerega Audi juures ja seekord veel oma elu esimene "traktor". Kuna tehnilise poole eest on ka eelmine omanik hoolt kandnud siis hetkel on ikka väga mõnus kulutada iga sõidetud km peale täpselt poole vähem raha. Seni olen diiselmootoriga autodesse suhtunud eelarvamusega. Eks näis. Olen varem ka päris mitmeid C4 Audisid pidanud ja nende kohta võib öelda "pommikindel" küll.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
erki.t
huviline

Avatar


Registreerunud 06.07.06
Asukoht: Tallinn / Harjumaa
Kasutaja on eemal

Auto: Got burger? (Jeep)

postitati 29.07.09 10:45 Tsiteeri


Oeh, ei ole see C5 nii kulukas midagi. Legendaarne esisild ei maksa tänapäeval enam ka imeraha ja pole mina märganud ka superkiiret kulumist esisillas. Ainus mida ei soovita on diisel V6 - sellega odava otsa autos möödapanemise võimalus liiga kõrge ;)
Iga mees langetab oma otsuse muidugi ise... korrasolev masuudiküttel avant C4 quattro erutaks isegi meeli.


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Kristoff
huviline

Avatar


Registreerunud 03.11.06
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: Tq & TSI

postitati 29.07.09 10:53 Tsiteeri


Ma sõidan paralleelselt nii C4 kui C5 Audiga. C4 on küll 100, aga suurt erinevust sellel A6-ga pole.

C4 on tõepoolest pommikindel ja õige varustusega C4 on oma mugavuselt vägagi võrreldav C5-ga.
C5 on parema turvavarustusega, viimistletum, vaiksem(seda annab C4 puhul lihtsalt parandada) ning meeldivama juhitavusega. Praktiliselt kõigis muudes aspektides ületab C4. Seal hulgas ka läbivus kehvades tingimustes - C4-ga olen läbinud üsna lihtsa vaevaga kohti, kus võiks arvata, et ilma vedava tagasillata hakkama ei saa, aga C5 suudab mind alati üllatada ja jääb hätta kõikvõimalikes imelikes kohtades. Mu arvates on see tugev pluss C4 kasuks.

Kokkuvõttes on C5 nagu mõnus kulgemise ilueedi, aga tal on ka omad vead. C4 on kena tööloom, mis kannatab üsna karmi väntsutamist ning ei karista sind kalli remondiga, küll aga ei paku erilist rafineeritust ning võibolla jääb mugavusest puudu.

Isiklikult eelistan istuda pigem C4 sportistmetes kui C5 tavalisetes :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Jann
huviline

Avatar


Registreerunud 07.08.05
Asukoht: Viljandi
Kasutaja on eemal

Auto: C7 Allroad BiTDi 230kw, FIAT 500 Sport, BR 175.

postitati 29.07.09 14:03 Tsiteeri


Ma arvasin ka kunagi, et jätan rahumeeli C5 kere vahele ja ostan kohe C4 järel C6, kui rahakott peale hakkab. Enam ma nii ei arva ja selline C6, mis sobiks( Avant 4,2Q või 5,2 Q), maksab veel pikalt üle poole milli.


OOOO, VW, Seat, Skoda DIAGNOSTIKA, OSTUABI (võimalik üle Eesti), kodeerimine, (de)aktiveerimine, aut. kastide adaptsioonid, õhkvedrustuse mured jne. (Litsentsiga orig. Ross-Tech PRO V2 seade + uusim tarkvara VCDS 24.5.0 + pikk kogemus). 2g, HN+, MHI2, MHI2Q uuendused, NAVI 2024, VIM, SpeedCam, Carplay, Android Auto aktiv. jne. Läbitud kilomeetreid ei muuda. U2U või 55547002.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 31.5% - SQL: 68.5%]