Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema Tee uus küsitlus
Autor:
Pealkiri: Audide kokkutulek Saaremaal 10-12 Juuli 2009 järelkaja (Vastuseid: 19 | Vaatamisi: 3355)
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 12.07.09 15:33 Tsiteeri
Audide kokkutulek Saaremaal 10-12 Juuli 2009 järelkaja



Panen teema ülesse, et väike järelkaja üritusest. Kes pilte tegid, saavad linke lisada, ning üritust ennast kiita, laita.
Kui välja puhkan ja pea selgem, siis lisan siia samasse postitusse väheke juttu juurde, praegu ei ole just kõige teravam pliiats. Veel ma kokkutulekule tulijaid kiitma ei hakka:P. Enamus autosi ootavad arvatavasti praami järjekorras, et üle vee saaks.

Selge on see, et üritus läks korda. Ilm oli Saaremaal super, siiani on veel.

Nii... ja nüüd juba lubatud lisa.
Ohohohooo... väss on siiani, hääl ka veel kähe.
Mina julgen seda üritust küll lugeda 101% kordaläinuks. Igatepidi asi toimis ja ilm pidas. Sai ju isegi järve kalamaitse suhu, hea oli.
Oma auto kilometraas jäi ilmselgelt kõige väiksemaks:) Samas otsus oli õige, olgugi et omakandi mees, sellegipoolest oli jalmari kõrval kaarti lugeda tunduvalt mugavam:) Kurk ka ei kuivanud.

Audisi kokku sain ma 17(usun, et ei eksi) Kõik ei saanud olla küll algusest lõpuni, kuid sellegipoolest said nad vägeva elamuse. Selline ju meie klubi ongi, kõik jagavad koheselt nooti, ega ole mingit parjääri kellegi vahel.
Audiguy`st ma küll päris täpselt aru mingiaeg ei saanud, ta pidi mulle hiljem rääkima üle, kõrva sisse, aga eks järgmisel üritusel siis:P

Nimetaksin siin ära veel kohaletulnud inimesed, et oleks hea näha ka mittetulijatel. Saate neilt küsida, kui huvitav nädalavahetus meil ikkagi Saaremaal oli:)
Cornoyo
Ööbik+kaaslane
Juss86
Aadi001
Jätku17(pidavat omale peagi kasutaja tegema, soovitasin)
Ints28+kaaslane
Jaanika01+Audiguy21
Rin
Tiiger0000+kaaslane
Jonx666
Tõnu19+kaaslane
J2mis+kaaslane
Imres+2kaaslast
Kiil+kaaslane
Coup+kaaslane
Väli+kaaslane
Eints+kaaslane+imik+2koera
Kessu07+2kaaslast
Jalmar
Soomlane+Soomlanna
Ints28 isa+tema ustav abiline

Kõik läks nii nagu plaanitud, et ise me teeme selle enda jaoks meeldejäävaks ja täpselt selline ta välja kukub ja kukkuski. Kellegil meist ei olnud ainsamatki tüdinemismärki, kas või kui mõelda terve päev kestnud ringkäigule.

Kui keegi tunneb, et on nimetamatta jäänud, antku mulle u2u kaudu teada, saadan teile arve:P

Kellega ei kohtu varem, siis järgmisel üritusel ikka, loodetavasti, mina olen kohal(Y)


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
QBA
huviline



Registreerunud 27.09.06
Kasutaja on eemal

Auto: A6 C4 quattro tdi ja A6 C7 allroad Bitdi

postitati 12.07.09 18:32 Tsiteeri


Sai siis ennastki laupäeva õhtaks kohale veetud ja väheke karaoket Cornoyoga koos lauldud. Päris äge oli. Kahju, et liiga vara muusika kästi kinni panna. Iseenesest olid inimesed toredad ja sõbralikud nagu peabki. Mulle meeldis.:)


Kui luiskan siis enda teadmata
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U
j2mis
huviline

Avatar


Registreerunud 07.01.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal

Auto: C5, B5, Zafira A

postitati 12.07.09 19:15 Tsiteeri


Minagi jõudsin just koju ja SUURED SUURED KUMMARDUSED ürituse korraldajatele.
Karaoke, kogu ringisõit ja vaatamisväärsused olid Super!!! Kunagi hiljem kirjutan natuke rohkem, kuna praegu on pea väsimust täis.
Minul tuli kogu kilometraaz 460km.
Meie tehtud pildid paneme ka üsna varsti ülesse!
Loodame, et kiiremas korras tuleks järgmine kokkutulek!

Tervitades Madis ja Kristel !


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Jonx666
huviline

Avatar


Registreerunud 28.04.08
Asukoht: Kärdla
Kasutaja on eemal

Auto: Coupe 2,8

postitati 12.07.09 20:31 Tsiteeri


Käidud ja rahule jäädud :) Ootan ürituse pilte :)

Parimat Jonx666


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
jaanika01
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi100 V6 2.6-1993a, Audi 80 B3 1,9 E 86-87a,Audi 100 avant 2.8 92a(automaat),Audi 80 B3 1,8 88a

postitati 12.07.09 21:10 Tsiteeri
Hmmm



No nii ka lõpuks kodus,üritus oli väga tore ja inimesed üli toredad.Kah väsimus kallal ,homme vaatan ehk saan ka enamus pilte üles ja siis saab ka pikemalt kirjutada.

Igatahes üritus oli seda kõike väärt ja kes ei tulnud jäid kuradi paljust ilma :D
Meie kilometraas tuli kokku 713 km :P


Nii pikemalt siis!!!!!

Üritus oli tõesti väga väga tore ja inimesed kõik sõbralikud ja toredad.Ilm polnud reede hommikul just kõige ilusam ,aga kui saarele sai jõutud, oli ilm tuuline kuid päike paistis ka.Me jõudsime küll saarele suht vara ,aga tegevust leidus küllaga :D.Siis kui juba Karujärvele sai sõidetud ja telgid üles seatud, hakkasime teisi ootama.Lõpuks jõudsid enamus rahvast kohale ,siis sai tehtud väike tutvustus.Hakkasime vaikselt grillima (suured tänud Ööbicu naisele Marile, kes oli nii tubli ja grillis terve õhtu:)).Meeleolu oli ikka laes :P.Lõpuks sai siis ka tudule mindud ,kuid öösel tulid ka meile väiksed külalised, kajakad kes toitu varastasid ja ka kahejalgsed inimesed ,kes 3 kg šašlõkki pihta panid :mad:Aga üldjuhul oli kõik ok ja audid olid hommikul ikka oma kohtadel :DLaupäeva hommikul toimus äratus (eriti kajakate poolt :D),siis pesemine ja minek oli tutvuma Saaremaa vaatamisväärsustega ,sai siis tehtud pilte ja ka filmitud.Korraltatud sai ka ringsõit Kuressaares, mida väga paljud imestades pealt vaatasid :P,kuid üks fordimees sai ikka vihaseks ja trügis lõpuks vahele :mad:
Siis sai ka poes käidud ja oodatud ka laupäevaseid saabujaid ,isegi Soomest tuldi kohale mis on( märkimisväärne )ettevõtta nii pikk sõit :).Lõpuks hakkas tagasisõit Karujärvele ,kus ootas meid ka ansambel (ints28 isa koos toreda poisiga).Ja sai ka natuke nalja nende auto kohapealt, mis oli tegelikult Ford ja oli pandud ilusti silt peale (olen Audi :D),siis pandi üles muusika asjad.Meil oli käsil taas söögi tegemine.Õhtupoole kui kõik juba natuke võtnud olid (kangemat :D),siis hakkas peale ka karaoke ja selgus ka Audiklubi kauaoodatud talent :D (Cornoyo ehk Mairo:P),sai siis lauldud päris häid lugusi kuigi vahepeal oli siis ''Vötu koht '':D.Siis ilmus ka lavale QBA ja laulis koos Cornoyoga, mis oli päris naljakas :)Jah nalja sai palju ja olen 100% kindel ,et kes jätsid tulemata jäid väga heast peost ja seltskonnast ilma.Pühapäeva hommikul sai siis söödud ja kõik ilusti plats korda tehtud.Ning sai tehtud ka ühispilt, kus oli kahjuks vähem Audisi peal ,kuna mõned lahkusid varem.Loodan ,et kõik jäid rahule, kuid oli ka väikseid äpardusi seal.

See oli siis meie Audide Kokkutulek Saaremaal Karujärvel 10-12 Juuli :P
Loodaks siis ka sama võimsa järgmine aasta ehk Pärnumaal korraldada.

Pildid siis orkutis, audigirl119 minu kasutaja seal ja loomulikult panen ka pildid üles kus saavad kõik vaadata kellel orkutit pole.


http://album.ee/album/294551/50184239 PILDID,kannatust kuna 690 pilti seal :D


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
Jalmar
huviline



Registreerunud 31.03.06
Asukoht: kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.09 22:05 Tsiteeri


Üritus oli tõesti täitsa tore nagu ka seltskond.
Ma üritan ka lähipäevade jooksul pildid ülesse panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ryna745
huviline

Avatar


Registreerunud 19.01.06
Asukoht: Pärnumaa
Kasutaja on eemal


postitati 12.07.09 22:35 Tsiteeri


Üritus oli mega ja eriti lahe oli ringipeal sõitmine. See kuidas kõik vaatasid ja kaasa elasid oli super. Igatahes mulle tuli tibutagi selga, kui ringipeal olime ja kõik signaalitasid. Seltskond oli hea. Karujärvel oli ka vägev, kui välja arvestada tigudesööjad ja pesukatiga rahvas ning see, et muusika pidi kell 1 lõppema. Oli ka vägapalju positiivseid asju, ning üldiselt jäin mina väga rahule, kuigi eriti seal kellegagi ei rääkinud. Aga pole hullu:P Teinekord jälle;) Suht kadestamist väärt üritus oli:P
Usun, et ka teie jäite rahule ning ei lasnud ennast ebameeldivustel häirida.
Tänks teile ja küll kunagi kohtume jälle:cool::P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Jalmar
huviline



Registreerunud 31.03.06
Asukoht: kuressaare
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.09 12:09 Tsiteeri


Sai siis pildid ka ära pandud, seoses sellega lisan siis lingi piltidele.
http://live.hot.ee/gallery/show_gallery?id=769992


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.07.09 12:43 Tsiteeri


J2mise tehtud piltide juurde saate SIIT.


.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
rin
huviline

Avatar


Registreerunud 31.07.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: A8 4,2Q

postitati 13.07.09 12:53 Tsiteeri
Saaremaal...



Suur tänu korraldajatele, osavõtjatele toreda ürituse eest!

Ilmaga vedas meil ju ka, õigem oleks öelda, et - ilmasoov täideti... Muidugi juhtus, nagu korralikule üritusele kohane, nii mõndagi - mul hetkel jooksis korra mõtteist läbi nt autopesu;) ja veel palju, palju muud.

Suur tänu ka neile, kes pilte viitsisid üles panna!


Vaata kasutaja profiili Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 13.07.09 13:54 Tsiteeri


Tänud siis ka meie poolt ürituse organiseerijatele!Pidu oli vägev ja inimesed sõbralikud! Täud siis ka ühele klubilsele , kes laupäevahommikul minu auto ilusti käima aitas(aku oli ära lõpenud:D)!!Ja katsun lähipäevil enda tehtud pildid siis ka üles saada!


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 13.07.09 14:40 Tsiteeri


Lisaks siis oma poolse lingi ka, kust on näha meie tehtud pildid!:P http://album.ee/inv/z1sOHs


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
MTK
huviline



Registreerunud 28.04.09
Asukoht: Rakvere
Kasutaja on eemal


postitati 13.07.09 18:29 Tsiteeri


Tundub et oli väga tore üritus. Olin ka samal ajal saaremaal, aga mitte samal üritusel ja ei old ka audiga. Nägin pühapäeval kleepekatega audisid praami järjekorras. Palju audisid kokku siis tuli?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
cornoyo
huviline

Avatar


Registreerunud 09.02.07
Asukoht: Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: 2×80 ABK

postitati 13.07.09 18:32 Tsiteeri


Lisasin esimesse postitusse väheke juttu juurde.
Tsitaat:
Algselt postitas: cornoyo
Audisi kokku sain ma 17(usun, et ei eksi) Kõik ei saanud olla küll algusest lõpuni, kuid sellegipoolest said nad vägeva elamuse.



.:Rasta I Land:.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
ööbic
huviline



Registreerunud 17.06.08
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Hetkel Audita

postitati 16.07.09 20:45 Tsiteeri


Njaaa.....
Pidu oli vägev, seltskond muhe ja olemine täpselt selline nagu ise tegime.
Ise jäin rahule.
Ringkäik oli tolmune kuid hariv. Ise oleks kolanud veidi pikemalt seal linnakus, mis oli metsas, kuid eks teinekord. Õhtud olid toredad ja tervitused Intsu isale,kes muhe papi ja hää pillimees. Imres´t ka tervitaks...:D Teinekord sebime kummarid ja paremad riistad:P
Üldiselt oli tore. Seebikarbi käima saan siis paar pilti ka lisan.
Üks asi oli mis kurjaks tegi, see pagana peni. Hirmus pika ja haisva junni pingutas mul rehvi ette.:D
Peatse kohtumiseni siis.;)


Lõpuks ka minu vähesed pildid.:P http://album.ee/album/455063/50184383


"Elu nagu hernes"
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 17.07.09 11:35 Tsiteeri


Üritus oli tõesti väga pro ja suured tänud kõigile korraldajatele;)

minu pildid siis niipalju kui ma neid klõpsida viitsisin:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
jaanika01
huviline



Registreerunud 18.10.04
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: Audi100 V6 2.6-1993a, Audi 80 B3 1,9 E 86-87a,Audi 100 avant 2.8 92a(automaat),Audi 80 B3 1,8 88a

postitati 22.07.09 15:02 Tsiteeri
PILDID



Pildistajaid oli ikka päris palju, oleks tore kui leiaksite aega ja pildid üles panna.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
ints28
huviline

Avatar


Registreerunud 03.03.06
Asukoht: Kadrina
Kasutaja on eemal

Auto: 80 B4 2.8 93 a. 100 C4 2.5 TDI 93 a.

postitati 05.08.09 14:46 Tsiteeri


Tundub ,et meid siiski polnud seal palju!! Või ei taha inimesed lihtsalt teistega oma pilte jagada!!:(


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Skype Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
t6nu19
huviline



Registreerunud 17.09.07
Asukoht: Hiiumaa
Kasutaja on eemal


postitati 05.08.09 16:04 Tsiteeri


Minu paar pilti on siis www.fotoalbum.ee/photos/Toblerone/sets/813903


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Zandr
klubiliige



Registreerunud 26.09.05
Asukoht: Tallinn/Saaremaa
Kasutaja on eemal

Auto: Ex steroididel Sigar

postitati 06.08.09 21:44 Tsiteeri


hakkan siis lähipäevil tegema üht lihtsamat kollaazi ka, kui aega on:P


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U SkypeKasutaja Telefoninumber
Tee uus teema Tee uus küsitlus


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 21]
[PHP: 68.8% - SQL: 31.2%]