Foorum Kodulehekülg Eesti Audi Klubi foorum Viimati aktiivne: Mitte kunagi


Pole sisse logitud. [Logi sisse - Registreeri]
Mine lehekülje algusesse

Telli teema e-mailile | Lisa lemmikutesse   Tee uus teema
Autor:
Pealkiri: Rõngad mustaks (Vastuseid: 8 | Vaatamisi: 2896)
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 07.02.03 07:37 Tsiteeri
Rõngad mustaks



Kes oskaks anda hüva nõu millega kroomitud audi rõngad iluvõres, koos kroomliistuga ümber iluvõre mustaks teha?


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 07.02.03 13:42 Tsiteeri


minumeelest on need rõngad plastmassist lihtsalt sellise kroomläikega vms. et lase peene liivapaberiga kergelt üle ja korralik värv peale.

bruni vanal autol oli minumeelest tehtud rõngad mustaks


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 10.02.03 07:33 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja rass
minumeelest on need rõngad plastmassist lihtsalt sellise kroomläikega vms.


Need tunduvad ikka mingist metallist, sõber proovis BMW liiste aerosooliga värvida aga varsti hakkas värv maha kooruma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
rass
klubiliige



Registreerunud 25.09.02
Kasutaja on eemal

Auto: 9-5, S80, Passat, Corsa, 2x R850R

postitati 10.02.03 07:43 Tsiteeri


karestamine aitab ehk


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Külasta kasutaja kodulehte Saada kasutajale U2U
mack
huviline

Avatar


Registreerunud 17.12.02
Asukoht: sõitsin lõunasse
Kasutaja on eemal

Auto: A6 3.0

postitati 10.02.03 09:20 Tsiteeri


mul üks tuttav kunagi mingi musta krundiga (mingi eriti tugev pidi olema,täpsemalt kahjuks ei tea) bemmari liistud üle võõpas,enne loomulikult karestas asjad korralikult ära. Tulemus sai igati ok ja kestis ka maha tulemata aastaid kuni asi sai maha müüdud. Ja veel olen kuulnud ,et tehakse mingi sihukese värviga, mis nagu plastiku kihi peale tekitab,pidi ka hästi igasuguste kroomliistude peale püsima jääma.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
fox
huviline

Avatar


Registreerunud 31.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: BMW

postitati 13.05.03 09:34 Tsiteeri


Sai siis lõpuks rõngad mustaks ära värvitud ja autol nüüd hoopis teine nägu :). Praegu värv mingi kuu peal püsinud, ei tea kaua seisab, sest asja sai liivapaberiga nühitud küll kuid päris matik ikka ei läinud. Kuna kogu iluvõre on plastmassist ka need kroomitud osad, siis otsustasin plastik stange värvi kasuks.


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi
raivo
huviline



Registreerunud 15.11.02
Asukoht: Pealinn
Kasutaja on eemal


postitati 13.05.03 10:29 Tsiteeri


mul tehti see töö vist sedasi, et matistati ära ning pärast värviti kivikattega (vist) üle.
ning see peaks küll seal püsima. niisama värvimine on suht mitte sissetoov töö. mõne ajapärast hakkab sealt kooruma...


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale U2U Kasutaja Telefoninumber
Miki
huviline

Avatar


Registreerunud 16.10.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal

Auto: VW Golf 3 VR6

postitati 10.06.03 13:46 Tsiteeri


ma just eile ka sellepeale mõtlesin.. ma arvasin kusjuures, et se audi märk on seal mingi eraldi jubin, et selle saab ära võtta ja kombes:P vaene mina:D


Autoorienteerumine -> http://autoori.pri.ee Foorum -> http://autoori.pri.ee/foorum
Adman Studio OÜ -> reklaamkleebised, kristallkleebised, autode kleepimine.
Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Markko
huviline



Registreerunud 25.11.02
Asukoht: Tallinn
Kasutaja on eemal


postitati 11.06.03 06:21 Tsiteeri


Tsitaat:
Esialgne postitaja Miki
ma just eile ka sellepeale mõtlesin.. ma arvasin kusjuures, et se audi märk on seal mingi eraldi jubin, et selle saab ära võtta ja kombes:P vaene mina:D


B3-l ongi see eraldi jubin ning saab ära võtta


Vaata kasutaja profiili Saada kasutajale e-mail Saada kasutajale U2U Vaata kasutaja MSN Messengeri aadressi Kasutaja Telefoninumber
Tee uus teema


Mine lehekülje lõppu


XMB Audi Club Edition
Täiendanud: indro, klem, j6mm & diversion @ 2002-2020
Eesti Audi Klubi ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.
[Päringuid: 20]
[PHP: 48.9% - SQL: 51.1%]