Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
 Lehekülgi:  1  2
Autor:
Pealkiri: Õlituli põleb, õlirõhk madal ja seonduvad probleemid 2.7 BiT (Vastuseid: 28 | Vaatamisi: 15582)
MartinCS
huviline

Avatar


Registreerunud 28.03.06
Asukoht: Jõgeva/Härjanurme/Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: S4 BiT 232kW Oettinger + esivanema A6 C6 3,0TDI Q 171kW '07

postitati 10.02.10 13:57 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: generaator M
Tsitaat:
Algselt postitas: MartinCS
Ma arvan, et saaled olid tagajärg, mitte põhjus. Õlipumbast tulenevaid jamasid on ette tulnud küll. Minuteada üks RS4 @ 250t km leidis oma lõpu just pumba koolemise pärast. Kas see konkreetselt õlipumba viga on, seda ju nii läbi interneti ei saa öelda.


Seda kõige tüütumat teemat ei tasuks ka unustada - "tänu" longlife-hullusele võib karterisse olla kogunenud kraami, mis võib olla (kasvõi osaliselt) õlivõtturi sõela umbe ajanud. Kuitahes korras õlipump ei suuda rõhku hoida, kui õli kätte ei saa.

Sellise klassi auto puhul on valmistajapoolne longlife-süsteemi soovitamine lihtsalt kuritegelik.

Kusjuures see on väga õige märkus. Kui ma enda konel plokikaant vahetasin, siis tuli nutumaik suhu vaatepildist mis avanes klapikambri kaane all. Paksu musta tökatiga oli kõik kaetud. Ja ma olin sõitnud selle autoga piisavalt palju, max 10 000 välbad, Magnatec või Mobil1 5w50 õliga. Raudselt oli sama sodi ka karteris. Läbisõit tol ajal 187t km.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
genekas
huviline



Registreerunud 30.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: järgmist plaanimas

postitati 10.02.10 17:39 Tsiteeri


Paraku on see juba eelnenud omanike "teene", et seis niikaugele on läinud. Ega ei ole muud kui mootori "läbipesu" ja õlivanni puhastus ette võtta - või siis midagi enamat.

P.S. Kogu sellise jama tulemusena saavad ilmselt ka nukkvõllid tihti kannatada


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Zerter
huviline



Registreerunud 13.08.08
Kasutaja on eemal


postitati 25.07.11 09:43 Tsiteeri


Tagasi vana teema juurde. Nüüdseks on mootor laiali, et täpselt kõik võimalikud vead likvideerida. Põhjuseks oli nuka pesa, kust õli surve plehku pani. Kui nüüd tagajärgedega tegeleda, siis ehk oskate öelda isendi väntvõlli tootekoodi? Või siis juhendada, kust leida. Kuskilt on meelde jäänud, et sama väntvõll on kasutusel ka 2,8l 30V mootoritel. Oskab keegi seda infot kinnitada?

Leidsin koha üles, kust ma seda lugesin. http://dl.dropbox.com/u/2307009/Audi_S4_engine_english.pdf


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
juss86
huviline

Avatar


Registreerunud 10.06.09
Kasutaja on eemal

Auto: a6 c4 2.5TDI

postitati 06.04.12 18:35 Tsiteeri
Ei lähe käima!



Tervist,

Mure siis selline auto seisis tükk aega ja tahtsin täna hommikul käima panna, aga ei lähe, lööb "oil pressure low" tule põlema,ehk keegi oskab aitada.Proovisin käiata mõne korra, aga siis poob kinni ja hakkab uuesti käiama, et kati haisu tuli ka,et kas need umbes või mis häda.Panin kaabli järgi ja ütles mootori kohta "brake boost vacuum system ja 2 o2 sensorit.a6 2.7T
Tänud!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
 Lehekülgi:  1  2
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 50.0% - SQL: 50.0%]