Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: S8le müdinat (Vastuseid: 10 | Vaatamisi: 2645)
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.09 09:38 Tsiteeri
S8le müdinat



Äkki oskate öelda, kuidas 2000 a s8-l vähe rohkem müdinat tagant saaks tulema?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 21.07.09 09:47 Tsiteeri


Ära parempoolse pedaali vajutamisega koonerda, küll siis müdiseb. ;) Mu 4.2 A8 tegi siis küll ilusat sepikojahäält, kui pöörded 5-6k RPM kanti minema kippusid. Kui aga mingit pidevat väsitavat kuminat tahad, eks siis tuleb väljalaske kallale minna. Mina ei läheks. Madalal pöördel suht tontlikus vaikuses kruisimine on just üks sellise auto võludest. Hea eeldus Bose helisüsteemi nautimiseks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
prestigio
huviline



Registreerunud 29.07.07
Asukoht: tallinn- soome
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.09 10:17 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: Black
Ära parempoolse pedaali vajutamisega koonerda, küll siis müdiseb. ;) Mu 4.2 A8 tegi siis küll ilusat sepikojahäält, kui pöörded 5-6k RPM kanti minema kippusid. Kui aga mingit pidevat väsitavat kuminat tahad, eks siis tuleb väljalaske kallale minna. Mina ei läheks. Madalal pöördel suht tontlikus vaikuses kruisimine on just üks sellise auto võludest. Hea eeldus Bose helisüsteemi nautimiseks.

Selles on sul küll õigus aga tahtsingi teada, et mis selle väljalaske juures muuta tuleks, et veits rohkem müdiseks aga samas ei tahaks et pea undaks otsas kui rlingi ligun.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kps
moderaator

Avatar


Registreerunud 27.05.03
Asukoht: Tartu
Kasutaja on eemal

Auto: 5x4x4

postitati 21.07.09 12:26 Tsiteeri


Euroopa pinnalt neid leiab ikka. Kuna s8'l tagumine osa originaal ühes tükis, siis tiba nokkimist põhja all on, aga netist leiab ilmselt küllaldaselt videolõike selle toodangu "häälekestest". Põhjanaabrite juures ka esindus olemas, kui banaanivabariigis keegi ei paku.

Edit: eeh, ka pakutaval asi alates keskmisest osast olemas :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Maku
klubiliige



Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Eesti Vabariik
Kasutaja on eemal


postitati 21.07.09 12:52 Tsiteeri


http://www.simons.se/Katalog/AUDI/AUDI_A8_Quattro_S8_2.5_TDI_2.8_3.7_4.2_Avgassystem_Simons_Exhaust.htm


torque addict / in the real world four wheel drive means safety and traction
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 17.09.09 20:06 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: prestigio
Äkki oskate öelda, kuidas 2000 a s8-l vähe rohkem müdinat tagant saaks tulema?


Nh oleneb kui kõvasti sa seda häält juurde tahad!Et seda häälega ikka annab päris palju mängida!Mul endal katid tyhjaks tehtud ja taga 2 sportpytti,ehk siis mõlemalt poolt tuleb välja,ja minu meelest see hääl juba kyll selline,millest piisab!Ei tee vaikselt sõites hull häält,aga kui vähe gaasi anda siis tuleb siuke mahe mydin tagant;)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
raimsb6
huviline

Avatar


Registreerunud 30.07.05
Asukoht: Harjumaa
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.09 09:39 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: kosei19

Mul endal katid tyhjaks tehtud...


Kas pärast ülevaatusest ka läbi saab ilma kattideta?

Tahaks endal ka väheke V8 häält rohkem kuulda ja siiani paistab sobivaim samuti Milltek tagaosa (catback), aga hinnaga alates 1000 eur on suht palju minuarvates paari toru ja kahe püti eest. Samas lihtsalt pütte vahetada ei julge, sest ei tea mis häält sealt tulema hakkab...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
vx_105
Bännitud



Registreerunud 21.03.07
Kasutaja on eemal


postitati 18.09.09 10:21 Tsiteeri


Üldiselt vist mida rohkem häält, seda rohkem kütust? :) Tühjade kattidega või üldse ilma nendeta võtab küll tunduvalt rohkem, ilmselt ka siis kui katid küll jäävad, aga lihtsalt natuke "vabam" väljalase peale panna. Mõelge enne veelkord, kas olete ikka nõus lisaks ümberehitamise kuludele iga aasta suurusjärgus paartuhat krooni lisaks kulutama lihtsalt selleks, et rohkem "müdinat" kuulda? Mina ei oleks. :)


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Black
klubiliige

Avatar


Registreerunud 28.01.03
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Q7

postitati 18.09.09 10:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Üldiselt vist mida rohkem häält, seda rohkem kütust? :) Tühjade kattidega või üldse ilma nendeta võtab küll tunduvalt rohkem, ilmselt ka siis kui katid küll jäävad, aga lihtsalt natuke "vabam" väljalase peale panna.

Ei pruugi võtta. Vabam väljalase - vähem tööd gaaside välja surumiseks - suurem kasutegur. ;) Pigem kulub energiat hääle summutamise peale, kuna hääle loomulik olek mootorist väljudes on vali. :) 4-taktilise mootori korral pole see sumpsi vastusurve nii oluline kui 2-taktilisel.

Kütusekulu võib kaudselt suurendada see, et soovides rohkem seda müdinat kuulda, muutub gaasijalg varasemast raskemaks. :P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 18.09.09 13:13 Tsiteeri


Tsitaat:
Algselt postitas: vx_105
Üldiselt vist mida rohkem häält, seda rohkem kütust? :) Tühjade kattidega või üldse ilma nendeta võtab küll tunduvalt rohkem, ilmselt ka siis kui katid küll jäävad, aga lihtsalt natuke "vabam" väljalase peale panna. Mõelge enne veelkord, kas olete ikka nõus lisaks ümberehitamise kuludele iga aasta suurusjärgus paartuhat krooni lisaks kulutama lihtsalt selleks, et rohkem "müdinat" kuulda? Mina ei oleks. :)


Minu kytusekulu kyll sama,vahet ei ole kas need katid ja sport pytid on seal või ei!Nyyd tulevad mulle kattide asemel resod ja keskele ka sport pytt!!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
kosei19
huviline

Avatar


Registreerunud 25.09.08
Kasutaja on eemal

Auto: Audi S6/C4 4.2,Audi S4/C4 4,2

postitati 18.09.09 13:22 Tsiteeri


Märkus moderaatorilt: "Postitus kustutatud, kuna kasutaja ei ole vaatamata varasemale märkusele asunud täitma foorumi reeglite 3. punkti! Järgmine samm on kasutaja postitusõiguse tühistamine!"


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 55.5% - SQL: 44.5%]